מהו מטבע האנג’ין (ENJ)? כל מה שאתה צריך לדעת

מטבע אנז’ין שואף להיות הקריפטו החכם עבור גיימרים. בעבר נעשו מספר ניסיונות שהתמקדו בתעשיית המשחקים, שרוב המאמצים לא צלחו. ה פרויקט אנז’ין לפיכך הוכיח כי הוא תרומה חשובה ל מיינקראפט פּלַטפוֹרמָה. עם זאת, Enjin הוא יותר מסתם Enjin Coin. זהו פתרון מבוסס בלוקצ’יין המסייע בפתרון בעיות רבות לטווח הארוך שקשורות למוצרים דיגיטליים / ווירטואליים.

מהו מטבע האנג’ין?

כפי שצוין קודם, הרעיון אינו חדש לחלוטין; זה נועד לשמש כמטבע קריפטוגרפי פופולרי בין פלטפורמות משחק מרובות שמיישמות אותו, מה שמביא ניידות כמו גם העברת סחורות וירטואליות ונכסים דיגיטליים בין פלטפורמות המשחק..

בניגוד למתחרותיה, ל- Enjin Coin יש תמיכה קהילתית עצומה שעזרה להם להשיג אימוץ שוק. המותג Enjin הוא גם מותג ידוע מאוד בקרב מפתחי משחקים וגיימרים ברחבי העולם שמנהל את הפלטפורמה דרך Enjin.

מטבע האנג’ין הוא אסימון הבנוי על בלוקצ’יין את’ריום. ניתן לתאר אותו כמטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו באתרים שונים ופלטפורמות משחק מקוונות. ניתן גם להמיר אותו בקלות לאובייקטים דיגיטליים אחרים כמו פריטי משחק או זהב במשחק.

ישנם כל כך הרבה יתרונות הנלווים לשימוש במטבע Enjin, במיוחד עבור אלה המפעילים את שרת Minecraft. מלבד הפחתת העלות בהפעלת השרת שלך, אנג’ין מתכנן לחסל הונאות, להפחית עמלות, וגם לקצץ זמן שמבזבז על לחיובי חיובים..

היתרונות אינם מיועדים רק למי שמפעיל את השרתים; זה מתפשט גם לשחקנים. משחק המשחקים המועדפים עליכם מתגמל בכסף בעולם האמיתי. הזהב / תגמולים שלך שנצברו במהלך המשחקים ניתן להמיר למטבעות Enjin ולשמש אותם למשחקים אחרים התומכים בכך.

מקרה שימוש במטבעות באנג’ין

אף על פי שמטבע האנג’ין יהיה הגשר בין פלטפורמות משחק שונות, מקרה השימוש בו מוגבל. הפופולריות של המטבע תלויה מתי מפתחים גדולים מחליטים ליישם מטבע קריפטו זה בפלטפורמה שלהם. בצד המפתחים, שילוב זה יאפשר בעלות אמיתית על פריטים, ערך איכות בנייה ועוד.

ארנק האנג’ין

זהו ארנק אסימונים של Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- ERC20 המיועד לניהול מטבעות מהיר, מאובטח ופשוט. ה ארנק אנג’ין הוא החלק המרכזי במערכת האקולוגית של Enjin.

מיליוני גיימרים ברחבי העולם יכולים להשתמש בארנק לאחסון הפריטים הווירטואליים שלהם, מטבעות Enjin ואסימונים מותאמים אישית. מכיוון שנכסי הגיימר יכולים להיות שווים מאות או אלפי דולרים, הצוות היה צריך לוודא שארנק Enjin החכם יהיה בטוח ככל שיהיה..

שלא כמו ארנקים אחרים, ארנק חכם של Enjin יש אפשרות לטביעת אצבע למכשירים נתמכים. משתמשים יכולים לפתוח את הארנק בעזרת קצות האצבעות במקום בסיסמאות.

היכן ניתן לרכוש אסימונים של ENJ?

חוץ מ מטבע אנז’ין (ENJ) האסימונים הם המטבע הקריפטוגרפי למערכת האקולוגית של המשחקים, והוא נסחר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ה- BTC, ETH, BNT, QASH, ו USDT.

אסימוני ENJ נסחרים בבורסות הבאות:

עליך להחזיק בכמות מסוימת של מטבעות קריפטוגרפיים שהוזכרו קודם לכן כדי להחליף עבור אסימוני ENJ בכל אחת מהבורסות המפורטות. כשיש לך את שלך אסימונים ENJ, אתה יכול לשלוח אותו לארנק האנג’ין שלך לאחר מכן.

ארנקים אחרים של מטבעות מטבעות צד שלישי התומכים באסימני ENJ

מלבד אחסון אסימוני ENJ בארנק האנג’ין, שהיא האפשרות הטובה ביותר שלך, תוכל גם להעביר אותם אל MyEtherWallet. כדי שתוכלו להציג את אסימוני ה- ENJ שלכם, גללו מטה אל “יתרות אסימוןואז לחץ על התיבה “הוסף אסימון מותאם אישיתכפתור ”. תידרש להזין את כתובת אסימון, סמל אסימון, ו עשרוניות פרמטרים עבור אסימון ENJ בדיאלוג המוצג.

Coinomi גם תומך ENJ ואחר אסימונים ERC20. לעקוב אחר השלבים האלה, וכדאי להוסיף את אסימוני ENJ שלך באופן דומה.

צוות מטבעות ויועצי Enjin

לצוות מומחים מוכחים שיש להם ידע מעמיק בנושא מטבעות קריפטוגרפיים, פיתוח תוכנה, וגם שיווק ועסקים. הם גם רשמו את אחד היועצים העסקיים שלהם אנתוני דיוריו, שהוא המייסד המשותף של את’ריום.

מַפַּת דְרָכִים

לצוות האנג’ין יש הרבה שרוולים. ההתפתחות המרגשת ביותר להמשך הדרך היא השותפות עם Efinity. רשת Efinity היא עבור Enjin כמו רשת Lightning היא של Bitcoin. פלטפורמת האנג’ין תוכל להגדיל את התאמתן למיליוני משתמשים ולהציע מהירות גבוהה כמעט בעלות עסקה כמעט אפסית. במקרה זה ניתן לראות את Efinity כמסגרת עבור מפתחים לבניית משחקים מבוזרים.

חוקר EnjinX Blockchain הוא גם חלק מהתוכנית. זה יהיה חוקר מבוסס אינטרנט אשר יטפל במספר חסימות. זה גם יאפשר גלישה בנכסי משחק ENJ בעתיד.

סיכום

מטבעות Enjin אמורות לשבש את עולם המשחקים. עם המצאה זו, המשחק לא יהיה רק ​​כיף, אלא פעילות שמביאה הכנסה צדדית כלשהי. זה גם יאפשר למפתחי המשחקים להיות יצירתיים יותר ולחקור גבול חדש במשחק באמצעות בלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner