מניות ותעודות הסל הטובות ביותר לרכישת בלוקצ’יין בשנת 2021

Blockchain נמצא יותר ויותר בשימוש בהשקעות ובעולם הקריפטו. אתה יכול לטעון שזה רעיון חדש יחסית אבל החברות המעורבות בו מבוססות היטב. אנו נכסה את חמש המניות הטובות ביותר של קרנות בלוקצ’יין וקרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל).

תעודת סל הכלכלה סירנה נאסדאק NexGen (BLCN)

BLCN היא אופציה נהדרת לצמיחה ארוכת טווח. זה הגדיל את הביצועים לאורך שנה ב 62.8% ונכסים בניהול 219.1 מיליון דולר. עם מדד הכלכלה של Nasdaq Blockchain, BLCN עוקבת אחר חברות בלוקצ’יין ומשתמשות בהן.

חברות השווקים המפותחים המציגות צמיחה במניות הערך הן יעדיה. נושא אחד יכול להיות מעורבותן של חברות ענק. זה עלול לפגוע בהתקדמות אך העסק מרוכז בתחומים רבים. אתה יכול בקלות קנה ביטקוין אדווה כאן.

לוועדת המדדים של BLCN תהיה האפשרות העיקרית בבחירת החברות שייכללו. בדרך כלל הם הולכים למחקר ופיתוח עבודות של החברה כנקודה העיקרית בתהליך ההחלטה. ל- BLCN יש יתרון גדול מכיוון שיש לה חשיפה לסוגים שונים של מגזרים.

הגבר תעודת סל של שיתוף נתונים טרנספורמציה (BLOK)

ישנה צמיחת ביצועים אדירה עם BLOK מכיוון שרשמה צמיחה של 112% בשנה. יש לה נכס של 535.9 מיליון דולר בניהול עם היקף ממוצע יומי של 389,233. עדיף אם לא תחפש רק מניה אחת של בלוקצ’יין.

אתה יכול למצוא מספר חברות עם האסטרטגיה שלה שכן הם משקיעים 80% בחזרה על אלה שמפתחים את הטכנולוגיה. זוהי דרך מגוונת של בלוקצ’יין שתביא לגיוון ההשקעה המסוכנת יותר. גישה בטוחה כשאנחנו יוצאים למהפכה טכנולוגית ענקית.

האסטרטגיה של BLOK היא לערבב הן את מלאי הצמיחה והן את הערך בעולם. תוכנה ושירות מעורבים באופן פעיל במניות הבלוקצ’יין. חברות המניות המובילות שלה כולן מעורבות בפלטפורמות הטכנולוגיות.

First Trust Indxx עסקאות חדשניות & תעודת סל (LEGR)

ל- LEGR יהיו לפחות 90% מהנכסים שהושקעו במניות ההון. יש לה 100 חברות הפועלות בפלטפורמות טכנולוגיות ובתעשיות פיננסיות. כשהקרן מגיעה מגופים חזקים אלה, יש לה נכסים של 57.2 דולר בניהול.

צמיחת הביצועים היא 22.5% בשנה עם נפח יומי ממוצע של 10,294. הקרן של LEGR מכוונת למדד Indxx Blockchain מכיוון שהיא מספקת שירות קרנות ראשון. זה עוקב אחר חברות שמשקיעות ומפתחות מוצרים באופן פעיל.

האינדקס שלהם עוקב באופן בלעדי אחר חברות עם משאבי בלוקצ’יין. הוא עוקב אחר אינדקס הבלוקצ’יין של Indxx עם התמקדות בכל החברות ברחבי העולם. מכיוון שהחברות המעורבות בדרך כלל עובדות על טכנולוגיה, היא נהנית מהפרדיגמות הטכנולוגיות החדשות.

ריבוע (SQ)

ריבוע מעורב בהיבטים רבים בחיינו האישיים. מעבד התשלומים שלו מקל על החיים מכיוון שהוא מציע תוכנה המקלה על העסק שלך. הם גם משקיעים בחברות קנייה כולל Weebly בשנת 2018.


2020 הייתה אחת השנים הטובות ביותר עבור כיכר כיוון שהם רואים גידול של 140% בהכנסות נטו. לחברת התשלומים הסלולרית שירות העברת כספים מעמית לעמית עם אפליקציה סלולרית. הם החלו באופציה של מסחר בביטקוין כבר בשנת 2018.

זו הייתה החלטה נבונה מכיוון שהעסק נהנה מהצלחה רבה בהכנסות הביטקוין. העלייה גם הולכת וגוברת בכל רבעון והם בסופו של דבר לקנות ביטקוין בשווי 50 מיליון דולר שנה שעברה. המעורבות המוקדמת של כיכר בקריפטוגרפיה עשתה המון טוב לחברה.

ויזה (V)

באופן טבעי, זה נתון שחברות עם שירות כרטיסי אשראי רואים את הבלוקצ’יין היו אחד הגבולות בעסק. ויזה היא אחת מאותן חברות שכן הן מעורבות כבר מהעידן ההתחלתי בשנת 2016.

זה עוזר לשלב אותו בתשלום מאובטח לעסק-לעסק. זה יכול לאפשר לך להמיר אותו למזומן, כמו גם לתשלומי תגמול. ללא ספק רב, VISA ממלאת את אחד התפקידים העיקריים בתעשייה ההולכת וגדלה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

המעורבות של ויזה בהשקעה בבלוקצ’יין מתחילה בויזה B2B Connect שלהם. הוא הוצג עבור שירות תשלומים מאובטח באמצעות אפשרות blockcahin. כעת יש להם אפשרויות לחבר חיוב וזיכויים לארנקים של קריפטו. זה מקל על החיים כיוון שתוכל להתמודד עם התשלום בקלות מוחלטת.

העתיד כאן

ישנן אפשרויות רבות אם אתה מחפש את המניות והתעודות הסל הטובות ביותר בבלוקצ’יין. BLCN ו- BLOK הן אפשרויות טובות אם אתם מתכננים צמיחה ארוכת טווח. עם אנשים כמו ריבוע וויזה, יש לך את השחקנים העיקריים של בלוקצ’יין. בסך הכל שנת 2021 צפויה לסמן משיכה עולמית לטכנולוגיות הבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map