DexAge – פלטפורמת מסחר קריפטו ממוקדת על ידי משתמשים ורב-תכליתית

עם למעלה מ- 200 בורסות שמאפשרות מסחר בקריפטו ברחבי העולם, סוחרים ומשקיעים עדיין מתקשים להשיג רווחים אמינים מההשקעות שלהם. העובדה שרוב המרכזיות הללו פועלות על אדריכלות ריכוזית היא אחת הסיבות הקריטיות שמובילות לחוסר יעילות כגון חוסר אבטחה, חוסר יעילות גבוהה, איומי נתונים, עמלות עסקה גבוהות וכו ‘, בתוך המערכת הריכוזית. מלכודות אלו משפיעות באופן משמעותי על חוויית מסחר המשתמשים ויש לטפל בהן מייד.

DexAge – פיתרון מבוסס בלוקצ’יין

DexAge הציגה פתרון חילופי יעיל, המבוסס על מערכת עסקאות עמית לעמית מבוזרת של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. על ידי מונופול טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הרשת שואפת לפתח מערכת מסחר והלוואות P2P חסרת אמון ומבוזרת, המציעה תהליך מסחר אוטונומי ובטוח..

יתר על כך, DexAge יצרה גם מודל עסקי גאוני שבו המערכת האקולוגית מנוהלת על ידי המשתמשים, הסוחרים והמשקיעים שלה באמצעות רשת חברתית ענפה. בתוך מערכת אקולוגית זו הממוקדת על ידי המשתמשים, החברה והמשתמשים בה נהנים זה מזה, כמו גם צומחים באופן קולקטיבי.

רכיבים חיוניים של פלטפורמת DexAge

התפקוד של פלטפורמת DexAge נשען על שלושה מרכיבים עיקריים כולל:

 • P2P Crypto ל- Crypto Exchange

פלטפורמת DexAge מציעה חילופי הצפנה ל- P2P לבורסות הצפנה המאפשרות למשתמשים לשמור על סמכות מלאה על פעילויות המסחר שלהם ברשת. בנוסף, כל העסקאות מתבצעות באמצעות חוזים חכמים כדי להבטיח אבטחה ושקיפות מיטביים בתהליך. יתר על כן, נכסי הצפנה שהשיגו המשתמשים נשמרים בארנקים ללא הרשאה הנשלטים על ידי משתמשים, ולא על ידי הפלטפורמה. התפקיד של DexAge בתהליך חילופי הקריפטו נותר מוגבל לאישור הזמינות של מספיק כספים בחשבון של כל אחד מהצדדים, אימות אמינות העסקה ואיזון בקשות הסחר מספר ההזמנות..

 • P2P פיאט Crypto Exchange

זה מאפשר למשתמשים מרחבי העולם להחליף את נכסי הקריפטו שלהם בכסף פיאט, ובכך לשפר את הנזילות של DXG (אסימון מקורי של DexAge). משתמשים יכולים לפרסם את הפרסומות שלהם יחד עם כל הפרטים הדרושים, כולל אמצעי תשלום. משתמשים המעוניינים יכולים להיפגש ישירות עם הצד המודאג ולשלם את הסכום במזומן או לסחור באמצעות בנקאות מקוונת. לעומת זאת, ניתן לשלוח את נכסי הצפנה ישירות מהארנקים האישיים של המשתמשים.

 • הלוואות הקריפטו של P2P

שירות ההלוואות Crypto של P2P מאפשר למשתמשים להחזיק את הנכסים שלהם למקרה שהם משערים שערך הקריפטוגרפי המודאג עשוי לעלות בזמן הקרוב. DexAge מאפשרת למשתמשים להניח את נכסי הקריפטו שלהם כבטוחה ולקבל הלוואה באותו ערך כדי להרחיב את תיק ההשקעות שלהם.

מכירת אסימונים של DexAge

אסימון DexAge המסומן כ- DXG הוא אסימון תואם ל- ERC20 Ethereum והבטיח רישום אסימון עם Latoken. הפלטפורמה הוציאה סך של 5 מיליארד אסימונים של AXG והעמידה את המכסה הרך על 5 מיליון דולר. יתר על כן, שווי הרכישה המינימלי הוא 100 דולר והפלטפורמה מקבלת מטבעות קריפטוגרפיים של BTC, ETH, LTC לתשלום. מכירת האסימונים החלה החל מה -30 בנובמבר 2018 ותסתיים ב -28 בפברואר 2019 וסוחרים ומשקיעים מעוניינים יכולים לרכוש את האסימון מ- https://dexage.io. האסימונים מופצים בצורה הבאה:

 • 45% – Crowdsale
 • 15% – צוות
 • 15% – שמורה
 • 10% – מכירה מוקדמת
 • 10% – Airdrop and Bounties
 • 5% – משקיעי ליבה

יתר על כן, הקצאת הקרנות תיושם באופן הבא:

 • 40% – שיווק, מיתוג וחינוך
 • 40% – פיתוח פלטפורמה
 • 20% – תוכנית מגירה

DexAge – פלטפורמת מסחר רב-שכבתית בקריפטו

DexAge פיתחה מערכת אקולוגית להחלפת P2P אוטונומית, הנשלטת ומנוהלת על ידי משתמשים, סוחרים ומשקיעים. הגישה המבוזרת מאפשרת למשתמשים לקבל שליטה מלאה בפעילות המסחר שלהם, ובכך להעלות את חוויית המסחר ולהגדיל את ההזדמנויות להרוויח רווחים בפלטפורמה..

למידע נוסף בקרו https://dexage.io/


אימייל : [מוגן בדוא”ל]

פייסבוק : https://www.facebook.com/dexagetech

טוויטר : https://twitter.com/dexagetech

מברק: https://t.me/dexage

קישור: https://www.linkedin.com/company/dexage

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC8E50dMj-cXE2GHw6e3ZiAw

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map