6 המקומות הטובים ביותר לקנות או למכור ביטקוין בבריטניה

קניית ביטקוין היא הפעילות הפופולרית ביותר הקשורה לקריפטו. כדי לחסוך לך קצת זמן, וכל תסכול אחר כך – הגשנו רשימה של חברות שמאפשרות לך לקנות ולמכור ביטקוין בבריטניה – שווה לסמוך על כולם.

על ביטקוין

ללא ספק הביטקוין הוא הקריפטו הטוב ביותר בעולם ומשתרש במספר סקטורים. השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין (מאגר קוד פתוח) שמר על כל עסקאות הביטקוין מאובטחות, מבוזרות ושקופות. המשמעות היא שאין צורך לכלול צד שלישי כמו בנק או ממשלה בעסקאות פרטיות.

כתוצאה מכך, מחיר הביטקוין, כמו גם שאר המטבעות הקריפטוגרפיים, עולה. קנייה או מכירה של ביטקוין בבריטניה דומה למקובל בארה”ב. לפיכך יש לתושבים כמה חברות מכובדות, אך כמו כל מוצר או שירות אחר, לא כל החברות המתיימרות להיות הטובות ביותר הן הטובות ביותר לבחור.

החברות הטובות ביותר לקנות או למכור ביטקוין בבריטניה

להלן כמה מחברות הביטקוין הבריטיות המוכרות ביותר שקנו או מכרו ביטקוין.

וולטורו

Vaultoro להחליף ביטקוין בבריטניה

עם וולטורו כל אחד יכול לקנות ולהוציא זהב בכל מקום. זה מאפשר סחר בזהב פיזי ובביטקוין. אין עמלות בנקאיות מעורבות בקנייה או מכירה באמצעות Vaultoro, ובמקביל, העסקאות מסתיימות תוך שניות ספורות.

למעשה, משתמשים צריכים רק לכסות עמלת מסחר של 0.5% והיא בעצם צונחת ככל שגדל פעילות המסחר של המשתמש. שם הלקוח משמש לאחסון הזהב ומאובטח במתקן קמרון ברמה גבוהה הממוקם בשוויץ. לקוחות רשאים לבקש משלוח פיזי של הזהב בכל רגע.

Blockchain.info

סחר בביטקוין בבריטניה באמצעות Blockchain.info

לדבר על blockchain.info, אנחנו מדברים על ארנק הביטקוין המפורסם ביותר. למעשה, החברה ביצעה מעל 100 מיליון עסקאות של ביטקוין מלמעלה מ -140 מדינות, מתוכן 160,000 עסקאות המתבצעות על בסיס יומי..

לאלו המהמרים עם מטבע קריפטוגרפי, blockchain.info פופולרי בקרב קבוצה זו רק משום שאין לה מעקב אחר הפעילויות שמשתמשים בביטקוין מבצעים בניגוד ליריבות Xapo ו- Coinbase.

לאחר מכן, משתמשים אינם צריכים לדאוג שהחשבונות שלהם ייסגרו במקרים של ביצוע עסקאות עם בתי קזינו מקוונים והימורים.

Cryptopay

Cryptopay- אלטרנטיבה להתמודד עם ביטקוין בבריטניה

Cryptopay הוא שירות שכן ניתן להשתמש בו בהעברה, החלפה, רכישה כמו גם מכירת ביטקוין. התכונה הייחודית, לעומת זאת, היא כרטיס החיוב האחד והיחיד של Cryptopay. באמצעותו משתמשים רשאים לשלם עבור הסחורה והשירותים (עם ביטקוין) במקום בו מתקבלת הויזה.


באמצעות cryptopay תוכלו לבצע משיכות כספומטים באמצעות כרטיס החיוב, הכל במטבע המקומי. תכונה מרגשת נוספת כאן היא כי משיכות והפקדות הם ללא תשלום עם עמלת תשלום של 1% בלבד עבור ההמרה מ- או ל- BTC.

בניגוד לבורסות וארנקים אחרים שלוקח מספר ימים לשקף כספים בחשבונות משתמשים, עם Cryptopay, הם מופיעים רק למחרת..

Coinbase.com

COinbase

Coinbase משלב ממשק ידידותי בלבד, אתר טוב שתוכלו להשיג בו ביטקוין באמצעות כרטיס חיוב, והוא גם ארנק מקוון המבוטח במטבע הדיגיטלי.

החברה רשמה למעלה מ- 30,000,000 משתמשים הכוללים 75,000 סוחרים ואפליקציות מפתחים בהיקף של כ- 15,000.

Coinbase התחיל עם bitcoin אך כרגע התרחב למטבעות אחרים כמו Ethereum, bitcoin cash ו- Litecoin. כתוצאה מכך, זה ידידותי למשתמש עם לקוחות ותיקים יותר.

Coinjar

Coinjar לביטקוין בבריטניה

בעיקרו של דבר Coinjar פשוט מתפקד כחנות עצירה בעת ביצוע עסקאות גם בכסף פיאט וגם בביטקוין. לאנדרואיד ו- iOS יש אפליקציית מגע מטבעות המאפשרת למשתמשים לבצע תשלומים לכל אדם ברחבי העולם בביטקוין תוך שניות ספורות.

בהמשך, ניתן לקשר כרטיסי חיוב גם לארנק לצורך משיכות ורכישות. כמו כן, משתמש יכול לקשר חשבון בנק ל- ארנק מטבעות, ומכאן, גישה לכסף באמצעות רשת הביטקוין ברחבי העולם.

Coinfloor

Coinfloor

Coinfloor הינה חברה בלונדון, המציעה דרך מהירה ובטוחה לרכישה, כמו גם מכירת מטבע דיגיטלי עבור סטרלינג. יש לו אמצעי אבטחה גבוהים, כולל אימות דו-גורמי, וכן מספר חותמים לשחרור ביטקוינים, שבסך הכל גרמו לקונג’אר להיות מהימן מאוד להחלפת ביטקוין בבריטניה..

לחברה פלטפורמה רספונסיבית מאוד המאפשרת עסקאות פשוטות ופשוטות הניתנות לביצוע באמצעות מובייל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map