כיצד לקנות מונרו (XMR) עם דולר מ- Changelly

מונרו (XMR) היא מטבע קוד פתוח (נגיש לכולם) שמתמקד בעיקר בפרטיות ובביזור. מונרו היא מטבע מטבע פרטי, מאובטח ובלתי ניתן למעקב. עם מונרו אתה הבנק שלך מכיוון שאתה שולט אך ורק באחריות על הכספים שלך. החשבונות והעסקאות שלך נשמרים מאובטחים ופרטיים מעיניים מפריעות.

נוצר באפריל 2014, מונרו עושה שימוש בספר חשבונות ציבורי לרישום עסקאות בזמן שיחידות חדשות נוצרות בתהליך כרייה. מונרו שואפת להרחיב את העיצוב הנוכחי של קריפטוגרפי על ידי הסתרת שולח, מקבל וגודל עסקאות שבוצעו בבלוקצ’יין שלה, כמו גם להפוך את תהליך הכרייה ללא הגבלה.

קונצנזוס מבוזר מאשר את כל העסקאות ואז לא ניתן לעקוב אחר הבלוקצ’יין. צדדים שלישיים אינם נדרשים להיות אמינים ומהימנים כדי לשמור על בטיחות מונרו שלך. ההתמקדות בפרטיות גרמה לשימוש בלתי חוקי על ידי אנשים המעוניינים לחמוק מאכיפת החוק. תהליך הכרייה ההוגן אפשר לוותר על מאמץ הכרייה החל באפיקי מימון חדשים הן עבור מפרסמים מקוונים מורשים והן עבור האקרים זדוניים אשר מטמיעים בחשאי את קוד הכרייה לפלטפורמות כמו אפליקציות ואתרים. מונרו מציג שימוש בחתימות טבעת, עסקאות צלצול פרטיות וכתובות סמויות כדי לטשטש את המקורות, הסכומים והיעדים של כל עסקה. מתן כל היתרונות והרווחים של מטבע מבוזר מבוצע מבוצע על ידי מונרו, גם ללא ויתור פרטיות רגיל..

מחירו של מונרו היה 13.352 דולר ב -1 בינואר 2017. לאחר כשנה בלבד, בגלל הצמיחה המהירה בערך, הוא עומד כיום על 384.00 דולר היום, 11 בינואר, 2018. מחירו של מונרו זינק לשיא של מעל 439.390 דולר ב- ב -21 בדצמבר 2017, בעוד שהוא נמוך במחיר של 10.495 דולר ב -16 בינואר 2017. מחירו של מונרו בסוף 2017 היה 348.25 דולר והעניק למונרו עלייה של 2508.223% בשנת 2017. השקעה של 100 דולר בתחילת 2017 היה מרוויח לך מעל 2,500.00 $.

איך לקנות מונרו (XMR) מצ’אנגלי

בצ’אנגלי לא מקבל ישירות מזומן בפלטפורמה, אך אתה יכול להשתמש בכרטיס חיוב המחובר לחשבון הבנק שלך או בכרטיס אשראי, מאסטרקארד או ויזה כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמת צ’אנג’לי..

צעדים לבצע בעת רכישת מונרו עם כרטיס אשראי דולר

רכשו את מונרו באמצעות כרטיס אשראי בדולר על ידי הזנת הסכום בדולר בלבד בדף הבית של בצ’אנגלי. השער בזמן אמת של כל המטבעות נראה שם כולל המחיר של מונרו XMR. שיעורי זה משתנים באופן מיידי בהתאם לעלייה או ירידה בכמות המטבע הדיגיטלי הזה.

  • בדף הבית בחר USD מהתפריט הנפתח בתיבה הראשונה ו- XMR מצד שני. הזן את הסכום הרצוי לרכישה בשדה USD, סכום ה- Monero שתוכל לרכוש באמצעות ה- USD שהזנת ייווצר בשדה האחר. לחץ על ‘החלף!’.
  • בדוק את הסכום, השיעור המשוער ולחץ על ‘הבא’ להתקדם לשלב הבא.
  • הזן כתובת נמען, וציין את ארנק Monero שלך. יתכן שתצטרך להוסיף מזהה תשלום אם הארנק שלך דורש זאת. אחרת, תכונה זו היא אופציונלית, ולכן אין צורך להזין אותה. לאחר מכן לחץ על הבא.
  • בדוק היטב את כל הפרטים שנמסרו כדי למנוע טעויות לפני העיבוד. לחץ על ‘אשר ושלם תשלום’.
  • אתה נדרש להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך בעמוד זה. לשם כך, הזן את מספר כרטיס האשראי שלך, עליך להזין את תאריך התפוגה של כרטיס האשראי / חיוב שלך עם מספר ה- CVC שלו, מידע זה נמצא בחלק האחורי של הכרטיס שלך. כאשר כל הפרטים מוזנים, לחץ על כפתור תשלום. זה יראה את הסכום בדולר אשר בצ’אנגלי ינוכה מכרטיס האשראי שלך.
  • המתן זמן מה עד לסיום העסקה.
  • אתה מקבל קבלה שהונפקה לאחר עסקה מוצלחת שכן היא מציגה את ‘העסקה הושלמה’. ודא שמזהה העסקה שלך רשום מטעמי אבטחה..

אתה אמור להשיג את מונרו בארנק המונרו שצוין בתוך 30 הדקות הבאות וודאו שכתובת הארנק שהזנתם נכונה והיא גם כתובת הארנק הנכונה עבור מונרו ולא עבור מטבע אחר. אי בדיקה והזנת כתובת הארנק המתאימה תגרום לך לאבד את מטבעות מונרו שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map