רשימת אלטרנטיבות ל- CoinMarketCap

זה חיוני עבור משקיעים וסוחרי קריפטו לעקוב מקרוב אחר תנועת המטבע שרכשו או שהם מתכוונים לרכוש. CoinMarketCap הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר בכל הנוגע לניטור שוק הקריפטו, הכולל דירוג שווי שוק של מטבעות קריפטוגרפיים, תרשימי מחירים, נפח מסחר 24 שעות ביממה, מידע אודות בורסות ועוד.

הסתמכות על פלטפורמה מרכזית אחת בלבד יכולה להיות נפילותיה ויכולה לסתור את פילוסופיית הליבה שעליה התבססו הקריפטו.

למרבה המזל, ישנן אלטרנטיבות רבות ל- CoinMarketCap, אז המשך לקרוא את המאמר שלנו כדי לגלות אילו אתרי השוואת קריפטו יכולים לעזור לך במאמצי המסחר או ההשקעה שלך..

1. CoinCodex

מטבע קודקס אוסף מחירי מטבעות בזמן אמת, תרשימים ונתוני שווי שוק עבור למעלה מ -2,400 מטבעות ביותר מ -110 מרכזיות. בדומה ל- CoinMarketCap, המטבעות מסודרים לפי שווי השוק, ולחיצה על מטבע כלשהו תוכל להציג את טבלת המחירים שלו, נפח המסחר 24 שעות ביממה והמחיר האחרון ברשימת הבורסות. ניתן לגשת לסיכום מהיר של מאפייני המטבע יחד עם החדשות האחרונות הנוגעות למטבע האמור ומספר מדריכי הדרכה והדרכות.

כלי שימושי נוסף הוא לוח שנה שמציע ICOs פעילים וקרובים, המאפשרים למשתמשים לחקור פרטים מרכזיים על פרויקטים חדשים של קריפטו שהם מעוניינים בהם..

צילום קו-קודקס

מקור: coincodex.com

2. מחירי Crypto.com

Crypto.com, אחת הפלטפורמות השימושיות ביותר הקשורות לקריפטוגרפים בעולם, חולקת גם מידע על המטבעות הווירטואליים הפופולריים ביותר בשוק. ה מדור המחירים של Crypto.com, מאוד ידידותי למשתמש והוא יספק נתונים על הנכסים הדיגיטליים הגדולים ביותר, כולל מחיר, שינוי במחיר ב 24 השעות האחרונות, והערכת שווי שוק, בין היתר.

תהיה לך גם אפשרות לסחור במטבעות דיגיטליים באמצעות יישום Crypto.com. אתה רק צריך ללחוץ על כפתור “סחר” ותוכל לקנות או למכור מטבעות וירטואליים. 

ממשק מחירים Crypto.com

בהשוואה לפלטפורמות אחרות, פתרון המחירים של Crypto.com הוא נקי מאוד. זה מקל על המשקיעים לקבל את המידע שלהם במהירות וללא בעיות. יתר על כן, אם אתה סוחר, תהיה לך אפשרות לקבל מידע יקר בכמה לחיצות בודדות. 

לבסוף, בחלק העליון של האתר, יהיו לך נתונים נוספים. לדוגמא, תוכלו לראות את המובילים המובילים בשעות האחרונות ולחפש אחר מטבעות שונים. 

3. CoinGecko


CoinGecko הוא אתר קריפטוגרפי המדרג נכסים דיגיטליים בהתחשב במגוון קריטריונים חשובים. מטבעות מדורגים על פי גורמים כמו פעילות יזמים, קהילה, נזילות, שווי שוק ומעורבות ציבורית.

תמונה coingecko

מקור: מגזין הביטקוין

מדדי קריפטוגרפיה משמעותיים אחרים זמינים בפלטפורמה, הכוללת כל דבר, החל בתנועות מחירים ועד תרשימים. נתונים אלה עוברים לאחר מכן כדי ליצור דירוג כולל מתוך 100.

חובבי הקריפטו מסוגלים לקבל יותר תובנה לגבי המטבעות והאסימונים שהם מעוניינים בהם, מה שהופך את CoinGecko לאופציה ריאלית אם אתם מחפשים אלטרנטיבה של CoinMarketCap.

4. שעון מטבע חי

האתר כולל ממשק משתמש נקי ושפע של נתוני קריפטו רלוונטיים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת לפני שתתחיל להשקיע במטבע מסוים. האתר הושק בשנת 2017, והוא מאפשר לצופים לעקוב אחר תנודות המחירים, נפח המסחר, אספקת המטבעות במחזור ושווי השוק ביותר מ -2,000 מטבעות..

ההיבט הבולט ביותר של שעון מטבע חי הוא העיצוב האסתטי שלו, שמציג את כל המידע הדרוש לכם בצורה הגיונית וישרה. האתר כולל גם אפשרות לתיק ולרשימת המעקב, שם תוכלו לעקוב אחר פעולות מחיר במגוון מטבעות פיאט ותוכלו גם לבחור מתי תרצו לרענן את נתוני האתר..

5. OnChainFX

אמנם אתרים מסוימים ברשימה זו הם מינימליסטיים יותר בכל הנוגע לנתונים, OnChainFX הוא ללא ספק אתר מעקב הקריפטו היסודי ביותר. כל התכונות הצפויות זמינות בפלטפורמה זו, כגון תנועות מחירים ונפחי מסחר 24 שעות, אך הפרטים הנוספים גורמים ל- OnChainFX לבלוט.

לדוגמא, אם ברצונך לברר מידע נוסף על מטבע מסוים, תוכל להשתמש ב- OnChainFX כדי למצוא כמה מההיצע הכולל מונפק, שווי השוק הצפוי שלו בשנת 2050, מספרי החזר השקעה (ROI) הנעים בין זמן. מסגרות של שבוע עד חמש שנים, ופרטים לגבי קצב הפליטה העתידי שלה. אתה יכול אפילו לראות כמה BTC אתה זקוק יותר בכדי שתוכל להיות חבר במועדון “ולדימיר”, שמשמעותו להחזיק 1% או יותר מהיצע הביטקוין הכולל..

למרבה הצער, העצום של כל המידע הזה יכול להכריע סוחר חדש, וכרגע האתר מציע נתונים רק עבור 100 מטבעות בקושי. אם ברצונך להציג רק את המטבעות הפופולריים ביותר בשוק, זו אפשרות מצוינת, אך אם אתה רוצה מבחר רחב יותר, ישנן אפשרויות טובות יותר.

6. CryptoCompare

CryptoCompare הוא אתר שנוצר בשנת 2014, המציע מחירים זמינים, תרשימים וניתוחי שוק מ -65 בורסות קריפטו. האתר מפרט יותר מ -1,000 מטבעות ואסימונים, ולמרות שהממשק לא יכול להיות העיצוב האינטואיטיבי ביותר בו נתקלנו, הוא עדיין פשוט למדי לשימוש ולמציאת המידע שאתה מחפש..

מאפיינים בולטים נוספים של CryptoCompare הם ביקורות ומדריכי הוראות, פורום משתמשים, כלי תיק מידע ומידע על ICOs קרובים ופעילים.

cryptocompare

מקור: CryptoCompare

7. CoinCap

CoinCap הוא אתר 2015 שמטרתו להציע דרך מהירה וקלה לגשת לנתוני שוק בזמן אמת של מטבעות קריפטוגרפיים. למרות שממשק האתר נראה עמוס מדי במידע, הוא מאפשר לך לראות שווי שוק, מחירים ממוצעים משוקללים בנפח, מחירים אחרונים, היצע זמין ואחרים. כדי להציג את תרשים המחירים ההיסטורי של מטבע, אתה רק צריך ללחוץ עליו.

CoinCap גם מאפשר למשתמשים לגשת לפלטפורמה שלה ממכשירים ניידים דרך אפליקציות למערכות iOS ואנדרואיד, ומאפשר להם לפקח על שווקי הצפנה בצורה נוחה וקלה..

