מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ישתנה לתמיד עם AI Trader

אחת מחברות הכרייה החשובות ביותר מבוססות GPU, המכונה Kingdom Mining, הודיעה על השקת פלטפורמת סחר קריפטוגרפית אוטונומית המכונה AI Trader. שבועיים בלבד לאחר ההשקה, AI Trader מכריז כעת על מצב מסחר OCO שמשנה את המשחק.

החברה הסבירה:

“פיתחנו את המערכת האקולוגית של AI עם צוות סוחרים מומחים מחברות פיננסיות מבוססות כמו מורגן סטנלי ודויטשה בנק ומומחים מתחומי למידת מכונה ובינה מלאכותית. הייתה לנו תגובה מוחצת מצד הקהילה ואנחנו מקבלים מנויים חדשים עד 20/07/2018 לאחר מכן יעלו רק בעלי קישור הפניה תקף “

המערכת האקולוגית מבוססת על שני עקרונות ליבה: פשטות ושקיפות. המטרה העיקרית שעומדת מאחוריה היא לשבש את כל הפרדיגמות של המסחר. המערכת פועלת כעת ומציעה סחר במטבע ומינוף אפשרויות סחר למנויים שלה.

מה עם הביצועים?

ה- AI הצליח למתן את הפסדי ה- HODL עבור יוצרי ומפתחי הפלטפורמה, הוא מסוגל להניב 82% על תשואות חודשיות ממוצעות תוך כדי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, היא מסוגלת לרשום תשואות של 120% תוך כדי מינוף מסחר בכל האסטרטגיות השונות הנתמכות.

כל התוצאות מתפרסמות באתר האינטרנט שלהם ומתעדכנות בזמן אמת. משתמשים יכולים להוריד ולראות את כל הפרטים של כל עסקה שביצעה ה- AI.

סחר במט”ח

AI Trader עובד עם בינה מלאכותית (AI) לבדיקת מגמות בשוק בעבר ולקבלת החלטות מסחר על בסיס מידע בזמן אמת. המערכת האקולוגית של AI מסוגלת לזהות תנאי שוק אופטימליים למסחר ולממש רווחים מהשוק. נכון לעכשיו, הפלטפורמה מופעלת על ידי Binance, אך בעתיד היא תציג שורה של מרכזיות אחרות. משתמשים יכולים לסחור במצבי מסחר אוטונומיים של AI או OCO.

מצב מסחר AI

משתמשים יכולים פשוט להפעיל אסטרטגיה רצויה ומערכת ה- AI תחל לסחור באופן אוטונומי בחיפוש אחר תוצאות אופטימליות. הפרוטוקולים המובנים של ניהול מניות דינמיים מאפשרים ל- AI להחזיר את כל ההפסדים על ידי הזנת עסקאות בחזרה עם למידה עמוקה וסכומים גבוהים יותר. אסטרטגיה דומה המיושמת גם על ידי בני אדם.

משתמשים יכולים לראות כיצד הבינה הביצועית ב -30 הימים האחרונים ויכולים להוריד היסטוריית עסקאות מלאה של כל עסק. היישום כולל עמדות שונות של מסחר AI המבוסס על אסטרטגיות מבוססות זמן. כל העמדות מפעילות התנהגות מסויימת של AI.

מצב מסחר OCO – חדש!

ה- AI Trader הוא הפלטפורמה המסחרית הראשונה מסוגה המאפשרת למשתמשים לסחור עם OCO (One Cancels Other). שלא כמו פלטפורמות אחרות שבהן ניתן להגדיר הפסד הפסד או רווח לקחת, AI Trader מספק למשתמש הזדמנות ייחודית, מה שמאפשר לסחור על כל הזוגות עם היכולת להציב שניהם הפסד ורווח לקחת בו זמנית. Deep Learning AI בוחן את דפוסי השוק הנוכחיים באמצעות אינדיקטורים רבים ואלגוריתמי למידת מכונה שנבדקו בקפדנות המנתחים מגמות ודפוסים מתפתחים, ומספקים למשתמשים אות קנייה בזמן אמת.

מינוף מסחר


יתר על כן, AI Trader הוא הראשון מסוגו המציע מסחר אוטונומי המופעל על ידי Bitmex. הבורסה מאפשרת למשתמשים לסחור עם אחד המינופים הגבוהים ביותר בשוק.

AI Trader מנצל את הכוח של למידת מכונה כדי להבין ולפרש דפוסים ולקבל החלטות מהירות בתחום המסחר. בעזרת כלי למידה עמוקים מובנים, ניתן לקבל החלטות אלה על בסיס כל הנתונים הגדולים המאוחסנים במאגר שלהם. כרגע, משתמשים יכולים לסחור בכל זוג קריפטוגרפי המסופק על ידי Bitmex.

AI Trader ממליץ למשתמשים להגדיר מינוף פי 20 לפני הפעלת AI Trader על מנת לסחור בשמם. בנוסף, ניתן להתחיל בפעילות סחר עם פחות מ -1 דולר.

תוכנית הפניות

הפלטפורמה הכריזה על אחת מתוכניות ההפניות הרווחיות והאטרקטיביות ביותר בשוק. למשפיעים עמלה של 10% לכל החיים של הלקוח המופנה. הלקוח גם יקבל 10% הנחה לכל החיים בהרשמה באמצעות קישור ההפניה.

פרטי מנוי

AI Trader מציע שלוש חבילות מנוי שונות. החבילה הבסיסית מתחילה מ -150 דולר. התשלומים מתקבלים ב- Litecoin, במזומן הביטקוין, בכרטיס אשראי וב- PayPal. חשוב להזכיר כי בשל התגובה המוחצת של קהילת סחר הקריפטו, מנויים חדשים ייסגרו בתאריך 20/7/2018 עד להודעה חדשה.

סיכום

AI Trader היא פלטפורמה ייחודית שמטרתה לשבש את אופן ביצוע המסחר בקריפטוגרפים. זה מטלטל את הפרדיגמה הנוכחית של המסחר, ומפשט אותה במידה שטרם נראתה בשוק המסחר בקריפטו.

יש גם הנחה של 10% לכל הקהל שלנו, אתה יכול לתבוע את אותו הדבר על ידי לחיצה על הקישור הבא: https://app.aitrader.ai/referral/usethebitcoin

זוהי הצעה לזמן מוגבל ותוקפה יפוג בתאריך 1/07/2018 בשעה 24:00 GMT

לפניכם סקירה עצמאית של Bitcoin Challenge Challenge, סוחר יום קריפטוגרפי המחנך סוחרים אחרים בשוק זה. https://www.youtube.com/watch?v=3udlmtxDNoU&t = 16s

סקירת פלטפורמה: https://vimeo.com/271853160

עקוב אחר AI Trader בטוויטר: https://twitter.com/Aitrader_Ai

אודות AI Trader: https://aitrader.ai/about

צור קשר עם סוחר AI: [מוגן בדוא”ל]

למידע נוסף על AI Trader ותכונותיו, בקר בכתובת https://aitrader.ai/

המסחר כפוף לסיכוני שוק ו- AI Trader בשום צורה לא מבטיח תשואה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map