מניות הבלוקצ’יין הטובות ביותר לשנת 2020

עליית הבלוקצ’יין ראתה חברות רבות המשתמשות בטכנולוגיה כדי להציע לאנשים שירותים שונים. במאמר זה, נסתכל על שתיים ממניות הבלוקצ’יין החמות ביותר שיש להיזהר מהן השנה. 

SQ

לכיכר (סימול: SQ) מערכת אקולוגית מסחרית המתרחבת כל העת ההופכת אותה לכלי מסחר פופולרי כמו גם לאחת ממניות הבלוקצ’יין הטובות ביותר בשוק. החברה שכרה חמישה מהנדסי קוד פתוח לעבודה על שיפור המערכת האקולוגית, שלא לדבר על שירותיו של מאט קוראלו, היזם הנודע של ביטקוין. בראש החטיבה הממוקדת בביטקוין עומד גם סטיב לי, לשעבר מנהל גוגל. 

מנכ”ל כיכר ג’ק דורסי הוא תומך נלהב בביטקוין ומשלב את אפליקציית המזומנים שלו כדי לאפשר קנייה ומכירה של המטבע הקריפטורי האמור למשתמשים. זוהי תכונה מבוקשת בקרב אוהדי מטבעות קריפטוגרפיים, וכדי להוכיח את טענתה, השירות הביא להכנסות של יותר מ -190 מיליון דולר בשני הרבעונים הראשונים של 2019 והניב רווח גולמי של כמעט 3 מיליון דולר.. 

מהלך זה הפך את סקוור לשחקנית מניות של בלוקצ’יין מבחינת מניות הטכנולוגיה הפופולריות לרכישה. המנכ”ל והמייסד המשותף של מניות הבלוקצ’יין אמר גם כי בטווח הארוך, מטבעות קריפטוגרפיים יאפשרו השקת מוצר שאנשים יכולים לעשות בו שימוש ברחבי העולם, ממש כמו חברת אינטרנט.. 

בדרך זו, המשתמשים לא צריכים ללכת לשווקים, בנקים וגופים רגולטוריים שונים כדי לעשות זאת.

עם זאת, בשנת 2020, כיכר מייצגת את אחת ממניות הצמיחה הטובות ביותר בבלוקצ’יין, והיא בהחלט אחת ממניות הבלוקצ’יין להשקיע בה.. 

GBTC

עוד מניות טכנולוגיות ובלוקצ’יין מובילות להיזהר בשנת 2020 היא Grayscale Bitcoin Trust (Btc) OTCMKTS: GBTC.

אחסון אחת ממניות הבלוקצ’יין הטובות ביותר והמטבעות הקריפטוגרפיים בבטחה יכול להיות מאתגר, ולפי גווני אפור, ניהול הקרנות של GBTC שווה יותר מהעמלה השנתית, ומדגיש את מערכת האבטחה שלה המשתמשת בתקני אבטחה מובילים בתעשייה. 

עם זאת, אנדרו שמאל ממחקר סיטרון סבור כי הדבר עשוי להיות לא חכם, במיוחד בפרמיות הגבוהות, העמלה השנתית וגורמי הסיכון הקשורים לתנודתיות הכוללת בשוק המטבעות.. 

זה גם לא עוזר שרכב ההשקעות לא נדרש להירשם ב- SEC. מניות ההנפקה הפרטית של הנאמנות מוגבלות גם לתקופת החזקה של שנה לפני שמשקיעים יכולים למכור אותן בשוק הציבורי, ולכן יש לשקול את הסיכונים שאין להם נזילות לתקופה זו.. 

GBTC מניות ביצועים

נכון לאוקטובר 2018, כל מניה במחיר המניות של GBTC שווה ערך לפחות מ- 0.0001 ביטקוין, מה שאומר שאתה צריך יותר מ -1,000 מניות של GBTC כדי להחזיק ביטקוין אחד. GBTC ראתה עלייה מתמדת בשנת 2017 והגיעה לשיאה בסוף השנה. 

עם זאת, הביצועים שלה בשנת 2018 השתנו, ובסך הכל היא חלה ירידה כלפי מטה, עם ירידה של כמעט 65% לעומת השנה הנוכחית נכון לאוקטובר 2018. ירידות תלולות יותר עשויות לגרום לכך שהמניות עלולות לאבד את רובן או את כולן מערכן. מחירו של הביטקוין עלה בשנת 2019, ו- GBTC עקב באופן טבעי.


מלאי GBTC Blockchain אינו מניה

אמון ביטקוין בגווני אפור אינו מניה רגילה אמיתית, ובעלי המניות של GBTC מחזיקים בחלק מנאמנות מענקים פתוחה. נאמני גרנטור מחזיקים לעיתים קרובות בסחורות ומטבעות פיזיים ונדרשים להחזיק בתיק קבוע, ולא בתיק משתנה. 

GBTC היא נאמנות המחזיקה רק באחת ממניות הבלוקצ’יין הטובות ביותר בביטקוין וחוק חברות ההשקעות משנת 1940 אינו מכסה נאמני מענקים, ולכן הם אינם מספקים הגנה על משקיעים אלה. הם גם אינם זכאים להסדרה על ידי נציבות הסחר בחוזים עתידיים בסחורות. 

האם מניית GBTC היא השקעה טובה?

GBTC הוא נאמנות שמחזיקה רק בביטקוין, אך בניגוד למחירי שוק הקריפטו, מחיר המניה של GBTC אינו תואם בדיוק את מחיר הביטקוין הבסיסי, הנוטה לתנודות פרועות. מניותיה יכולות להיסחר בפרמיה על נכסיה, או אפילו בהנחה על סך אחזקות הביטקוין שלה בהתאם לסנטימנט המשקיעים. 

עדיף למרבית המשקיעים ללמוד את שוק המניות ולהשאיר רשימת מעקב של חברות רווחיות לרכישת המניות הטובות ביותר בבלוקצ’יין.

עבור אלה שמוכנים לקבל סיכונים עצומים, GBTC מציעה הזדמנות להרווחים גדולים. 

הן כיכר (סימול: SQ) והן אפור ביטקוין אפור (Btc) OTCMKTS: GBTC מייצגת שתי מניות טכנולוגיות מבטיחות שצפויות להן בשנת 2020. עם זאת, דאגו שתעשו בדיקות נאותות משלכם בכדי להבטיח שתקבלו את ההחלטות הנכונות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map