כיצד לקנות מונרו (XMR) ב- Binance

אולי “מטבע הפרטיות” הידוע והנחשב ביותר, מונרו גילה נישה בשוק הקריפטו שהתרגשה רבים. זה מדגים למה הקריפטו תוכנן במקור: חופש מצנזורה או שליטה חיצונית, עם היכולת להתבצע באופן מיידי וחוצה גבולות..

קרא קדימה כדי לברר כיצד לקנות אסימונים של מונרו, על ידי רכישתם ב- חילופי בינאנס.

מה זה מונרו?

מונרו (הידוע בסמל התוויות XMR), הוא מטבע שמיוצר לשימוש עסקי, במפורש לעסקאות פרטיות. עבור מטבעות כמו ביטקוין ניתן לעקוב אחר הכל בספר חשבונות ציבורי, החל מעסקאות ועד כתובות ארנק. השקיפות הזו אמנם מבורכת בחלק מהמעגלים, אך היא דאגה רצינית לאחרים.

מונרו מטפל בדאגת הפרטיות בקריפטו עם כמה תכונות מרשימות. זה כולל ערפול של סכומי עסקה ויעדים, ו”כתובות התגנבות “, שמסתירות את הכתובות האמיתיות של שני הצדדים של העסקה. ככאלה, משתמשים יכולים לשלוח ולקבל את מונרו מבלי לדאוג שיאותרו עליהם.

בנוסף לתכונות הפרטיות שלהם, שמוצגות כטובות בשוק, הציג לאחרונה מונרו עדכון חדש, שהפחית באופן דרסטי את העמלות שנגרמו בעסקאות XMR. פירוש הדבר שמלבד הפרטיות, מונרו מציע דרך זולה ויעילה יותר לכל מי שעושה עסקאות עם קריפטו.

עכשיו בואו נראה איך תוכלו לקנות מטבעות מונרו.

שלב 1: הירשם לחשבון ב- Binance

כמו במטבעות רבים כרגע, קנייה של מונרו בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב, או באמצעות העברה בנקאית, יכולה להיות קשה. אז לצורך מדריך זה, נראה לכם כיצד לקנות XMR עם ביטקוין או את’ריום.

השלב הראשון, אם עדיין לא עשית זאת, הוא לפתוח חשבון עם Binance. התהליך בדרך כלל מהיר וקל, והוא פתוח למשתמשים כמעט בכל מקום בעולם.

רישום בינאנס

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתוכל להתחיל לסחור, תצטרך להגיש מספר מסמכי אימות לצוות Binance. בנוסף, הקפד להגדיר אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

לאחר שתשלים את שלבי האימות, תצטרך BTC או ETH בארנק Binance שלך.


אם אינך מחזיק באף אחד מהמטבעות האלה, תוכל לרכוש באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב באתר כמו Coinmama אוֹ בצ’אנגלי, או בבורסת פיאט כמו Coinbase.

כדי לשלוח מטבעות לארנק Binance שלך, עבור לפלטפורמת Binance ובחר “Funds” ואז “פיקדונות”. בחר את המטבע שברצונך לשלוח מהתפריט הנפתח.

משקל פיקדונות

תוצג לך כתובת ארנק שאליה תשלח מטבעות. הקפד לשלוח רק את המטבע שצוין לכתובת זו (כלומר BTC לארנק BTC, או ETH לארנק ETH). כל סוג אחר של מטבע שנשלח לכאן עלול ללכת לאיבוד.

שלב 4: המתן לאישור

המתן עד ש- Binance יאשר את ההפקדה שלך. עסקאות לרוב מתוקנות במהירות רבה, אך בהתאם לעומס הרשת, עשויות להימשך מספר שעות.

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

לאחר השלמת ההפקדה, תוכלו לעבור לחלק ההחלפה באתר. עשה זאת על ידי בחירת “Exchange” ואז “Basic”.

עבור אל תיבת החיפוש בצד ימין. בחר את המטבע שאיתו אתה סוחר, וחפש “XMR”. בחר את הצמד שעולה (כלומר XMR / BTC או XMR / ETH).

בינאנס XMR 1

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציע נתונים כגון גרפים בזמן אמת והיסטוריית הזמנות, כדי לעזור לך לעקוב אחר ביצועי המטבע ולקנות בזמן הטוב ביותר.

הבורסה תאפשר לך גם להגדיר גבולות קנייה או מכירה. זה אומר שאתה יכול לבחור מחיר (ב- BTC או ETH) שבו אתה רוצה לקנות. ברגע שהמחיר יגיע לנקודה זו, הבורסה תבצע את המסחר שלך באופן אוטומטי.

שלב 6: בחר את כמות ה- XMR לרכישה

בחר את המחיר שאתה רוצה לקנות XMR, או בחר “שוק” לקנות במחיר הנוכחי (זה בסדר לסוחרים מתחילים / מתחילים). ואז הזן את כמות ה- XMR לרכישה. אתה יכול לבחור כמות ספציפית של XMR, או 25%, 50%, 75% או 100% ממטבעות BTC / ETH בארנק Binance שלך..

XMR בינאנס 2

שלב 7: קנו את מונרו!

לחץ על הלחצן הירוק “קנה XMR”, וברגע ש- Binance מאשר את העסקה שלך, סיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק מונרו מאובטח

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא לשמור על מטבעות שלך בבורסה כשאתה לא סוחר, בארנק מאובטח שאתה שולט בו. בדרך זו, יש לך שליטה מוחלטת על אבטחת האסימונים שלך, ואתה לא סומך על נהלי האבטחה של הבורסה.

לשם כך תזדקק לארנק התומך במונרו. לרמת האבטחה הגבוהה ביותר, ארנק חומרה כגון Trezor Model T או ספר חשבונות ננו ס מומלץ. אלטרנטיבות מקהילת ה- XMR dev כוללות את ארנק GUI לשולחן העבודה, או ל- MyMonero ארנק מקוון.

ברגע שיש לך ארנק XMR מוגדר ומוכן, אתה יכול למשוך את המטבעות שלך מהבורסה של Binance. עשה זאת על ידי מעבר לתפריט שבראש האתר, ובחר “כספים” ואז “משיכות”.

בחר XMR מהתפריט הנפתח.

בינאנס XMR 3

הוסף את הכתובת מארנק מונרו שלך ואת כמות מונרו שברצונך למשוך. בדוק שוב שהכתובת נכונה, ואז לחץ על “שלח”. בדוק אישור לכך שהעסקה שלך הושלמה בהצלחה.

…וזה הכל! זה כל מה שאתה צריך לדעת כדי לקנות את מונרו (XMR) בינאנס.

למד עוד

מונרו הוא אחד הפרויקטים המרתקים ביותר של בלוקצ’יין וקריפטוגרפים. כפי שכתבנו, מונרו XMR הוא מטבע הפרטיות הטוב ביותר בשוק כרגע. תוכלו לקרוא על העדכון חסין הכדורים של מונרו ועל מאמר חיזוי המחיר של מונרו XMR גם כן. אחרון, למד כיצד לאחסן XMR ב- Ledger.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map