HYBSE, GMEX ו- MINDEX משתפים פעולה בכדי לרשום אסימון אורווה רב-נכסי ראשון בעולם במאוריציוס.

נכס מגובה בבעלות בחברות המייסדות ובנכסים יציבים בעיקר זהב

מאוריציוס, לונדון 21 בפברואר 2019. בעקבות השקת המיזם המשותף האחרון במאוריציוס בין שלוש חברות בעלות חזון באוקטובר 2018, HYBSE Marketplace Limited (HM) שנוצר לאחרונה מביא למרכז הבמה אסימון יציב רב-נכסי דיגיטלי ראשון בעולם “MAST”.

עם התעניינות עולמית שהולכת וגוברת במהירות באסימונים מבוטחים מובילה להופעתן של תקנות חדשות במאוריציוס המאפשרות שווקים דיגיטליים ואפוטרופוסים דיגיטליים, HM מספקת למשקיעים המעוניינים לפתח תיק של נכסים דיגיטליים, גישה לאסימונים מגובים על נכסים סחירים ראשוניים רשומים ומשניים יתמוך בצמיחת מערכת אקולוגית מסחר חדשנית זו.

המכשיר הראשון שיונפק יהיה מוצרי MAST, אסימונים מלאי גיבוי רב נכסים אשר יספקו למשקיעים מגוון של סיכון מנוהל, שכן כל סוג נכס נתמך על ידי מסגרת משולבת של תיקים אסטרטגיים. בתחילה, MAST תורכב מעניין בעלות בחברות המייסדות; HM, GMEX, MINDEX, מטבעות DIM מגובים זהב ומטבעות זהב יציבים. שלוש קטגוריות שונות של חבילות ה- MAST תוכננו ומאפשרות למשקיעים להתאים את תיק ההשקעות שלהם לפי תיאבון הסיכון האישי.

HYBSE Marketplace משלב את ההתקדמות הטכנולוגית האחרונה עבור המגזר הפיננסי עם שלושה אלמנטים מרכזיים; בִּטָחוֹן עם מתאמי מעקב שוק של GMEX, מספק גישה לפיקוח רגולטורי מוחלט על סביבת מסחר מאובטחת; ביזור באמצעות ספר חשבונות ציבורי מספק שיטות שקופות ומאובטחות להעברת נכסים דיגיטליים ברחבי הפלטפורמה; מדרגיות ב- Catapult Engine מאפשר תכנון מודולרי ונפחי סחר בתדירות גבוהה.

הירנדר מיסרה, יו”ר השוק של HYBSE, GMEX ו- MINDEX, אומר “עם תוכנית קידום המכירות של GMEX (MAP) אנו מעוניינים למצוא דרכים לעבוד עם שותפים בכדי להביא פתרונות חדשניים לשוק. אסימוני הנכסים, המגובים במלואם, מובאים לשוק בבורסה מוסדרת ומאוחסנים באפוטרופוס דיגיטלי מוסדר מביאים רמת רגולציה ופיקוח שלא היו זמינים בעבר לצרכי משקיעים מוסדיים. “

“אנו שמחים להשיק את MAST בשוק ה- HYBSE במאוריציוס, מכיוון שאנו תומכים בתוקף במסגרת הרגולטורית המאפשרת להקים בארץ שווקים דיגיטליים ואפוטרופוסים דיגיטליים. אנו משוכנעים כי מסגרת חדשה זו תשים את מאוריציוס בחוזקה על המפה העולמית כבית הטבעי לטכנולוגיות חדשניות בתחום הנכסים הדיגיטליים, “הוסיף..

ה- ATST הרשמי של MAST יתחיל ביום חמישי, 21 בפברואר 2019. המסחר המשני צפוי להתחיל ב- HYBSE ברבעון השני של 2019. ה- ATO יהיה זמין להשקעה על ידי משקיעים מתוחכמים ומומחים..

משתתפים מוכרים המעוניינים להשיג נתח במהפכה זו, יכולים לעקוב אחר הקישור המופיע; www.mast.eco.

פירוט מפורט ומקיף של האמור לעיל ניתן למצוא בתכנית ה- MAST שנמצאת באתר MAST.

– סוף —

שוק HYBSE: אנשי קשר ליחסי ציבור:

מאוריציוס

סמנתה סיבוזורון

(+230) 5772 4400

[מוגן בדוא”ל]

הממלכה המאוחדת

מלאני בודדן

+44 (0) 7974 937 970

[מוגן בדוא”ל]

דִיגִיטָלי

אורוש טראיקוביץ ‘

+27 (0) 87 701 0914

UT@ hybse.coM

כתב ויתור

מאוריציוס כשטח שיפוט מכירה בנכסים דיגיטליים כמחלקת נכסים להשקעה על ידי משקיעים מתוחכמים ומומחים. אנו ממליצים בחום למשקיעים לפנות לייעוץ פיננסי ומשפטי עצמאי לפני שהם עוסקים במאמצים עסקיים. על המשקיעים לברר באופן מלא את הסיכונים לפני התחייבות כספים להשקעות.

הודעה לכל המשקיעים: חובות רגולציה

באחריותם של המשקיעים שרוצים לרכוש או להחזיק את האסימונים המתוארים בהנפקה זו לחקור וליידע את עצמם בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים בכל תחום שיפוט רלוונטי. זה כולל השלכות מס בגין רכישה, החזקה או מכירה של אסימונים יציבים מרובי נכסים (MAST) אלה. חברתנו אינה מציעה ייעוץ משפטי, פיננסי או עסקי. במקרה של ספקות או שאלות, אנא צרו איתנו קשר.

על המשקיעים לציית לכל החוקים והתקנות הנוגעים למידע מכיר את הלקוח שלך, הלבנת הון ומימון טרור שעשויים לחול עליהם. על המשקיעים להשיג כל הרשאות, אישורים או רישיונות הדרושים לצורך רכישה, החזקה או מכירה של אסימונים של MAST על פי החוקים והתקנות אליהם הם כפופים או בכל תחום שיפוט בו הם רשאים לרכוש, להחזיק או למכור אסימונים של MAST. אנחנו אף פעם לא מוכרים למדינות מאושרות.

על MINDEX

המערכת האקולוגית של MINDEX כוללת:

MINDEX Holdings Limited – חברת האחזקות של המערכת האקולוגית MINDEX.

MINDEX סליקה בע”מ – פועלת כסולקת צד נגדי מרכזית (CCP) המוסדרת על ידי נציבות השירותים הפיננסיים של מאוריציוס (FSC) לסילוק כל העסקאות שבוצעו ב- MINDEX Limited.

MINDEX מוגבלת – מפעילה בורסת ניירות ערך ורב-נכסים המופעלת על ידי נציבות השירותים הפיננסיים במאוריציוס (FSC).

MINDEX Spot Limited – שוק המסחר האלקטרוני בחוזי סחורות ספוטים פיזיים ודיגיטליים סטנדרטיים עבור זהב, מתכות יקרות וסחורות אחרות.

MINDEX Vault Limited – פתרון המחסן המאובטח הקרוב לזהב ומתכות יקרות אחרות.

MINDEX Refinery Limited – ההיתוך, הזיקוק וההחלמה של זהב ומתכות יקרות ברמה העולמית הקרובה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

MINDEX Realty Limited – זרוע הנדל”ן של המערכת האקולוגית MINDEX האחראית על בנייה ותפעול של בית הזיקוק, הכספת, בניית משרדים ואחסנה המאפשרת אחסון בטוח של זהב, נכסים דיגיטליים וסחורות אחרות..

למידע נוסף בקרו באתר www.mindex.mu

עקוב בטוויטר @MindexHoldings

אודות קבוצת GMEX

קבוצת GMEX (GMEX) כוללת מערך חברות המציעות פתרונות חדשניים מובילים לעידן חדש של שווקים פיננסיים גלובליים, המספקות מומחיות עסקית, הטכנולוגיה העדכנית ביותר, קישוריות ומצוינות תפעולית הניתנת באמצעות גישה מונחת שותפות. GMEX משתמשת בניסיון רב במומחיות בתשתית שוק כדי ליצור תוכנית מתאר אסטרטגית מתאימה עם מרכזיות, סליקות, פיקדונות, רישומים ופלטפורמות קבלת מחסנים. GMEX מציעה גם את היתרון הנוסף של חיבור הדדי לחילופי שותפים מרובים, ליצירת רשתות נזילות גלובליות. GMEX Technologies היא חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת GMEX.

למידע נוסף בקרו באתר www.gmex-group.com

עקוב אחר טוויטר @GMEX_Group

אודות HYBSE

הבורסה ההיברידית (HYBSE) היא פלטפורמת חליפין מבוססת בלוקצ’יין מקוונת. זה מאפשר קנייה ומכירה של הון מוצפן בעידן החדש של מטבעות קריפטוגרפיים. השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשר למשתתפים לחתוך רבים מהמתווכים הקשורים לבורסות מסורתיות. בעוד שהחלפות המסורתיות משרתות משתתפים ממיקומים גיאוגרפיים ספציפיים, ה- HYBSE פתוח לכל המשתתפים ברחבי העולם.

למידע נוסף בקרו באתר www.hybse.com

עקוב אחרי בטוויטר https://twitter.com/HYBSE

על קרן DIM

קרן DIM הינה ארגון ללא מטרות רווח האחראי על שיווק, יחסי ציבור, טיפול בלקוחות ופיקוח על מותגי DIM (מטבעות DIMCOIN, מטבעות DIM, מטבעות DIM Cryptocurrency ומטבעות עתידיים של DIM). DIM X היא פלטפורמת המרת מטבעות קריפטוגרפיים. קרן DIM רשומה בסינגפור.

קרן DIM האזורית תהיה אחראית על:

איסוף תרומות למערכת האקולוגית של DIM

יצירת אירועים למערכת האקולוגית של DIM והשתתפות באירועי בלוקצ’יין

השקת קמפיינים שיווקיים עבור קרן DIM

משוך עסקים למערכת האקולוגית של DIM

הפיכת נקודת מפגש מרכזית לשגרירים ומקדמים.

למידע נוסף בקרו באתר www.dim.foundation

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner