הרשימה המלאה עם EOS Airdrops בשנת 2018 [עודכן ביוני 2018]

במהלך נפילות אוויר, מחזיקים אסימונים / משקיעים אסימונים בחינם על סמך קריטריונים ספציפיים. לפעמים הם צריכים לנקוט בצעדים מסוימים כדי לתבוע את האסימונים הללו, אך לרוב, החזקת חלק מהאסימונים הנדרשים הופכת אותך זכאי להיות חלק מ- airdrop, ובמקרה זה, המשתתפים נדרשים להחזיק שברים או אסימוני EOS שלמים כדי לתבוע אסימונים. תגמולים.

פלטפורמת EOS Blockchain

פלטפורמת EOS שהייתה פועלת עד כה בפלטפורמת הבלוקצ’יין Ethereum השיקה כעת את הרשת הראשית שלה, הקפאה אסימונים ישנים (גרסת ERC-20) והפיצה את הגרסה החדשה הפועלת כעת בפלטפורמת ה- EOS הרשמית. מפתחי DAPPS גם יכולים לפתח יישומים ארגוניים שיכולים לפתור בעיות בחיים האמיתיים באמצעות בלוקצ’יין.

טיפות אוויר שצריך להיזהר מהן

השקת פלטפורמת EOS חושפת הרבה טיפות אוויר בחודשים הקרובים. מאמר זה יתעדכן אחרי האירועים הללו ומתי הם צפויים להתקיים. פעל לפי ההוראות ולא תחמיץ אף אחת מהן.

# 1 – Atidium Airdrop

Atidium dApp הוא יישום לניהול תשלומים ותקציבים הפועל באמצעות ה- blockchain EOS. אפליקציה זו שימושית לאנשים פרטיים כמו גם לארגונים כאחד בכדי לסייע במעקב אחר הוצאות עתידיות וגם בשיפור התקציבים.

Atudium יהיה מטיל 900,000 אסימונים למחזיקי אסימונים של EOS. אסימונים יופצו ביחס 1: 1. האוויר-דרופ מתוכנן ל -28 ביוני 2018. לחץ כאן להצטרף לערוץ טלגרם כדי לשאול כל שאלה בנוגע לאוויר-דרופ.

# 2 – Cetos Airdrop

ה Cetos הפרויקט נועד לפתור את בעיית הבריאות בעולם, וליצור פיתרון מבוזר לכל, אפילו לאלה שנמצאים במקומות מרוחקים.

אסימונים יופצו על בסיס יחס 1: 1. אלה עם פחות ממאה אסימונים של EOS לא נותרים בחוץ. כל בעל אסימון EOS צריך לקבל כמה אסימונים של CETI בארנק שלהם.

איירדרופ תתקיים בין יוני ליולי 2018.

# 3 קלפים ואסימון EOS Airdrop

פרויקט זה הוא פלטפורמת בידור שבה יוצרי תוכן יכולים לייצר רווחים מעבודותיהם על ידי הטמעת תכנים דיגיטליים באוספים.

קלפים&אסימונים תהיה ירידת אוויר בסוף יולי. האסימונים יופצו על בסיס יחס של 1:10. כלומר, עבור כל 10 אסימוני EOS המוחזקים, תקבל אסימון CNT.


# 4 – עדנה איירדרופ

פרויקט Ednation ישתמש בארכיטקטורה הקיימת בתכנית החיוב וההסדר של IATA בכדי לתכנן אלגוריתם המספק כרטיסי תעופה מזויפים ביותר בזמן אמת ולהקל על הזמנת מלונות והזמנתם ברחבי העולם.

אם היו לך יותר מ -100 אסימונים של EOS לפני תמונת המצב של ג’נסיס, אין צורך בפעולה בכדי להשיג את ירידת האוויר שלך. אם לא, לחץ הקישור הזה. כל המשתתפים הרשומים יקבלו 150K אסימונים של EDNa בשווי 150 דולר לארנק המיועד להם.

# 5 – EOSBet Airdrop

EOS Bet היא פלטפורמת הימורים מקוונת המקבלת הימורים נמוכים ומציעה הימורים בחינם. כל המשחקים בפלטפורמה הוגנים להפליא.

25 מיליון אסימונים של EOSBET יוטלו לכל מחזיקי אסימון ה- EOS. לעקוב אחר ההתפתחות בשטח, לחץ כאן להצטרף לקבוצת המברקים.

# 6 – EOS Cafe Airdrop

זו קהילה מבוזרת שבה מחזיקי אסימונים (אסימון השעועית שהוא האסימון המקורי לפלטפורמה) משתפים פעולה ומשתפים רעיונות הקשורים ל- EOS.IO לשיפורים נוספים..

Airdrop מתוכנן ליוני 2018. תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות בנושא קבוצת מברק לעקוב אחר האירועים תוך כדי התפתחותם.

מספר 7 – הימורי ספורט EOS Airdrop

הפרויקט מתמקד ביצירת פלטפורמה מבוזרת המקלה על הימורי ספורט. המשתמשים יוכלו גם למצוא סיכויים גדולים ולקבוע הימורים בפלטפורמה.

Airdrop מתוכנן ל -14 ביוני 2018. כדי להשתתף, הירשם באמצעות קישור זה. משתמשים רשומים יחלקו בונוס של 1000 מטבעות ESB בשבוע הבא. אתה יכול לעקוב אחר הקהילה טוויטר, ו מִברָק.

# 8 – EOX Airdrop

אחד משווקי המבוזרים הרבים אך אחד הראשונים שרצים על ה- blockchain EOS. נאמר כי הפלטפורמה מאפשרת סחר גלובלי המאפשר להחליף סחורות ושירותים במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי EOS.

אסימונים של EOX יוטל באוויר מתישהו ביוני. 900 מיליון אסימונים של EOX יוטלטו ביחס של 1: 1 למחזיקי אסימון EOS.

# 9 – Everpedia Airdrop

אוורפדיה היא אנציקלופדיה מבוזרת שנבנתה לעולם המודרני. הפלטפורמה מדרגת כיום את צמרות המספר הגדולות ביותר עם מאמרים הכוללים מעל 6 מיליון תוכן ברשת.

מחזיקי אסימונים של EOS יקבלו אסימוני מנת משכל, האסימון המקורי בפלטפורמת Everpedia, ב -15 ביוני.

# 10 – HireVibes Airdrop

HireVibes היא פלטפורמה מבוזרת למחפשי עבודה. פלטפורמת ה- Crowdsourcing תעזור לאנשים להשיג עבודה של חלומותיהם על ידי חיבורם למעסיקים ברחבי העולם. הפלטפורמה מבוזרת לחלוטין ותנוהל על ידי הקהילה.

Airdrop נקבע לרבעון השלישי של 2018. לחץ כאן, הירשם לקבלת עדכונים עם התקרבות האירוע.

# 11 – HorusPay Airdrop

פורטל שכר עולמי מבוזר שיאפשר לחברות להחליף נתונים מוצפנים פרטיים עם ספקי שכר באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

Airdrop מתוכנן ל -30 ביוני 2018. מחזיקי אסימונים של EOS יקבלו יחס של 1: 1 על אסימוני EOS המוחזקים. לדעת יותר, לחץ כאן להצטרף לקבוצת טלגרם.

# 12 – KEOS Airdrop

KEOS היא קהילה מבוזרת אשר נשלטת על ידי חוקה עם אסימון KEOS מחזיקים וחברי דירקטוריון אחרים, מצביעים ויצרו כללים לפעולה המפעילים פעולות בפלטפורמה.

Airdrop נקבע ל -15 ביוני ומחזיקי אסימונים של EOS יקבלו יחס של 1: 1 עבור כל אסימוני ה- EOS המוחזקים. כדי לקבל זכאות, עליך להחזיק בארגון מעל 100 אסימונים של EOS.

# 13 – Airdrop מעבדת חשבונות

זו פלטפורמה מבוזרת בבלוקצ’יין לחוקרים. תורמי פלטפורמה מקבלים כמות מסוימת של אסימונים עבור תרומה לפלטפורמה.

Airdrop מתוכנן ל -21 ביוני 2018. אסימונים שיופצו יהיו ביחס 1: 1 לכל מחזיקי אסימון ה- EOS. ניתן למצוא מידע נוסף כאן

# 14 – נפגש עם Airdrop

MEET יהיה פורטל השירות של פלטפורמת EOS, המספק את השירותים הטובים ביותר. הפלטפורמה תסייע למשתמשים לנהל ולהחליף נכסי EOS בקלות.

איירדרופ יתקיים מתישהו ביוני 2018. למידע נוסף, לחץ כאן להצטרף לקבוצת מברקים.

# 15 – רשת חברתית ONO Airdrop

פלטפורמת מדיה חברתית מבוזרת. קוד הפתוח הגדול ביותר לשימוש חופשי לדור החדש.

תהיה ירידת אוויר מתישהו ביוני למחזיקי אסימונים של EOS. אסימונים יופצו על בסיס יחס 1: 1. ניתן לקבל מידע נוסף מאתם דף בינוני.

# 16 – Prospectors Airdrop

הפרוספקטורים היא פלטפורמת משחק מקוונת בזמן אמת מרובת משתתפים המופעלת על ידי EOS.

תהיה ירידה מיני שבה 10,000 אנשים יוכלו להרוויח עד 40 אסימונים של PGL כל אחד. אתה יכול גם לקבל 10 אסימונים נוספים של PGL להפניית חברך, ועוד 30 אסימונים של PGL עבור מעקב אחר עמוד הטוויטר שלהם..

כדי להעפיל ל airdrop, הירשם ל- קבוצת מברק לפני ה- 30 ביוני להשתתף בצ’אט הקהילתי לפני התאריך שנקבע.

# 17 – פיזור איירדרופ

Scatter פיתחה את אחד הפרויקטים המתקדמים ביותר שיספקו דרך קלה לחתימה על עסקאות ולספק נתונים פרטיים, הגנה על מפתחות ומידע מיותר.

Scatter Airdrop מתוכנן ל -15 ביוני. איירדרופ יופץ על סמך תמונת המצב הסופית של גנוזת EOS. כל המשתמשים המוסמכים יקבלו 40 אסימונים של RIDL.

# 18 – טריבה איירדרופ

Trybe הקימה פלטפורמה להתעדכן במטבעות קריפטוגרפיים ואירועים קשורים. אתה יכול גם להיות חלק מהפלטפורמה ולקבל תשלום עבור התרומות שלך.

Airdrop יתקיים מאוחר יותר באוגוסט 2018. אתה יכול להירשם באתר כדי להתעדכן כיצד הדברים מתרחשים.

# 19 – YAIR Airdrop

יאיר (האמנות שלך היא המציאות) מספק פלטפורמה שלוקחת את ערך האמנות ומאבטחת אותה באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, מה שמנגיש אותה לקהל גלובלי שהם אספנים, סוחרים וחובבים.

Airdrop מתוכנן לרבעון השלישי של השנה, והוא יהיה ביחס של 1: 2. מחזיקי אסימונים של EOS יקבלו 1 אסימונים של YAIR על כל 2 אסימונים של EOS. סך הכל יופץ 0.5 מיליארד אסימונים.

# 20 – KARMA

ה פרויקט קארמה פותח כדי לתמרץ את המשתמשים לעשות טוב בעולם. בשביל לעשות טוב, אתה מקבל אסימונים של KARMA.

אסימוני הקארמה יופצו ברבעון השני של שנת 2018. תצלום ה- Snap Block של EOS Genesis שצולם ב- 2 ביוני 2018 ישמש להפצת אסימוני הקארמה למחזיקי EOS ביחס של 6: 1. עבור כל 100 אסימונים של EOS יש לך 600 אסימונים של KARMA בהפצה. סך הכל יופץ 5.4 מיליארד אסימונים.

# 21 – CryptoWizard Airdrop

ה אשף CryptoWizard הוא יותר אסימון בסיס אספני. הם נרכשים, מרוויחים ומכירה פומבית על בלוקצ’יין. אבל הסיבה העיקרית שהם קיימים היא להתקבל כמתנות וירטואליות בטורנירים אמיתיים.

CryptoWizard יהיה אחד ממערך הפרויקטים הראשון שיושק בפלטפורמת EOS MainNet. תהיה גם ירידת אוויר למי שנרשם באתר Wizard.One. כל מה שנדרש הוא להזין את כתובת ארנק ה- EOS שלך ודואר אלקטרוני תקף לקבל אשף.

# 22 – EON Airdrop

נֵצַח נאמר שהיא רשת מבוזרת חכמה ומהירה המגדירה מערך פרוטוקולים מבוזרים הפותר את בעיית שרשרת החסימה הנוכחית.

אפוא דרופ האוויר צפוי מתישהו ביוני, ומי שיש להם מעל 100 אסימונים של EOS בזמן הצילום של ג’נסיס, כשירים לטיסת אוויר זו. אסימונים באוויר יהיה על יחס של 1: 1.

# 23 – Qubicles Airdrop

PodOne תשיק את שוק המוקד הטלפוני הראשון של בלוקצ’יין בעולם אי פעם בשם Qubicles. פלטפורמה זו תפגיש בין עובדים וסוכנים מכל רחבי העולם באמצעות ה- dApp המבוזר ברשת הבלוקצ’יין EOS.

ירידת אוויר Qubicles תהיה בשני שלבים. סה”כ 24 מיליון Qubicle (QBE) הוקצו להפצה לבעלי אסימונים של EOS שיש להם פחות מ- 100,000 אסימונים כיתרה. השלב השני של ירידת אוויר יהיה הפצה של מיליון אסימונים של Qubicle (QBE) לבעלי חשבונות עם מעל 100k כיתרת EOS..

# 24 – IRYO Airdrop

IRYO פלטפורמה בונה פלטפורמה שתסייע בהגנה על רשומות רפואיות בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין. באמצעות ארכיטיפים openEHR, חולים יכולים להסתובב בקלות עם ההיסטוריה הרפואית שלהם.

הפלטפורמה תעביר את האסימונים שלהם למחזיקי אסימון EOS בכל עת מיולי 2018. כל מה שנדרש יהיה ארנק ה- EOS token שלך וחשבון מברק.

מס ’25 – GiveyNation Airdrop

GiveyNation הוא dApp שנבנה ומופעל על פלטפורמת הבלוקצ’יין EOS. היישום המבוזר נועד לסיים את חוסר הכנות בתחום הצדקה. אפליקציה זו תהפוך את תהליך גיוס הכספים לקל ושקוף עם כל עסקה שתירשם בפנקס.

תמונת מצב לכך אוירדרופ מתוכנן לחודש יוני, אך airdrop תקין רק ברבעון הרביעי של 2018. אסימוני GiveyNation יופצו ביחס של 1: 1 לכל מחזיקי אסימוני ה- EOS.

אזהרת צליל

שים לב שלא כל הפרויקט עשוי להתברר כממשי בסופו של יום, אז אתה צריך לעשות את המחקר שלך ואתה מוזמן ללכת עם פרויקטים על פי בחירתך. אתה צריך גם להיות זהיר בזמן שאתה משליך את המידע שלך בעת ההרשמה לפרויקטים מסוימים.

סיכום

לאחר שהשיקה את ה- EOS EOS, הראשון, שהתבסס על בלוקצ’יין את’ריום הוקפא לצד האסימונים שלו. כמו כן, שים לב שאתה לא יכול לאחוז באסימונים אלה עד שפותחים ארנקים תואמים ל- mainnet.

אתה יכול לרכוש EOS ולאחסן אותם בארנק בטוח מ- חילופי בינאנס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map