המעניין ביותר 5 בעקבות אוויר אוויר – כל מה שאתה צריך לדעת כדי להשתתף

שדה תעופה מטבע קריפטוגרפי הוא כאשר פלטפורמת בלוקצ’יין מפיצה לקהילה מטבעות קריפטוגרפיים בחינם או אסימוני פלטפורמה בהתבסס על קריטריונים מסוימים.

כדי להשתתף בטיפות אוויר אלה של מטבעות קריפטו, לרוב נדרש להחזיק שלם או שברים מהאסימון או האסימונים בפועל בבלוקצ’יין שהפלטפורמה מפעילה בארנק המיועד לה..

מתנות Airdrop הן בדרך כלל בדרך זו; בזמן ספציפי שיוכרז, הפרויקט יצלם תמונה של מצב הבלוקצ’יין, אשר חושף חשבונות ויתרותיהם באותה עת. לאחר מכן מחזיקים למחזיקי אסימון כמות מסוימת של מטבעות / אסימונים כפי שהוכרז. טיפות אוויר אלה מופצות על כמה רשתות חסימות, אך את’ריום ופרויקטים על בלוקצ’יין את’ריום ידועים בקבלת טיפות אוויר..

הנה טיפות אוויר להיזהר בחודשים הבאים של 2018.

קליסטו איירדרופ

פרויקט Callisto הוא טכנולוגיית בלוקצ’יין הפועלת על Ethereum Classic נוהל. זה מציג היערכות קרה אשר מתגמלת את מחזיקי אסימוני ה- CLO בבלוקצ’יין שלה.

עם פרויקט Callisto שיושק בקרוב, יתרות Ethereum Classic בגוש 5500000 יקבלו את אותה כמות אסימונים של CLO עבור כל מטבעות Ethereum Classic (ETC). כלומר מחזיקי Ethereum Classic מקבלים 1 אסימון Callisto (CLO) עבור כל אסימוני ETC שיש להם בחשבונות שלהם.

אין לנו מידע על מועד שבו תרחיש אוויר זה יתקיים, אך תוכל לעקוב אחר ההתקדמות באמצעות סייר הבלוקים הקלאסי של Ethereum לדעת מתי גובה הבלוקצ’יין מגיע ל 5500000. על פי חישוב כלשהו, ​​הבלוק יהיה שלי במהלך ה- 5 במרץ 2018.

Waves Airdrop

ה פלטפורמת גלי היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח שפותחה ומופעלת על ידי Waves Platform AG. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להשיק אסימונים מטבעות קריפטוגרפיים בהתאמה אישית.

לפלטפורמת Waves יש גם הוכרז שתהיה נפילת כתובות ארנק של בעלי Woken Community Token (WCT). ירידת אוויר זו מתוכננת ל -22 בפברואר 2018.

על מנת לקבל את ה- airdrop, על מחזיקי WCT לבצע את ההנחיות הבאות:

  • עליך ליצור ארנק גלים עם אותיות B, C ו- H. זה יכול להיות בכל סדר.
  • לאחר יצירת הארנק, עליך להעביר לשם את אסימוני הגלים שרכשת.
  • חלוקת מטבעות BCH (Bitcoin Cash) תתבסס על אחזקות WCT שלהם.
  • אם כתובות בודדות מכילות את האותיות B, C ו- H, לפי הסדר הזה, כתובות כאלה יקבלו תשלום כפול. כתובות ישנות עם האותיות שהוזכרו בסדר הנכון זכאיות גם כן.

Coinlancer Airdrop


מטבע מטבע הוא שוק עבודה מבוזר עבור פרילנסרים הבנויים על רשת את’ריום. זה מאפשר לפרילנסרים לפרסם את כישוריהם ללקוחות ברחבי העולם ומאפשר ללקוחות לפגוש מישהו שיוכל לספק שירותים שהם רוצים ביעילות ובמחיר טוב..

Coinlancer הזמין מחזיקי אסימונים חדשים וקיימים להשתתף ב airdrop שמתחיל ב 24 בינואר 2018 עד 30 באפריל 2018.

משתתפים הרוכשים אסימונים של Coinlancer עד ה- 21 בפברואר ומחזיקים אותם עד ה- 30 באפריל הם הזכאים לתבוע את הבונוס של Coinlancer Airdrop 1. מי שכבר מחזיק רשאי גם לרכוש יותר ולהחזיק בפרק הזמן שצוין כדי לתבוע גם את הבונוס.

הפצת אסימונים תחל ב -1 במאי 2018 ותעבור עד ה -15 במאי 2018. סך הכל 3 מיליון אסימונים של Coinlancer (CL) יופץ בין הזכאים ל- airdrop מכיוון שהם מקבלים חלק ממספר האסימונים שהחזיקו במהלך תקופת הקמפיין.

EOS Airdrop

EOS הינה פלטפורמת בלוקצ’יין המאפשרת פיתוח יישומים מבוזרים (DAPPS) הדומה לאת’ריום בתפקודם. הוא מספק מערך שירותים ופונקציות שבהם משתמשים באפליקציות מבוזרות.

אוורפדיה, לעומת זאת, היא פלטפורמת האנציקלופדיה המבוזרת הראשונה בבלוקצ’יין EOS. הם הודיעו על נפילת אוויר עתידית של האסימונים שלהם למחזיקי EOS.

לא נמסרו פרטים ספציפיים אודות דרופ האוויר, אך טוב לדעת כי איירדרופ EOS מגיע בקרוב לבעליו. לפי CoinMarketCal, ירידת אוויר תתקיים ב -28 בפברואר או אפילו לפני כן.

אונטולוגיה איירדרופ

אונטולוגיה (ONT) הינה רשת פנקסי בלוקצ’יין ומופצת המשלבת אימות זהות, חילופי נתונים, שיתוף פעולה עם נתונים, פרוטוקולי נוהל, קהילות, תעודה ומודולים ספציפיים אחרים לתעשייה..

הם הודיעו כי תהיה חלוקת אוויר של 20 מיליון הפצת אסימונים ONT לבעלי אסימונים NEO. תמונת מצב של ירידת אוויר תתבצע ב -1 במרץ 2018 בכדי לדעת מי מוסמך לטיסת אוויר זו.

לכל NEO מוחזק, אסימון 0.2 ONT יוטל לארנקים המיועדים לכך. 0.1 ONT זמין באופן מיידי וה- 0.1 ONT האחר ישוחרר בשלב מאוחר יותר.

עכשיו יש לך מידע נחוץ עבור כמה אסימונים בחינם הקרובים שתוכל להחזיק זמן רב או למכור תמורת כסף אמיתי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map