8 הארנקים הטובים ביותר במטבעות המטבעות שלך

ארנק קריפטוגרפי דומה יותר לחשבון בנק בו מאוחסנים המטבעות או האסימונים. זה מאפשר לך לקבל מאנשים, לשמור אותם וגם לשלוח אותם לאחרים כתשלום או כשאתה מנסה להמיר למטבעות מקומיים..

סוגי ארנק מטבעות קריפטוגרפיים

ישנם ארבעה (4) סוגים עיקריים של ארנקים למטבעות קריפטוגרפיים: ארנק תוכנה, ארנק אינטרנט ידוע גם כ ארנק מארח, ארנק חומרה, ולבסוף ה ארנק נייר.

ארנקי תוכנה

ארנקי תוכנה דורש הורדה של לקוחות תוכנה כדי ליצור ולהשתמש בארנקים של קריפטו. לאחר מכן ניתן להתקין על מערכות המחשב הפרטיות שלך (שולחן עבודה / מחשב נייד), ניתן להתקין גם במכשירים ניידים. לקוחות תוכנת מחשב כמו Bitcoin Core ידרשו שתורידו את ה- Blockchain, שהוא די משמעותי בגודלו, מעל 100GB. זה עשוי להרתיע אנשים עם רוחב פס מוגבל או אנשים עם מעט מקום אחסון במחשב שלהם. מצד שני, לקוח ארנק תוכנה כמו MultiBit יאפשר לך ליצור ולהשתמש בארנק ביטקוין מבלי להוריד מידע על Blockchain. Armory היא אלטרנטיבה נוספת לארנק תוכנה, אבל זה יכול להיות מעט טכני להתקנה. ארנקים אלה מעניקים לכם את היתרון בכך שהם בשליטה מלאה / מוחלטת על אבטחת המטבעות שלכם. למכשירים ניידים ארנקים אלה יכולים להיות קלים יותר להתקנה ולהפעלה. אתרים כמו MyCelium, Electrum ו- Copay מציעים לקוחות ארנק מעולים למכשירי Android ו- iOS עם תכונות גיבוי מלאות. Copay אינו זמין רק במכשירים ניידים בלבד, ניתן להתקין אותו גם במחשב האישי. שים לב שארנקים אלה מאובטחים באותה מידה כמו המכשירים שאתה מתקין עליהם. קשה, אך לא בלתי אפשרי שמידע על הארנק נגנב בעזרת שימוש בתוכנות זדוניות.

ארנק אינטרנט / מארח

ה ארנק אינטרנט / מארח אם כי הוא מארח על ידי אדם או ארגון של צד שלישי ונגיש דרך האינטרנט. הרבה יותר קל להשתמש בארנקים אלה, אך הבעיה היחידה היא שעליך לסמוך על הספק שלך שישמור על רמת אבטחה גבוהה כדי להגן על המטבעות שלך. יצירת ארנק מקוון למטבעות הקריפטו שלך קל כמו להירשם לחשבון דוא”ל חדש עם ספקי שירות כגון Blockchain ו- Coinbase. כמו כן, אתה יכול לגשת לארנק שלך מכל התקנים המחוברים לאינטרנט, כך שהגישה למטבעות הקריפטוגרפיים שלך לא יכולה להיות קלה יותר.

ארנקי חומרה

ארנקי חומרה, מצד שני, הם ארנקים לא מקוונים, בצורת USB, שיש לחבר אותם למכשיר מחשב כדי לבצע עסקאות. ארנקים אלה מאובטחים מפני תוכנות זדוניות במחשב כאשר מפתחות פרטיים נוצרים במכשיר עצמו, במצב לא מקוון. הם גם קלים לשימוש, ונדרש ידע טכני מועט או ללא שימוש בכדי להשתמש בהם. יש להם את התכונות לאבטח אותם באמצעות סיסמאות כדי להילחם בגניבה. השקעה בארנקי חומרה כגון TREZOR או ארנק ספר החשבונות נותן לך שקט נפשי רב.

ארנקי נייר

לבסוף, ארנקי נייר הם מה שהם מכנים אותם, ניירות. ארנקי נייר מאובטחים מעט יותר משימוש בתוכנה ובארנקים מתארחים מכיוון שכתובותיך מודפסות פיזית על נייר. אתה לגמרי חופשי להדפיס לעצמך כתובת ארנק באמצעות BitAddress או WalletGenerator. למרות שהוא מאובטח יותר, הוא יכול להיקרע, להשרות ולפגום במובנים רבים מכיוון שהוא נייר. לכן חיוני שתכין כל כך הרבה עותקים פיזיים כדי לאחסן במקום בטוח.

מעניין: ארנק הביטקוין הטוב ביותר לאנדרואיד

8 ארנקי המטבעות הטובים ביותר

יש שם הרבה מאוד מטבעות קריפטוגרפיים, למעלה מאלף מהם עם Bitcoin הוא הפופולרי ביותר ואחרים מכונים מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים. אמנם כמה ארנקים הוזכרו לעיל, אך להלן רשימה של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים בקטגוריות שלהם ובאיזה מטבע קריפטוגרפי הם תומכים.

ארנק יציאת מצרים

לוגו ארנק המטבעות של exodius

ה ארנק יציאת מצרים הוא גם ארנק תוכנה הזמין למחשבים האישיים כרגע. Exodus תומכת כיום בארגון, Augur, BAT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Civic, Dash, Decred, District0x, EOS, Ethereum, ETH Classic, FunFair, Gnosis, Golem, Litecoin, OmiseGo ו- SALT. יש בו כלי השירות ShapeShift המובנה שמקל על המרה או רכישה של מטבע קריפטוגרפי עם אחר מבלי לעזוב את ממשק הארנק..

ספר חשבונות ננו

ארנק חומרה מטבע קריפטוגרפי

ה ספר חשבונות ננו ס ארנק Cryptocurrency Wallet הוא ארנק חומרה התומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים. מטרתו לחסל התקפות על ידי יישום שכבת אבטחה שנייה המסייעת למשתמשים לאשר פיזית את העסקאות שלהם באמצעות לחיצת כפתורים במכשיר לפני ביצוע העסקאות. מכשיר Ledger Nano S תומך כיום במטבעות הבאים; ארון, ביטקוין, ביטקוין זהב, Bcash, דאש, Digibyte, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Hcash, Komodo, Litecoin, NEO, PIVX, PoSW, Qtum, Ripple, Starts, Stealthcoin, Stellar, Stratis, Ubiq, Vertcoin Viacoin, ו- Zcash.

מעניין: 7 הסיבות המובילות להחזיק בארנק ספר החשבונות

ארנק גארדה

ארנק Cryptocurrency ארנק

ארנק גארדה הוא אחד מארנקי הקריפטו המוכרים ביותר בשוק. מפתחים שעומדים מאחורי פרויקט זה פעלו במטרה להציע ארנק רב פלטפורמה, רב-הצפנה ולא-משמורני עבור בעלי קריפטו.

ישנם מספר ארנקים של מטבע דיגיטלי המבקשים מהמשתמשים לספק מידע פרטי עליהם, דבר שכמה משתמשים אינם רוצים לעשות. Guarda הוא פתרון שאינו משמורני המאפשר למשתמשים להישאר פרטיים ולדאוג לפרטיותם.

בנוסף לכך, ישנם מעל 40 מטבעות קריפטוגרפיים שונים הנתמכים בארנק זה. חלקם כוללים Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), EOS, Stellar (XLM) ורבים אחרים, כולל ERC-20. זה מאפשר לאנשים בשוק המטבעות מטבעות דיגיטליים שונים באותו ארנק. משתמשים יכולים להחזיק, לשלוח, לקבל ולהחליף מטבעות וירטואליים אלה בארנק Guarda.

ארנק מטבע קריפטוגרפי זה נתמך גם בפלטפורמות רבות ושונות, אינטרנט, סיומת Google Chrome, שולחן עבודה ומובייל. זה עוזר לאנשים רבים לקבל גישה לארנק מאובטח וידידותי למשתמש שהיה מוּכָּר על ידי המשתמשים בו כארנק מצוין. על פי Trustpilot, 80% מהמשתמשים שלה סברו שהיא מציעה שירותים “מעולים”.

הארנק עובד גם עם יסודות שונים בתעשיית הקריפטו. על פי האתר הרשמי של גווארדה, צ’נגפנג ג’או, המייסד והמנכ”ל של בורסת המטבעות קריפטוגרפיה, Binance, טען כי גווארדה היה תומך מוקדם בבורסה..

בעתיד, מטבעות ופלטפורמות דיגיטליות רבות אחרות עשויות להיות נתמכות על ידי ארנק הצפנה הזה.

ארנק אטומי

ארנק אטומי

אָטוֹמִי הוא ארנק רב-מטבעי מבוזר התומך ביותר מ -500 נכסים דיגיטליים בין המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים כמו ביטקוין, את’ריום, ריפל, ליטקוין, מונרו, קרדנו וכו ‘, ופרוייקטים של DeFi, כמו Chainlink, Compound, Synthetix, Uniswap ועוד בממשק פשוט וידידותי למשתמש. נוסדה בשנת 2018, ארנק Atomic כבר הפך לאחת האופציות הפופולריות ביותר בשוק על פי 500,000 המשתמשים בו. זה זמין במערכת ההפעלה הראשית של שולחן העבודה, אנדרואיד ו- iOS.

כארנק מבוזר, Atomic מציעה למשתמשים פרטיות ואבטחה מוחלטים של הנתונים שלהם. המפתחות הפרטיים מוצפנים במכשירים של בעלי הארנק, ומכאן שאף אחד חוץ מהמשתמשים לא יכול לשלוט בכספים שלהם. יתר על כן, מחזיקים בקריפטו לא יכולים רק לנהל את תיק ההשקעות שלהם, אלא לרכוש, להשקיע ולהחליף נכסים דיגיטליים בקלות. אפשרות לקריפטו קניה זמינה עבור BTC, ETH, XRP, LTC, BNB ושאר 15 מטבעות קריפטוגרפיים עם כרטיס בנק של 17 מטבעות פיאט מקומיים (כולל USD, EUR, GDP) ברחבי העולם. כמו כן, מוצע למשתמשים להחליף באופן מיידי 60 זוגות קריפטו באופן אנונימי ולקבל cashback עבור כל בורסה המצטרפת לתוכנית הנאמנות של ארנק Atomic. בנוסף, אתה יכול להשיג הכנסה פסיבית תוך הימור ATOM, XTZ, KMD, ZIL ונכסים פופולריים אחרים של PoS עם 5-23% אפריל התומכים בביזור הרשת ומקבלים את התגמולים ישירות מאמתים..

כדי להתחיל להשתמש ב- Atomic, אינך צריך ליצור חשבון או להעביר שום KYC ואימות לפונקציות הארנק הבסיסי. אחרון חביב, יש שירות לקוחות יוצא מן הכלל שמוכן לתת מענה יעיל ומהיר תוך 15-25 דקות 24/7.

חשוב לחקור איזה ארנק מתאים ביותר לאיזה מטבע קריפטוגרפי לפני שתתחיל לרכוש אותם ואנחנו מקווים שמדריך זה הביא אותך לדרך הנכונה..

ארנק טרזור

ארנק המטבע הצפוני של טרזור ​​דומה למכשיר לדג’ר. זהו גם ארנק חומרה ומיועד לעבוד עם כל מערכות ההפעלה. ארנק המטבע הצפוני של Trezor תומך גם בביטקוין, Litecoin, DASH, Zcash, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, UBIQ, NEM ועוד אסימונים מסוג ERC-20..

ארנק Jaxx

ארנק Jaxx הוא אחד מארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר התומכים ברב-מטבעות. הוא פותח ומתוחזק על ידי חברת Decentral, חברה ידועה המציעה שירותי מטבע דיגיטלי. Jaxx תומכת כיום ב- Ether, Ether Classic, Dash, DAO, Litecoin, REP ו- Cryptocurrency. הארנק זמין להורדה למשתמשי סלולר ושולחן עבודה. אתה יכול להוריד את Jaxx ל- Android, iPhone, Tablet, iPad, Windows, Mac, Linux ו- Google Chrome.

ארנק אגמה

ה ארנק אגמה נמצא עדיין בשלב פיתוח אך מציע תכונות ייחודיות המאפשרות למשתמשים להשתמש במספר מטבעות קריפטוגרפיים ולבחור מה האבטחה המתאימה ביותר עבורם. אגמה תומכת בביטקוין, ביטקוין דארק, ביטמרק, קרבון-קוין, DigiByte, דוגקוין, פרנקו, נקודות זיכוי למשחק, קומודו, ליטקוין, אונוקוין, זקאש וזטאקו. ארנק Agama זמין לשולחן העבודה רק כרגע.

ארנק Coinomi

ארנק Coinomi הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי רב-מטבעי נייד עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד (גרסת IOS תגיע בקרוב). הוא תומך במגוון רחב של נכסי cryptocurrency. Coinomi תומך בביטקוין, Abncoin, Asiacoin, Auroracoin, Bata, Belacoin, Bitcoin Plus, Blackcoin, Britcoin, Canada eCoin, Cannacoin, Clams, ClubCoin, Compcoin, Dash, Defcoin, Denarius, Digibyte, Digitalcoin, Dogecoin, E-coin, EDRcoin, EGulden, Einsteinium, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Feathercoin, Flashcoin, Credits game, GCRcoin, Gridcoin, Gulden, Hempcoin, Insane, Internet of People, IXCoin, Landcoin, LBRY Credits, Linx, Litecoin, Monacoin, Myriadcoin, Namecoin, Navcoin , Neoscion, Neuro, Novacoin, NuBits, NuShares, OKCash, ParkByte, Peercoin, Pesobit, Pinkcoin, PIVX, POSW, Potcoin, Putincoin, Reddcoin, Richcoin, Rubycoin, Shadowcash, Smileycoin, Solarcoin, Stratis, Syscoin, Ultimate Secure Cash, Unobtainium מטבעות קריפטוגרפיים, Verge, Vertcoin, Vpncoin, Zcash ו- ZCoin.

מקור תמונה: CryptoTimes

קרא עוד:

  • סקירת ארנק KeepKey – עוצמה & ארנק חומרה קריפטוגרפי רב תכליתי
  • Sendbit.io – פתרון בנקאות קריפטו מאובטח ומהיר
  • כיצד להשתמש ב- MyEtherWallet מדריך למתחיל

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner