מבוא למערכת האקולוגית של ארון

ארק הוא מטבע קריפטוגרפי המכונה מטבע בלוקצ’יין All-in-One. מדוע זה בדרך זו? מכיוון ש- ARK רוצה לחבר את כל החסימות השונות של כל מטבע קריפטוגרפי בשוק. ARK נולד מ- ICO שהחל ב- 7 בנובמבר 2016 שהסתיים ב- 11 בדצמבר 2016. ברגע מכירת האסימונים, מחיר אסימון הארון היה 0.0099 $ בערך. כאינפורמציה מעניינת, בעלי ARK היו בעלי החזר ROI של 28,263% אם היו קונים אותו במכירה סמלית.

איך ARK עובד?

ARK מעניק למשתמשים, מפתחים וסטארט-אפים טכנולוגיות בלוקצ’יין חדשניות. הכוונה העיקרית היא ליצור מערכת אקולוגית שלמה של רשתות מקושרות ורשת עכביש וירטואלית של מקרי שימוש אינסופיים. ARK משתמש בטכנולוגיית Smart Bridge המאפשרת לכל מטבע אחד, מכל מטבע יחיד להיות חזק עוד יותר.

בשוק קיימים מטבעות קריפטוגרפיים שונים. ביטקוין, את’ריום וכל שאר מטבעות האלט. לכל אחד מהם תכונה מיוחדת. אבל מה ARK מספק אז? הצוות והמפתחים של ARK מחפשים בטכנולוגיות הבלוקצ’יין החדשות ביותר כדי להרחיב את מגוון השירותים שהמטבע הקריפטוגרפי הזה יכול להציע. עם הטמעת הטכנולוגיות הללו לליבת ה- ARK באמצעות רשתות חסימות מגושרות (ARK Smart Bridge), צוות ה- ARK יבנה תכונות חדשות ויספק שירותים יקרים לצרכן הממוצע. זה יושג באמצעות החיבורים ושדות הנתונים הרב-תכליתיים.

ביטקוין ואת’רום, האחד עם הבלוקצ’יין והשני עם החוזים החכמים, יוכלו ליהנות מההתפתחויות של ARK. הם יוכלו לקבל את הפונקציות של כל שאר מטבעות האלט. הגשר החכם מתקשר בין רשתות חסימות המאפשר התפשטות פונקציות שונות בין רשתות.

לדוגמא, אם חברה מפתחת אפליקציה שתשמש רק בבלוקצ’יין אחד, מה ש- ARK עושה הוא ליצור גשר (Smart Bridge), ולהרחיב את השימושים ביישום זה לרשת אחרת. למשתמשי ARK יש אפשרות להפעיל כל תכונה ספציפית מבלוקצ’יין אחד, אך בתכונה אחרת. לאנשים המעוניינים לדעת יותר על ARK, הנה רשימה עם כמה סרטוני הסבר:

מה לגבי יעדי ARK – מה זה ARK?

המטרה העיקרית של צוות ARK היא להגדיל את אימוץ הצרכנים על ידי התמקדות בטכנולוגיה מאובטחת מהירה ובשירותים מעשיים לאנשים אמיתיים. פלטפורמת ARK תספק בלוקצ’יין ליבה מאובטח ביותר, שילוב טכנולוגיות מפתח מבוזרות, ופיתוח מקרי שימוש להפגנת יכולותיה של רשת ARK. על ידי מינוף ושילוב טכנולוגיות אלה, לאורך זמן, המערכת האקולוגית של ARK מתאימה את עצמה לכל האתגרים החדשים.

ARK היא קהילה. זו קבוצה מגוונת של אנשים ומערכי כישורים. מנהלי כסף, מוזיקאים, סוחרים, מקדמי מדיה חברתית ובעלי עסקים. כולם יוקדשו לשתף פעולה ולפתח את המערכת האקולוגית והקהילה של ARK.

ארק הוא אסימון בסיסי. הוא מאובטח על ידי רשת בלוקצ’יין קריפטוגרפית עם אלגוריתם הוכחה של הימור.

ל- ARK סט של טכנולוגיות חכמות מגושרות באמצעות Smart Bridge. מערכת חדשנית זו מאפשרת תקשורת בין רשתות חסימות מאושרות עם יכולת לבצע משימות ופונקציות מתקדמות. לדוגמה, צוות ARK מסוגל לחבר רשתות חסימות פופולריות רבות וליצור קשר מאחד בין מערכות אקולוגיות שונות.

התכונות של ARK והרשת שלה מאובטחות כראוי. האבטחה היא נקודה מרכזית עבור מפתחי ARK. הצוות יהיה אחראי על ניתוח סיכונים רציף ובדיקת חדירה פנימית חוזרת, המספקת מערכת העומדת בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים על ידי הסביבה. באשר לאבטחה, הפרטיות היא עניין חשוב עבור ARK. שילוב הרשת האנונימית יעניק למשתמשים הגדרות פרטיות אופציונליות בעת שליחת עסקת ARK בפלטפורמה של ARK.

מה שמייצג את אחת מנקודות הליבה של המערכת האקולוגית של ה- ARK הוא של- ARK יש המשימה להנגיש את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בקלות לצרכנים. הם רוצים שהצרכנים לא ירגישו שהם משתמשים בטכנולוגיה כלשהי. הכוונה היא לבנות גשר בין העולם הווירטואלי למציאות עם שירותים ייחודיים שמשתמשים רוצים, מבינים ומוכנים לרכוש באמצעות ARK. לפרטים נוספים אודות ARK, תוכלו לבדוק את המסמך שלהם מפת דרכים.

מה לגבי עתידו?

נכון לעכשיו, ARK נסחרת לפי 2.83 דולר מטבע קודקס. באפריל מחיר המטבע היה סביב 0.05 דולר. בסוף ספטמבר מחירו עלה ל -4 דולר, שם מצאה רמת התנגדות.


ל- ARK פוטנציאל גדול לצמוח בזמנים הקרובים. ARK יכול לאפשר לארגונים, משתמשים ומפתחים להשתמש בפונקציות שונות מחסימות שונות. הקישור שיצר ARK יהיה הכרחי בעתיד שבו כל רשתות החסימה יזדקקו למשהו מהאחר. מדוע עלינו להסתמך רק על בלוקצ’יין אחד כאשר אחרים מציעים כלים ואפשרויות מדהימים? זו הנקודה בה הגשר החכם של ARK עושה את ההבדל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map