5 הפרויקטים המובילים ביותר ברשת Binance Smart

ישנם פרויקטים שונים שמתחילים להתרחב ברשת החכמה Binance (BSC). רשת בלוקצ’יין זו נוצרה במטרה להציע למשתמשים ולמפתחים שירותים יעילים, מהירים ואמינים יותר מאשר רשתות חסימות מסורתיות. 

זו הסיבה שהחלטנו ליצור מדריך זה של 5 הפרויקטים המובילים ביותר ברשת Binance Smart. שוק האוצר המבוזר (DeFi) גדל במהלך שנת 2020 וניתן לראות זאת במספר רב של פרויקטים חדשים שפורסמו. 

PancakeSwap

PancakeSwap היא בורסה מבוזרת (DEX) הפועלת על גבי ה- BSC. עם זאת, פלטפורמה זו פועלת לא רק בתור DEX אלא גם כספק שירותי פיננסים מבוזרים (DeFi). 

חלק מהתכונות המוצעות כיום על ידי PancakeSwap כוללות מסחר, הרווחת ריבית בחוות תשואה שונות והשתתפות בהגרלת PancakeSwap. 

פלטפורמת המסחר עובדת כיצרנית שוק אוטומטית (AMM) המאפשרת למשתמשים להחליף את המטבעות שלהם באמצעות ה- BSC. זה דומה לאופן שבו DEX עובד על גבי רשת Ethereum (ETH). ההבדל העיקרי הוא שרשת Binance יעילה בהרבה, מבחינת עמלות וזמני עסקאות. 

פתרון ה- Earn יעזור למשתמשים להרוויח את מטבע הקריפטוגרפיה של CAKE. ניתן להשיג זאת על ידי השתתפות בחוות תשואה, היערכות וגם בריכות סירופ. בריכות סירופ מאפשרות לפרויקטים להפיץ חלק לאסימונים שלהם לבעלי אסימונים של CAKE. 

לבסוף, הגרלת PancakeSwap מאפשרת למשתמשים להתאים 4 מספרים בכרטיסים שרכשו ולזכות ב 50% מכלל מאגר ההגרלות. עם זאת, משתמשים המתאימים לשני מספרים או יותר במיקום הנכון מובטחים גם לזכות בפרס. 

בשבוע האחרון, PancakeSwap יש רשום 34,44,000 משתמשים שטיפלו בהיקף של 106 מיליון דולר. יתר על כן, 64,910 עסקאות עובדו באמצעות PancakeSwap. כיום, זהו הפרויקט הגדול ביותר שרץ על גבי רשת Binance Smart Chain. 

החלפת פנקקה

BSCex

BSCex היא בורסת מטבעות מבוזרת חדשה שרוצה להפוך את שירותי Binance מחוץ לרשת לזמינים בבלוקצ’יין. יתר על כן, הצוות העומד מאחורי BSCex פועל גם במטרה לקדם תכונות רבות בשוק DeFi על מנת לספק למשתמשים יתרונות כלכליים.. 

BSCex פועלת על ידי יישום טכנולוגיה הנקראת Cross Liquidity Layer 2. באופן זה, ניתן להשתמש בנזילות של AMM שונים ב- BSC על מנת להציע למשתמשים שירותי נזילות וחקלאות תשואה טובים עוד יותר עבור סוחרים.. 

חלק מהשירותים שמציעה BSCex כוללים SwapX, Launchpad, LaunchpoolX ו- DexX. SwapX הוא מוצר המפתח שמציעה המערכת האקולוגית של BSCex. זה עובד כמו החלפת נוזלים של Binance אך הוא מציע פתרונות ואפשרויות מתקדמים הרבה יותר עבור המשתמשים. בנוסף לכך, SwapX תומכת במכוניות יציבות אחרות ובנכסים דיגיטליים, מה שהופך אותה לנגישה יותר לכולם. 

כפי שמציעים השמות, LaunchpadX ו- LaunchpoolX מייצגים את פתרונות החליפין של Binance אך בבלוקצ’יין. באמצעות LaunchpadX, משתמשים יכולים לגייס כספים בקלות באמצעות הצעות Inital Dex (IDO). LaunchpoolX מאפשר למשקיעים להשתמש באסימונים כדי לחוות אסימונים חדשים בחינם. זה יתגמל את המשתמשים במטבעות שהוטבעו לאחרונה וניתן לסחור בהם מאוחר יותר. 


DexX הוא בורסת הקריפטו המבוזרת המשתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להשיג את הנזילות הטובה ביותר עבור סוחרים. זה יאפשר למשתמשים לקבל את הפונקציות של מרכזיה מרכזית ומגוון רחב של הזמנות שוק. 

האתר הרשמי של BSCex

וֵנוּס

ה פרוטוקול ונוס הוא השני מבין 5 הפרויקטים המובילים ביותר שלנו ברשת Binance Smart. ונוס עובדת כמערכת שוק כספים אלגוריתמית שמטרתה להביא מערכת הלוואות ואשראי מבוזרת לרשת החכמה Binance. 

הצוות העומד מאחורי פרוטוקול ונוס פעל במטרה להציע למשתמשים אפשרות ללוות נכסים ששווים הוא 75% או נמוך מהנכסים המסופקים כבטוחה. יתר על כן, אנשים יכולים להרוויח ריבית על ידי מתן נזילות לפרוטוקול. 

יתר על כן, משתמשים יכולים לטבוע את הנכס הדיגיטלי של VAI. VAI הוא מטבע יציב שמוצמד ביחס של 1 ל -1 לדולר האמריקאי. בנוסף, משתמשים יקבלו גישה לאסימון XVS הפועל כאסימון ממשל BEP-20. משתמשים יוכלו להשתמש בו להצבעה ולהיות חלק מהחלטות הרשת. 

ונוס היא גם אחת מ הגדול ביותר פרוטוקולים הפועלים על גבי הרשת החכמה Binance. בשבעת הימים האחרונים היו 1.21 אלף משתמשים בפלטפורמה שטיפלו בהיקף כולל של 96.44 מיליון דולר ועיבדו 14,760 עסקאות.. 

ונוס בינאנס

BakerySwap

BakerySwap הוא גם אחד הפרוטוקולים הגדולים והפופולריים ביותר שרצים על גבי רשת החכמה Binance. פרויקט זה פועל כפרוטוקול עשיית שוק מבוזר ואוטומטי המציע גם פתרונות מסחר NFT למשתמשים. 

בנוסף לכך, BakerySwap פועלת גם על מנת להפוך לאבולוציה של Uniswap, אחד הפרוטוקולים הגדולים ביותר של DeFi בשוק הקריפטו. ההבדל העיקרי הוא ש- BakerySwap יכולה להציע שירותים טובים יותר במחיר זול יותר ובצורה הרבה יותר יעילה. 

BakerySwap עובד עם אסימון ה- BAKE שיכול לשמש להצבעה למשילות וגם לקבלת דיבידנדים מדמי עסקה. יתר על כן, משתמשים יכולים להשתמש באסימון ליצירת ארוחות משולבות אקראיות, ויצירת NFT ייחודית שתעבוד כפריט שניתן לאיסוף וככלי חקלאי ל- BAKE.. 

כדאי לקחת בחשבון שהתמורות שמציעה פלטפורמת BAKE לבריכות נזילות כוללות BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ו- BAKE לעומת BNB.. 

הפלטפורמה מטופל 715 משתמשים בשבעת הימים האחרונים והצליחו לבצע יותר מ -5,670 עסקאות. היקף המסחר הכולל היה שווה ל -2.32 מיליון דולר. 

BakerySwap

פרוטוקול ספרטני

ה פרוטוקול ספרטני הוא פרוטוקול לנזילות מתמרצת וגם לנכסים סינתטיים המופעלים על גבי רשת Binance Smart Chain. באמצעות תמריץ משקיעים ניתן להקים וליצור מגוון רחב של מאגרי נזילות המשמשים לייצור אסימונים סינתטיים, הלוואות, נגזרים ועוד.. 

על ידי העמדת זמינות מאגרי נזילות מעודדים, ניתן להניע השקעות בשוק ולהעניק נזילות. על ידי שימוש בערכת עמלות רגישות לנזילות, המערכת יכולה לתקן את כוח הקנייה האסימוני בכל עת ולאפשר צמיחה ניתנת להרחבה. 

משתמשים יכולים ליצור מגוון רחב של נכסים סינתטיים המשתמשים בעוגני מחירים הניתנים על ידי מאגרי נזילות. נכסים אלה יבוטחו גם על ידי מניות מאגר נזילות. 

ספרטני

חמשת הפרויקטים המובילים ביותר בנושא מילות גמר של Binance Smart Chain

ישנם פרוטוקולים ופלטפורמות רבות אחרות הפועלות על גבי רשת Binance Smart Chain. Binance גם מרחיבה את הפתרונות והשירותים שלה למספר רב של משתמשים וסוחרים חדשים. בחמשת הפרויקטים המובילים ביותר ברשת Binance החכמה, ראינו כיצד DeFi ממשיך לשלוט בשוק המבוזר. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map