14 סיבות פשוטות מדוע להשתמש בביטקוין ובמטבעות מטבעות אחרים

ביטקוין תפס את דמיונם של צעירים ומבוגרים כאחד. דבר כמו ביטקוין מעולם לא היה קיים לאורך כל ימי ההיסטוריה. זה יכול לרגש תשוקות אצל חובביו והציניקנים כאחד.

מדוע להשתמש בביטקוין?

אבל למה להשתמש בביטקוינים? ימין? האם יש יתרונות הגלומים בביטקוינים שחומקים מכל שאר המטבעות שהונפקו על ידי הממשלה? למעשה, מדוע הביטקוין עולה? אל תדאגי! בסוף מאמר זה, נסקור את רוב הסיבות המשמעותיות יותר מדוע אתה, אני ו פשוטו כמשמעו כולם יכולים להרוויח משימוש במטבעות קריפטוגרפיים בכלל ובביטקוינים בפרט.

1. זוהי אלטרנטיבה למטבע פיאט

מטבע פיאט הוא כל כסף שנחשב למכרז חוקי על ידי הממשלה. מכיוון שמטבע פיאט מונפק ונשלט על ידי מדינה, הוא כפוף לגחמות של ממשלה. לדוגמה, ממשלה יכולה לבחור להפחית את שער המטבע שלה על מנת, נניח, להשיג יתרון תחרותי בסחר חוץ.

הפיחות יכול להיות טוב לכלכלה בכללותה אבל זה משפיע לרעה על אנשים כמוך ואני, מכיוון שהחסכונות שלנו שווים פחות ממה שהיה לפני הפיחות. מאז הביטקוין אינו כפוף לשליטה ממשלתית, לא ניתן לפחות את זה על ידי צו ממשלתי.

2. מטבע דיגיטלי לחברה דיגיטציה

למרות שכספי הכנסים הם גם דיגיטליים במידה מסוימת, חשוב על בנקאות מקוונת וכרטיסי אשראי. ההבדל העיקרי הוא בכך בנקאות מקוונת היא שירות הניתן על ידי גורם רווחי, מה שמרוויח כסף מהעסקאות שלנו.

לעומת זאת, ביטקוין הוא סוג מטבע דיגיטלי מטבעו ניתן להפוך לכסף פיזי באמצעות ארנקי נייר. אבל זה לא כולל גופים שמטרת רווח מנסים להרוויח כסף מכל דבר שאנחנו עושים עם הכספים שלנו.

3. הימנעות מהגשת הממשלה

כפי שציינתי קודם, הביטקוין אינו כלי נוסף לממשלה להפעיל את שליטתו. זה באמת הכסף שלנו. ממשלות לא יכולות להקפיא את ארנקי הביטקוין שלנו כמו בחשבונות בנק.

הֵם לא יכול למנוע מאיתנו להעביר כסף מעבר לגבולות הלאומיים כמו במקרה של בקרת הון.

4. אידיאלי לקניות באינטרנט

התרגלנו להיכנס לאינטרנט לרוב הקניות הבסיסיות שלנו. אך משום מה מערכת הכסף המקובלת לא השתנתה מעט. אם אני רוצה לקנות משהו באינטרנט, עלי לספק לסוחר את פרטי כרטיס האשראי שלי. נראה קצת מגוחך לא? עם ביטקוין אנחנו יכולים פשוט לשלוח כסף בלי למסור מידע אישי.

מגמות עולה בשימוש בביטקוינים ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים


טבלת מחירים המתארת ​​את הביצועים ההיסטוריים של הביטקוין

5. עלות, עמלות ועמלה

עלות העסקה עם ביטקוין אינה משמעותית בהשוואה לצורות אחרות של תשלום מקוון. עלות העברת הביטקוין סביב היא זולה להפליא. גם אם מדובר במעבד תשלומים כגון BitPay, זה עדיין זול יותר מכל חברת אשראי או מעבד תשלומים.

לפי דמי מטבע ביטקוין, לכל עסקה אחת בביטקוין עלות ממוצעת של 0.001 ביטקוין. זה מכונה עמלות כורים, המשולמות לכורים בגין אימות העסקה. עזרה מדמי הכורה, אם מדובר במעבד תשלומים תהיה גם דמי עסקה שנעים סביב 1% מהסכום הכולל.

חושבים לקנות ביטקוין? בדוק את זה מומלץ חילופי מטבעות

6. אין חיוב בחזרה

אין ביטולי חיוב עבור ביטקוין. זה ללא ספק אחד מה- המאפיין האטרקטיבי ביותר לעסקים המסתמכים על עסקאות מקוונות. ברגע שרכישה בוצעה לקוח לא יכול פשוט לחזור על החזר, מה שכרוך בתהליך גישור מפרך.

פיטר ויל | מפתח ליבה ביטקוין

  פיטר ויל 

 מפתח ליבה ביטקוין

ציטוט-שמאל

אני חושב שביטקוין מציע אפשרויות שאף מטבע אחר לא מאפשר. למשל היכולת להוציא מטבע שקורה רק כששני צדדים נפרדים מסכימים להוציא את המטבע; עם צד שלישי שלא יכול היה לברוח עם המטבע עצמו.

7. השקעה פנטסטית

הביטקוין מונה כאחת ההשקעות הטובות ביותר מזה מספר שנים. מכיוון שלביטקוין יש היצע מוגבל, שנמצא בירידה תמידית, ובאותה עת הביקוש שלה ממשיך לגדול, מחירו נוטה להעריך באופן טבעי.

לדוגמא, הביטקוין היה שווה כ -1,000 דולר בתחילת 2017. נכון לנובמבר 2017, הביטקוין שווה 6,200 דולר, מהווה רווח של כ -500% למי שהשקיע בביטקוינים בתחילת השנה. מכיוון שהביטקוין עדיין בחיתוליו, הוא עדיין צומח בקצב מהיר. למרות התנודתיות הגבוהה הקשורה בכל נכס חדש להשקעה, זה מציעים הזדמנות השקעה אדירה והיא אחת התשובות מדוע הביטקוין עולה.

מגמות עולה בשימוש בביטקוינים ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים

טבלת מחירים המתארת ​​את הביצועים ההיסטוריים של הביטקוין

לקרוא:Masternodes: הדרך האמיתית להשיג הכנסה פסיבית ממטבעות קריפטוגרפיים

8. אבטחה בלתי נסבלת

מכיוון שהביטקוין הוא מערכת מבוזרת של כסף, המערכת עצמה היא כמעט בלתי אפשרי לפרוץ לְתוֹך. כל עסקה ותיקוף מאומתים בנפרד, מאומתים ונרשמים לספר חשבונות קבוע המבטיח ביטחון מוחלט לכל עסקה ועסקה.

מאפייני אבטחה בלתי שבירים בביטקוין

תכונות אבטחה בלתי שבירות

9. אבטחת מידע על תשלום

רובכם הייתם צריכים לשמוע על האבטחה הפרה ב- Equifax, סוכנות לדיווחי אשראי. תאר לעצמך אם סוכנות דיווח אשראי אינה יכולה להגן על הצרכנים שלה מידע חיוני, כיצד נוכל לצפות מהסוחרים להגן על פרטי התשלום שלנו, כגון פרטי כרטיס אשראי.

ואקוויפקס היא רק אחת מאינספור הפרות הסייבר כאלה, היכן שנגנבו פרטי התשלום שלנו. גניבה כזו של פרטי תשלום אינה אפשרית עם ביטקוין מכיוון שאיננו צריכים למסור את פרטי התשלום שלנו בכדי לשלם עבור הרכישות שלנו.

 בן ברננקי 

 יו”ר הפדרל ריזרב

ציטוט-שמאל

[מטבעות וירטואליים] עשויים להחזיק בהבטחה ארוכת טווח, במיוחד אם החידושים מקדמים מערכת תשלומים מהירה, מאובטחת ויעילה יותר.

10. השימוש בביטקוין הוא פסאודו אנונימי

מלבד הבטיחות הקשורה לשימוש בביטקוין, הביטקוין מציע מידה של אנונימיות שאפילו בנקים לא יכולים להציע. הסיבה העיקרית היא שבנקים מחויבים על פי החוק לאסוף מידע על בעלי הפיקדונות ולדווח לממשלה.

לעומת זאת, השימוש בביטקוין אינו מצריך אפילו הוכחת זיהוי. לכל אחד יש כתובות מפתח ייחודיות שאינן משויכות למזהים אישיים כלשהם. מעניין שלמרות כל עסקה ועסקה שנרשמה בבלוקצ’יין, הבלוקצ’יין אינו מצטבר את כל המידע שלו, זה רק מתעד את זה.

11. זה מהיר מבהיר

מבחינת מהירות יש כמה ניואנסים שצריך להיזהר מהם. עסקת ביטקוין יכולה לארוך בין עשר דקות למספר שעות, תלוי בכמה גורמים. אבל הדבר החשוב הוא שאנחנו יכולים לשלוח כסף ברחבי העולם באותה פרק זמן שבו עסקאות מקומיות בניגוד להעברות בינלאומיות או צ’קים בנקאיים שיכולים להימשך בין שלושה לחמישה ימים.

 מארק אנדריסן 

 הון סיכון, מייסד

נטסקייפ, 5 בינואר 2015

ציטוט-שמאל

בחברת המיזמים שלנו אנו ממשיכים לראות זרם מואץ של ביטקוין חדש ומרתק משתמש במקרים ויישומים של יזמים.

12. זה לא כפוף להשפעות השחיקה של האינפלציה

לאינפלציה יש נטייה להתגנב אלינו. זה לאט לאט שוחק את ערך הכסף שהרווחנו קשה. בעיקרון, זה לאט לאט את הערך האמיתי של הכסף שלנו בלי לגעת בכמות הכסף המוחלטת, ולכן האינפלציה יכולה להיות כל כך מטעה ומסוכנת. לעומת זאת, הביטקוין הוא דפלציוני במהותו, כלומר הוא לא מאבד ערך, במקום זאת זה צובר ערך לאורך זמן.

מכיוון שהביטקוין אינו כפוף לשליטה ממשלתית, לא ניתן לפחותו באמצעות צו ממשלתי.

13. מציע בטיחות בכלכלה גלובלית לא יציבה

תחשוב אחורה. אל תחזור רחוק מדי. רק בעשר השנים האחרונות, היו כל כך הרבה משברים פיננסיים וכלכליים, עד כדי כך שדעתכם נשמעת. לאחר המשברים העולמיים של 2007-08, ראינו את משבר אזור האירו, משברי החוב היווניים ומשברי הבנקאות באיטליה.

הכלכלה העולמית, למרות הצמיחה האיטית, נמצאת ברמה חלשה ומכיוון שהביטקוינים אינם מתואמים עם כלכלה אחת, זהו דרך מצוינת למתן חלק מהסיכונים של משבר כלכלי. 

14. השימוש בביטקוין נמצא בעלייה

הפופולריות הגוברת והשימוש בביטקוין

הפופולריות הגוברת והשימוש בביטקוין

השימוש בביטקוין נמצא בעלייה מתמדת. מספר החברות המקבלות ביטקוין כצורת תשלום עולה. מספר משתמשי הביטקוין גדל גם הוא. השימוש בו כדרך להעברת כסף מעבר לגבולות הלאומיים גובר גם הוא. הביטקוין צובר כוח ואין זמן טוב יותר להשקיע בביטקוינים. זה עונה גם על השאלה מדוע הביטקוין עולה.

הנה לך. 14 סיבות פשוטות מדוע כולנו צריכים להשתמש בביטקוינים. כמובן ששימוש בביטקוינים לא אומר לקלל כסף קונבנציונאלי. זה רק אומר שלראשונה יש לנו אפשרות מבחינת בחירת המטבע שלנו. השתמש במטבע שלדעתנו יועיל לנו במצב מסוים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map