מה זה Aeternity (AE) – כל מה שאתה צריך לדעת

נוסד בשנת 2017, אבות היא פלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיה חדשה, ניתנת להרחבה, שמטרתה לשפר מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי על ידי פתרון כמה מהבעיות החמורות ביותר: מדרגיות ואבטחה.

ביטול חוסר היעילות בקריפטומארק, הגדלת המדרגיות של אנשי קשר וטאפים חכמים, התנתקות והעברה של ביצוע חוזים מחוץ לרשת הם רק חלק מהדברים שגורמים לאתרנטיות להתבלט מהקהל..

קנה מידה חכם של אנשי קשר – כיצד אטרדריה פותרת בעיה זו

אחד האתגרים העיקריים העומדים בפני אימוץ בלוקצ’יין הוא קנה המידה של חוזים חכמים. עם זאת, ניתן להתמודד עם מדרגיות בשלושה דרכים: על ידי הגדלת התפוקה במנגנון קונצנזוס שונה, על ידי הגדלת התפוקה באמצעות השבירה, או על ידי העברת חוזים חכמים מחוץ לרשת, תחום בו Aeternity מחדשת כעת.

הגישה הראשונה, הגדלת התפוקה עם מנגנון קונצנזוס שונה, שואפת להגדיל את מספר העסקאות בשנייה שהבלוקצ’יין מסוגל להתמודד איתה; עם זאת, לשיטה זו יש גבולות.

הגדלת התפוקה עם השבירה היא טכניקה הכוללת הפרדה בין עסקאות ובקשות חוזים חכמות ברסיסים (קבוצות צמתים). שיטה זו עדיין אינה אידיאלית מכיוון שהיא מביאה לאימות עסקאות חלקי בלבד על ידי מספר צמתים בלבד.

הפיתרון השלישי והאחרון לשינוי גודל החוזה החכם הוא על ידי העברת הביצוע שלהם מחוץ לרשת, שהיא גם המטרה העיקרית של אטרניטי.

ערוצי מדינה – אחת מפריצות הדרך העיקריות של הפלטפורמה

ערוצים ממלכתיים יכולים להיחשב כקווי תקשורת המאפשרים לבצע חוזים חכמים מחוץ לרשת. משמעות הדבר היא כי חוזי ערוץ המדינה יכולים לפעול בפרטיות רבה יותר וכן ביעילות מוגברת.

שיפוט ומחלוקות

רק כאשר הצדדים המתקשרים עוצרים קיפאון או נראה אי הסכמה שקוד החוזה החכם נאכף על ידי הבלוקצ’יין. הודות לשיטה זו, החוזה נותר פרטי והבלוקצ’יין יכול להסדיר את הניקוד על ידי פעולה כמערכת ניהול פרטית לחוזים חכמים.

בשל העובדה שרק ההסדר הסופי צריך להיות מעובד ברשת, הדבר מוביל לעלייה ברמות התפוקה.

בניית חוזים חכמים פונקציונליים

עם תוכניות עתידיות לבניית ספריות JS ו- API של JSON למטרות פיתוח אתרים, Aeternity מאפשרת כיום למפתחים ליצור ולהפעיל חוזים חכמים בשפת Chalang. Aeternity לא מגיע עם תמיכה בתכנות סטטיסטי, כלומר הצדדים המתקשרים אחראים על שמירת מצב התוכנית.


הוכחת העבודה הגאונית והוכחת ההימור של הפלטפורמה

כאמור, Aeternity מציעה גם מערכת ממשל ייחודית, כאשר קונצנזוס מושג באמצעות מערכת הוכחה של עבודה (PoW) היברידית ואלגוריתם הוכחה של הימור (PoS). מערכת PoW היברידית זו מעודדת יצירה של מעבדי DRAM טובים יותר, אך היא גם סוללת את הדרך לקראת ביזור שאין שני לו בכך שהיא מאפשרת לטלפונים חכמים לכרות..

בכל הנוגע למערכת הוכחת ההימור (PoS), היא משמשת להאצלת ההצבעה על ידי שקלול ההחלטה על כמות האסימונים שהחשבון מחזיק. במילים פשוטות, המשמעות היא שכורים יכולים להצביע ובעלי ערך יכולים להמר על מנת לקבל החלטות יחד.

חידושים וביזור אורקלים

אחרון חביב, יש לנו את Oracle המחבר בין נתוני העולם האמיתי לחוזים חכמים המספקים גישה לנתונים מחוץ לבלוקצ’יין. תכונה זו מאפשרת למשתמשים לשאול שאלות ואז לקבל תשובות שונות. כמה דוגמאות אמיתיות לכך יכולות לכלול בדיקת מחיר לכל מטבע קריפטוגרפי, מחיר זהב או מזג האוויר בכל חלקי העולם..

תכונה זו לבדה ודאי תהפוך את Aeternity לאחת מפלטפורמות הקריפטו המובילות בסביבות עסקיות של סקר שיווק, ובסופו של דבר אף תוביל לצמיחה משמעותית אי שם בעתיד הקרוב..

קוד פתוח “Aepps” בהתאמה אישית מהיום הראשון לאחר השקת Mainnet

צוות Aeternity מודע היטב לפוטנציאל שיש לפלטפורמה וזה לא מפתיע שהם מחפשים למשוך כמה שיותר מפתחי אפליקציות מובייל ואינטרנט. היישומים המבוזרים של Aethood הנקראים “aepps” יהיו זמינים מהיום הראשון לאחר השקת הרשמת Mainnet הרשמית..

אסימון AE (AE)

נכון לעכשיו מדורגת 28 בטבלת 100 הקריפטוגרפים המובילים ב- CoinMarketCap, אבות דומה למדי ל- ETH כשמדובר בדמי מערכת. בקיצור, כל דמי המערכת והחוזים החכמים מוסדרים באאון, מכיוון שאסימון אטרנטיקה עדיין לא קיים.

כדאי לדעת שניתן לאחסן את אסימוני הרשת כמעט בכל ארנק Ethereum התומך באסימוני ERC-20. אתה יכול לרכוש AE מ Gate.io, Binance.com, אוֹ IDAX.mn

מפת דרכים ותוכניות עתידיות

Aeternity החלה את התפתחותה בחלק הראשון של 2017, זמן קצר לאחר מכן השקת ה- Testnet שלה ומכירת סמלים רשמית, קמפיין גיבוי ויצירת אפליקציות חיוניות. נכון לעכשיו, Aeternity עוברת ביקורת אבטחה עם השקתה במיינט שתוכננה לפני סוף השנה.

האנשים שעומדים מאחורי הפרויקט

אטרנטיות קשורה לאחד השמות הגדולים ביותר בתעשיית הקריפטו, זה של יניסלב ג’ורג’ייב מלהוב, מייסד אטרניטי, הידוע גם בשם “הסנדק של את’ריום”.

מידע נוסף על כל חברי צוות Aeternity ניתן למצוא באתר האתר הרשמי של הפלטפורמה.

אבות – פלטפורמה שמשנה את המשחק, אך האם כדאי להשקיע בה?

בסך הכל, Aeternity היא אחת מפלטפורמות הקריפטו-מטבעות החדשניות והמרתקות ביותר שהתגלגלו בשנים האחרונות. זה כאן עם משימה ראויה לשבח של שיפור תעשיית הקריפטו, והיא עושה זאת בגבורה על ידי העברת חוזים חכמים מחוץ לרשת ועל ידי שיפור המדרגיות בפער ארוך, כמו גם על ידי צמצום בתנודות המחירים הלא נוחות הקשורות בדרך כלל לכל המטבעות הקריפטוגרפיים..

הדבר הבא הטוב ביותר עבור משקיעי קריפטו עתידיים? הזמן יגיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map