כיצד לקנות ננו (XRB) בבורסת KuCoin

ננו, בעבר RaiBlocks טוען כי מביא גישה שונה לעסקאות גלובליות בהשוואה לביטקוין. עם תפיסת סריג הבלוק שמיישם RaiBlocks, לכל חשבון יש את הבלוקצ’יין שלו ולכל בלוק יש עסקה אחת. היום נלמד אותך את כל השלבים כיצד לקנות ננו (XRB) בבורסת KuCoin.

איך לקנות ננו

כאשר יוזמה עסקה, שתי פעולות מתרחשות, אחת מהשולח ואחת מהמקבל. שליחה וקבלה של מטבעות RaiBlocks לא חייבים לקרות במקביל. השולח יכול לשלוח בזמן שהמקלט אינו מחובר, וכאשר המקלט זמין, הוא יוצר את חסימת הקבלה. העסקה תישאר בלתי מסודרת רק עד שהכונס יתחבר לרשת כדי לעשות את שלו.

שלבים כיצד לקנות ננו בבורסת KuCoin

הנפח המסיבי ביותר של ננו (RaiBlocks) הנסחר מדי יום נעשה בבורסת KuCoin. השלבים הבאים מעבירים כיצד לרכוש את מטבעות ה- RaiBlock שלך.

 1. הצעד הראשון לסחר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבור RaiBlock בבורסת KuCoin הוא על ידי רישום חשבון בפלטפורמה. נְקִישָׁה הקישור הזה לבקר בדף רישום חשבון KuCoin כדי לרשום חשבון כעת.
 2. מלא את טופס ההרשמה. מה שנדרש בעיקר הוא כתובת הדוא”ל הפעילה שלך אליה יש לך גישה, וגם אתה בוחר סיסמה מאובטחת (סיסמאות אלפאנומריות לאבטחה טובה יותר) שקל לך לזכור אך קשה לכל אחד אחר.
 3. דואר נשלח לכתובת הדוא”ל שרשמת זה עתה. אתה נדרש להיכנס לכתובת דוא”ל זו וללחוץ על הקישור בגוף הדואר שמוביל לכך שאתה מפעיל את חשבונך ב- KuCoin. תכונה זו היא לוודא שהאדם שנרשם בדואר הוא הבעלים האמיתי.
 4. לחיצה על קישור ההפעלה מכניסה אותך ישירות לחשבונך בפלטפורמה. אם לא, אתה נדרש להזין את הדוא”ל והסיסמה שלך כפי שהוזנו במהלך תהליך ההרשמה.
 5. כשאתה מחובר לפלטפורמה, לחץ על כפתור ההפקדה בדף כדי לשלוח חלק לפלטפורמת KuCoin מארנק חיצוני. אם אין לך, אתה יכול לקנות כמה משתנה, אוֹ בסיס מטבעות עם פיאט, ואז שלח לפלטפורמת KuCoin.
 6. הפקדה בפעם הראשונה אוכפת אותך להשתמש ביישום המאמת של Google כדי לאבטח את חשבונך בבורסה. לשם כך, עקוב אחר ההוראות בדף ההפקדה להתקנה ולהגדרת התוסף Google Authenticator למכשיר שלך.
 7. עכשיו שיש לך חשבון מאובטח, אתה יכול להמשיך לבצע את ההפקדה. עם עמלות העסקה הגבוהות האחרונות וזמן העסקה המוגבר ברשת הביטקוין, כדאי לכם לשקול לממן את חשבונכם בכמה אתרים. זה חוסך לך יותר כסף שישמש ברכישת יותר ממטבעות RaiBlocks שמוציאים כל כך הרבה עבור עסקת ביטקוין..

לחץ על החץ הנפתח מול התיבה הנפתחת של הנכסים כדי לבחור את נכס ה- ETH. זה טוען את כתובת האתר שלך שנוצרה בפלטפורמת KuCoin. העתק כתובת זו לארנק החיצוני שלך כדי לשלוח כמה קריפטות אתרים לארנק KuCoin שלך, תלוי כמה ערך מטבעות RaiBlocks אתה רוצה לרכוש.

 1. המתן לרגע שהעסקה שלך תחשוב על העברה מוצלחת. כמה מהר המטבעות שלך מאושרים תלוי בכמה דלק אתה משתמש בשליחת העסקה. אתה צריך להחזיק את המטבעות שלך ב- KuCoin תוך 5 דקות.
 2. לאחר שההפקדה משתקפת, לחץ על קישורי MARKET בדף שנמצא למעלה.
 3. לחץ על הכרטיסייה ETH, או כל אחד אחר אם מימנת באחת מהאפשרויות הזמינות.
 4. חפש באמצעות תיבת החיפוש מעל קטע הנכסים XRB / ETH; זה מביא לך את הזוג RaiBlock. לחץ על זה כדי להעביר אותך לדף ההחלפה.
 5. בפינה השמאלית התחתונה של הדף תראה תיבה שתבקש ממך להזין קוד מיישום המאמת של גוגל שהתקנת זה עתה..
 6. כדי להחליף את האתרים שלך ל- RaiBlocks, לחץ על הקישור המחיר הטוב ביותר בשדה מחיר בחלק הקנייה של זוג XRB / ETH, זה אמור למלא אוטומטית את התיבה עם המחיר הטוב ביותר שתוכל לקנות את המטבע. כמו כן, לחץ על הקישור המקסימלי כדי למלא את תיבת הסכום עם מספר ה- XRB שתוכל לרכוש בכספיך שהופקדו. ניתן גם להזין ידנית את מספר המטבעות שתרצו לקנות.
 7. לבסוף, תוכלו ללחוץ על כפתור הקנייה.

המתן זמן מה, וכדאי שתראה את מטבע ה- RaiBlocks שלך מזוכה בארנקו בבורסת KuCoin.

ניתן לאחסן את RaiBlocks במגוון ארנקים בהתאם לבחירתכם. א ארנק רשת, אתה יכול גם להוריד את ארנק RaiBlock בשבילך לינוקס, חלונות, אוֹ מק מערכות הפעלה. ארנקים של צד שלישי למטבעות RaiBlock כוללים RaiWalletBot ו RaiWallet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map