מה זה Bitmex: כל מה שאתה צריך לדעת

במאמר זה נסביר מהי החלפת BitMex, כיצד היא פועלת ומה הסיכונים והיתרונות של השימוש בפלטפורמה. מלבד זאת, נסביר גם כיצד עובדים חוזים עתידיים, כיצד לפתוח חוזים עתידיים אלה בפלטפורמה, מהו מסחר מינוף, ומהם הסיכונים והיתרונות של כלי המסחר הללו..

מה זה Bitmex?

ביטמקס היא חילופי מטבעות קריפטוגרפים שהושקה בשנת 2014 והיא מציעה מוצרים פיננסיים שונים. בין מוצרים אלה אנו מוצאים סחר בשולי קריפטוגרפי בביטקוין, את’ריום וליטקוין עד פי 100 במקרה של ביטקוין. בנוסף לכך, הבורסה מציעה נגזרים של מטבעות קריפטוגרפיים ומוצרים פיננסיים אחרים למשקיעים מקצועיים.

מה זה bitmex

זו לא פלטפורמה למתחילים מכיוון שהיא מציעה אפשרויות ושירותי מסחר מתקדמים. לדוגמא, יש להתייחס ברצינות רבה למסחר בשוליים מכיוון ששוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא מאוד תנודתי ולעתים קשה לעשות תחזיות מחירים..

ביטמקס מציע ביטקוין וחוזים עתידיים אחרים במטבעות קריפטו ומסחר מינוף. בואו להבין מה השירותים האלה וכיצד הם משפיעים על המשקיעים.

מהו חוזה עתידי?

מדובר במוצרים נגזרים המהווים הסכם במטרה לקנות או למכור נכס ספציפי במחיר קבוע מראש בזמן מוגדר בעתיד. Bitmex מציעה חוזים עתידיים מסודרים במזומן עבור מספר מוצרים שהיא מציעה.

חוזי החוזים העתידיים כוללים מכניקות שונות, שהמשתמש צריך להכיר כראוי לפני ההשקעה. חשוב לדעת כמה שווה חוזה אחד, סימון המיקום של חוזה החוזים העתידיים, רמות השוליים שקובעות עם כמה מינוף אפשר לסחור ובאיזו נקודה מתרחשת הפירוק, כיצד ומתי חוזה החוזה העתידי מסתיים או מסתיים, והפרמיה או ההנחה שבה חוזה העתיד נסחר בהשוואה למחיר הספוט הבסיסי.

כיצד להתחיל חוזה עתידי?

על מנת להתחיל חוזה עתידי, יש צורך להיכנס. הפלטפורמה אינה דורשת שום תיעוד ספציפי לצורך אימות. לאחר שהמשתמש ישיר בתוך הפלטפורמה, הוא יכול לבצע את ההפקדה הראשונה שתהיה זמינה תוך כמה שעות בלבד. לאחר עיבוד האדם יכול להתחיל לסחור בסוגים שונים של חוזים המוצעים.

הפלטפורמה מציעה אופקים שונים לכל מוצר. לחלקם חוזים יומיים ושבועיים. ברגע שהמשקיע החליט באיזה חוזה לבחור, הוא רק צריך ליצור אותו.

הכוונה העיקרית של חוזה עתידי היא לנהל את חשיפת הסיכון. לדוגמא, אם מיזם משלם לעובדיו בביטקוין, יתכן שהוא ירצה לקבל חוזה עם מחיר ביטקוין יציב ולא לשער עם מחירו העתידי..

מהו מסחר במינוף?

מסחר מינוף מאפשר למשקיעים לקבל כמויות גדולות יותר של כסף על מנת להשקיע בנכס ספציפי. לדוגמא, מתווך או בורסה יכולים לתת למשקיע 2, 10, 50 ועד פי 100 מסכום הכסף שיש למשקיע. בדרך זו, אם משקיע די בטוח באיזה אופן יעבור נכס מסוים, הוא יכול לבקש סכום כסף זה ולהמר.


במקרה של ביטמקס, היא מציעה מינוף פי 100 בחלק ממוצריה. זה אומר שהמשקיע יכול לקנות פי 100 יותר חוזים ממה שהוא מסוגל לשלם עבורו. אך מומחים רבים מכנים את שיטת המסחר הזו ‘חרב פיפיות’, ונסביר מדוע.

סיכונים ויתרונות השימוש ב- Bitmex

היתרון העיקרי במסחר חוזים עתידיים עם מטבעות קריפטוגרפיים הוא בכך שהוא מציע אפשרות למנף. המשקיעים מסוגלים לסחור בכמויות כסף גדולות יותר ולממש רווחים גדולים יותר מאשר בהון הראשוני שלו. אך כפי שהזכרנו בעבר, ישנם מספר סיכונים שעלינו לקחת בחשבון.

כלי זה אינו קל לשימוש למתחילים כפי שיכול להיות המסחר הרגיל. חשוב להיות בעל ניסיון במינוף והפעלה של חוזים עתידיים. על המשקיע להיות מנוסה מספיק בכדי להימנע משולי יתר של ההון העצמי שלו ולהקים השקעה בסיכון קצר ובינוני במינוף.

אם משקיע לא מנוסה מציב סכום כסף חשוב ומחליט לפעול במינוף, יש לו סיכויים גבוהים לאבד את כל הונו ולשלם עמלות גבוהות בתמורה לכסף שהושאל.. ביטמקס מציע עמלות שונות בהתאם לנכס. לדוגמא, מינוף 100x של ביטקוין כולל עמלת יצרן של -0.0250 אחוז, עמלת נוטל של 0.0750 אחוז ודמי פשרה של 0.05 אחוז.

מסקנה על מה זה Bitmex

ביטפינקס היא חילופי מטבעות מאובטחים גבוהה. יש בו שכבות אבטחה חשובות שהופכות אותו להחלפה קשה מאוד לפריצה. נכון להיום, Bitmex מעולם לא נפרצה. בורסות קריפטוגרפיות חשובות רבות אחרות נפרצו בעבר מספר פעמים. לדוגמה, MtGox הוא המקרה המפורסם ביותר. זו הייתה בורסת המטבעות הגדולה ביותר כרגע וכשנפרץ מחיר הביטקוין סבל מקריסה ותקופה ארוכה של סטגנציה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map