כיצד למכור אדווה (XRP)

במדריך זה, אנו נעביר אותך כיצד למכור את Ripple (XRP) עבור מטבע פיאט או מטבע מטבע אחר, דרך בורסה, כמו גם את הגורמים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת בורסה מתאימה.  

לפני שתמכור את ה- XRP שלך, עליך להבין את תהליך העברת המטבעות מהאחסון שלהם (ארנק או חשבון) לבורסה. 

בואו ניכנס לזה ישר!

אתה יכול לבחור XRP ישירות עבור מטבע פיאט בבורסה המקבלת פיקדונות XRP, או שתוכל למכור תחילה את ה- XRP שלך עבור מטבע דיגיטלי אחר ואז להחליף את המטבע במטבע פיאט. אם תבחר באפשרות השנייה, יהיו לך יותר חילופי דברים לבחירה, אך ישנם שלבים נוספים המעורבים. 

האפשרות המהירה והקלה ביותר היא סחר ב- XRP במטבע פיאט, במיוחד אם אתה מתחיל. 

בורסות שיאפשרו לך למכור את Ripple כוללות Kraken, Exmo, Bitstamp, Bitsane, Gatehub, Uphold, Cointree ו- Coinbase. בחילופי דברים אלו תוכלו להשיג את הטוב ביותר מחיר אדווה בשוק. 

מכור אדווה למטבע פיאט 

שלב 1: צור חשבון הבורסה  

אם אתה מתכנן למכור את Ripple (XRP) באותה בורסה בה השתמשת לרכישת XRP, דלג לשלב 2. 

אם תחליט להשתמש בבורסה אחרת, מצא מרכזיה מתאימה על ידי ביצוע בדיקת נאותות להתיישב בבורסה המתאימה לצרכיך.. 

לאחר שהסתפקת בבורסה מתאימה, פתח חשבון על ידי מסירת הדוא”ל שלך ויצירת סיסמה. בנוסף, תצטרך לספק את תעודת הזהות שלך ופרטים אישיים אחרים בהתאם להחלפה. צעד זה נועד לספק את תקנות KYC / AML. 

שלב 2: הפקדת XRP בחשבונך 

היכנס לחשבונך החדש, מצא את כתובת הארנק הרלוונטית ל- XRP וודא שהאסימונים שאתה מפקיד נשלחים לכתובת זו. 

למשל, על קראקן לחץ על ארנקים ובחר את ארנק ה- XRP שלהם. לאחר מכן לחץ צור כתובת הפקדה והשתמש בכתובת שסופקה כיעד להעברת ה- XRP שלך. 

שלב 3: למכור אדווה (XRP) 

עם ה- XRP אתה מתכוון למכור בארנק הבורסה החדש שלך, לחץ על דף המסחר של הבורסה וחפש את הצמד שאתה רוצה לסחור בו. לאחר מכן, ציין את כמות ה- XRP שברצונך למכור וסיים את העסקה שלך. 

לדוגמא, בקראקן לחץ מכירה בחלק העליון של המסך וחפש XRP ברשימת המטבעות. נְקִישָׁה למכור XRP והמסך החדש שאליו אתה מועבר, הקלד את כמות ה- XRP שברצונך למכור בשדה המסופק. בחר את המטבע שעבורו ברצונך למכור XRP ולחץ מכירה

למכור אדווה

בדוק את הפרטים לפני שתשלים עסקה זו. 

שלב 4: משיכת דולר ארה”ב 

לבסוף, אתה יכול למשוך את מטבע הפיאט שלך לחשבון הבנק המקושר שלך. די קל למצוא את קישור המשיכה, אך אשר את העמלות וזמני העיבוד של הבורסה המתאימה. 

למכור אדווה (XRP) למטבעות קריפטוגרפיים 

אם החלטת להחליף XRP עבור מטבע מטבע אחר, בצע את השלבים הבאים. 

שלב 1: צור חשבון 

אם אתה מתכנן למכור את Ripple באותה פלטפורמה בה השתמשת לרכוש אותה, דלג לשלב השני. 

עם זאת, אם אתה מתכנן להשתמש בבורסה אחרת, בצע תחילה בדיקת נאותות כדי לברר את המרכזיות התומכות ב- XRP, ואז בדוק את התכונות שלהם. 

XRP הוא אחד המטבעות הדיגיטליים הגדולים ביותר בשוק, ולכן הוא רשום במספר בורסות פופולריות. 

הגורמים שאתה צריך לבדוק מפורטים להלן, חלקם כוללים את העמלות והתכונות. לאחר בחירת מרכזיה, הירשם על ידי מסירת הדוא”ל שלך ויצירת סיסמה. 

כמה מרכזיות יצטרכו לספק מספר פרטים אישיים נוספים כמו תעודת הזהות ומספר הטלפון שלך. אימות נוסף זה נועד לספק את תקנות KYC / AML. 

לאחר יצירת חשבון, הפעל את ה- 2FA בחשבונך לפני שתעבור לשלב הבא. 

שלב 2: הפקדת XRP בחשבון החדש שלך 

העבר את כמות ה- XRP שאתה מתכוון למכור מהארנק שלך לארנק החליפין שלך. ראשית, תזדקק לכתובת XRP של ארנק החליפין החדש שלך כדי שתוכל לשלוח את כמות ה- XRP. 

לדוגמה, אם אתה סוחר ב- Binance, עבור אל כְּסָפִים בסרגל השחור העליון ולחץ לְהַפְקִיד, ואז לחץ בחר מטבע הפקדה, ובחר XRP מהתפריט הנפתח. תראה את היתרה וההזמנות שלך. 

בשלב זה, האתר יזכיר לכם שני דברים חשובים: שלח רק XRP לכתובת הפקדה זו. שליחת מטבע אחר לכתובת זו עלולה לגרום לאובדן הפיקדון שלך, ו, הפקדת XRP לבינאנס דורשת מכם כתובת הפקדה ותג. אי הכללת התג שלך עלול להוביל לאובדן הכספים הזמינים שלך. 

שלח אדווה

העתק בזהירות את כתובת הפקדת המטבע המוצגת. עבור לארנק או לחשבון שבו מאוחסן ה- XRP שלך ובקש משיכה או העברה לכתובת שסיפקת. ה- XRP יופקד מייד לאחר אישור רשת אחד ותוכל לעקוב אחר ההתקדמות בדף ההיסטוריה או להגיע אליו כְּסָפִים>היסטוריית עסקאות

שלב 3: למכור אדווה (XRP) 

לאחר קבלת הסכום שאתה מתכוון למכור בארנק החליפין החדש שלך, עבור למקטע המסחר של החשבון המתאים. השתמש בתיבת החיפוש כדי למצוא את צמד המטבעות שברצונך לסחור ואז ציין את כמות ה- XRP שאתה רוצה למכור ואת כמות ה- BTC שאתה רוצה לקנות.. 

למשל, ב בינאנס, לך ל לְהַחלִיף בפינה השמאלית העליונה של המסך ובחר בסיסי

תמצא סרגל חיפוש בפינה השמאלית העליונה. הקלד את ה- XRP לתוכו ולחץ על כפתור BTC או על כפתור ETH שתמצא מיד מימין, תלוי באיזה אתה רוצה להחליף את ה- XRP. לאחר מכן לחץ על צמד המסחר המוצג. 

למכור אדווה על בינאנס

תראה את תצוגת המסחר עבור הצמד שבחרת. חפש למטה את התיבה שאומרת למכור אדווה (XRP). הקלד את הסכום והמחיר הרצויים ואז לחץ על הוורוד למכור XRP כפתור בתחתית הדף. 

למכור אדווה

אל תשכח לאשר את פרטי ההזמנה לפני שתלחץ על כפתור ה- XRP למכור. 

שלב 4: העבר את המטבע החדש שלך לארנק מאובטח 

אם אתה רוצה להחזיק את הקריפטו החדש שלך שנרכש בארנק החליפין, תוכל. עם זאת, זה לא מומלץ, מכיוון שארנקי החלפה אינם בטוחים מפני פריצות. 

האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בארנק חומרה, מכיוון שהוא במצב לא מקוון רחוק מהאקרים ומאפשר לך לאחסן את המפתח הפרטי שלך. 

העברת המטבעות שלך היא די קלה. על Binance, לחץ על משיכות קישור מה כְּסָפִים בתפריט ובחר את המטבע או האסימון שברצונך להעביר ואלה מקלידים את סכום המשיכה ואת הכתובת. 

גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שמתמקמים בבורסה

מטבעות קריפטוגרפיים הם נכסים מסובכים וידועים בתנודתיות המחירים שלהם. ככזה, חיוני שתבין היטב את כל הסיכונים הכרוכים במסחר בנכסים דיגיטליים אלה לפני שתמשיך איתו. בנוסף, עליכם לשקול כמה גורמים שיכולים להשפיע על כוונות המסחר שלכם לפני שמתמקמים בבורסה, הגורמים שיש לקחת בחשבון כוללים, דמי מסחר, תהליך אימות, אבטחה, תמיכת לקוחות, מגבלות עסקה, עמלות ושיטות משיכה וסוג הפלטפורמה.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner