WebDollar – מטבע מטבע מקורי לפתרון בעיות העתיד

מבוא

שוק המטבעות קריפטוגרפי התרחב באופן רציף בשנים האחרונות ונכסים דיגיטליים חדשים שוחררו לשוק. אחד מנכסי הצפנה שמתיימר להיות ה מטבע החוץ של העתיד הוא WebDollar (WEBD). במאמר זה נסביר מהו WebDollar, מה הוא מכוון לשפר ואילו המאפיינים העיקריים של מטבע קריפטוגרפי זה.

האינטרנט הפך לחלק חשוב בחיי היומיום שלנו והוא מחבר לא רק אנשים ועסקים אלא גם חפצים ומכונות. עם WEBD, המטרה היא להחזיק נכס מקומי ברשת האינטרנט ולשפר את כל המערכת האקולוגית www.

מה זה WebDollar?

WebDollar רוצה להפוך לקריפטוגרף המקומי של האינטרנט העולמי ולעזור לכל התעשייה להתרחב, כדי לשפר את הניידות, הקלות והפשטות שלה. אף על פי שביטקוין (BTC) נותר המטבע הגדול ביותר בשוק, הוא לא הצליח לבסס את עצמו כמטבע המקומי לאינטרנט.

הצוות שעומד מאחורי WebDollar עבד קשה מאוד בכתיבת קוד מקורי לכל הרשת. באמצעותה ניתן להפעיל בלוקצ’יין עצמאי ועוצמתי עם יכולות שונות.

הדבר המפתיע בפרויקט זה הוא העובדה שהם לא התחילו מהצעת מטבע ראשונית (ICO) כרוב האסימונים הקיימים כיום בשוק. מַמצִיא אלכסנדרו יונוס בודיסטיאנו יחד עם כמה מפתחים אחרים כבר יש פרויקט מתמשך שלא קיבל כספים ממשקיעים פרטיים בצורת ICO.

עוד בשנת 2017, ICO היו הכלי העיקרי לפרויקטים הקשורים לקריפטו ולבלוקצ’יין. עם זאת, מרבית ה- ICO הללו לא הצליחו להצליח ולצמוח. ואכן, הם זכו לביקורת רבה מצד חובבי השוק ומדינות רבות אסרו עליהם. ICOs נהגו לייצר רווחים גבוהים ליוצריהם, מה שהביא לגל של פרויקטים תרמיתיים שהשפיעו לרעה על הביזור באופן כללי..

במקום זאת WebDollar התחיל מאפס ללא ICO והוא הגדיר רק 10% מסך ההיצע שהרשת תיצור אי פעם. כספים אלו משמשים את היוצרים רק כדי לשלם עבור התפתחות רציפה של השוק בצורות רבות של תגמולים.

צוות WebDollar פועל בכדי להציע חווית משתמש פשוטה לטיפול במטבעות קריפטוגרפיים. אין צורך בהתקנות או הורדות ואין צורך לטפל בתצורות מסובכות. כדי להקל על המשתמשים, הארנקים נוצרים ומטופלים באופן אוטומטי וניתן לשמור באופן מקומי בכל מכונה שיש בה אחסון.

כיצד פועל WebDollar?

WebDollar מופעל כעת על ידי אלגוריתם קונצנזוס היברידי הכולל 33.33% הוכחת עבודה (PoW) ו- 66.66% הוכחה של הימור (PoS). הרשת מתקדמת במטרה להפוך ל -90% PoS ורק 10% PoW בהתחשב בכך שזה יהיה הרבה יותר יעיל, ירוק (ידידותי לסביבה) ובטוח לכל המערכת האקולוגית. עם השקתו (26 באפריל 2018) המטבע הקריפטוגרפי היה 100% PoW.

משתמשים יכולים להתחיל לכרות את המטבע הדיגיטלי בצורה מהירה וקלה רק על ידי הפעלת כל דפדפן בכל מכשיר נתמך. מחשב יכול להתחיל בכריית WEBD בקלות והמשתמש מתוגמל במהירות. יתר על כן, WEBD מופעל על ידי אחד האלגוריתמים המתקדמים ביותר של NIPoPoW.

ההוכחות הלא אינטראקטיביות של הוכחת עבודה הן מחרוזות עצמאיות שתוכנת מחשב יכולה לבדוק ולאמת אירוע שקרה ברשת PoW. אלה בדרך כלל יעילים מאוד בין היתר עבור ארנקים ניידים ועבור רשתות צד.


כפי שצוין קודם, WebDollar מאפשר למשתמשים להתחיל להשתמש בו מבלי לבצע הורדה, התקנה או רישום ספציפיים. יתר על כן, הארנקים נוצרים ישירות בדפדפן, מה שמאפשר לאנשים לא חכמים להתחיל לטפל במטבעות קריפטוגרפיים. במקביל, הרשת מציעה עסקאות לא מקוונות והיא תוכננה להיות עמידה ב- ASIC ו- GPU לא ידידותי.

בעתיד, המטרה היא להגדיל את האנונימיות של המשתמשים בה על ידי פיתוח והוספת מערבלים לעסקאות. מערבלים אלה שימושיים מאוד עבור אנשים שרוצים להגן על פרטיותם ועל הנתונים שלהם בעת ביצוע עסקאות ברשת. ישנם כמה מטבעות קריפטוגרפיים שכבר הוסיפו תכונות אלה אך אף אחד מהם אינו מסוגל להציע את השירותים המהירים והנוחים לשימוש שמציעה WebDollar..

במקביל, הצוות רוצה ליישם גם חוזים חכמים. זה יעזור לכל הרשת לעבוד לא רק כפלטפורמה של בלוקצ’יין לבצע ועיבוד עסקאות אלא גם לעיבוד משימות והוראות מורכבות יותר.

מערך עתידי של תכונות חדשות כולל חילופי מערכות אקולוגיות ורישומי חילופי ערכים, עסקאות קנה מידה, מרכז הצבעה קהילתי לעדכונים, רב סיג באמצעות זיהוי טביעות אצבע וזיהוי פנים ועוד דברים רבים.

ראוי להזכיר כי הפרויקט מקדם גם את הרשת עם פרסים חודשיים בטוויטר וביוטיוב, תוכלו לעקוב אחריהם בטוויטר (@ webdollar.io) לנושאים השבועיים..

משתמשים המעוניינים לרכוש את מטבע החילוץ של WEBD יכולים לעשות זאת על ידי הרשמה לבורסת הצפנה של BitRabbit, פלטפורמה המאפשרת ללקוחות לסחור בנכסים דיגיטליים בשוק. בורסות אחרות התומכות במטבע וירטואלי זה כוללות P2PB2B, BitMahavi (העברה בנקאית), רשת החלפות ו- WebD Timi (PayPal וכרטיס אשראי). רשימה מלאה של חילופי דברים תוכלו למצוא כאן: https://webdollar.io/partners/exchanges

בורסת WebD Timi שואפת לספק שירותים 24/7 לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים של WEBD ללא מחסומים ושימוש במטבעות הפיאט הנפוצים ביותר בקרב חברי הקהילה WebDollar..

הצוות עובד כל הזמן במטרה להגדיל את הנזילות לקריפטוגרפיה זו. הם מנסים לרשום את הנכס הדיגיטלי בבורסות קריפטו פופולריות אחרות ונמצאות בשימוש נרחב. זה ישפיע באופן חיובי על ה- WEBD בהתחשב בכך שיהיה לה יותר חשיפה למשקיעים, סוחרים וחובבי קריפטו.

חלק מהחברות שעובדות כעת עם WEBD כוללות את Hostero, Webd.Shop, Ale-Teo, Mojito Club, Crypto Coffee, Shop Aji, ורבים אחרים. בעתיד, מספר החברות העובדות עם WEBD צפוי לגדול ככל שהצוות יוצר שותפויות חדשות והנכס הדיגיטלי של WEBD מתרחב בשוק..

סיכום

WebDollar נוצר כקריפטוגרף שרוצה להפוך לנכס המקומי של האינטרנט. למרות שהצוות יודע שזו לא משימה קלה, הם בונים רשת קלה לשימוש ותתן פתרונות חדשניים למשתמשים..

עם NiPoPoW ואלגוריתם הקונצנזוס העמיד ב- ASIC, מטרת ה- WEBD היא להציע פשטות, קלילות וניידות למשתמשים המשתמשים כיום באינטרנט בכל רחבי העולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map