מהו Decred (DCR)? כל מה שאתה צריך לדעת

מה מוגדר?

הוכרז היא פלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת שהושקה בתאריך 8 בפברואר 2016. מטרתה להיות פלטפורמת מימון עצמי פתוחה ומתקדמת המבוססת על קהילתה.

כמו מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים רבים אחרים, Decred משתמשת בקריפטוגרפיה כדי לאבטח עסקאות ברשת שלה וגם כדי לשלוט ביצירת מטבע חדש במערכת. יש לה ספר חשבונות שבו כל העסקאות נרשמות.

מפתחי Decreds טוענים שהטכנולוגיה פשוטה לשימוש, ומאפשרת למשתמשים לקבל, לשלוח ולכרות את המטבע הדיגיטלי בכמה לחיצות. Decred מספק גם כמה כלי שורת פקודה כדי לאפשר לך להתאים אישית את חוויית המשתמש.

המטבע הדיגיטלי מנסה להוכיח את המשמעות האמיתית של ביזור באמצעות המטבע הקריפטוגרפי שלו, ולא נשלט על ידי שום כוח.

Decred הוא חזון של כמה מפתחי ביטקוין ליבה שחלמו על מטבע מבוזר לחלוטין שאין לו מקום שהוא נחטף ונשלט על ידי קבוצת אנשים.

הרעיון של כולם מתקבל בברכה. גם לכורים וגם למשתמשים יש את אותה הזכות לתרום לקהילה ולעזור לה לצמוח. במאמץ קולקטיבי, הם ראו את הקהילה צומחת מהקרקע למקום שהיא היום, והם חייבים את ההישגים להשתתפות של כל חבר בקהילה..

הרבה מאוד קורה עבור Decred, אך חשוב לדעת מהי הטכנולוגיה שמאחורי הפלטפורמה לפני שנוכל להבין היטב את פעולותיה..

מסיר את המדיסטיזציה של Decred

Decred היא מטבעות קוד פתוח בקהילה. הוא נועד עם מערכת ממשל מובנית לפתרון סכסוכי ריכוזיות המתרחשים במערכת הביטקוין וגם כדי לטפל בטרגדיות היומיומיות בתוך מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים. המערכת מנצלת את שניהם הוכחת עבודה (PoW) ו- הוכחת יתד פרוטוקול קונצנזוס.

עם המערכת ההיברידית הייחודית שלה, המשלבת PoW ו- PoS, Decred יכולה ליצור מטבע קול. זה מאפשר לכל אחד בעולם להשתתף בפרויקט, לא משנה אם הוא מחזיק בחומרת כרייה יקרה או לא.

האלגוריתמים של קונקרנזוס של דקרד

אלגוריתמים שואפים לאפשר למשתמשים להסכים על מצב הבלוקצ’יין. ישנן שתי אסטרטגיות להשגת קונצנזוס ברשת מבוזרת.

הוכחת עבודה (PoW): זה רק לקבל תגמול על עבודה שאתה משקיע במערכת. שלב זה דורש כוח חישובי בפתרון חידות הצפנה. לכל פיתרון נוצר חסימה חדשה. כך שככל שתשקיע יותר עבודה, כך התגמול שמגיע לך גבוה יותר.

הוכחת יתד (PoS): זה מקבל תגמול על מה שאתה מהמר. זה מחייב אותך לשמור על המטבעות שלך ללא מגע במשך זמן מה כדי להוכיח שאתה בעל עניין. ככל שאתה מהמר יותר מטבעות, כך תגמולך יותר.

מערכת ה- PoW / PoS ההיברידית המיושמת על ידי Decred מאפשרת לכורים ליצור חסימות חדשות ובעלי העניין מצביעים על מנת לאמת חסימות שנוצרו על ידי כורים. תהליך יצירת הקונצנזוס מאוזן לפיכך עם תרומות הכורים ובעלי העניין למערכת האקולוגית.

עם זאת, מערכת הקונצנזוס ההיברידית יציבה ובטוחה, ומביאה את הסיכוי שכל צד אחד שישלוט בבלוקצ’יין של Decred לאפס..

כמו כן, Decred מספק חשיפות עסקאות שאינן ניתנות לשינוי, ומפרידות בין חתימות העסקה לשאר נתוני העסקה. זה דומה למה ש- SegWit משיג ביטקוין. Decred משתמש גם חתימות שנור, יש גם את היכולת לחתום על עסקאות מחוץ לרשת. תכונות אלו הם שהופכים את Decred צעד לפני Bitcoin.

הייחודי בעסקאות בפלטפורמה Decred הוא היכולת של עסקאות לפוג לאחר תקופה מסוימת. כל העסקאות מגיעות עם שדות התפוגה שלהן, שכאשר הן מולאות, מונעות את הוספת העסקה לבלוקצ’יין לאחר שהגיע לגובה בלוק מסוים. עם זאת, עסקאות מבוטלות אוטומטית במקרים של עיכובים באישור.

המטבע המוכר (DCR)

DCR הוא המטבע הרשמי של הרשת של דקרד. אף על פי שהוא אינו מזלג של ביטקוין, הוא נועד להיות מטבע קריפטוגרפי טוב יותר מאשר ביטקוין לעסקאות יומיומיות; מהיר יותר, ובעיקר לא נשלט על ידי קבוצה של אנשים.

הוכרז (DCR) יש היצע מקסימלי של 21,000,000 (21 מיליון) מטבעות.

Decred הוא מטבע קריפטוגרפי שניתן לכרות. הכרייה שנפסקה או כל מטבע מטבע אחר מתמקדת בשלושה דברים:

  • מתן שירותי הנהלת חשבונות לרשת.
  • הבטחת בטיחותה ויציבותה של הרשת.
  • הכנסת מטבעות חדשים למערכת.

כיצד להתחיל לכרות את המטבעות שלך

כרייה היא “טביעת” המטבעות שלך באופן טכני. תהליך הכרייה דורש שני דברים: תוכנה שתכרה סולו או תחבר אותך לבריכה בה תצטרף למשאבים עם כורים אחרים. אתה צריך גם מכשיר חומרה משודרג כדי לכרות, ככל שתצורתו גבוהה יותר, אתה מרוויח יותר מכרייה.

הצוות של Decred מכנה את הכורה הרשמי שלהם GoMiner. אתה יכול להוריד את ה- GoMiner עבור מערכת ההפעלה שלך כאן.

Decred מפרט גם שני כורים לא רשמיים באתר האינטרנט שלהם, ה- CCMiner, ו SGMiner. שני אלה זמינים עבור מערכת ההפעלה של Windows וניתן להוריד אותם כאן.

פתק: לכל תוכנה יש דרישת חומרה, לכן חשוב שתקרא את ההוראות לפני שתפעיל כל כורה במחשב האישי שלך כדי למנוע נזק ואובדן מידע יקר ערך..

ארנקי הצפנה התואמים של Decred

כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר, Decred נשמר בארנק. ארנקים אלו משווים לארנקים אמיתיים. אין הרבה אפשרויות זמינות, אך הארנק הרשמי של Decred קיבל את הצוות באופן קבוע, והוא זמין לכל מערכות ההפעלה הגדולות. אתה יכול להוריד את דקרדיטון ארנק עבור חלונות, MacOS, ו לינוקס יחידה.

יש גם אפשרות של א ארנק רשת. ניתן לגשת לארנק הקל להתקנה כאן.

סֵפֶר שֵׁמוֹת הנו ארנק שולחן עבודה צד שלישי ידידותי למשתמש, רב-קריפטוגרפי, מאובטח, בו תוכלו להשתמש כדי לאבטח, לנהל ולהחליף לכם מטבעות Decred. אתה יכול להוריד את אקסודוס עבור מערכת ההפעלה שלך כאן.

היכן ניתן לרכוש דחוי (DCR)

אתה לא רק בעלים של מטבע קריפטוגרפי על ידי כרייתם; אתה יכול גם לרכוש אותם מ- cryptocurrency שהם רשומים. ניתן להמיר ביטקוין ודוג’ה ב- Decred; ניתן לרכוש אותו גם באמצעות פיאט.

Decred מופיע בתאריך ביטרקס, פולוניקס, FEX, Upbit, קריפטופיה, זהובי, BleuTrade, חילופי טוקס, ו ביסק.

אתה יכול גם לקבל כל מטבע מטבע אחר שהחלפת מיידית ל- Decred בפלטפורמות הבאות: שינוי צורה, זבוב, גודקס, CoinSwitch, אוורקוין, ו החלף עכשיו.

אתה יכול גם לרכוש Decred with fiat ב- LiteBit (EUR) ו- מטבע מטבע (AUD).

ניתוח מחירים

המחיר של Decred היה שטוח מאז הקמתו ועד מרץ 2017, אז הוא הרוויח שיא של 16 $. מאז הוא נמצא בצמיחה מתמדת. ל- Decred הוא נמוך ב -0.42 דולר ובגובהו 121.70 דולר. בעת כתיבת שורות אלה, דקרד יושב על 63.11 דולר.

התוכנית של דקרד לעתיד

לקהילה יש הרבה תוכניות לעתיד. אלה כוללים יישום מכוון של בעלי עניין DAO (ארגון אוטונומי מבוזר), שליטה מבוזרת בכספי פיתוח, יישום רשתות ברקים, שיפור הפרטיות ברשת ועוד.

ה PoS למערכת ההצבעה תהיה השפעה חיובית על התפתחות ההחלטות מתקבלות באופן מבוזר. לכן המשתמשים יצביעו לשיפורים שישפיעו על ערך מטבעות DCR באופן חיובי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner