ביטקוין יכול להגיע ל -400 אלף דולר עד שנת 2021

  • המחיר הממוצע בשנת 2021 יכול להיות סביב 100 אלף דולר.
  • התרחיש מציע גם 40 אלף דולר בתרחיש הפחות חיובי.
  • השוק עשוי להזדקק חודשים לפני שהוא יחווה מגמה שורית נוספת.

אוגוסט יוצא לדרך וזה בדרך כלל חודש של תנודתיות גבוהה בשוק.

חדשות המאקרו של יום רביעי לא הצליחו לשנות אף אחד מהתרחישים העיקריים עבור מטבעות קריפטוגרפיים.

אני אשתמש בתירוץ להיכנס לחודש החג הקלאסי כדי לעשות עבודה קטנה של חיזוי מחירים למחזור השנתיים הבא.

סוג הקרנה זה מתקדם כל כך בזמן והופך אותו למורכב מבחינה טכנית עם מידה גבוהה של אקראיות.

BTC / USD נשלט במשך שנים על ידי קו מגמה שסביבו הוא מקיף במשך תקופת זמן משמעותית.

המחיר הממוצע של תחזית זו בשנת 2021 הוא 100 אלף דולר, אך עלינו לזכור כי המחיר יכול לחרוג במידה ניכרת מהטווח הזה מבלי לשבור את יחסי הגומלין.

כפי שציירתי בתרשים, הטווח הגבוה יהיה בסביבות 430 אלף דולר, ואילו הטווח הנמוך יהיה כבר 40 אלף דולר מוזלים..

הגדרת טווח מחירים עתידי היא פשוטה יחסית. אך איננו יכולים לשכוח כי לתנודתיות יש השפעה משמעותית בטווח הקצר והיא יכולה להגיע לרמות מוגזמות של סטייה מהממוצע.

תרשים יומי של ETH / BTC

צמד ה- ETH / BTC נסחר כרגע ב -0.0213 ונשאר ברמת ייסורים שגוררת את פלח Altcoins.

מבנה הממוצעים הנעים מעיד כי התרחיש הנוכחי עדיין יימשך מספר חודשים. שלושתם נוטים כלפי מטה, ואם הם יחליטו לשנות כיוון, זה לא יהיה תהליך מהיר.

מעל למחיר הנוכחי, רמת ההתנגדות הראשונה היא ב 0.0221 (עמידות במחירי עומס), ואז השנייה ב 0.023 (עמידות במחירי עומס) והשלישית ב 0.0245 (EMA50).

מתחת למחיר הנוכחי, הרמה הראשונה של התמיכה היא ב 0.021 (תמיכה בגודש מחירים), ואז השנייה ב -2020 (תמיכה בגודש מחירים), והשלישית ב 0.0155 (תמיכה בגודש במחיר כפול).


ה- MACD בתרשים היומי מאבד הן את הפתיחות בין הקווים והן את הצלב השורי. ההתפתחות הסבירה ביותר היא תנועה רוחבית עד שהקווים מתקרבים זה לזה – ויש דחייה שורית.

ה- DMI בתרשים היומי מראה דובים מוכנים לניסיון נוסף לפרוץ את קו ADX, שיחדש את המגמה הדובית. השוורים אינם משוכנעים באפשרויותיהם וממשיכים לסגת – מחכים לרגעים טובים יותר.

BTC / USD תרשים יומי

BTC / USD נסחר במחיר של 9,952 דולר ונשען ישירות על EMA50. המהלכים הפוכים הם מינימליים ומהלך מהותי יותר נראה לא סביר.

לאחר המהלך של יום רביעי, המדדים הגיעו לנקודות מעבר, והסיכוי לתנועות דחייה גבוה משמעותית.

מעל למחיר הנוכחי, רמת ההתנגדות הראשונה היא 10,800 דולר (עמידות במחירים), ואז השנייה 11,200 דולר (עמידות במחירים), והשלישית – 14,000 דולר (עמידות במחירים ומקסימום יחסי).

מתחת למחיר הנוכחי, הרמה הראשונה של התמיכה היא 9,650 $ (תמיכה במחירי עומס), ואז השנייה 9,150 $ (תמיכה בעומסי מחירים) והשלישית ב 8,800 $ (תמיכה בעומסי מחירים ו- SMA100).

ה- MACD בתרשים היומי הגיע לנקודת החוצה השורית שלו ביום רביעי. לעת עתה, המעבר אינו שלם, וכנראה תהיה תנועת דחייה כלפי מטה.

ה- DMI בתרשים היומי מציג גם נקודת מעבר, כאשר השוורים נלחמים להשתלט על השליטה בחזרה בידיהם של השוורים. שני צדי השוק נעים מעל קו ADX, כך שהם יכולים להאיץ את כוח המגמה ללא מכשולים.

תרשים יומי של ETH / USD

ETH / USD נסחר כרגע ב 212.9 דולר ונמצא באותו טווח מאמצע יולי. המחיר נע בין תקופות SMA 100 ל -200. שני הממוצעים הנעים מראים נטייה כלפי מעלה. מצד שני, ה- EMA50 עוקב אחר המחיר במהירות וקרוב לחצות את ה- SMA100 ולפתוח תרחיש מורכב יותר בשבועות הקרובים..

מעל למחיר הנוכחי, רמת ההתנגדות הראשונה היא 215 $ (עמידות במחירים), ואז השנייה 220 $ (עמידות במחירים) והשלישית ב 235 $ (עמידות במחירים, SMA100 ו- EMA50).

מתחת למחיר הנוכחי, רמת התמיכה הראשונה היא 207 דולר (תמיכה במחירי עומס), ואז השנייה 200 דולר (תמיכה בעומסי מחירים) והשלישית במחיר 195 דולר (תמיכה בעומסי מחירים).

ה- MACD בתרשים היומי שומר על הצלב השורי, למרות שהוא לא מצליח לשפר את המדרון או את הפתיחות בין הקווים. זה ממשיך להראות מבנה שביר מאוד.

ה- DMI בתרשים היומי מראה כי דובים מאבדים כוח ופונים דרומה בבירור. לשור אין את זה כל כך ברור ונשארים באותן רמות של השבועות האחרונים.

תרשים יומי של XRP / USD

XRP / USD נסחר במחיר של 0.313 $ ואינו מצליח להתגבר על עמידות הגודש במחיר כפול של 0.32 $.

מעל למחיר הנוכחי מעבר ל -0.32 דולר, רמת ההתנגדות הראשונה היא 0.335 $ (עמידות במחירי גודש), ואז השנייה ב -0.345 $ (עמידות במחירים ו- SMA200) והשלישית ב -0.352 $ (EMA50).

מתחת למחיר הנוכחי, רמת התמיכה הראשונה היא 0.308 $ (תמיכה בגודש מחירים), ואז הרמה השנייה היא 0.30 $ (תמיכה בגודש מחירים), והרמה השלישית היא 0.296 $ (תמיכה בגודש מחירים).

ה- MACD בתרשים היומי מראה צלב שורי, למרות שאין נטייה ולא פתיחות בין הקווים. השבריריות של מבנה מסוג זה ניכרת כאשר מסתכלים על התנהגות המחירים.

ה- DMI בתרשים היומי מציג דובים המחייבים ושומרים על אותן רמות בשבועות האחרונים. השוורים משפרים את עמדותיהם ומתקרבים בהדרגה לרמת הצד המוכר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map