שיעור האינפלציה של הביטקוין יירד מתחת ל -2% בשנת 2020; מדוע זה משנה?

לביטקוין יהיה שיעור אינפלציה של 1.8% בעוד יותר משנה. בשנת 2020, ההנפקה היומית של ביטקוין (BTC) הולכת לרדת ב -50% ולהפחית את הביטקוין החדש ששוחרר לשוק. זה משהו שיכול לשחק תפקיד חשוב מאוד במחיר העתידי של הביטקוין.

שיעורי האינפלציה של הביטקוין יירדו מתחת ל -2% לשנה

לפי BitcoinBlockHalf.com, הביטקוין הולך ופוחת במחצית. זו הפעם השלישית בהיסטוריה שהנכס הדיגיטלי יחווה הפחתה בהנפקה חדשה. נכון לעכשיו, נוצרים 1,800 מטבעות חדשים בכל יום ויום. כורים מעבדים עסקאות ומקבלים 12.5 BTC עבור כל בלוק שהם מוצאים.

בעוד 455 יום, תגמול הכרייה על בלוק ביטקוין יורד ל 6.25. זה שווה ל- 900 BTC ליום. לפיכך, שיעור האינפלציה של הנכס הדיגיטלי הפופולרי ביותר יירד מ -3.81% ל -1.8%..

זה ישפיע מאוד על השוק ועל כל קהילת הקריפטו. לראשונה, לביטקוין יהיה שיעור אינפלציה נמוך יותר מהיעד שהציבו הבנקים המרכזיים במדינות מפותחות. הבנקים המרכזיים מהכלכלות החשובות בעולם מגבילים את שיעור האינפלציה שלהם ל -2%. באופן אידיאלי יהיה שיעור האינפלציה קרוב ככל האפשר ל -2% בשנה אך לא גדול יותר.

במקרים מסוימים מדינות עולות על יעד האינפלציה ובנקים מרכזיים נוטים להעלות את שיעורי הייחוס. אם האינפלציה נשארת מתחת למטרה ונראה שהיא לא מגיעה ליעד זה, שיעורי הייחוס יורדים.

במדינות מתפתחות מדיניות אינפלציונית נוטה להיות גמישה יותר. ישנן מדינות שקובעות שיעור אינפלציה בשנה של 4% או 5%. לפיכך, הם גמישים יותר בכל הנוגע לטיפול באינפלציה. יש גם כמה מדינות אחרות כמו ונצואלה או זימבבואה בהן לממשלות אין יעד לשיעורי האינפלציה שלהן.

הביטקוין עובד בצורה אחרת. אין מי שיחליט מה עומד להיות יעד האינפלציה לשנה הקרובה. נקבע מראש כי שיעור האינפלציה יירד כל ארבע שנים. זה מספק חיזוי והופך את הביטקוין למטבע דיגיטלי מועט. לביטקוין יש היצע קבוע. אם הביקוש לנכס עולה, ההיצע נשאר זהה.

עומדים להיות מונפקים 21 מיליון BTC. עכשיו יש 17,555,263 BTC במחזור, 83.6% מסך ביטקוין שנכרה. לפיכך, בארבע השנים שלאחר המחצית, יונפקו 1,312,500 BTC יותר, ויגיעו ל -90% מכלל היצע הביטקוין שנכרה..

אנשים יוכלו להתחיל לחשוב על ביטקוין כחנות ערך כנגד אינפלציה. הנפקתו תרד עם הזמן, מה שברור שישפיע על מחירו. עם ביקוש יציב או מוגבר, מחיר המטבע הווירטואלי הפופולרי ביותר אמור להתחיל לצמוח שוב. ישנם כמה מומחים שכבר מסבירים כיצד זה יכול להשפיע על מחיר הביטקוין.

ביטקוין, זהב ובנקים

בנקים הדרך הנפוצה לאדם רגיל לאחסן את המזומנים שלו. עבור אנשים עם עושר עצום, התיק מחולק בדרך כלל בין 5-10 נכסים ומעלה שמאבדים ערך בזמן. למעשה, רוב המיליונרים מחפשים נכסים שעלולים לעלות במחיר לאורך זמן – אפילו לרווח או בקושי כדי לכסות את ההפסדים מהאינפלציה. ורוב המיליונרים מחפשים אלטרנטיבות בנקאיות מכיוון שבנקים אינם המקום הבטוח ביותר לאחסון הון שלך.

רובם משתמשים בזהב לשם כך כנכס סופי שאינו ניתן להעתקה בתהליך כימי. ניתן לכרות אותו רק ובעוד כמה שנים או מאות שנים – לא יהיה יותר זהב. זו אחת הדמיון בין זהב לביטקוין – שניהם מוקשים, מוגבלים ולא ניתן לשחזר. אבל מדוע שאנשים יבחרו בביטקוין בעתיד ולא בזהב? במיוחד שאנחנו רואים שביטקוין יורד.

די פשוט, אם נבדוק את גרף הזהב – נוכל לראות שלזהב יש תקופות שבהן ערכו ירד הרבה. 1982, 1985 ואפילו 2015. ופעמים רבות אחרות. אבל, אם ניקח את המקרה האידיאלי שבו יש משקיע שהיה רוכש אותו מדי חודש בסכום מזומן מסוים – הוא יהיה ברווח בטווח הארוך.

ביטקוין דומה כאן. אם רכשתם אותו בשנת 2017 לאחר יולי – סביר להניח שיהיה זמן רב עד שתקבלו הפסקה. אבל מישהו שהיה רוכש את זה שנים – הוא עדיין מרוויח, אפילו עכשיו. יש הרבה הזדמנויות לטווח קצר – הביטקוין אינו אחד מהן. ביטקוין הוא השקעה ארוכת טווח שעליך להשקיע בזהירות ולא לעשות הכל על מחיר שנראה לך מעולה – מכיוון שהוא עשוי לטבול עוד יותר.


סיבה חשובה נוספת – שמירה על בטיחותה. אתה יכול לשמור על ביטחון הביטקוין שלך די קל – לאחסן אותו על ארנק נייר ולא לספר לאף אחד את המפתחות הפרטיים שלך. אתה יכול לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בספר או במקום שנראה לך בטוח. עם זהב, זה הרבה יותר קשה כמו שאתה צריך לאחסן אותו במוסד או בכספת בבית שלך שכנראה ייקח הרבה מקום.

המחצית

גם לחצי גמול החסימה של ביטקוין תהיה השפעה על המחיר. הכורים מנהלים עסק. הם מכרים באמצעות המכשירים שהם השקיעו בהם ואנרגיה להרוויח ביטקוין. הם צריכים למכור את אלה כדי לשמור על העסק. נכון לעכשיו, כ 1800 BTC ממוקשים כל יום ורובם נמכרים כדי לכסות את ההוצאות.

כאשר החצייה תתרחש – יהיה לחץ מכירה קטן יותר על BTC וזה כנראה אמור להוביל לעליית מחיר קטנה. בואו נראה מה יקרה כשהחציון האחרון התרחש. המחצית האחרונה הייתה ב -9 ביולי 2016 – אך הביטקוין החל לעלות בנובמבר 2016. עליית המחירים עמדה על לפחות 50% בשנת 2016 – וכולנו יודעים מה קרה ב -2017 וב -2018.

צמצום תגמול החסימה פירושו שיהיו פחות ביטקוינים זמינים למכירה. בהנחה שהכורים תמיד ימכרו 70% מהביטקוין שהם מכרים כדי לכסות את ההוצאות, מה שמשאיר אותנו עם כ 630 ביטחוניות למכור ביטקוין ליום מכורים. יהיו גם הרבה עסקים שקונים ומכירת ביטקוין על בסיס יומי. המחצית יכולה כנראה להוביל לעליית מחיר הביטקוין כיוון שהביקוש ישמור על אותו הדבר או יגדל – אך ההיצע יירד;

ישנם גורמים רבים אחרים שעלינו לקחת בחשבון בנוגע להתפתחות מחיר הביטקוין לפני ואחרי חציית תגמול הגוש. אבל אם ניקח בחשבון את המחצית האחרונה של תגמול החסימה – נראה כי למחיר יש תנועה מגמתית לאחר המחצית. שום דבר לא מובטח, כמובן, אבל המחצית הבאה בוודאי תהיה החשובה ביותר & מעניין לצפייה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map