מנכ”ל BTCS מסביר כיצד החברה עלתה על מיליון דולר בנכסי קריפטו

BTCS Inc. הינה חברת מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין הנסחרת לאחרונה, שעברה לאחרונה את אבן הדרך של מיליון דולר בנכסי הצפנה המנוהלים (AUM). ההישג המהווה ציון דרך מגיע לאחר שמחירי הקריפטו התאוששו מהשפל באמצע מרץ (יום חמישי השחור). דיווחים מצביעים על כך שקרנות גידור ההצפנה הממוקדות בביטקוין עולות על ביצועיהן כמקבילותן המסורתיות יותר. BTCS מתכננת להמשיך בגישה מדודה לגיוון אחזקותיה הנוכחיות של מטבעות קריפטוגרפיים. מניות BTCS עלו ביותר מ -215% בשנה האחרונה.

בראיון עומק עם צ’רלס אלן, מנכ”ל BTCS, הוא משתף את נקודת המבט שלו על שוק הקריפטו וכיצד BTCS ממלאת את מעמדה בענף. כלשונו של מר אלן, BTCS Inc. (OTCQB: BTCS) היא אחת החברות הראשונות בבורסה בארה”ב שהתמקדה בנכסים דיגיטליים וטכנולוגיות בלוקצ’יין. החברה מתמקדת בשלושה תחומי עיסוק:

  1. בניית תיק נכסים דיגיטליים עם דגש רב על אנכיים משבשים ביותר
  2. התבוננות אקטיבית ברכישות במרחב הבלוקצ’יין, וכן;
  3. פיתוח פלטפורמת ניתוח נתונים של נכסים דיגיטליים שמטרתה לספק מידע חיוני למשתמשים, המאפשר מעקב אחר מספר רב של חילופי נכסים דיגיטליים וארנקים כדי לצבור אחזקות תיק לפלטפורמה אחת כדי להציג ולנתח את מדדי הביצועים והסיכון..

חברה בת שש שנים מונעת על ידי האמונה של הצוות שלה בטכנולוגיות קריפטו ובלוקצ’יין וכיצד אלה יכולים לשנות את העולם בצורה עמוקה. לדברי מר אלן, המטרה הסופית של BTCS היא לספק את חשיפת ההשקעה בציבור הרחב באמצעות החברה הציבורית שלהם.

6 השנים האחרונות אכן היו נסיעה קשה, במהלך אותה תקופה חשיפנו בצורה כזו או אחרת כמעט לכל היבט של שטח הקריפטו, כולל מסחר אלקטרוני, כרייה, ארנקים, עיבוד תשלומים וכספומטים עד כמה שם. באמצעות חוויות אלה ובכישלונות מסוימים, באמת חייגנו למה שאנחנו מאמינים כמודל עסקי יוצא דופן עבור חברה ממוקדת בקריפטו ציבורית. יש לנו צריבה נמוכה במיוחד בהשוואה לעמיתים הציבוריים שלנו ולא מוטל עלינו כל הסיכונים התפעוליים של כרייה או הכנסות יקרות אחרות מעבר לאופק..

צ’ארלס התייחס גם להשפעות ה- COVID-19 בתעשייה וכיצד BTCS התגבר על הקשיים שבאו עם המגיפה העולמית.

ההשפעות של COVID על כלכלת העולם עדיין לא נראות. אנו מצפים להמשך חילוץ ממשלתי, תוך פיחות נוסף במטבעות הפיאט ברחבי העולם. ככאלה אנו מאמינים שמשקיעים יחפשו נכסים דלים כמו ביטקוין ואתרום כחנות ערך. לאורך זמן זה אמור לגרום לאימוץ יותר מיינסטרימי של נכסים דיגיטליים מסוימים, וייתכן שיביא לעליית מחירים משמעותית.

בכל הנוגע להשקעה, נראה שאנשים תמיד מחפשים דרכים להגן על כספם מפני אינפלציה ולהשיג רווח גדול יותר ממה שכל מוסד פיננסי עשוי להציע. כמשקיע מנוסה בעצמו, הציע צ’ארלס את נקודת מבטו מדוע השקעה בחברות בלוקצ’יין וחברות הקשורות לקריפטו היא בחירה טובה לגיוון בתיקים. לדברי מנכ”ל BTCS, טכנולוגיית הבלוקצ’יין נועדה לשנות את הדרך בה אנו מעבירים נכסים גלובליים, ללא מתווכים, ובכך לספק פיתרון בר קיימא כמעט לכל ענף הקיים, להוריד עמלות ולשפר יעילות וביטחון..

צ’רלס ממשיך ומסביר כיצד BTCS מציע למשקיעים חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים ודרך בטוחה להשקיע בשוק זה. החברה מציעה תוכנית עסקית מגוונת ואמורה להוסיף ערך מעבר למה שבנק יכול להציע לג’ו הממוצע.

כשנשאל על המערכת הפיננסית המסורתית בארה”ב ועל היחסים הבעייתיים הידועים שלה עם שוק הקריפטו, חלק אלן את נקודת מבטו בנושא ואמר:

מוסדות חשיבה קדימה יותר במגזר הבנקאי מאמצים את זה בעוד שאחרים יושבים בצד עם יותר המתנה ורואים גישה. עם זאת, אני חושב שכולם עוקבים אחר הטכנולוגיה מחשש שיישארו מאחור. באופן כללי, אני מאמין שהדרך לשינוי תהיה איטית מכיוון שמוסדות גדולים רבים יותר מוטבעים עמוק במערכות מדור קודם או מאוד שונאי סיכון..

איך BTCS עלה על ציון הדרך של מיליון דולר

במהלך הראיון הזה עם צ’רלס, לא יכולנו שלא לשאול אותו איך BTCS עלתה על אבן דרך זו בפרק זמן כה קצר. לדברי המנכ”ל, החברה גייסה יותר ממיליון דולר שאיפשר לה להגדיל בצורה דרסטית את אחזקות הביטקוין ואת’רום. החל מ -5 באוגוסט 2020, שווי השוק ההוגן של הנכסים הדיגיטליים שלהם בניהול עלה למעל 1.5 מיליון דולר, עלייה של 50% מבסיס העלות. בנוסף, צ’ארלס מזכיר כי החברה מתכננת להרחיב את תיק הנכסים הדיגיטליים שלה מעבר ל- BTC ו- ETH אך נזהרת מאוד כרגע בגלל חוסר וודאות כלכלי. התוכנית, כפי שהסביר מר אלן, היא להתמקד בנכסים דיגיטליים בווירטיקים משבשים ביותר כמו מטבעות קריפטוגרפיים, חוזים חכמים, IoT, מחשוב ואחסון נתונים ובשכבת הפרוטוקול במידת האפשר..

למרות חוסר הוודאות בעתיד, צ’רלס אלן שורי מאוד גם על ביטקוין וגם על את’ריום, במיוחד בחודשים הקרובים מכיוון ששני המטבעות הקריפטוגרפיים הראו צמיחה רבה במהלך שנת 2020. יתר על כן, BTCS בוחנת גם פרויקטים קטנים יותר כמו אסימונים שיכולים להקרין תועלת רבה העתיד. גם חברת הנכסים הדיגיטליים מדווחת מתפתח פלטפורמת ניתוח נתונים נכס דיגיטלית הפונה לצרכנים שלה. עם שטח הקריפטו עדיין בחיתוליו, עדיין מתעדכנים מדדי המחירים, המדדים, נפח המסחר וערכים חשובים אחרים..

אם ברצונך לדעת יותר על BTCS, בקר באתר שלהם אתר אינטרנט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map