שלושת ארנקי האדווה המובילים בשנת 2017

נכון למועד כתיבת שורות אלה, הריפל היא כרגע הרביעית בדירוג המטבעות הקריפטוגרפיים על בסיס שווי השוק של מעל $ 27.96 מיליארד דולר, ויש גם 99.99 מיליארד אדוות. לִרְאוֹת תרשימי XRP לסטטיסטיקה עדכנית.

אדווה איננה מטבע קריפטוגרפי שניתן לכרות; רק שמקוריו מחזיקים בזכויות ליצור או להוציא מהקיום את מספר אסימוני ה- Ripple בכל נקודת זמן. למרות זאת, אדווה המשיכה לגדול בערכה מכיוון שראינו דרישה גבוהה של המטבע הקריפטוגרפי לאורך זמן.

אדווה היא להיות יותר מסתם מטבע דיגיטלי אלא להיות רשת העסקאות הפתוחה הראשונה בעולם. זה ישמש רישום מבוזר ומשותף של חשבונות ועסקאות מכל סוג שהוא. על ידי יצירת ספר חשבונות עולמי זה, Ripple עושה תמורת כסף את מה שהאינטרנט עשה עבור כל צורות המידע האחרות.

כמו כל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, גם ריפל מאוחסנים בארנקים, וישנם לא מעט ארנקים עבור מטבע ההחלפה של ריפל..

להלן ארנקי המלצה עליונים ל- Ripple.

Gatehub.net

Gatehub הוא ארנק מקוון. זה מקום נהדר להתחיל בו אך וודא שלא משאירים שם יותר מדי אדוות. אתה יכול להספיק רק לעסקאות השוטפות הרגילות שלך או להספיק להחלפה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

Gatehub.net הפך את ההרשמה לארנק די מהיר וקל. לאחר הרשמה מוצלחת, אתה נדרש להזין מידע אודותיך כדי למלא את דרישות ה- KYC שלהם. תזדקק למסמך זיהוי שיועלה לצד חשבון שירות או הצהרת בנק המחזיקים את כתובת המגורים שלך לצורך אימות מלא.

האבטחה בפלטפורמת Gatehub מספיק טובה. יש לך את הסיסמה שלך ברמת החשבון שבה תוכל להשתמש במילים אלפאנומריות שקשה לנחש ולוודא שאינך מאפשר לדפדפן לשמור את פרטי הכניסה. יש לך גם את האפשרות 2FA Google Authentication שתוכל להפעיל עבור שכבת אבטחה נוספת בפלטפורמת Gatehub.

Rippex

ארנק Rippex הוא ארנק שולחני עבור רוב מערכות ההפעלה הקיימות שם. אתה יכול הורד את הארנק כאן באתר הרשמי של Rippex. ההורדה וההתקנות הן פשוטות ואינן זקוקות לכל ידע סופר-טכנולוגי כדי להשלים את התהליך.

לאחר ההתקנה המוצלחת, היישום מנחה אותך ביצירת כתובת ארנק חדשה ויוצר משפט סיסמה ומפתח סודי שיהיה עליך לרשום ולשמור במקום בטוח. אינך רוצה שמידע זה יגיע לידיים שגויות.

שים לב שלפני שתוכל להפעיל את הארנק שלך, עליך להפקיד 20 אדוות. אתה יכול לשלוח את זה ממרכזיה כמו Bittrex או Poloniex, ואתה טוב ללכת להשתמש בארנק Ripple Desktop שלך..

טיפים לאבטחה ליישום Ripple Wallet Desktop הם שקשה לנחש את הסיסמה שלך ליישום. כמו כן, וודא כי ביטוי המפתח והמפתח הסודי שלך נכתבים על גבי נייר. אל תשמור זאת במחשב האישי שלך, אם המחשב שלך נפגע, אתה מסכן את מטבעות ה- Ripple שלך.

ספר חשבונות ננו ס

ספר החשבונות ננו ס נותרה הדרך הבטוחה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים ותמיכה ב- Ripple; זו בחירה טובה אם בכוונתך לשמור אדוות להשקעה וגם אמצעי לעסקאות כספיות.

הגדרת ה- Ledger Nano S היא קלה והצורך לייצר את ביטויי הסיסמה שלך ברמות המכשיר הופך אותה לבחירה מצוינת מכיוון שלא ניתן לחשוף את פרטי האבטחה שלך. עסקאות מאומתות גם באמצעות הכפתורים הכפולים במכשיר, כך שמי שלא קיבל את המכשיר שלך ביד לא יכול להעביר אף אחד ממטבעות ה- Ripple שלך.

ארנק גארדה

Guarda הוא ארנק מרובה מטבעות, רב פלטפורמות ולא משמורן המאפשר לבעלי XRP לאחסן בקלות את כספם. אחד היתרונות העיקריים של ארנק זה הוא בכך שהוא מאפשר למשתמשים להתמודד עם מספר רב של נכסים דיגיטליים באותה פלטפורמה. 

נכון לעכשיו, ישנם מעל 40 מטבעות דיגיטליים שונים הנתמכים על ידי ארנק Guarda מלבד XRP. חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים הללו כוללים ביטקוין (BTC), ליטקוין (LTC), את’ריום (ETH), את’ריום קלאסי (ETC), מטבע בינאנס (BNB) ורבים אחרים. ארנק זה תומך גם במספר אסימונים של ERC-20.

אנשים יכולים להתחיל להשתמש בארנק זה באמצעות סיומת של Google Chrome, באמצעות ארנק נייד, יישום שולחן עבודה או אתר האינטרנט שלהם. כלומר, תהיה להם שיטה ידידותית למשתמש לטפל במטבעות הווירטואליים שלהם. משתמשים יכולים לשלוח, לקבל, להחזיק או להחליף את ה- XRP שלהם (וקריפטוסים אחרים) דרך ארנק Guarda. 

על פי נתונים בתנאי על ידי Trustpilot, 80% ממשתמשי Guarda סברו כי הארנק מציע שירותים “מעולים”. רק 10% מהביקורות הקשורות לארנק נחשבו ל”גרועות “.

למרות ש- Guarda אינו ארנק חומרה, הוא מספק אבטחה משופרת למשתמשים. אחת הסיבות היא שהיא אינה מחזיקה או מבקשת מידע כלשהו אודות בעלי קריפטו. המידע מוחזק על ידי המשתמש והוא מחזיק את המפתחות הפרטיים שלו. המשמעות היא שמשתמשים יוכלו לשלוט בכספים שלהם ולהיות הבעלים האמיתיים של הנכסים שלהם. 

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם הושפעו מפריצות ותקיפות שונות שהביאו לאובדן כספים ממשתמשים. זו הסיבה שהחזקת מטבעות וירטואליים בארנק שאינו משמורן היא תמיד הדבר הטוב ביותר לעשות. בעלי XRP יידעו שיש להם ארנק מוכר, קל לשימוש ומאובטח לאחסון כספים.

עלויות עסקה ברשת האדווה

עמלת העסקה הסטנדרטית הנדרשת על ידי רשת Ripple עבור עסקה רגילה היא 0.00001 Ripples (XRP), ולעיתים הדבר עולה עקב עומס חריג ביותר ברשת..

עכשיו אתה יודע כיצד לקחת שליטה מלאה על מטבעות הקריפטו Ripple שלך ​​ושיטות עבודה מומלצות לשמירה על בטיחותם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner