8 סיבות מדוע כדאי להשקיע בביטקוין

ישנן תפיסות רבות סביב השקעה בביטקוין. אנשים מניחים שאולי לא מצוין עבורם להשקיע בביטקוין. יש אנשים שכמעט סקפטיים כלפי הביטקוין מכיוון שכל איש מקצוע והאקר הקשה על השקעה בביטקוין. למומחים יש ביקורות בלעדיות בערך על גורלו של הביטקוין, ורמאים גורמים לבני אדם להיות מודאגים מלהפיל את השקעתם. עם זאת, יתכן שלא יהיה חשש בנוגע להשקעה בביטקוין שכן זוהי אחת השיטות המקובלות להשגת רווחים משמעותיים נכון להיום. למד מניעים רשמיים בערך שהופכים את זה למושך מאוד להוציא כסף על ביטקוין.

  1. אימוץ ביטקוין ליישומים מעשיים

כמו גרסת האינטרנט, הביטקוין עוקב אחר דרכי החברה שלנו. יותר ויותר סוכנויות מתכוננות להחיל ביטקוין כמטבע מספר אחת שלהן. זה משתלב בקהילה שלנו עם חלוף כל יום לא נשוי. אם אתה צריך לנצל את החשמל המתפתח של הביטקוין, אתה יכול לבקר עכשיו באתר הביטקוין הזה כדי לקבל את החשמל הזה לידיים שלך. סיפור הביטקוין החל. מטבעות פיאט קונבנציונליים התיישנו מכיוון שהם לא יכולים להיות הגישה האחרונה לבעיות מודרניות-בינלאומיות. צריך לצפות במשך ימים כדי להשיג עסקה עולמית.

  1. ללמוד על השקעות הוא בחינם

בהשקעות מסורתיות צריך להשקיע שנים בלימוד יסודות המימון. אינך יכול לרכוש כמה בגדים ולהתחיל לקדם אותם לאחרים בימים לא נשואים. באופן דומה, חובבן לא יכול להיכנס לשוק המלאי ולנסות את מזלו. הזמן הוא הכסף הסופי, וכדי ללמוד מימון מסורתי צריך לבזבז המון זמן. דרישה זו של זמן חיים לניתוח מימון קונבנציונאלי מייקרת אותה מאוד.

מצד שני, השגת ידע על מימון ביטקוין בערך והפקת רווחים עשויה להיות חלקה מאוד. שימוש במערכות מצוינות כמו זו המפורטת בפסקה הנ”ל הופך את זה לרך מאוד עבור קונים חדשים מכות ומותגים ללמוד ולתפוס את סודות הביטקוין הנסתרים. לוקח הרבה יותר זמן בהשוואה להשקעות שונות ללמוד מימון ביטקוין ולהרוויח. תוכל גם ללמוד עוד על השקעה בביטקוין הירשם לאפליקציה הדיגיטלית של bitcoin.

  1. המחירים ימשיכו לצמוח

יותר ויותר אנשים משקיעים בביטקוין כדי לראות את היתרונות של השקעה בביטקוין. זהו גורם מועיל של ביטקוין למשקיעים בביטקוין. הקריאה לעלות ביטקוין תעלה עם בני אדם שונים מאי פעם השימוש בביטקוין מכיוון שהמטבע מספר אחת, עמלת הביטקוין יעלה לאחר מכן. עם כל יום לא נשוי, סוכנויות חוששות שהביטקוין הוא הדרך הנותרת לנושאים הרגילים של ניהול כסף. אופנת הביטקוין הזו תפנה במוקדם או במאוחר לכל קבוצה קטנה וגדולה לבחור ביטקוין. ככל שבני האדם הנוספים אוהבים ביטקוין, כך התשלום שלו עם השוק טוב יותר. בהתחשב ברכיב זה, זה הרבה זמן שהביטקוין יתפוצץ הרווחים של סעפת לכל משקיעי הביטקוין..

  1. ממשלות תומכות בביטקוין

יש לזכור שרשויות או השקעות לא נשואות כבר אינן ביטקוין אישי. בניגוד, הביטקוין הוא מטבע ציבורי, אחד המניעים מהשורה הראשונה לפופולריות שלו. עם זאת, כדי להחיל ביטקוין, זה צריך להיות מורשה באמצעות הרשויות. אף על פי שלא הועמדו חיובים לא נשואים בביטקוין, כמעט כל הממשלות הבינלאומיות אפשרו לבני אדם להתמודד בביטקוין. בדרך זו הביטקוין מאושר כחוק לשימוש בעסקאות ואחסון הנכסים שלך. ביטקוין זכה לקבלת דיוק כמו ממשלות ברחבי העולם בשל פונקציות הבטיחות המוגזמות והיושר שלו. למרות כל הצלחתו, הביטקוין בשום פנים ואופן לא דאג לקרוע את לקוחותיו ולהפיץ נתונים מזויפים כדי למשוך המונים. הכל חסר ניסיון במרכיב הפלילי של השימוש בביטקוין. בסופו של דבר הביטקוין יתגלה כמטבע הראוי המקסימלי בעולם.

  1. מטבעות קריפטו מחזירים כוח לעם

ייצור בלוקצ’יין מבטיח להיות הדבר העצום הבא מהסיבה שהמצאת האינטרנט. דון טפסקוט ואלכס טפסקוט, מחברי הספר “בלוקצ’יין מהפכה”, אפשר בהרבה לחלץ כמה תעשיות פועלות.

בלוקצ’יין, דור החשבונות המשולמים, המכונה בדרך כלל המכונה בחלק האחורי של הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים שונים, נתפסים כאחת הטכנולוגיות המשבשות המובילות בתקופתנו. אף על פי שעד כה בני אדם מקסימליים רואים זאת ככלי כספי, הוא עשוי ללא ספק לחסל את אופן הפעולה של ממשלות, חוזים, אבטחת סייבר, שיווק ושיווק וכל החברות. כל כך הרבה מנהיגי ארגונים מסחריים רותמים את יכולתם באמצעות למעלה מ 1250 סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים.

אולי ההטבה החיונית המשמעותית ביותר של דור הבלוקצ’יין היא ביטול מתווכים וקידום ביזור ושקיפות. מרבית המפעלים הריכוזיים עלולים לפריצה, והמגוון ההולך וגדל של מתקפות סייבר לא נשמע משכנע מדי. אך עם blockchain, כל העסקאות נרשמות בפנקס ציבורי, מה שמבטיח חסינות בפני הונאה ומניפולציה. בנוסף לא ניתן לשנות את ספר החשבונות המבוזר לאחר אישור הגישה, ולכן הקהילה פועלת כהגנה בהתנגדות להתקפות האקרים.

בסך הכל נראה שמבנים המונעים על ידי בלוקצ’יין מספקים יתרונות לכולם. אבטחה גבוהה, שקיפות, חוסר שינוי, אמון, מתווכים מסולקים, ונגישות לכולם מורידים חשמל מהמפעלים המרכזיים ומעניקים לו גב תחתון לבני אדם..

  1. מחסור + אפקט רשת

ביטקוין הוא גאדג’ט פיננסי של תוכנת עמיתים לעמית פתוחה, שהומצא להשתמש בפרט או מוסד חסר שם בשם סאטושי נקאמוטו, שיכול לשמור ולהעביר ערך.

הוא מבוזר; יתכן שאין סמכות יחידה השולטת בה. לחלופין, היא משתמשת בהצפנה המבוססת בעיקר על טכנולוגיית בלוקצ’יין, מחושב באמצעות יותר מאירוע אחד ברשת, כדי לאשר עסקאות ולשמר את הפרוטוקול. תמריצים ניתנים באמצעות הפרוטוקול לאלה התורמים לאנרגיה מחשובית לאישור עסקאות בצורת מטבעות או דמי עסקה “ממוקשים” לאחרונה. במילים שונות, אתה מרוויח כמה ביטקוינים דרך אימות ואבטחה של הבלוקצ’יין.

  1. אבטחת מטבעות מטבעות קשורה לאימוץ

ההגנה על מטבע קריפטוגרפי קשורה לאפקט הקהילתי שלה. בפרט, הוא מחובר לשווי השוק שיש לקריפטוגרפיה. אם הקהילה חלשה, מערכת עם מספיק מחשבים מחשוב צריכה כנראה לבטל את כל חברי הקהילה השונים ולדאוג לפנקס הבלוקצ’יינים. מטבעות קריפטוגרפיים עם שווי שוק קטן הם בעלי קצב חשיש נמוך, כלומר יש להם כמות קטנה של אנרגית מחשוב הפועלת ברציפות כדי לאשר עסקאות ולסייע לחשבונאות..

מצד שני, לביטקוין יש הרבה גאדג’טים כאלה המאמתים שהם אוכלים כוח נוסף תוך 12 חודשים מאשר מדינה קטנה, כמו יוון או שוויץ. המחיר וחשמל המחשוב כדי לנסות לתקוף את קהילת הביטקוין הם עצומים. ישנם אמצעי הגנה כלפיו למרות שניסו בקנה מידה זה דרך מדינה או ישות משמעותית אחרת.

כל מידע ששמעתם אי פעם כי ביטקוין נפרץ או נגנב, הפך כעת כבר לא לערך לפרוטוקול של ביטקוין עצמו, שבשום אופן לא נפרץ. במקום זאת, פריצות ושוד של ביטקוין מכילים מבצעים הפורצים למבנים כדי להשאיל את המפתחות הלא-ציבוריים המוחזקים שם, באופן קבוע עם מבני הגנה חסרי חסר. אם האקר יקבל את המפתחות של מישהו, הוא יכול לקבל את זכות הכניסה לאותו אדם אחזקות ביטקוין. סכנה זו עשויה למנוע שימוש בשיטות הגנה על הבריאות, כולל שמירה על מפתחות אישיים באחסון ללא דם.


  1. מחזור המחצית: השקעה בביטקוין

החל מהקמתה בינואר 2009, כ- 50 ביטקוין חדשים מייצרים כל עשר דקות מ”כורים “, המאמתים חסם חדש לגמרי של עסקאות ברשת. עם זאת, תוכנית הפרוטוקול נחוצה. באופן זה, כמות המזומנים האחרונים בהתאם לחסימה פוחתת עם הזמן.

ברגע שמביאים לבלוקצ’יין מגוון רחב וחיובי של בלוקים.

אירועים אלה נקראים “מחצית”. בתקופת השחרור (המחזור הראשון) היו 50 ביטקוין חדשים בכל עשר דקות. המחצית הראשונה התרחשה בחודש נובמבר 2012, ומאותו גורם ואילך (סיבוב דו-ממדי), הנכסים הנכונים ביותר של הכורים רכשו 25 מזומנים לתיקון חסימה. המחצית השנייה התרחשה ביולי 2016, ומשם (מחזור 0.33) צנח ההלל ל 12. חמישה מטבעות חדשים בהתאם לבלוק. המחצית של 0.33 התרחשה במאי 2020 (המחזור הרביעי), ולכן ההכרה היא כעת רק 6.25 מזומנים, בקנה אחד עם חסימה חדשה.

נניח שביטקוין קיים זמן מה לאחר משך זמן של ביקוש נפץ. זה גורם שבו כמה תזרימי מזומנים באופן קבוע, ובני אדם רבים מחזיקים. עם זאת, כעת אין עוד התלהבות או משהו כזה – רק זרם עקבי של ההון האחרון. למען הפשטות, אנו צופים את הרכישה היעילה ביותר של בני האדם פעם אחת, ואף אחד לא מוכר; זה, כמובן, לא מציאותי, אם כי נעסוק בזה בהמשך.

הביטקוין שווה את ההשקעה. זה הופך להיות חיוני גם עבור עסק להשקיע בביטקוין. ביטקוין יכול להשפיע מאוד על העסק שלך. יש לו פוטנציאל פורח ויכול לגרום לעסק שלך להאפיל בין היתר בתחומך. אתה נשאר מול יריבות ואפילו יכול לתמוך בעסק שלך. ספק אם אתה עוזב את ההזדמנות הזו לקחת את החברה שלך לשיאים חדשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map