מה זה WaykiChain (WICC) ​​- כל מה שאתה צריך לדעת

WaykiChain היא פלטפורמת הימורים מבוססת בלוקצ’יין התומכת במכשירי טיורינג. נקודות עיקריות אחרות כוללות את העובדה שהיא עושה שימוש במנגנון קונצנזוס של DPoS (Delegated Proof-of-Stake), שהוא מייצר חסימה חדשה כל עשר שניות, וכי הוא משתמש באחד עשר צמתים של הצבעה. על פי הצוות שעומד מאחורי הפרויקט מבוסס הונג קונג, הרשת מסוגלת להתמודד עם יותר מ -1,000 עסקאות בשנייה.  

המטרה העיקרית של הפלטפורמה היא להציע למשתמשים סביבת הימורים יציבה ובטוחה. הודות לאופי המבוזר שלה, המשמעות היא שהמערכת גם נוטה הרבה פחות לשחיתות או לסוגים אחרים של רווחים בלתי חוקיים הקשורים בדרך כלל לתעשייה מסוג זה. לדוגמא, מכיוון ש- WaykiChain היא פלטפורמה מבוזרת, לא ניתן לשלוט בנתונים על ידי אף גורם בעל עניין. זה גם אומר שלא ניתן לשנות את זה על מנת לספק תוצאות כוזבות של הימורים.

יתרון נוסף מלבד השקיפות הברורה הוא העלויות התפעוליות הנמוכות יותר, ללא עמלות צד ג ‘ועם שיעור תשואה של 99%. זה הופך את הפלטפורמה לפתוחה מאוד בפני משקיעים ומשתמשים חדשים; כל אחד יכול להשתמש בתשתית WaykiChain לבניית יישומים חזקים ובלוקצ’יין.

טק

יישומים

בהתחשב בכל מה שנאמר, WaykiChain היא פלטפורמה רב-תכליתית לפיתוח אפליקציות. אף על פי שניתן לבנות באמצעותה מגוון מגוון של אפליקציות שונות, הפלטפורמה מיועדת בעיקר לפיתוח יישומי הימורים (הימורי ספורט והימורי אירועים). הצוות שעומד מאחורי הפרויקט כבר בנה יישום מבוזר רשמי של Windows המכונה WaykiChain Betting אשר משמש כארנק. משתמשים יכולים להשתמש בהימורי WaykiChain כדי להעביר את כספי ה- WICC שלהם ולפרסם במהירות את חוזה ההימורים החכם.

העיתון הלבן של הפרויקט מודיע גם כי יישומי iOS ו- Android נמצאים כעת בעבודה ובקרוב יגיעו איפשהו במחצית השנייה של 2018. יישומים אלה יספקו למשתמשים אפשרות לאחסן בנוחות מטבעות Wayki במסופים הניידים שלהם..

דפדפן החסימה הוא dApp שפותח במיוחד עבור WaykiChain ויש לו את התפקיד להציג את רשומות ההעברה של מטבעות Wayki ומטבעות העל, כמו גם את יתרת החשבון, כל עסקאות ההימור השוטפות, ותוצאת תוצאות. כל הנתונים הם בלתי הפיכים מטבעם, פתוחים ושקופים.

אפליקציה

איך עובד WaykiChain

WaykiChain משתמש במנגנון קונצנזוס של DPoS עם אחד עשר צמתים חשבונאיים. שיעור התשואה השנתי הוא 5% בשנה הראשונה, עם עלייה של 1% בכל שנה שעוברת. בכל פעם שנוצר חסימה, צומת חשבונאי משויך באופן אקראי. הצומת החשבונאי מרוויח את כל עמלות העסקה בבלוק החשבונאי שלו. משתמשים יכולים להרוויח ריבית על ידי נעילת מטבעות WaykiChain. הריבית נקבעת אוטומטית בכל פעם שההצבעות עבור חשבון המשתמש המתאים משתנות.

תנאי ההימורים מופעלים על ידי היזם באמצעות עסקאות חוזיות חכמות. משתמשים יכולים ליזום עסקאות שונות בחוזה ההימורים, שניתן לחפש ולזהות את דפדפני החסימה. לאחר סיום ההימור, תחילת ההימור תפרסם את התוצאות הסופיות ואז הרווח ישותף בהתאם. בקיצור, בונוס ההימורים מונפק אוטומטית לארנק המשתמש לאחר הצגת תוצאות ההימורים.

החוזה החכם שמספקת הפלטפורמה מאפשר לייזומי נכסים ליצור כללי חלוקת דיבידנד. כללים אלה מופעלים רק על ידי תנאים שונים. מכאן שהמחיר הסופי של הנכסים במחזור ייקבע על פי התנהגות השוק כלפי האובייקט בעסקה.

עֲבוֹדָה

כיצד לקנות WaykiChain?

על מנת לקנות WaykiChain (WICC), יהיה עליכם לקנות תחילה BTC או ETH (זוגות המסחר בהיקף הגבוה ביותר) מהבורסה שתקבל אותם. לאחר מכן תצטרך למצוא שוק שמוכר WICC בתמורה למטבעות הקריפטו האמורים.

בכל הנוגע לאחסון מטבעות ה- WICC שלך, מומלץ להשתמש בארנק ה- WICC הרשמי. למרות שמבחר הבורסות ממנה תוכלו לקנות WaykiChain אינו נרחב, ישנן כמה אפשרויות תקפות כגון הואובי, BCEX, ChaoEX, ו הוטביט. למידע נוסף בנושא זה, תוכלו לבקר CoinMarketCap.

קְבוּצָה

המטרה העיקרית של הקבוצה היא להפוך את כל פלטפורמת ההימורים המקוונים WaykiChain לפעולה לפני גביע העולם 2018 שאמור להתקיים ברוסיה בין התאריכים 14 ביוני ל -15 ביולי. הצוות מורכב מארבעים אנשים עם ניסיון רלוונטי בענפי שיווק, עסקים, הימורים, הגרלות, הימורים וקריפטו.

Wayki Sun הוא מנהל האסטרטגיה הראשי של הארגון וגם אחד המשקיעים הראשונים עם ניסיון של יותר מעשר שנים בתעשיות פיננסיות ואינטרנט. האחראית על התכנון והניהול האסטרטגי של WaykiChain היא ולנטינה חי, מנהלת בכירה לשעבר בחברת אבטחה סינית מפורסמת.

עם הבנה מעמיקה של מודלים של תפעול מסחרי וידע פיננסי מלא, טוני צ’או, מנהל התפעול הראשי, הוא עוד חבר צוות מנוסה..

הצוות יצר גם תאגיד ללא כוונת רווח, קרן WaykiChain. המטרה העיקרית של הקרן היא לאחסן, להשתמש ולהקצות כספים לפרויקט.

קְבוּצָה

חיזוי מחיר

ל- WaykiChain הייתה שנה מדהימה מאוד. מחירו בדולרים וב- BTC עלה משמעותית. זה די מרשים מכיוון ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים היה במגמת דובים. WaykiChain מראה כי מתן פרויקט טוב וללא זנב רוח, ניתן גם לשגשג בשוק הקריפטוגרפי.

בתחילת פברואר נסחר מטבע וירטואלי זה סביב 0.27 דולר. כאשר מאי התחיל, מחירו זינק עד 2.4 דולר! יתר על כן, גם מחירו בהשוואה ל- BTC גדל.

יתכן כי בטווח הקצר המטבע הווירטואלי יפעל יציב. אך מכיוון שהקריפטו לא היה זמן כה רב בשוק, איננו יכולים לנחש כמה הוא יכול לצמוח. יש לו פוטנציאל חשוב שאם הוא מנוצל כראוי, הוא יכול להגיע לרמות מחירים חשובות.

סיכום

למרות שזה לא פרויקט פופולרי במיוחד בקריפטוספירה ברגע הנוכחי, ל- WaykiChain יש פוטנציאל להרחיב את טווח ההגעה שלו ולעורר עניין של אנשים בשל פלטפורמת ההימורים המבוזרת שלה. העיתוי הוא גם מזל מאוד, כיוון שלקבוצה נראה שיש הכל במקום לפני תחילת גביע העולם בפיפ”א 2018.

לפרויקט יש dApp רב עוצמה המשויך לשמו. ההימורים של WaykiChain מספקים למשתמשיה אפשרויות הימורים בזמן אמת, בצורה שקופה ופתוחה. כל נתוני ההימורים הם פומביים, ניתנים לחיפוש, מסודרים היטב, ואינם ניתנים לשינוי או להשפעה מאינטרסים של צד שלישי כלשהו. כל פעולה בלתי חוקית אפשרית יכולה, לפיכך, להתגלות בקלות.

אנשי קשר של WaykiChain ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner