אסימונים לא דשנים: אספנות, אמנות, משחקים ועוד

בשנים האחרונות תעשיית הבלוקצ’יין הפכה לשוק גדול של חברות לשחרור מוצרים ושירותים משלהם. טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת לא רק עזרה לחברות ליצור מטבעות וירטואליים משלהן, אלא גם הצליחה ליצור אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT).

כיום ישנם מקרי שימוש רבים לאסימונים שאינם ניתנים לפטירה כמו פריטי אספנות, אמנות, פריטים במשחקים מבוססי בלוקצ’יין וגם ספקולציות. יתר על כן, ישנם כמה מובילים בחלל שמנצלים גם את כוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לעזור לאחרים ליצור אסימונים הניתנים לאיסוף משלהם..

מהו אסימון שאינו פגום?

אסימונים שאינם פטרייתיים הם אסימונים הצפנתיים המספקים למשתמשים אפשרות להחזיק דברים ייחודיים דיגיטלית. היתרון העיקרי של NFT אלה קשור לעובדה שלא ניתן להחליף אותם באופן הדדי מכיוון שזה יכול לקרות עם כמה מטבעות וירטואליים הממוקדים בפרטיות. כל אחד מ- NFT אלה יהיה ייחודי ומיוחד בדרכו.

בשל איכות ומפרט זה, NFTs הפכו שימושיים מאוד במגוון רחב של תעשיות, גם מחוץ לעולמות הקריפטו והבלוקצ’יין המסורתיים. עם חברות NFT חברות יכולות ליצור בקלות נכסים נדירים שאפשר לבסס על בסיס טכנולוגיית בלוקצ’יין.

כיום, רשתות ה- NFT הללו עבדו באופן מאסיבי ברשתות בלוקצ’יין כמו את’ריום (ETH) או טרון (TRX), כל אחת מהן עם הסטנדרטים שלהן. רשת RSK מאפשרת גם למשתמשים, חברות ומפתחים ליצור אסימונים ו- NFT שניתן לאסוף בכמה צעדים פשוטים וקלים..

איסוף CryptoKitties

אחת הדרכים בהן התרחבה NFT היא עם CryptoKitties. זו הייתה אולי הפעם הראשונה בה נעשה שימוש מאסיבי ב- NTF על ידי משתמשי הצפנה ולא הצפנה. הפלטפורמה השתמשה ברשת את’ריום בשנת 2017 ובתחילת 2018 במטרה לבנות פלטפורמה בה המשתמשים יוכלו להחליף את החתולים שלהם שניתן לאסוף – בחלק מהמקרים הם היו שווים אלפי דולרים..

הטירוף למשחק זה הוביל לעומס רשת את’ריום שרשמה עלייה אדירה בדמי העסקה ובזמני העיבוד האיטיים. משתמשים רבים באותה תקופה החליטו לעבור לרשת Litecoin (LTC) בגלל העמלות הנמוכות והגודש.

CryptoKitties מתיישבים תקדימים. משתמשים החליפו אסימונים של NFT מבלי שידעו אפילו שהם מטפלים בחפצים ייחודיים ובעלי ערך. המשתמשים לא היו צריכים לדעת שחתולים אלה הם ייחודיים. לא היו שני חתולים זהים ב- CryptoKitties ולכל אחד מהם היה קוד זיהוי ייחודי לזהותו.

אבולוציה של NFTs

ה- ERC-721 נחשב כסטנדרט ל- NFT. נכון לעכשיו, הוא משמש בכל רחבי העולם על ידי חברות ומשתמשים על מנת לטפל באסימונים שאינם פטרייתיים. בעוד ש- CryptoKitties היה הפיתרון הראשון שהוטמע באופן מסיבי בחלל הצפנה, ישנם מקרי שימוש רבים אחרים של NFT..

משחקים ויוזמות אחרות החלו להשתמש ב- NFT אלה על מנת להציע למשתמשים אפשרות לטפל באסימונים מבוססי בלוקצ’יין שהיו ייחודיים. משתמשים יכולים להיות בטוחים שהפריטים שהם מחזיקים אינם חוזרים על עצמם ולא ניתן להעתיק אותם.

כעת, כשמדובר ב- NFT, Ethereum אינה האופציה היחידה. RSK מספקת גם פתרון קל לשימוש למי שרוצה ליצור אסימונים של ERC-721 בכמה צעדים פשוטים. בסעיפים הבאים ננתח את ההשפעה שיש ל- RSK כרגע בשוק וכיצד היא מקדמת ומשתמשת באסימני ERC-721..

בעתיד נוכל לראות בין השאר קריפטו ואמנות מסורתית מיוצגים עם אסימונים שאינם פטרייתיים. השוק גדול מאוד עבור NFTs, וזה בהחלט הולך להיות ממונף על ידי חברות וחברות בשוק.


היו מקרים שבהם חברות וקבוצות ספורט יצרו NFT משלהם כדי לחלוק בין אוהדיהם. למרות שזה לא הגיע למספר רב של משתמשים, היוזמות היו בהחלט צעד טוב לקראת הגברת הידע של מחסור וייחודיות בבלוקצ’יין בקרב משתמשים שאינם קריפטו ברחבי העולם. זהו עדיין שוק מוקדם והצמיחה הפוטנציאלית בהחלט מהווה המון עתיד.

RSK בונה את התשתית ליצירת אסימונים הניתנים לאיסוף

בעוד שיוצר אסימון NFT יכול להיות מסובך איכשהו, RSK מאפשרת כרגע למשתמשים לעקוב אחר מדריך פשוט ליצירת אסימונים שאינם פטרייתיים. זה הולך להיות פשוט מאוד ומשתמש ברשת הבלוקצ’יין של RSK. משתמשים יכולים פשוט לעקוב אחר המדריך שיצרה החברה או לנסות פתרונות ואפשרויות חדשות אם יש להם ניסיון בטיפול באסימני ERC-721.

אסימונים של ERC-721 חשובים מאוד מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים להעביר את הבעלות על אסימון, והוא כולל גם אפשרות לשאול על בעל אסימון. באופן זה, המשתמשים יהיו המחזיקים האמיתיים בנכסים המגובים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

RSK משתף גם את הקהילה תוכן חינוכי כיצד ליצור אסימונים שאינם פטרייניים בראש רשת RSK בכמה צעדים פשוטים. הם קיימו סמינר מקוון בו הם מציגים את כל המידע שמשתמשים חייבים לדעת על מנת שהאסימונים הלא-פטרייתיים שלהם ייפרסו ברשת RSK ומוכנים לשימוש..

יש מספר סמינרים ברשת ששותפו על ידי RSK Smart וכי מאפשרים כעת למשתמשים לקבל מידע נוסף על NFT, בין היתר. הם חולקים מדריכים מפורטים מאוד עם נתונים שלב אחר שלב לחברות ולמפתחים כדי לקבל מידע ברור מאוד כיצד להגדיר נכון את ה- NFT שלהם בשוק ולהתחיל למנף את כוחם..

מילים אחרונות

NFTs התרחבו בכל רחבי העולם בשנים האחרונות. היו כמה חברות המציעות פתרונות ברורים ומידע על אסימונים שאינם פטריות. שתיים מחברות אלה כוללות את CryptoKitties, שהוציאה את היישום המצליח הראשון ומשחק האיסוף על גבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין באמצעות NFT..

בינתיים, RSK עובדת על בסיס יומי על מנת לחנך את הקהילה כיצד לפרוס אסימונים שאינם פטרייתיים. הם יצרו סמינרים מקוונים ותכנים חינוכיים שיעזרו מאוד לקהילה להתחיל להשתמש בפרויקטים שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map