מה זה אלסטוס (ELA)? כל מה שאתה צריך לדעת

על אלסטוס

אלסטוס היא מערכת ההפעלה האינטרנטית הראשונה שרוצה ליצור אינטרנט מבוזר המופעל על ידי בלוקצ’יין. אלסטוס משתמש גם באינטרנט כשכבה שעליה פועלים DAPPs ו- APPs.

לפרויקט שלושה מאגרים שונים לכל קטע: Elastos.OS, Elastos.RT ו- Elastos.NET. אלסטוס הוקמה לראשונה לפני כ -18 שנה, עם הקמפיין הראשון שלה בשנת 2003, כאשר הם יצרו טלפון חכם מאפס; והקמפיין השני היה בשנת 2012 שכלל תכנון מערכת הפעלה למכשירי IOT תעשייתיים ומכשירים ניידים. במילים פשוטות יותר, מערכת מבוזרת זו באינטרנט משתמשת בבלוקצ’יין כדי לאמת את ה- IDS של המשתמש, היישום, כמו גם המכונות..

מערכת קוד פתוח זו קיבלה מימון של למעלה מ 200 מיליון יואן מקבוצת פוקסקון וענקי תעשייה אחרים שראו את הפוטנציאל העצום של פרויקט זה..

מערכת הפעלה אלסטוס

מערכת ההפעלה שלה נוצרה כדי לתמוך ב- DAPPS של Elastos וכדי להתחבר בקלות לפרוטוקול האינטרנט שלה, היא תפעל במכשירים ניידים, מכשירי IOT ו- Raspberry pi.

הצוות העומד מאחורי הפרויקט מעוניין להפעיל מכשירים באמצעות מכשירי מערכת ההפעלה הניידים שלהם ו- IoT. הוא ישתמש באותם ממשקי אפליקציות כמו אנדרואיד (מה שמקל על אימוץ המפתחים) והוא אפילו יניע ישירות אפליקציות אנדרואיד.

המערכת משתמשת במקור טכנולוגי זהה עם Microsoft COM והיא דומה במקצת אליו. ההבדל הגדול ביותר הוא שאלסטוס בחר להיות מופעל באמצעות קוד פתוח.

אינטרנט אלסטוס & סביבת זמן ריצה

על ידי הפעלת האינטרנט שלה באמצעות בלוקצ’יין, היא תעשה דיגיטציה של נכסים ותכנים ובכך תגן עליהם בזכויות יוצרים, ותמנע פריצה, התחזות, תוכנות זדוניות וזיהום וירוסים..

אינטרנט מבוסס בלוקצ’יין ייצור מערכת אקולוגית מאובטחת בה כלכלה אוטומטית תוכל להתפתח, ותאפשר לאנשים לבצע עסקאות ללא מתווכים ומערכות הפגיעות לאיומים חיצוניים. על ידי כלכלה דיגיטלית זו, נכסים וירטואליים ונתונים יומרו בקלות לרווחים כספיים.

Elastos מספקת סביבת זמן ריצה התואמת למערכות הפעלה אחרות כמו Andriod, IOS, Windows וכו ‘. ניתן להפעיל את Elastos DAPP מכל מערכת הפעלה אחרת. זה יגרום למפתחים לאמץ את המערכת ביתר קלות.


הבלוקצ’יין של אלסטוס

הבלוקצ’יין שלהם מיישם פתרונות עיקריים וצדדייים בכדי לסייע בפיתוח סביבה יעילה ליצירה והפעלה של יישומים מבוזרים. המשמעות היא שכל אפליקציה יכולה לעצב את רשתות הצד האישיות שלה. Elastos מספק תמיכה מלאה בשרשרת הצד, מה שהופך אותם לקלים לשימוש ולהתאמה אישית, כך שמשתמשים יוכלו לבחור בשיטת קונצנזוס שונה בהתאם למקרה השימוש שלהם..

אסימון ELA

האסימון המקורי של אלסטו הוא ה- ELA. היחידה הקטנה ביותר של ELA היא סאטושי ELA (SELA), אשר בדיוק כמו עם ביטקוין וסאטושי משלה, מייצג אחד 1000000000 של ELA.

ההיצע הכולל של ELA שיונפקו אי פעם הוא 33 מיליון, וההיצע הכולל של ELA במחזור יגדל מדי שנה ב -4%. אלסטוס ימוזג בכרייה עם ביטקוין, עם אסימון שיופק כל שתי דקות. כריית מיזוג כללה את התהליך שבו מושגת הסכמה בשתי הרשתות בו זמנית. מהמטבעות שזה עתה הוטבעו, קרן ELA תיקח 30% ואילו הכורים יקחו את 70% הנותרים..

איפה אפשר לקנות ELA?

ניתן לרכוש אלסטוס (ELA) רק בבורסת קריפטו אחת – Huobi Pro, שם יש לה נפח כולל של 16,035,149 דולר במהלך 24 השעות האחרונות. ניתן לסחור באלסטוס (ELA) במטבעות הבאים: BTC, ETH ו USDT.

אלסטוס ארנק

אתה יכול לאחסן את ה- ELA שלך ב ארנק אלסטוס אשר ניתן למצוא בקישור המצורף. לידיעתך, סיסמת התשלום שלך משמשת להעברות כספים או אסימונים בזמן שסיסמת קובץ הארנק שלך משמשת לייבוא ​​הארנק.

קישורים מועילים נוספים:

על הצוות

המייסד חן רונג הוא פרופסור למודולים לתואר שני בכלכלה סייבר אינטליגנטית ובלוקצ’יין באוניברסיטת צינגהואה. רונג עבד גם במיקרוסופט בין השנים 1992 – 2000. במהלך עבודתו שם הוביל את צוותי Microsoft Research OS, IE3 ActiveX, Ole Automation, .COM ו-.NET.

לאחר עזיבתו את מיקרוסופט החל רונג לעבוד על מערכת ההפעלה אלסטוס. הוא התחיל את קורטייד בשנת 2000, כדי לבנות את מערכת ההפעלה של אלסטוס מאפס. רונג התארח אצל ראש ממשלת סין לשעבר בהיכל העם הגדול, שם הוזמן לדבר על עבודתו במערכות הפעלה.

חבר ההנהלה האן פנג הוא אחד מחוקרי הבלוקצ’יין הידועים ביותר בסין, בעל מוניטין מוצק בקהילת הבלוקצ’יין והקריפטו. הוא הציג את המודולים לתארים מתקדמים בנושא סייבר אינטליגנטי וכלכלה ובלוקצ’יין באוניברסיטת צינגהואה.

פנג עובד גם כיועץ במכון המחקר Huawei, עליבאבא (בנושא פיתוח בלוקצ’יין), והוא חבר גם בבריכת הכישרונות של Tencent.

אלסטוס נתמך על ידי פוקסקון, הממשלה הסינית המרכזית, אוניברסיטת טינגהואה, מייסד ביטמיין, ג’יהאן וו ומייסד NEO, דה הונג פיי..

קיימות וביצועים של אלסטוס

Ethereum יוצר חישובים אמינים עבור blockchain באמצעות חוזים חכמים ומבצע חוזים אלה באופן אוטומטי. אבל את’ריום פועל על גבי מבנה שרשראות ראשי יחיד, הנוטה לצוואר בקבוק בכל מה שקשור לכוח מחשוב אפילו עם אופטימיזציה..

Elastos משלב את גישת החישוב המיינסטרים ליצירת ‘החישוב האלסטי של הבלוקצ’יין’. בשכבת הבלוקצ’יין, הם משלבים את מבנה הרשת המרכזית עם שרשרת הצד, כדי לאזן את העומס של מספר שרשראות ותכונות טכניות של הרחבות גמישות.

זה מאפשר לאלסטוס להפיץ את יכולת שירות הבלוקצ’יין שלה במידה כמעט בלתי מוגבלת. בנוסף לכך, באמצעות ה- Runtime שלה ניתן להעביר את שלמות הבלוקצ’יין למקרי השימוש הבסיסיים כמו מכשירים ניידים ומחשבים אישיים. החוזה החכם מוודא שהנכסים הדיגיטליים יוקצו בקפידה כאמור בתוכן החוזה.

פְּסַק דִין

אלסטוס מבטיח הרבה ובאמצעות האינטרנט המורכב, המופעל על ידי בלוקצ’יין, הוא שואף לפתח כלכלה חכמה שתביא כלים טכנולוגיים חדשים..

אנשי קשר של Elastos ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map