כיצד לקנות ZCash ב- Binance

כיום נושא הפרטיות, במצב מחוצה לה ומחוצה לה, רלוונטי מתמיד. דאגה גדולה מצד רבים במעגלי הצפנה היא היכולת של כל אחד לעקוב אחר מעקב אחר עסקאות או ארנקים על ספר חשבונות ציבורי כמו ביטקוין..

זקאש הוא אחד המטבעות הבולטים ביותר הממוקדים בפרטיות בשוק כיום, ודוחף אלטרנטיבה למי שרוצה שהעסקאות שלהם יהיו סודיות..

מה זה זקש?

במקור מזלג של ביטקוין, Zcash בונה על החיובי של זה כמטבע דיגיטלי, תוך התייחסות לשאלת הפרטיות. הבלוקצ’יין משתמש בהוכחות אפס ידע כדי לאפשר אימות עסקאות מבלי לחשוף מידע על ערך העסקה, או על הצדדים השולחים והמקבלים..

אחת החסימות בדרך של מטבעות פרטיות היא כאשר המשתמש רוצה לבטל פרטיות, במקרה של ביקורת או עמידה בתקנות, למשל. ל- Zcash יש פיתרון לכך. ברשת שלהם יש מערכת שבה מחזיקי הארנק יכולים להשתמש בשני סוגים שונים של כתובות (כל אחד מייצג את אותו הארנק). האחת, “כתובת z” היא פרטית, ואילו השנייה, “כתובת t” ניתנת לצפייה בפומבי. זה מאפשר למשתמשים להחליט מתי הם רוצים לחשוף את פרטי העסקה שלהם או לא, מה שמאפשר גמישות רבה יותר ומגוון רחב יותר של מקרי שימוש אפשריים..

המשך לקרוא כדי לגלות איך אתה יכול לקנות את ה- ZEC הראשון שלך באמצעות הפופולרי חילופי בינאנס.

שלב 1: הירשם לחשבון ב- Binance

השלב הראשון, אם עדיין לא עשית זאת, הוא לפתוח חשבון ב- Binance. התהליך מהיר וקל, ופתוח למשתמשים כמעט בכל מקום בעולם.

רישום בינאנס 3

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתתחיל לסחור, תצטרך להגיש מספר מסמכי אימות לצוות Binance. בנוסף, קח את הזמן הזה כדי להגדיר אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

עדיין יש מעט מאוד מקומות מכובדים ובטוחים לרכוש שום דבר מלבד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר אצל פיאט, כגון דולר או יורו. לכן כדי לקנות Zcash, תחילה תזדקק לביטקוין או לאתרום. לאחר שתעשה זאת, תוכל לסחור באחד מהמטבעות הללו תמורת ZEC ב- Binance.

אם אתה עדיין לא מחזיק ב- BTC או ETH, אתה יכול לרכוש אחד כזה מהבורסה של פיאט כמו Coinbase, או אתרים כגון Coinmama אוֹ בצ’אנגלי.

כדי לשלוח מטבעות לחשבון Binance שלך, עבור לתפריט שבראש הדף ובחר “קרנות” ואז “הפקדות”.

בחר את המטבע שאתה הולך לשלוח מהתפריט הנפתח.

פינוח פיקדונות 3

תוצג לך כתובת ארנק שאליה תשלח את המטבעות שלך. ודא שאתה שולח רק את המטבע שצוין לכתובת זו (כלומר BTC לארנק BTC או ETH לארנק ETH). כל סוג אחר של מטבע שאתה שולח עלול ללכת לאיבוד.

שלב 4: המתן לאישור

עסקאות מסתיימות לרוב תוך מספר דקות, אך עשויות להימשך זמן רב יותר תלוי בכמות הפעילות ברשת. המתן עד ש- Binance יאשר את הצלחת העסקה שלך לפני שתמשיך.

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

ברגע שהכספים שלך הגיעו לארנק Binance שלך, הגיע הזמן לעבור לחלק ההחלפה של האתר. עבור לכותרת הניווט ובחר “החלפה” ואז “בסיסי”.

עכשיו הסתכל בצד ימין של הדף. חפש את ZEC בתיבת החיפוש ולחץ על הזוג שעולה (ZEC / BTC או ZEC / ETH).

binance zec 1

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציעה נתונים כגון תרשימים אנליטיים בזמן אמת, נפח מסחר והיסטוריית הזמנות שיעזרו לך לבצע את הצעדים הנכונים בזמן הנכון. הם גם נותנים לך את היכולת להגדיר הזמנות הגבלה. משמעות הדבר היא שאתה מכניס את המחיר שעבורו ברצונך לקנות (או למכור) ZEC, והבורסה תבצע אוטומטית את המסחר שלך לאחר שהמחיר יגיע לנקודה זו..

שלב 6: בחר את כמות Zcash לקנות

הכניסו את המחיר שעבורו תרצו לקנות ZEC, או בחרו באופציה “שווקים” לקנות במחיר הנוכחי (מומלץ לסוחרים מתחילים או מתחילים).

binec zec 2

לאחר מכן, הכניסו כמה אתם רוצים לקנות. זה יכול להיות סכום ספציפי ב- ZEC או BTC / ETH, או שאתה יכול לבחור להוציא 25%, 50%, 75% או 100% מארנק BTC / ETH שלך.

שלב 7: קנו את Zcash!

לחץ על הכפתור הירוק “קנה ZEC”, וסיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק Zcash מאובטח

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא תמיד לאחסן את המטבעות בארנק שלך כאשר אינך סוחר באופן פעיל. השארת מטבעות בבורסה משאירה את הכספים שלך בידי אמצעי האבטחה של הבורסה, ואילו בארנק שלך קל יותר לשלוט.

כדי להוריד את ה- ZEC מהבורסה, תזדקק לארנק שתומך ב- Zcash. ארנקי החומרה Ledger Nano S ו- Trezor Model T מציעים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר. אפשרויות חלופיות כוללות את סֵפֶר שֵׁמוֹת ארנק לשולחן העבודה, או Coinomi לנייד.

כדי לבצע משיכה, עבור לתפריט הכותרת ובחר “כספים” ואז “משיכות”. בחר ZEC מהתפריט הנפתח.

binec zec 3

הכנס את כתובת ה- ZEC מהארנק שלך, ואת כמות ה- ZEC שתרצה למשוך. בדוק שוב שהכתובת נכונה, ואז לחץ על “שלח”. לאחר שהרשת תסיים את העסקה שלך, המטבעות שלך אמורים להופיע בארנק ה- ZEC שלך.

למד עוד

קרא את הסיקור שלנו על רישום ZCash ב- Coinbase Pro בסוף 2018. לחלופין, אם אתה מעוניין לרכוש את ZEC, תוכל לקרוא כיצד לכרות אותו במדריך שלנו כאן.

למעוניינים להשקיע, עיין במאמר שלנו על חיזוי מחיר של Zcash – אך עשה תמיד מחקר משלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner