BitMax.io מכריזה על שותפות רישום ראשית עם DeepCloud AI (DEEP)

BitMax.io (BTMX.com) הודיעה על הרישום העיקרי של DeepCloud AI (DEEP), פלטפורמת מחשוב ענן מבוזרת המביאה לבינה מלאכותית המספקת שוק לחברות ואנשים פרטיים לחלוק עודף יכולת מחשוב ואחסון באמצעות ענן מבוזר.. 

DeepCloud AI מתכננת להשיק למכירה מוקדמת סמלית שלה BitMax.io משתמשים ב- 18 ביולי EDT. בהיותו המארגן, DeepCloud לוקח אחריות משפטית מלאה על מכירת האסימונים שלה מראש. כחלק משיתוף הפעולה ברישום, BitMax.io תספק תמיכה בטכנולוגיה וביצוע למכירה מקדימה זו. 

Contents

אודות DeepCloud AI

DeepCloud AI בוחנת את השוק החדש של פתרונות מבוזרים בכך שהיא מציעה למשתמשים אפשרות לשירות ענן מבוזר המבוסס על בלוקצ’יין. על ידי שימוש בבינה מלאכותית (AI) לניהול משאבים, DeepCloud AI יכול להציע תשתית ענן מהפכנית ליישומים מבוזרים, במיוחד יישומי IoT ו- Web 3.0. עם הדמוקרטיזציה של מחשוב ענן, לספקי משאבים ולמפתחי יישומים יש שוויון ברמה להפעלת יישומים מבוזרים בצורה חסכונית.. 

הפלטפורמה תספק שוק פונקציונאלי לחלוטין עבור משאבי מחשוב ואחסון עבור חברות ואנשים פרטיים – מה שיאפשר להם לחלוק את הקיבולת העודפת שלהם באמצעות ענן מבוזר.. 

מבדיל הליבה של DeepCloud AI הוא השימוש ב- AI לצורך ביצוע התאמת המשאבים בין ספקי משאבי הרשת למפתחי יישומים. אלגוריתם שידוכים עדכני מקצה משאבים לבקשות חישוב בצורה האופטימלית ביותר. הוא מבוסס על מספר פרמטרים כגון מידע מבקשות משתמשי רשת, מיקום השימוש ומצבי תורמי הרשת במצבי האב. 

שוק יישומים זה למפתחים עם יישומים מאומתים מראש יזרז את פיתוחם של פתרונות מקצה לקצה. האבטחה מגיעה משכבת ​​הגנה הבנויה סביב טכנולוגיית SGX של אינטל ופריסת ניטור בזמן אמת של הפלטפורמה למניעת הונאה. 

DeepCloud AI הוא blockchain אגנוסטי, מה שאומר שהוא מאפשר למספר רשתות שונות לבקר את השליטה ולהגדיל את האמון. המטרה היא לקבל תפוקה גבוהה של עסקאות עם עלויות עסקה נמוכות. 

המערכת האקולוגית מורכבת מספקי משאבי רשת, מפתחי יישומים מבוזרים, ספקי שוק יישומים ובקר ה- AI. ספקי משאבי רשת הם אנשים המספקים משאבים לרשת ומרוויחים אסימונים עמוקים. מפתחי יישומים יכולים להתאים אישית את שירותי המשתמשים ליישומים שלהם באמצעות לוח המחוונים של המשתמשים שלהם ולבחור dApps מהיישומים שהוגדרו מראש משוק היישומים. בקר ה- AI מנהל את המשאבים, מנתח כל עסקה והשפעתה על הרשת. מנוע התאמת AI תואם את ספקי משאבי הרשת ומפתחי אפליקציות. 

מגוון רחב של מקרי שימוש

DeepCloud AI עשו מאמצים משמעותיים להקים שותפויות עם מוסדות מובילים ועסקים מבוססים במגוון שווקים בינלאומיים. צוות הפיתוח הובל על ידי CTO Geeta Chauhan, לשעבר בכיר בנוקיה ולוסנט אלקטל, והקדיש משאבים רבים לפיתוח פתרונות מותאמים אישית למגוון פרויקטים.. 

יישומי IoT זקוקים למחשוב קצה קרוב למקור. עם מכונת ההתאמה של DeepCloud, ניתן להתאים את המשאבים הנכונים ליישומים הנכונים על סמך ניתוח בזמן אמת של נתונים ברחבי הרשת.. 

ערים חכמות: רשויות מקומיות יכולות לבנות תשתית ליבה עבור ערים חכמות ולהשתמש במשאבים של DeepCloud AI קרוב לקצה להפעלה ופריסה של יישומים. 

מעקב אחר עסקאות שרשרת האספקה: פריסת יישומים מבוססי בלוקצ’יין על מארג ה- DeepCloud AI מאפשר מעקב אחר עסקאות מורכבות של שרשרת האספקה ​​עם מסלול ביקורת מלא שהינו חסין טפלור ואבטחה.

נותני שירותים, כמו חברות טלוויזיה, יכולים להסתמך על השירותים המבוזרים של DeepCloud AI כגון מטמון מקומי במהלך אירועי קהל גדולים (למשל במהלך האולימפיאדה והעונה בכדורגל).. 


ל- DeepCloud AI כבר יש הסכם חוזי עם ממשלת מקסיקו והיא יוצרת מאגר כלי רכב מבוזר ובלתי משתנה בקוהילה. הפעלת ניסיון תיערך ביולי 2019, ולאחריה יוחלט אם תתקיים הפעלה ארצית. 

אודות BitMax.io (BTMX.com)

נוסדה על ידי קבוצה של ותיקי מסחר קוונטיים בוול סטריט בסוף 2018, BitMax.io היא פלטפורמת המסחר הדיגיטלית של הדור הבא של התעשייה המספקת מגוון רחב של מוצרים פיננסיים ושירותים ללקוחות קמעונאיים ומוסדיים, ובמיוחד פלטפורמת שירותי קניות מתוחכמים. צַד & מוסדות לצד מכירה בשני המזרחים & דמוגרפיה מערבית המחפשת שוק נזיל במיוחד.

בנוי על ערכי הליבה של בלוקצ’יין, שקיפות ואמינות, BitMax, io תמיד שואף לספק שירותי לקוחות באיכות גבוהה ומוצרי מסחר חדשניים כדי לענות על דרישת השוק המתפתחת. השקת המסחר בשוליים ב- 14 בפברואר 2019 היא דוגמה מבהיקה לכך שהרחיבה במהירות את היצע המוצרים שלה מעבר למסחר נקודתי מסורתי כדי לשרת טוב יותר את צרכי המסחר הדינמיים של המשתמשים. עבור משתמשי BitMax.io שמבינים ומכירים את הסיכונים הכרוכים במסחר בשוליים, הם יכולים כעת למנף את הנכס הסחיר שלהם לתשואה גבוהה יותר להשקעה באמצעות מסחר בשוליים עם ניהול סיכונים תקין. רשימת הנכסים הדיגיטליים שניתן לסחור בשוליים גדלה מארבעה הראשונים ל -18 אסימונים שונים, אפילו כולל BTMX. זהו מהלך חלוצי נוסף עבור BitMax.io כדי לאפשר מסחר בשוליים באסימון מקומי משלו. זה מרחיב את פונקציות השירות של BTMX, ומעודד יותר נזילות בפלטפורמה. (פונקציית המסחר בשוליים של BitMax.io אינה זמינה לשווקים בצפון אמריקה).

בדומה למסחר המרווח החדשני, הצגתו של כרטיס ה- Volatility הייחודי שוב הציגה את הבנתו העמוקה של הצוות לגבי העבודה הפנימית בשוק ההון ומומחיותם המתקדמת בעיצוב מוצרים פיננסיים. כרטיס התנודתיות BitMax.io הוא המוצר הנגזר המקושר לתנודתיות הראשון של פלטפורמה זו המאפשר למשתמשים גלובליים לחזות ולהחליף את תנודות המחירים של מטבעות עיקריים בסיסיים במהלך חלונות זמן מוגדרים באופן פשוט אך יעיל. שמו נקרא כרטיס צב וארנב על פי האגדה של איזופ – הצב והארנבת, ולכרטיס יש מבנה מעין אופציוני לזוגות המסחר הבסיסיים, אך עדיין צורת התשלום הפשוטה במידה רבה. המשתמש יכול לרכוש כרטיס שונה לחיזוי תנועת מחירים בטווח מסוים (כרטיס צב) או מעל טווח מסוים (כרטיס באני). אלה שמנבאים טווח נכון של תנועת מחירים יקבלו את התשלום השווה לערך הרעיוני של הכרטיס. כרטיס התנודתיות משתמש בטופס תשלום פשוט יותר ללא סיבוכים בנושאי הסדר וסליקה נפוצים עבור אופציות במטבע אמיתי. המשתמשים פשוט בוחרים באיזה כרטיס לרכוש לסחור על פי תפיסתם של תנודתיות נכס הבסיס בטווח מסוים או מעל. קל להבין ולהשתמש עבור כל סוגי הסוחרים עם צורך במסחר מומנטום לטווח קצר מאוד או בגידור סיכונים חלקי כנגד תנועת מחירים נרחבת במצב שוק תנודתי מאוד..

 סיכום

BitMax.io חוותה צמיחה משמעותית מאז השקתה בשנת 2018 והיא מחויבת מאוד לספק פלטפורמת מסחר ממוקדת-ביצועים גבוהה, לבסיס הלקוחות הגלובלי שלה. נכון לעכשיו, לפלטפורמה יש מעל 180,000 משתמשים רשומים, עם למעלה מ- 50,000 חברי קהילה פעילים. הרישום של DEEP לא רק תומך בהרחבת המשך של זוגות המסחר, אלא גם מספק חשיפה גלובלית מגוונת יותר ל- DeepCloud AI.

למידע נוסף, עקוב אחר BitMax.io בכתובת:

אתר אינטרנט: http://www.BitMax.io

טוויטר: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

מִברָק: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

בינוני: https://medium.com/bitmax-io

איש קשר: [מוגן בדוא”ל]

מָקוֹר: BitMax.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map