מדריך: כיצד לרכוש כוכבי לומן (XLM) מביננס

[מדריך זה עודכן באוגוסט 2019]

Stellar Lumens (XLM) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בשוק מבחינת הערכת שווי. למרות העובדה שהוא נכון לעכשיו בין 11 הנכסים הדיגיטליים המובילים, ישנם משקיעים רבים ברחבי העולם שלא יודעים לרכוש את המטבע הווירטואלי הזה. יחד עם זאת, ל- XLM עדיין יש הרבה מקום לצמוח.

רבים מתרגשים מהפוטנציאל של Stellar לשנות את המערכות הפיננסיות בעולם, ובקרוב נוכל לראות אותו הולך בעקבות ריפל – למעשה, יבמ משתמשת בסטלר כדי להתחרות ב- Ripple..

במדריך זה אנו הולכים להראות לכם כיצד תוכלו להתחיל להשקיע ב- XLM באחת הבורסות הגדולות בעולם, בינאנס.

מה זה XLM?

ראשית, יש לבצע סיווג. בדומה ל- Ripple ו- XRP, Stellar היא רשת הבלוקצ’יין, ולומנס (או XLM) היא הצפנה המשמשת ברשת Stellar.

הדמיון בין כוכבים לאדווה אינו מסתיים בכך. שתי הרשתות משמשות את אותה פונקציה, כדי לאפשר עסקאות מיידיות, זולות, חוצות גבולות, המתמקדות במגזר הבנקאי והפיננסי. למעשה, היוצר הכוכבי ג’ד מק’לב היה ממייסדי ריפל. הוא שימש שם כ- CTO לפני שעזב את החברה כדי ליצור את Stellar.

התפיסה העיקרית של כוכב היא לפעול כפרוטוקול המרת מטבע. זה יאפשר לאנשים לעבור בקלות בין מטבעות שונים על ידי שימוש ב- Lumens כמתווך. בקיצור, אם מישהו רוצה להמיר דולר ארה”ב ליורו, סטלר תעשה זאת על ידי החלפת דולר ללומנס ולומנס ליורו. הרשת נתמכת על ידי עסקים המפעילים צמתים בודדים, מה שהופך אותה למעט שונה ממטבעות הכרייה הרגילים של הכרייה.

Stellar עובד בדומה מאוד ל- Ripple. המטרה היא להקל ולזול יותר עבור חברות פיננסיות ואנשים פרטיים ברחבי העולם לעבד עסקאות חוצות גבולות. המטבע הווירטואלי המשמש ברשת Stellar מהיר וזול לשימוש, מה שאומר שהוא יעיל מאוד עבור חברות פיננסיות ומשקיעים קמעונאיים שרוצים להעביר כספים. 

על מנת להשתמש ברשת הכוכבים המשתמשים יצטרכו שיהיו להם לומן (XLM) כדי לשלם עבור דמי העסקה ולבצע חשבונות ברשת הכוכבים החיה..

למרות היותו אחד המטבעות הגדולים בעולם כרגע, אין הרבה זוגות פיאט-לומנס זמינים. כך שהדרך הטובה ביותר להשיג XLM היא לקנות תחילה מטבע כמו ביטקוין או את’ריום, ולסחור תמורת כוכבי לומן בבורסה, כגון Binance..

למרות שקיימות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים ברחבי העולם, בינאנס היא אחת מחילופי הנכסים הדיגיטליים הגדולים בשוק. כפי שדווח על ידי CoinMarketCap, שווי השוק של הפלטפורמה היה 800 מיליון דולר ב -24 השעות האחרונות. כלומר, הבורסה היא מהגדולות בעולם. 

ל- XLM צמדי מסחר שונים בשוק וניתן לרכוש אותם עבור מטבע Binance (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), מטבע USD (USDC) ו- Tether (USDT).

כך מתחילים להשקיע בכוכבי לומן:

שלב 1: הירשם ל- Binance


אם עדיין לא עשית זאת, תצטרך לרשום חשבון ב- בינאנס. הממשק שלהם מאוד ידידותי למשתמש, והתהליך לא אמור לארוך זמן רב.

רישום בינאנס 2

שלב 2: אמת את חשבונך

Binance מחייב אותך להגיש מספר מסמכי אימות KYC (דע את הלקוח שלך) לפני שתוכל להתחיל לסחור. כמו כן, יהיה עליך להגדיר אימות מאובטח דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

לאחר שהחשבון שלך פעיל, יהיה עליך להפקיד ביטקוין או את’ריום לארנק הבינאנס שלך.

אם עדיין לא בבעלותך אחד מהמטבעות הללו, תוכל לקנות בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב Coinmama אוֹ בצ’אנגלי, או חילופי תמיכה לפיאט כמו Coinbase.

ברגע שיש לך BTC / ETH ואתה מוכן לשלוח ל Binance, עבור לסרגל הניווט העליון, בחר “קרנות” ו”הפקדות “.

בחר מהתפריט הנפתח אם ברצונך להפקיד BTC או ETH. זה ייתן לך כתובת לשלוח אליה את המטבעות שלך. וודא שאתה שולח רק את המטבע שנבחר לכתובת זו (כלומר רק שלח ביטקוין לכתובת הביטקוין). אם תשלח מטבע אחר, הוא עלול ללכת לאיבוד.

משקל פיקדונות 2

שלב 4: המתן לאישור

בהתאם לעומס הרשת, עשויים לחלוף מספר רגעים עד לביצוע העסקה.

Binance מאפשרת גם למשתמשים לרכוש נכסים דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי, אולם יתכן שיש כמה נכסים דיגיטליים שאינם זמינים לרכישה בשיטה זו..

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

לאחר שהפקדתם את הביטקוין או את’ריום בארנק הבינאנס שלכם, תצטרכו לעבור לחלק ההחלפה של בינאנס. בצע זאת על ידי מעבר מעל “Exchange” בסרגל העליון ובחר “בסיסי”.

עכשיו אתה באזור ההחלפה, עבור לצד ימין, שם הוא מציג זוגות עבור BTC, ETH, BNB ו- USDT. בחר את המטבע שהפקדת קודם לכן, וחפש XLM. לחץ על ההתאמה כדי להעלות את מסך המסחר XLM.

xlm בינאנס

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציעה מספר כלים ותרשימי נתונים שיעזרו לך לעקוב אחר ביצועי המטבעות לאורך זמן. באמצעות מידע זה, אתה יכול להיות בטוח לקנות נמוך, ולמכור גבוה.

מסך המסחר יראה לכם היסטוריית מחירים והזמנות עבור כל זוג. זה גם נותן לך אפשרות להגדיר גבולות לקנייה או מכירה. זה אומר שאתה יכול לקבוע מחיר שבו Binance תבצע עבורך באופן אוטומטי.

xlm binance 2

שלב 6: בחר את כמות ה- XLM שאתה רוצה לקנות

מתחת לטבלת המחירים, תוכלו להגדיר את המחיר שרוצים לקנות בו, או לבחור באפשרות “שוק”. קנייה במחיר השוק תבצע את העסקה שלך בכל ערך ש- XLM יהיה באותו הרגע.

עבור שני סוגי ההזמנות, אתה יכול לבחור כמה XLM לקנות, או להוציא 25%, 50%, 75% או 100% מהמטבעות בארנק BTC / ETH שלך..

שלב 7: קנו כוכבי לומן!

לחץ על כפתור “קנה XLM” וסיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק כוכבים מאובטח

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להעביר את הכספים לארנק קריפטו המיועד במיוחד לאחסון נכסים דיגיטליים. זה חשוב מאוד מכיוון שהוא יאפשר למשתמשים לאחסן את כספים בבטחה ולהשתמש בהם כאשר הם נדרשים. חלק מהארנקים השימושיים והבטוחים ביותר כוללים התקני חומרה כגון Ledger Nano S.

תזדקק לארנק התומך בכוכבי הלומן. ניתן למצוא רשימה רשמית של ארנקים התומכים ב- XLM כאן. האפשרויות הפופולריות כוללות את הארנק הבין-כוכבי, ארנק רב פלטפורמות במיוחד עבור רשת Stellar, או את ארנק החומרה Ledger Nano S, אחד מסוגי הארנקים המאובטחים ביותר..

לאחר שהארנק של Stellar Lumens מוגדר ומוכן, עבור שוב ל”כספים “ובחר” משיכות “. מכאן, מצא את XLM מהתפריט הנפתח. כעת הוסף את כתובת הארנק XLM שלך, ובחר כמה למשוך.

xlm binance 3

לחץ על “שלח” והמתן לאישור העסקה. המטבעות שלך אמורים להופיע בארנק שלך בקרוב, תלוי בכמות הפעילות ברשת.

סיכום

רכישת XLM באמצעות Binance היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שמשקיעים יכולים לקבל במקום להשתמש בבורסות נזילות עם אמצעי אבטחה נמוכים. יתר על כן, במקרה שיש בעיות בכספים, לבינאנס יש קרן מגירה שהייתה בשימוש פעם אחת כשהבורסה הושפעה מהתקפה.. 

לאחר כל תהליך רכישת הכספים, שליחת ה- XLM לארנק חומרה או לא מקוון תהיה ההחלטה הטובה ביותר לאחסן את הנכס הדיגיטלי. 

בזמן כתיבת מאמר זה, שווי שוק של XLM הוא 1.44 מיליארד דולר ומחיר למטבע של 0.073227 דולר.. 

עכשיו אתה מוכן להתחיל להשקיע ב Stellar Lumens, המטבע שמאחורי הרשת הפיננסית העולמית העולמית.

אנדרו הוא סופר ומשווק דיגיטלי מניו זילנד, שמקורו כיום בדרום מזרח אסיה. לצד עבודתו בתחומים רבים במרחב המסחר האלקטרוני, לאנדרו יש עניין רב בקריפטו, במיוחד אלטקוינים ופרויקטים המתמקדים באימוץ קריפטו רגיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map