איפה ואיך לקנות Verge (XVG) | הדרכה שלב אחר שלב

בנוף של ימינו, הצנזורה, אי הוודאות הרגולטורית ועוד דוחפים את משתמשי הקריפטו לעבר מטבעות ממוקדי פרטיות. ניתן לעקוב אחר מטבעות כמו ביטקוין, את’ריום וליטקוין, דבר הגורם לדאגה עבור חלקם. כתוצאה מכך, עתידם של מטבעות עסקאות עשוי להיות במטבעות קריפטוגרפיים כמו מונרו, דאש וארגה, המציעים אנונימיות למשתמשים שלהם..

Monero ו- Dash רואים שימוש נרחב, ואפילו אימוץ בעולם האמיתי במקרה של Dash. אבל כמטבע בקצה התחתון של סף הכובע הבינוני, חלקם עשויים למצוא את Verge קשה להשיג. מדריך זה יוביל אותך שלב אחר שלב בתהליך ההשקעה ב- Verge בפעם הראשונה.

מה זה Verge?

Verge, שנוצר בשנת 2014, הוא מטבע שמיועד לשימוש יומיומי בעסקאות, תוך שמירה על פרטיות בכל עת. אמנם אין לה שווי שוק של ביטקוין או את’ריום, למשל, Verge מציעה כמה יתרונות. היא משתמשת ברשתות כמו TOR ו- I2P כדי לנתב תנועה דרך אלפי כתובות, ומסתירה את ה- IP בפועל שמישהו השתמש בביצוע עסקה..

גם Verge, בשלב זה, מבצע ביצועים טובים יותר לשימוש עסקי מאשר רבים מהמטבעות הגדולים יותר. זה יכול לעבד יותר עסקאות בפחות זמן מביטקוין, בעלות נמוכה יותר. מאפייני הפרטיות של Verge, בשילוב עם מהירות העיבוד המהירה, הרשתו להם הרבה שותפויות בעולם האמיתי. בעיקר, כמה עסקים בענף הבידור למבוגרים של 92 מיליון דולר.

מבחינה מחירית, ההיסטוריה של ורג הייתה רכבת הרים. בדצמבר 2017 זינק שווי המטבע וייצר עלייה של פי 30 בחלוף שבועיים בלבד. מאז, היא בדקה לעיתים את שווי השוק המובחר של מטבעות קריפטוגרפיים, וצנחה לטווח 40-50 אצל אחרים. תנודתיות זו עשויה להיות אטרקטיבית לסוחרים, שיכולים לראות סיכוי להיכנס למטבע שהראה את הפוטנציאל לזנק..

בסך הכל, בואו נראה איך להתחיל לסחור ב- Verge.

שלב 1: השג ארנק Verge

באשר לכל מטבע קריפטוגרפי, עליכם להשיג ארנק מאובטח באמצעותו תוכלו לאחסן את המטבעות שלכם, מחוץ לבורסה. אף על פי שימי המטבע הקריפטוגרפי במערב הפרוע חולפים, עדיין חשוב לשמור על תיק העבודות שלך בכל עת. זה אומר להשתמש בארנק שאתה שולט בו, שלא נפרץ בקלות. שני הנפוצים ביותר ארנקים שוליים הם Verge Electrum ו- Verge QT, שניהם פותחו ותומכים על ידי צוות Verge.

הדרך הטובה ביותר להחזיק מטבעות דיגיטליים היא לעשות זאת מחוץ לבורסות קריפטוגרפיים. הסיבה לכך היא שפלטפורמות אלה חשופות לפריצות ולתקפות זדוניות אחרות. החזקת Verge בארנק לא מקוון תהיה האפשרות הטובה ביותר בהתחשב בכך שאין מותגים גדולים העובדים על ארנקי חומרה המציעים תמיכה ב- XVG. KeepKey, Ledger ו- Trezor הן החברות הידועות ביותר העובדות בשוק ארנקי החומרה.

ארנקי סף

ארנק Electrum הוא ארנק קוד פתוח, שיוצר במקור עבור ביטקוין אך הותאם על ידי Verge לעבודה עבור XVG. Electrum היא אפשרות קלה. בכך שהוא לא מוריד את כל בלוקצ’יין Verge, הוא מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות מהירות במיוחד, וכתוצאה מכך הוא אפשרות טובה לאנשים שמתכננים להשתמש ב- VXG לביצוע עסקאות.

ארנק ה- Verge QT הוא אפשרות מורכבת יותר, שתופסת הרבה יותר מקום מכיוון שהוא דורש הורדת כל הרשת. התמורה היא בכך שהיא מאפשרת מגוון רחב יותר של תכונות פרטיות, למשתמשים המחפשים אפשרות בטוחה יותר.

בעוד ששתי האפשרויות הקודמות מאפשרות רק למשתמשים לאחסן VXG, Coinomi הוא ארנק סלולרי פופולרי שיש לו את היתרון של למעלה מ -500 נכסים נתמכים. Coinomi היא אופציה נהדרת עבור משתמשים שמתכוונים להחזיק XVG כחלק מתיק מגוון.

שלב 2: קנו ביטקוין / את’ריום

מכיוון ש- Verge טרם השיגה רוויה נרחבת של מטבעות מרכזיים אחרים, מעטים המקורות המציעים רכישה ישירה של פיאט (USD, EUR וכו ‘) של XVG. מסיבה זו, השיטה הטובה ביותר היא לקנות תחילה ביטקוין או את’ריום, ואז להחליף אותו עבור Verge.

יש הרבה מקומות שבהם אתה יכול לקנות ביטקוין או אתריום בקלות. Coinbase ו- Gemini הם בורסות מבוססות המציעות למשתמשים את האפשרות לקנות מטבעות אלה ישירות עם פיאט. לחלופין, תוכלו לקנות כל מטבע אחד מתוך 8 מטבעות פופולריים עם כרטיס אשראי או חיוב ב- Coinmama.

שלב 3: הירשם לבורסה (כמו Binance)

ברגע שיש לך את הביטקוין או את’ריום שלך, עליך להירשם לבורסה שתומכת ב- Verge. כדי למצוא מידע זה, חפש Verge ב- CoinMarketCap, ועבור אל “שווקיםהכרטיסייה ”. זה יראה לך רשימה של כל הבורסות וזוגות המסחר עבור XVG. ביטרקס ו קריפטופיה הן שתי מרכזיות פופולריות עם כמה זוגות עבור Verge. עם זאת, עבור מדריך זה נשתמש בינאנס, הבורסה הגדולה בעולם לפי נפח, ואחת האפשרויות הבטוחות ביותר הקיימות כרגע.

Binance היא אחת מחילופי הקריפטו המוכרים והמשומשים ביותר בשוק הקריפטו. על פי CoinMarketCap, Binance היא פלטפורמת חילופי הקריפטו השנייה בגודלה עם נפח מסחר של 933 מיליון דולר במהלך 24 השעות האחרונות. שני צמדי המסחר שמציעה Binance כוללים את XVG / BTC ו- XVG / ETH.

אחד היתרונות העיקריים של Binance קשור לעובדה שיש לו נפח מסחר גדול מאוד ונזילות בזוגות מסחר קטנים יותר. לדוגמא, Binance מהווה כמעט 45% מסך מחזור המסחר של XVG, ואחריו ביטרקס עם 15,63% מסך היקף המסחר. ראוי להזכיר שיש 58 בורסות שונות המציעות זוגות מסחר של XVG.

אם עדיין לא עשית זאת, רשום חשבון ב- Binance. יש להם ממשק משתמש נקי שעושה את זה די קל, והתהליך מהיר בהשוואה לבורסות אחרות.

לאחר שהגדרת את אמצעי האבטחה שלך והגשת מסמכי אימות, עליך להפקיד את המטבעות שרכשת קודם לכן. לשם כך, עבור לתפריט העליון ובחר “קרנות” ואז “הפקדות”. בחר את המטבע שאליו ברצונך להשתמש, ו Binance ייתן לך כתובת לשלוח אליו. וודא שאתה שולח רק את המטבע שצוין לכתובת זו – I.E. אם בחרת להפקיד את אתריום, שלח רק את אתריום. כל מטבע אחר שיישלח לכתובת זו עלול ללכת לאיבוד.

פיקדון btc בינאנס 1

שלב 4: סחר בביטקוין או באתריום עבור Verge

כעת מימנת את ארנק Binance שלך, תרצה להחליף תמורת Verge.

עבור אל “Exchange” ובחר “Basic”. זה יעלה את קומת המסחר. כעת עבור לצד ימין, בחר את המטבע שהפקדת קודם לכן והכניס את XVG לשדה החיפוש. זה יביא את זוג ה- XVG (BTC / XVG או ETH / XVG). לחץ על זה.

(Binance Exchange Exchange מאפשר למשתמשים לרכוש נכסים דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי. פירוש הדבר שאותם אנשים שרוצים לרכוש XVG יכולים פשוט לקנות BTC או ETH באמצעות כרטיס אשראי ולהחליף כספים אלה תמורת XVG).

שולי סף

מתחת לטבלת המחירים, יהיו לך אפשרויות לקנות ולמכור XVG. הכניסו כמה XVG אתם רוצים לקנות, וזה יראה לכם את המקבילה ב- BTC או ETH. אתה יכול גם לבחור לקנות 25%, 50%, 75% או 100% מכספי BTC / ETH שלך ב- XVG.

לאחר שתאשר את הזמנתך, מטבעות Verge אמורים להופיע בארנק Binance תוך דקות ספורות.

חלופה: ראה אחת מהבורסות הקטנות יותר לרכישת XVG ישירות עם פיאט

אמנם אנו ממליצים להשתמש בבורסה גדולה כמו Binance, גם אם זה אומר לקנות את הקריפטו הראשוני שלך במקום אחר, יש כמה פלטפורמות קטנות יותר שמאפשרות למשתמשים לקנות את Verge עם פיאט.. HitBTC היא המרכישה הידועה ביותר המציעה זוגות Verge-Fiat. YoBit ו LiteBit מציעים זאת גם למשתמשים באזורים מסוימים בעולם.

שלב אחרון: משוך את XVG לארנק שלך

כשאתה נרשם ל- Binance (או לכל מרכזיה אחרת), ייצור עבורך ארנק. אתה יכול לשמור את הכספים שלך בארנק זה, אך שיטת האבטחה הטובה ביותר היא תמיד למשוך את המטבעות שלך כשתסיים לסחור.

אם אתה משתמש בינאנס לרכישת Verge, עבור אל “Funds” ובחר “משיכות”.

נסיגה xvg 2

מסך זה יראה לכם את הסכום הכולל שהוחזק בארנק ה- XVG שלכם בינאנס, כמה מטבעות נמצאים בהזמנה שמחכה להוצאה לפועל, והסכום הכולל שניתן למשוך.

עכשיו פשוט הזן את כתובת ה- Verge Wallet שלך מ- Coinomi, Electrum או QT (הארנק שתבחר להשתמש בו). הזן את הסכום שברצונך למשוך ולחץ על “שלח”. לאחר שתאשר באמצעות קישור שנשלח לדוא”ל שלך, Verge שלך ​​יישלח מ- Binance לארנק שלך.

הדבר הטוב ביותר לעשות לאחר רכישת XVG ב- Binance הוא לשלוח את הכספים לארנק קריפטוגרפי התומך ב- XVG. ישנן אפשרויות רבות, כולל ארנקים מקוונים וארנקים לא מקוונים. 

כרגע אין ארנקי חומרה התומכים ב- XVG. פירוש הדבר כי לא ניתן יהיה לאחסן מטבע וירטואלי זה בכמה מהפתרונות הטובים ביותר בשוק. האלטרנטיבה הקרובה ביותר לארנק חומרה היא להשתמש בארנק נייר ל- Verge. ארנק נייר מאובטח כמעט כמו ארנק חומרה עם ההבדל שמשתמשים צריכים לדאוג לו טוב יותר. 

חילופי חילופי העולם הושפעו מפריצות ומתקפות במהלך השנים האחרונות. זה הביא לאובדן של מיליוני דולרים ממשתמשים במדינות שונות. זו הסיבה שבגללה חשוב מאוד לשלוח את ה- XVG שלך לארנק אחר בו אתה מחזיק את המפתחות הפרטיים. זכור, לא המפתחות שלך, לא הקריפטו שלך. 

לפיכך, שימוש בינאנס הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר למסחר ב- XVG. Binance מציעה את הנזילות הגבוהה ביותר עבור נכס דיגיטלי זה, היא מציעה שני זוגות מסחר שונים (ETH ו- BTC), והיא גם מאפשרת לאנשים לרכוש BTC או ETH עם כרטיס אשראי ולהחליפם ב- XVG.. 

בזמן כתיבת מאמר זה, XVG נסחרת סביב $ 0.005093. כפי שדווח על ידי CoinMarketCap, ל- XVG שווי שוק של 80 מיליון דולר והוא המטבע הדיגיטלי ה -69 בגודלו בחלל.. 

וזה כל מה שיש לרכוש את ורג ‘, אחד המטבעות הפוטנציאליים הגבוהים ביותר בתחום מטבעות הפרטיות העולים.

אנדרו הוא סופר ומשווק דיגיטלי מניו זילנד, שמקורו כיום בדרום מזרח אסיה. לצד עבודתו בתחומים רבים בתחום המסחר האלקטרוני, לאנדרו יש עניין רב בקריפטו, במיוחד אלטקוינים ופרויקטים המתמקדים באימוץ קריפטו רגיל

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner