המדריך למתחילים ל- NEO – מטבע הצפנה בכלכלה חכמה

מה זה ניאו?

ניאו, ידוע בעבר בשם אנטשארס, הוא פרויקט בלוקצ’יין סיני ללא כוונת רווח הממוקם בשנחאי. זה ידוע בשם האת’ריום הסיני, שכן גם הוא מאפשר העברה ואחסון של נתונים ברחבי הבלוקצ’יין באמצעות חוזים חכמים. היא פועלת באמצעות פרוטוקול הקונצנזוס של סובלנות תקלות ביזנטית. היא ראתה מעל 150X עליות, והיא יכולה להמשיך ולראות צמיחה מסיבית ככל שמתקדם הפרויקט.

מהם חוזים חכמים?

ניאו מכנה את החוזים החכמים שלהם NeoContracts, והם דרכים לאוטומציה של תשלום ועסקאות בבלוקצ’יין. חוזי ניאו מונעים על ידי ניאו גז, וזה משהו שנדבר עליו בהמשך הפוסט.

מה זה NEO Gas?

ניאו גז הוא המטבע השני שרץ על פלטפורמת הניאו. ניאו אינו מתחלק, ולכן קשה להשתמש בו לתשלום עמלות. ניאו גז, ניתן לחלוקה ומשמש כתשלום עבור שימוש בחוזים ועסקאות חכמות. דמי הגז מוענקים לאחר מכן לנציגים, שהם משתמשים המאמתים עסקאות בבלוקצ’יין. בעלי ניאו מקבלים גז כסוג של דיבידנד עבור החזקת והניצוי של הניאו שלהם.

ארנקים של ניאו ידונו בסעיף להלן, אך חיוני להשתמש בארנק המתגמל את המשתמשים בדיבידנדים שלו בגז.

מהו פרוטוקול הסובלנות לתקלות ביזנטיות?

פרוטוקולי קונצנזוס נוצרו כדי לפתור את בעיית הגנרלים הביזנטיים, נושא היפותטי שבו תשעה גנרלים מנסים להחליט כיצד לבצע התקפה על עיר, על ידי הצבעה של הרוב. בתרחיש זה לא יעיל שליח להסתובב עם כל גנרל ולאשר את בחירתם לתקוף או לסגת..

סוגיה זו תוכננה ונפתרה במדעי המחשב על ידי מנגנוני קונצנזוס הוכחת עבודה והוכחת יתד. לניאו יש התחשבות משלהם בנושא, ולהשתמש ב- dBFT. מערכת זו משתמשת בצירים שנבחרו בקהילה, המדברים בעד קבוצה של משתמשי ניאו. נציגים אלה עובדים יחד כדי להגיע להסכם של 66% + על מצב החשבונאות.

ניאו כפלטפורמת ICO

ניאו, כאמור קודם, הוא פרויקט שבסיסו בסין, מדינה עם תקנות מחמירות ביותר. הם חסמו דברים כמו פייסבוק וטוויטר עד כדי צורך ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית) כדי לגשת אליהם, ואז המשיכו לאסור רשתות VPN. סין הלכה בדרך דומה בתקנות ICO (הצעת מטבע ראשונית). היה איסור זמני על השתתפות ICO בסין, ואנשים רבים רואים בניאו פיתרון לניהול ICO בסין.

אין עמדה רשמית מסין לגבי ניאו ו- ICO, אך העובדה שממשלת סין לא נקטה כל פעולה נגד ניאו היא סימן פנטסטי לכך שהיא עומדת בכל כלליה. ניאו זכתה להשקה של מספר ICO בפלטפורמה שלהם כמו Medchain ו- Red Pulse. הנה גיליון אלקטרוני זה מראה חלק מה- ICO המתוכננים.

איך אני קונה ניאו?

ניאו הוא מטבע מטבע החליפין העשירית ביותר מבחינת שווי שוק, כך שהוא זמין במספר בורסות. חילופי דברים אלה כוללים ביטרקס, בינאנס, ביטפינקס. כל הבורסות הללו הן בחירות מהימנות מאוד והן מובילות בנפח המסחר של ניאו. למידע נוסף על רכישת Neo, עיין במדריך זה.


כיצד אוכל לאחסן את ניאו?

שלושה ארנקים של ניאו שאני ממליץ עליהם הם ספר חשבונות ננו ס, ארנק ניאון והפקיד ארנק ניאו.

ספר חשבונות ננו ס

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה המאחסן מספר מטבעות קריפטוגרפיים. אלה כוללים ביטקוין, Ethereum, Neo ו- ZCash. רשימה מלאה של מטבעות נתמכים תוצג להלן! Ledger Nano S היא האפשרות המאובטחת ביותר המפורטת לעיל, אך גם עולה 79 € או 96 $.

ארנק ניאון

ארנק הניאון הוא ארנק שולחני התומך בניאו וניאו גז, ומאפשר תביעה אוטומטית של הניאו גז שלכם. כדי לגשת לארנק, יש להזין את המפתח הפרטי שלך. לידיעתך, היוצרים של ארנק הניאון לא שומרים או מאחסנים מפתח פרטי זה, כך שהוא בטוח לחלוטין. הפרויקט הוא גם קוד פתוח, כך שאם נכללו בו קבצים זדוניים, הם היו נחשפים עד עכשיו. ארנקים שולחניים נוחים לשימוש, אבל הם לא משהו שאחסן בו כמויות גדולות של Neo. זה מופיע גם באתר הרשמי של ניאו כשדרוג ממשק משתמש, מה שבהחלט הופך אותו לאמין יותר.

ארנק הניאו הרשמי

ניתן להוריד את ארנק הניאו הרשמי מהאתר הרשמי של ניאו. ממשק המשתמש שלו אינו ידידותי כמו ארנק הניאון, אך הוא גם אפשרות לאחסון ניאו.

מדוע ניאו כל כך מתמקד ביצירת זהויות דיגיטליות?

Neo שואפת לשמש תאגידים ועסקים גדולים, וכדי שענפים אלה יפעלו, עליהם לשתף פעולה עם הכללים והתקנות הממשלתיים. זה לא ממש אפשרי אם משתמשים הם אנונימיים ב 100% בבלוקצ’יין. כאמור קודם, סין מאוד מקפידה על מה שהם מאפשרים, וניאו לא רוצה להסתכן בפגיעה בסין.

מדוע אנו זקוקים לשני הניאו ואת’ריום?

יש תחרות רבה בעולם הקריפטו. תחרות נחוצה על מנת שחברות ומוצרים יהיו הטובים ביותר שהם יכולים להיות. אמנם יש מקום למספר פרויקטים, אבל אני חושב שבסופו של דבר צריך להיות מנצח אחד ברור בכל מגזר.

לדוגמא, ביטקוין וביטקוין קאש מתחרים להיות זהב דיגיטלי. מונקו ו- TenX Pay Token הם שני פרויקטים דומים שמטרתם להיות כרטיסי תשלום של מטבעות קריפטוגרפיים. חלק גדול משוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא ספקולציה בשלב זה, מכיוון שמדובר בטכנולוגיה הולכת וגדלה.

במקום לומר מה עדיף, בואו נשווה את את’ריום וניאו.

שפות תכנות

Ethereum נכתב כרגע ב- Solidity, שאינה שפה ידידותית למשתמש. ניאו מאפשר קידוד חוזים חכמים בשפות פופולריות כמו C # ו- Java.

היתרון שיש בשפות תכנות ידידותיות למשתמש בכך שהוא יאפשר ליותר משתמשים לתקשר עם הבלוקצ’יין של ניאו.

הוכחת יתד / עבודה לעומת פרוטוקול סובלנות לתקלות ביזנטיות

Ethereum משתמשת כיום בהוכחת עבודה. הוכחת עבודה היא דרך לאבטח חסימות ציבוריות על ידי מתן כורים, (משתמשים הפותרים בעיות קריפטוגרפיות באמצעות כוח מחשב), לאשר עסקאות ולהתוגמל על עבודתם. Ethereum שואפת לטפל בבעיות מדרגיות השנה על ידי מעבר למערכת Proof of Stake. Proof of Stake פותר בעיות מדרגיות על ידי הפחתת צריכת החשמל (ללא כרייה) ופגיעות לריכוזיות.

PoS קרוב יותר ל- dBFT של ניאו ויאפשר לאתרום ולניאו להתמקד ברמות דומות.

כדי לראות כיצד כל התחרות הזו מתרחשת, אנחנו רק צריכים לחכות. נכון לעכשיו, נראה כי את’ריום מקדימה מכיוון ששווי השוק שלה הוא יותר מפי 10 מהניאוסים. זה יכול להשתנות לחלוטין בעתיד, ואני לא יכול לחכות לראות איך כל המטבעות הקריפטוגרפיים מתרחשים.

מה הלאה עבור ניאו?

אם ברצונך לעקוב אחר ניאו, תוכל להציג את מחירו ומידע אחר עליו CoinMarketCap עמוד. כדי לעמוד בקצב ההתפתחות של ניאו, להציג את הפרויקטים טוויטר, רדיט ו גיתוב.

זהו פוסט אורח שכתב אוסטין, הבעלים של CryptoKing. אוסטין הוא משקיע נלהב בקריפטוגרפים הלומד מדעי המחשב והנדסת תוכנה באוניברסיטת טוסון. התחביבים שלו כוללים מחקר מטבעות קריפטוגרפיים, נסיעות וטיפוס על סלעים. מטרתו היא לעזור לאדם ממוצע להבין ולהיכנס למטבע קריפטוגרפי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map