8. Coinlib

Coinlib הוא מעקב אחר מחירים ופורטפוליו של מטבעות קריפטוגרפי, המעניק גישה נוחה לעובדות וסטטיסטיקה משמעותיות עבור מבחר מרשים של 4,680 מטבעות דיגיטליים. אם תרצה לחפש מחיר של מטבע, שווי שוק, נפח מסחר או היצע, תוכל למצוא את הפרטים הדרושים ב- Coinlib תוך זמן קצר..

יש ניתוחים יסודיים של מחזורי המסחר בבורסות ובצמדי מטבעות שונים, כמו גם כלי תיק, חדשות מהשוק, התראות מחיר וממיר מטבעות קריפטו..

מטבע

מקור: אורקל טיימס

9. CoinCheckup

הוקמה בשנת 2017, מטבע בדיקה מציע נתונים בסיסיים למעקב אחר מטבעות, כמו תרשימי מחירים, נפחי מסחר וניתוחים מקיפים, כדי לספק למשתמשים מידע תובנה לגבי המטבעות שהם מתכוונים לקנות..

כל מטבע מדורג על פי מספר גורמים, כולל צוות הפרויקט, המוצר שלו, המודעות לקהילה, היענות הצוות לפניות וכמה פעיל ההתפתחות שלהם.

האלגוריתם של כל מטבע מקבל גם דירוג מתוך חמישה, וצוות CoinCheckup פרסם באתר האינטרנט שלו דוח מפורט המסביר את נוסחת ציון המטבע שלו..

10. מטבע 360

מטבע 360 היא גם ספק מוכר של נתוני מטבעות קריפטו. הם מספקים מידע ברור על כל שטח הקריפטו עם מחיר ושווי שוק של מטבעות וירטואליים, בין היתר. 

אחד הדברים המעניינים ביותר אצל ספק הנתונים הזה בשוק הוא שכאלטרנטיבה ל- CoinMarketCap זה עובד בצורה נהדרת. זה מציע למשתמשים אפשרות לראות את כל המידע על נכסים דיגיטליים בצורה מאוד אינטואיטיבית ולא בצורה המסורתית של רשימה עם כל מחירי המטבעות הווירטואליים בשוק.. 

Coin360 היא גישה מעניינת יותר שמשולבת עם תוכן מעולה ומידע הופכת אותה לאחת החלופות המועדפות על CoinMarketCap. 

11. BitInfoCharts

BitInfoCharts היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לחיפוש תוכן הקשור במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים בשוק. הם מספקים נתונים על מחירים, עסקאות ברשת, עמלות ועוד. 

בהשוואה לפלטפורמות אחרות שהזכרנו בעבר, BitInfoCharts מצוין עבור נתונים ברורים לגבי מגוון רחב של אינדיקטורים. יש להם תוכן מדויק וממשק משתמש מאוד פשוט. 

יהיה לך פשוט מאוד להתחיל לקבל מידע מאתר זה. תוכלו להשוות בין מטבעות דיגיטליים, לקבל נתונים ספציפיים על קצב חשיש, להבין מהם המחזיקים הגדולים ברשתות בלוקצ’יין ספציפיות ועוד. 

12. CoinPaprika

פלטפורמה זו תהיה תוספת נהדרת לרשימת האתרים החלופיים של CoinMarketCap. CoinPaprika עומדת להציע לך פלטפורמה שתעזור לך לבצע את כל הניתוחים הדרושים לך הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים ולשוק.. 

הדף קל מאוד לשימוש והוא יוצג על גבי המסך הראשי שלו במחירים ושווי השוק השונים של מטבעות וירטואליים. יהיה לך שינוי גם במהלך 24 השעות האחרונות ובשעה האחרונה. 

CoinPaprika עומד גם לספק לכם נתונים אודות הנפקות מטבע ראשוניות (ICO), בורסות ועוד. יתר על כן, בהשוואה לפלטפורמות אחרות, תוכלו לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים דרך האתר שלה, מה שמקל מאוד על גישה לשוק הקריפטו.. 

13. WorldCoinIndex

דף זה יעזור לך מאוד לקבל מידע ישיר על ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. הם מספקים מידע על הביטקוין והמחיר מול מטבעות פיאט אחרים כגון האירו (EUR), הין היפני (JPY) והלירה הבריטית (GBP), בין היתר. 

ברגע שתיכנס לדף תראה כיצד מטבעות דיגיטליים משנים מחיר ואיך הם מתפקדים ב 24 השעות האחרונות. הם גם יספקו לך את הנפח הנסחר עבור כל נכס ספציפי ואת שווי השוק של מטבעות אלה. 

WorldCoinIndex מציע גם נתונים סטטיסטיים, נתוני שוק, מידע על חילופי דברים, חדשות ומשאבים. זה יגדיל את האפשרויות שלך לקבל מידע מפורט יותר על נכסים דיגיטליים.

14. מסרי קריפטו

מסרי קריפטו היא דרך נהדרת לקבל מידע טרי אודות השוק וזו תהיה בחירה טובה לשימוש כאתר חלופי של CoinMarketCap. הם מספקים מידע על כל מטבע קריפטוגרפי, כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Litecoin (LTC), בין היתר. 

למשתמשים יש את הסיכוי להשתמש במידע נוסף, כולל מדדים ברשת, דירוג ההוכחה של מטבעות, שווי שוק מדולל ופעילות מפתחים לפרויקט. זוהי דרך נהדרת לקבל סקירה ברורה של המתרחש בשווקים וכיצד להגיב אליהם. 

יתר על כן, הם מציעים גם שירותים אחרים, כולל דוחות מודיעין בשוק הנתונים שהועברו לאנליסטים, משקיעים ואנשי מקצוע הדורשים מידע קריפטו מדויק וברור על בסיס קבוע.. 

15. שעון מטבע חי

פלטפורמה פופולרית נוספת לעקוב אחר שוק המטבעות הקריפטוגרפיים היא שעון מטבע חי. ברגע שתיכנס לאתר תראה כמה תרשימים שיאפשרו לך לקבל מידע מועדף על אופן התנהלות המטבעות הקריפטוגרפיים וכיצד הם יכולים להתפתח לאורך זמן.. 

הם מציעים עמודת מחירים ולאחריה שווי שוק, נפח ב -24 השעות האחרונות, נזילות, שינויים במחירים ב -1 ו -24 שעות ועומק השוק. יתר על כן, יש תרשים שבועי בצד ימין של המסך עם תנודות המחירים של כל קריפטו המופיע באתר בשבעת הימים האחרונים.. 

Live Coin Watch מציע גם יישומונים, חדשות, נתונים על חילופי דברים ועוד. 

16. CoinRateCap 

צובר הקריפטו האחרון שיכול לעבוד כאלטרנטיבה של CoinMarketCap נקרא CoinRateCap. פלטפורמה זו פשוטה מאוד לשימוש והיא די ידידותית למשתמש בהשוואה לאתרים אחרים הכוללים מידע רב. 

יש להם את המידע המחירי המסורתי עבור כל נכס דיגיטלי ואת שווי השוק שלהם. יתר על כן, הם גם מדווחים על מידע אודות נפח של 24 שעות וכיצד התנהג מחירו של כל מטבע וירטואלי בשעה, 24 שעות ו -7 הימים האחרונים.. 

יתר על כן, הם מציעים למשתמשים אפשרות לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כפתור שהוטמע בפלטפורמה שלהם. תוך כמה שניות סוחרים וחובבים יכולים בקלות להתחיל לרכוש נכסים דיגיטליים.

סיכום

אם אתה חובב קריפטו או משקיע המחפש מגוון אתרי מעקב שיעזרו לך לבחור מטבע חדש לתיק שלך, ברשימה זו יש כמה חלופות מצוינות לפלטפורמה של CoinMarketCap..

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map