איפה ניתן לקנות XEM ואיך לאחסן אותו

מטבע קריפטוגרפי של NEM, מה שמעיד על תנועת הכלכלה החדשה הוא פיתרון בלוקצ’יין ארגוני שמפעיל את כלכלת הבלוקצ’יין הקרובה. סמל XEM בבורסות מייצג את NEM. אם אתה תוהה היכן לקנות XEM, וכיצד לשמור עליו, זהו החומר המתאים עבורך.

תחילה זה היה אמור להיות מזלג של NXT, אך חברי הקהילה החליטו ללכת עם בלוקצ’יין מקודד לחלוטין. גרסת האלפא של ה- NEM שוחררה ב- 25 ביוני 2014 עם המהדורה היציבה הראשונה שלה ב- 31 במרץ 2015. תהיה גרסת Catapult של הפלטפורמה שתושק בקרוב עם שכתובה בשפת התכנות C ++..

סמכויות NEM הן מה שמכונה מערכת נכסים חכמה. הבלוקצ’יין מאובטח והעסקאות מעובדות על ידי רשת גלובלית המפעילה את תוכנת NEM. בלוקצ’יין NEM משתמש גם בגרסה מותאמת אישית של אלגוריתם Eigentrust ++ שמבצע מערכת מוניטין עבור הצמתים ברשת..

NEM אכן מציעה את אותה מערכת מרשימה שעוזרת להיות שחקן משמעותי בדור הבא של כלכלה המופעלת באמצעות בלוקצ’יין. NEM להיות קלה לפיתוח, גמישה וגם מערכת פול ייחודית הופכת את הפלטפורמה לבחירה אטרקטיבית עבור כל מפתח או ארגון המעוניין ליישם פיתרון טכנולוגי של בלוקצ’יין..

בחירת הארנק הנכון של NEM

לפני שתבחר מאיפה לקנות XEM, תזדקק לארנק מאובטח. לכן, אתה מחליט שאתה רוצה להשקיע ב- NEM ורצית להחזיק כמה מטבעות קריפטוגרפיים של NEM, בוודאי תצטרך לאחסן את מטבעות ה- NEM שלך במקום בטוח בשליטתך. שמירת מטבעות ה- NEM שלכם בבורסה או בארנק מקוון שומרת עליכם לחסדיו של אותו ספק. הם מאחסנים ושולטים עבורכם במטבעות הקריפטוגרפיים שלכם. אם הם מחליטים להיסגר ללא הודעה מוקדמת או שהפלטפורמה תיפרץ, יש לך סיכוי לאבד את המטבעות שלך ללא שום אפשרות להחזיר אותם בחזרה..

היכן ניתן לקנות מטבעות XEM

עם NEM, יש רק כמה אפשרויות כשמדובר בארנקים לא מקוונים; ארנק ה- NEM של NEM וה ארנק נייד NEM עדיף לאחסן את מטבעות ה- NEM שלך תוך כדי שליטה על המטבעות שלך, מה שמאפשר לך להחזיר אותם במקרה של אובדן מכשיר או נזק.

ארנק NEM Nano הוא ארנק שולחני התואם למערכות הפעלה עיקריות כמו מערכות ההפעלה Mac, Windows ו- Linux.

ארנק ה- NEM הנייד, לעומת זאת, זמין למכשירי אנדרואיד או אייפון שלך.

למרות שהארנק הנייד עבור NEM עשוי להיות שימושי, אפשרות שולחן העבודה עשויה להיות דרך מאובטחת יותר לאחסון מטבעות ה- NEM שלך, במיוחד כאשר אתה משתמש בפלטפורמות מאובטחות יותר כמו מערכות ההפעלה Linux או Mac..

מדריך שלב אחר שלב בארנק NEM Nano לשולחן העבודה

בקר ב דף ההורדה הרשמי של ארנק NEM כדי לבחור את הגירסה של מערכת ההפעלה עליה אתה מתקין – Windows, Mac או Linux.

  • הורד ופתח את הארנק על שולחן העבודה שלך.
  • לחץ על הקישור ‘הירשם’ כאשר הארנק נפתח.
  • בחר מבין אפשרויות הארנק השונות הזמינות; ארנק פשוט, ארנק מוח או ארנק מפתח פרטי. מומלץ ללכת עם ארנק פשוט.
  • בחר שם לארנק שלך.
  • השאר את אפשרות ברירת המחדל עבור קטע הרשת כ- “Mainnet”.
  • הזן סיסמה מאובטחת.
  • לחץ על הקישור ‘צור ארנק פשוט’ והארנק שלך נשמר כקובץ a.wlt המכיל את המפתחות הפרטיים שלך הדרושים לשחזור האסימונים שלך..
  • הורד את קובץ.wlt ואחרים ושמור אותם במצב לא מקוון ואז לחץ על כפתור ‘אני מסכים’.
  • בדף הכניסה שמוצג, בחר את הארנק החדש שלך, הקלד את הסיסמה שלך ולחץ על כפתור הכניסה.

זה לוקח אותך לממשק הארנק שבו אתה מתחיל לקבל ולשלוח את הקריפטו של NEM שלך.

הורדת הארנק הנייד של NEM היא פשוטה. תוכל גם לבקר בדף ההורדות של NEM כדי להיות בטוח שאתה מוריד את הארנק המתאים למכשירי Android ו- IOS שלך.

כיצד ואיפה לקנות XEM

ישנן כמה דרכים בהן תוכלו לרכוש את מטבעות NEM (XEM) בבורסות שונות באמצעות דולר או להמיר את אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המשמעותיים עבור NEM.

כיצד לקנות XEM עם דולר

חילופי מעטים מאפשרים לך לרכוש את מטבעות ה- NEM שלך באמצעות דולר ארה”ב. ה Livecoin, YoBit, ו פרושים בורסות הן הזמינות לעת עתה. זכור כי ברוב הפלטפורמות אתה צריך לאמת את זהותך כדי להיות מסוגל לרכוש כל מטבע קריפטוגרפי באמצעות דולר ארה”ב.

היכן ניתן לרכוש XEM באמצעות החלפת BTC או ETH

יש לא מעט אפשרויות בהן ניתן לקנות מטבעות XEM באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים של BTC או ETH. אם אתה הבעלים של ביטקוין או את’ר, תוכל להחליף אותם תמורת XEM ב- ביטרקס, Upbit, HitBTC, OKEx, Livecoin, ו COSS חילופי דברים.

בין רשימת הבורסות שהוזכרו קודם לכן, בורסת Livecoin נותנת לך את האפשרות לרכוש ביטקוין עם דולר ולאחר מכן לסחור בו תמורת XEM ממש בבורסה. שאר הבורסות הרשומות ידרשו שתרכוש את הביטקוינים שלך או אתרים ממרכזיות אחרות, תשלח אותן בפלטפורמות אלה ותסחר תמורת NEM.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner