מה זה גלים (WAVES) – כל מה שאתה צריך לדעת

גלים (WAVES) היא פלטפורמת חילופי רוסיה, מבוזרת ורחבה, שנבנית על גבי מסגרת ה- Scorex. הפלטפורמה מספקת למשתמשים שלה אמצעים פשוטים ליצירה, הנפקה והעברת נכסים ואסימונים מותאמים אישית.

אחת המטרות העיקריות של הפלטפורמה היא להציע למשתמשיה סביבת בלוקצ’יין יציבה, המאפשרת להם להעביר מטבע פיאט על גבי הבלוקצ’יין ללא בעיות אי יציבות.

זה הופך אותו למושך במיוחד למשקיעים המעוניינים בפרויקטים של מימון המונים, או לאלה שרוצים דרך יעילה ליצור מטבעות דיגיטליים משלהם ומערכות מטבע בתוך האפליקציה..

עֲבוֹדָה

מתחילים עם גלים

ניתן ליצור אסימון משלך תוך מספר דקות בלבד; עם זאת, שים לב שכשאתה רושם את חֶשְׁבּוֹן, תתבקש לשמור את הביטוי הסודי שלך (SEED) ולהגן על חשבונך באמצעות סיסמה.

איך עובדת פלטפורמת Waves

Waves שואפת לשפר את פרוטוקול הבלוקצ’יין האופייני, שבו יש לעדכן תוכנת לקוח רשת בכל סוג עסקה חדש, המכונה בדרך כלל מזלגות קשיחים. בקיצור, סוגי עסקאות חדשים מיושמים באמצעות תוספים, כהרחבות, על גבי תוכנת הליבה.

הפלטפורמה עובדת גם עם חוזים חכמים, אך אין להם הרבה מהמשותף לסוגים אחרים של חוזים, כמו אלה של Ethereum. החוזים החכמים נכתבים על ידי תוספים מובנים ובכך מפשטים את כל התהליך.

אסימונים יישום מותאמים אישית (CAT), חילופי מבוזרים (DEX) ותכונות אנונימיות שונות הם רק סוגים מסוימים של רכיבים הכלולים בתוכנת הליבה.

אסימונים ליישום מותאם אישית – CATs

כאמור, אחת המטרות העיקריות של הפלטפורמה היא יצירה קלה והעברת אסימונים מותאמים ללא מאמץ. ניתן ליצור אסימונים באמצעות המכשיר הנייד שלך, באמצעות דְמוּי אָדָם ו iOS יישומים, או דרך לקוח אינטרנט. לחלופין, ניתן לעשות זאת על ידי התקנת ה- סיומת WavesLiteApp בדפדפן Chrome במחשב שלך.

יש גם א ארנק שולחני זמין. עם זאת, זכור שזה מאוד ניסיוני.

הפלטפורמה מאפשרת לך להתאים אישית את האסימונים הללו עד כדי כך שהם יכולים לייצג כמעט כל דבר. לידיעתך, עלות WAVE היא ליצור אסימון.

אפליקציה


חילופי מבוזרים – DEX

זה מאפשר ללקוחות להחליף את BTC, ETH או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבור Waves. לחלופין, ניתן להחליף אותם בתמורה לבעיות אסימון אחרות בפלטפורמת Waves.

היתרון העיקרי בשימוש בבורסה המבוזרת שמציעה Waves הוא האבטחה המשופרת והעובדה שיש לך שליטה מלאה בכספים ובחשבונך. מכיוון שהוא מבוזר, המשמעות היא גם שאין צדדים שלישיים מעורבים.

מערכת הבורסה המבוזרת של הפלטפורמה משתמשת בשדכן אוטומטי על מנת לזווג הזמנות קנייה / מכירה ולהחלפת אסימונים. כצפוי, העסקאות הפופולריות ביותר ב- DEX הן בין Waves לביטקוין.

רשימה מלאה של זוגות מסחר זמינה באתר CoinMarketCap.

דהקס

אסימון גלי

האסימונים אחראים לכל העסקאות בפלטפורמה. אסימוני Waves יאבטחו את הרשת ואת כל הנכסים בפלטפורמה הספציפית הזו. לדוגמא, כאשר ברצונך להעביר נכסים, או כאשר ברצונך למשוך נכסים שונים בצורת מטבע לארנקך, באותם אסימונים ישמש.

Waves גם משתמש בארכיטקטורה דו-שכבתית, בעיקר כדי למנוע בעיות קנה מידה. סוג זה של ארכיטקטורה עושה שימוש בצמתים קלים ומלאים על מנת לתחזק את הרשת, אשר שונה בתכלית ממה שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים משתמשים כיום..

הצמתים הקלים תלויים מאוד בצמתים המלאים לאישור עסקאות, מכיוון שהם לעולם לא מורידים את הבלוקצ’יין. הקשר שלהם מתאפשר בעזרת פלטפורמת סקורקס. במילים פשוטות, הצמתים הקלים משתמשים במצב הרשת הנוכחי, בניגוד להורדת ההיסטוריה המלאה של העסקאות. מצב הרשת משמש לקביעת הפרטים העומדים מאחורי תהליך אימות התשלום.

נכון לעכשיו, ישנם כמיליון אסימונים של גלים במחזור, המוחזקים על ידי אלגוריתם קונצנזוס הוכחה. מערכת הוכחת היקף מושכרת זו מאפשרת לך להמר את האסימונים שלך על ידי מתן זמנית לצמתים המלאים.

כדי להפעיל מצב הימור מלא, אתה זקוק ל -10,000 גלי. השתתפות בהימור עדיין יכולה להיות מושגת גם אם אין לך את כמות האסימונים הנדרשת על ידי חכירת הגלים שלך לאחת ממאגרות הכרייה הציבוריים המרובים..

הקבוצה

לצוות העומד מאחורי הפרויקט מטרה אחת גדולה בראש, והיא לשפר את כל מה שיש לשפר את אסימוני הבלוקצ’יין, ולמרות שאסימני גלי אכן פשוטים, הם גם קלים מאוד לשימוש.

רוב חברי הצוות היו מעורבים NXT במשך זמן רב. עם זאת, ICO מצער, החלטות פיתוח שנויות במחלוקת וצוותי פיתוח מתחלפים הובילו כולם להחלטה לעזוב ולהתחיל במקום פרויקט משלהם..

הצוות החל את פרויקט Waves מנקודה אפס; לפיכך, גלי שונה מטבעו מ- NXT, עם דגש חזק יותר על שילוב פיאט. עובדה ראויה לציון נוספת היא שהחברה שותפה לאחרונה עם דלויט ועם המפקח הלאומי הרוסי.

קְבוּצָה

איך לקנות WAVES

בכל הקשור לרכישת WAVES, מספקים לך יותר מאופציה אחת, כולל כמה מהפופולריות ביותר חילופי דברים שם בחוץ כמו טיידקס, בינאנס, BCEX, אקסמו, ביטרקס, ו Livecoin, אלא גם הבורסה המבוזרת הביתית של הפלטפורמה, DEX.

אם אתה בוחר בבורסות חיצוניות כמו Binance ו- Bittrex, תחילה עליך לרכוש ביטקוין או Ethereum ורק לאחר שנסחר בהם ב- WAVES.

חיזוי מחיר

המטבע הקריפטוגרפי התחיל בצורה חיובית מאוד, הוא יכול להעלות את מחירו מאוד בהשוואה ל- BTC ולדולר האמריקאי. מאוחר יותר הוא שמר מאוד על יציבות, וזה סימן טוב. כמובן שהיו לו עליות וירידות אבל תמיד בטווח ברור – בין $ 2.5 ל- $ 5.5.

כאשר כל המטבעות הווירטואליים והביטקוין (BTC) התרחבו בסוף דצמבר 2017 ובתחילת 2018 הגלים הגיעו ל -16 דולר. כרגע נסחר סביב 4 דולר.

בעתיד אנו עדיין יכולים לראות התנהגויות דומות. דפוס המחירים לא מפסיק לחזור על עצמו לאורך זמן. אנחנו יכולים לראות את זה בקלות מעל 8 $ בתנועה הבאה כלפי מעלה, שנראה שזה פשוט התחיל. לטווח הארוך נראה שהמחיר גם עולה.

כמובן, עלינו לקחת בחשבון שמטבעות וירטואליים הם נכסים תנודתיים מאוד. אם יש אירוע חשוב שגורם למחירים לצנוח, אז גלי היו עוקבים אחר המגמה.

סיכום

Waves (WAVES) הוא פרויקט קריפטו מבטיח שהצליח להשיג שווי שוק ראוי לציון בזמן קצר מאוד. הפלטפורמה מספקת לך דרך פשוטה ליצור אסימונים משלך, עם כל היתרונות הסמוכים הקשורים לבלוקצ’יין. Waves פועלת גם כמרכזית מבוזרת, והעובדה שיש לה היצע קבוע של 100 מיליון היא גם עשויה להפוך אותה לפופולארית עוד יותר בתקופה שלאחר מכן..

הצוות שעומד מאחורי הפרויקט נראה להוט לקחת את הפרויקט לשיאים גדולים חדשים, ושותפויות משמעותיות עם ממשלת רוסיה בטוח יעזרו לתדמית המוצר עם משקיעים עתידיים..

אנשי קשר של גלי מידע ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map