רישום בינאנס של Bytecoin – המשאבה והמזבלה המתואמת ביותר לשנת 2018?

מאז תחילת המאמר אני רוצה להזכיר שלעובדות שאציג אין שום הוכחה תקפה מאחוריה, ורק ההשערות שלי לגבי מה שקרה זה עתה עם מחיר ה- BCN.

כפי שאתה אולי יודע, היום הודיעה בינאנס כי רשמה את BCN. כפי ש- UseTheBitcon דיווח, המחיר זינק ל -114% בכל הבורסות. מה שיותר מעניין הוא שהמחיר ב- Binance גדול פי 10 מהמחיר עליו דיווחה CoinMarketCap. אֵיך? בואו נתחיל.

הסיפור על איך BCN גדל פי 32 בפחות מיום אחד

ראשית, חלק קטן מהקהילה ידע על רישום BCN Binance. וזה לא היה קשה להבין בכלל; Crypto_Ed_NL למעשה הצביע על כך ב -3 במאי.

חמישה ימים זה הרבה זמן, מספיק זמן ליצור משאבה מתואמת וזרוק ברמה מסיבית. אני לא מאשים כאן את Crypto_Ed_NL, אם אתה עוקב אחריו אתה בטח יודע שהוא OG קריפטו מכובד עם הרבה ניסיון מאחור. כמו זה משתמש reddit ציין כי BCN נסחרה בסביבות 72 סאטושי ב- HitBTC ובפולוניקס מוקדם יותר היום, לפני חדשות רישום בינאנס. ואז, Binance הודיעו שהם רשומים רשמית את BCN והדברים החלו לצאת משליטה. מחיר הרישום התחיל בכ -280 סאטושי שלימים גדל ל 2300 סאטושי. במחיר זה, BCN הייתה מטבע החמישי של מטבע החיפוש. דבר מטורף לתדמית עבור מטבע קריפטוגרפי כמו BCN.

עכשיו, איך אפשר לגדול כל כך הרבה בפרק זמן כה קצר? ובכן, צוות BCN לא הודיע ​​על הקהילה מראש שהם עומדים להיות רשומים בבורסה גדולה, הם העלו רק את זה הודעה ומתרברב עם העלאה במחיר. האם זה לא קצת מוצל? אילו חדשות חשובות יכולות לשאוב את המחיר של 50% BCN?

הבנת המשאבה והזריקה

ראשית, בואו לבדוק מה Satekroketje שם לב.

עקבתי אחריו מקרוב וגיליתי שנסיגות מ- HitBTC ופולוניקס אינן פועלות וגם לא ארון האינטרנט של BCN. כשבודקים את חוקר הבלוקצ’יין שלהם אנו מגלים כי לא בלו שום בלוקים חדשים במשך השעתיים האחרונות. המסחר ב- BCN התחיל בשעה 06:02 UTC ומאז נקלטו 46 חסימות בלבד, הכוללות סך של 997 עסקאות. מספר העסקאות שעבר נראה קטן מאוד עבור מטבע שרק עלה פי 32 בכמה שעות.

עדיין לא בדקתי את זה, אבל יכול להיות שזה נכון. מספר העסקאות נמוך ביותר וכנראה שרק מעטים ראו את ההודעה בזמן, כולל האנשים האחראים על ה- P&ד. אם רק כמה אנשים הצליחו להפקיד עד שהרשת התחילה להיתקל בבעיות, המשמעות היא שהנפח ב- Binance היה והוא די נמוך, מספיק כדי להיות מנוהל למעלה ולמטה. יתרה מכך, אולי הרשת עברה מניפולציות באופן שיעביר רק כמה עסקאות, וחסמה את האחרות לאחר מכן.

עכשיו מתרחשות כמה שמועות על מי אפשר לרמוז.

  1. צוות BCN – בחלק מהקבוצות אנשים מדברים על האופן שבו צוות BCN באמת ידע על כך ומרוויח למכור חלק גדול מהאחזקות שלהם, אך לא לפני שהעלה את המחיר ל- 30x +. ישנן גם כמה תיאוריות שכל בעיית הרשת הגיעה מהן כדי שיוכלו למכור את אחזקותיהם תחילה במחיר הטוב ביותר האפשרי. אבל שוב, אלה שמועות ושום דבר לא אושר עד כה.
  2. משאבה&קבוצת Dump – זהו ניחוש שני, שבו אנשים טוענים שלצוות BCN לא היה שום קשר לזה ובעצם P&קבוצת D ניהלה הכל לרווח רציני. גם בעיית הרשת נגרמה על ידם.
  3. Poloniex – כפי ששמתם לב, המחיר בפולוניקס היה בעלייה של 200 סאטושי לכל היותר. גם ל- HitBTC היה זה זמן מה, ואז הוא התפוצץ גם שם. עכשיו, מדוע המחיר יהיה נמוך יותר בפולוניקס? מכיוון שהיה להם נפח גדול של BCN שהם רצו ‘לברוח ממנו’. אז הם התחילו למכור את זה לביננס ולחסום את המשיכות ברווח גדול. הם ימכרו את כל האסימונים שלהם ואז כנראה יקנו יותר מהמשתמשים ברווח. עכשיו, הכל רק שמועה ושום דבר לא אושר. זו רק שמועה מכמה קבוצות מטבעות קריפטו, שפולוניקס נרמז בכך איכשהו.

דעתי האישית לגבי המשמעות של פולוניקס ורישום בינאנס

אני לא חושב שלפולוניקס באופן אישי היה קשר לזה, מכיוון שההחלפה שלהם מכובדת והם היו הוגנים כלפי המשתמשים בעבר. כנראה שזו היד של P&קבוצת D או אפילו צוות BCN. כזה שידע שבינאנס תרשום את BCN והיה לו מספיק כספים כדי להעלות את המחיר לכל כך גבוה. אבל לא עשיתי את הפוסט הזה להאשים את קבוצות פולוניקס או משאבה וזרוק. מלבד זאת, זמן קצר לאחר מכן, פולוניקס הושבת נסיגות, דבר הוגן לעשות במצב זה.

הדברים קרו בקריפטו. לכן חשוב שבורסות מבוססות כמו Binance יוסיפו רק פרויקטים איכותיים עם צוותים שראויים להכרה על עבודתם הקשה. כמחליפה מספר אחת, על Binance לבדוק את המטבעות הקריפטוגרפיים בצורה נכונה יותר לפני הוספתם ולשמור על החשודים מחוץ לבורסה שלהם.

הקהילה הפכה את Binance למה שהיא וביננס צריך להבין את זה. התחלנו להשתמש בינאנס מכיוון שלמטבעות הקריפטוגרפים המופיעים שם הייתה רמה מסוימת של איכות ונפח. אם זה לא ישתנה בעתיד, אני בספק רב ש- Binance כבר תהיה הבורסה מספר 1. כסוחר קריפטוגרפי במשרה חלקית, אני מבין שיש סיכון במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אך משתמש טיפוסי שהצטרף זה עתה לבינאנס יכול היה להכניס כמות גדולה של כספים אישיים לקריפטוגרפיה כמו BCN כאשר היא כבר עמדה על 600%, וחשבה שהיא עשויה להגיע גבוה יותר. מה הוא ירגיש בנוגע לבינאנס ולקריפטו בכלל כאשר הוא יבין שכולו Pump and Dump מסיבי?

אנא צור סביבה בטוחה למסחר. עבורנו הלקוחות המשתמשים בשירות שלך. Cryptocurrency עם עבר מוצל כמו BCN לא צריך להיות רשום ב Binance, שני הסנטים שלי.

זהו פוסט אורח של אוהדי BCN בנוגע למצב הנוכחי. המחבר העדיף לשמור על זהותו פרטית. UseTheBitcoin.com ועובדיו אינם אחראים לאף אחת מדעותיו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner