פני מניות על רובינודה

Investopedia מתאר מלאי אגורה כמניה של חברה קטנה אשר בדרך כלל נסחרת בפחות מ -5 דולר למניה. בדרך כלל, מסחר במניות אגורה מתרחש כמניות OTC באמצעות עסקאות ללא מרשם (OTC) למרות שישנן מספר מניות אגורה הנסחרות בבורסות גדולות כמו NYSE ונאסד”ק.. 

ממניות זהב למניות קנאביס, מניות אגורה עליונה אינן מוגבלות לתעשייה מסוימת.

למרות שאתה יכול להרוויח משמעותית במסחר במניות אגורה, מניות זולות אלה נושאות את הסיכון לאבד סכום משמעותי מההשקעה שלך תוך תקופה קצרה..

מניות פני פופולריות מכיוון שהן חסרות חסמי כניסה והן מושכות למדי לסוחרים מתחילים שעלולים למצוא עצמם חסרי הון.

נכון לעכשיו, חלק מהמניות החמות ביותר ברשת כוללות מניות ביוטכנולוגיה, מניות אנרגיה, מניות מריחואנה ומניות טכנולוגיות.

הודות למניות אגורה של רובינודה, סוחרי מניות אלה יכולים לגשת למניות זולות תוך שהם מחויבים בדמי סחר אפסיים

במאמר זה, אנו מתמקדים בשתי מניות הנמצאות בקטגוריית מניות אגורה של רובינודה שעליך לשקול בשנת 2020.

LightInTheBox (סימול: LITB) – מלאי אגורה לצפייה

LITB, הידועה גם בשם LightInTheBox Holding Co., Ltd. במלואה, הינה חברה קמעונאית בינלאומית שמבוססת באופן מקוון ומספקת את מוצריה לצרכנים שממוקמים בלמעלה מ- 200 מדינות ברחבי העולם.. 

מטה החברה שבסיסה בבייג’ינג, סין, נוסד בשנת 2007. כיום מדובר באופציה למסחר במניות אגורה שכן מניותיה נסחרות בכ -90 סנט..

זה מושך צרכנים על ידי הצגת מוצרי לייף סטייל שלו דרך אתרים שונים, כולל MinilnTheBox.com, LightInTheBox.com, ועוד כמה אתרים הזמינים בלמעלה מ- 26 שפות עיקריות..

מדוע LITB תרוויח מלאי גדול בתיק שלך

רשימת מניות האגורה לצפייה, במיוחד מניות מתחת ל -1 דולר ארוכה למדי. עם זאת, אף אחד אחר לא מציע תשואות פוטנציאליות כמו LITB. 

נכון לעכשיו, במחיר של 90 דולר, המניה אמורה ליהנות משינויים שביצעה החברה בכדי לשפר את היעילות התפעולית, בקרת עלויות ואופטימיזציה של מוצרים. 

השיפורים ניכרים כבר בתוצאות הכספיות האחרונות וסייעו לחברה לרשום את רבעון ה- GAAP הרווחי הראשון שלה מאז 2014.


לדברי מר ג’יאן הוא, מנכ”ל LightInTheBox, “ההתמקדות בשיפור אופטימיזציה של מוצרים, הגברת מעורבות הלקוחות והרחבת סולם השוק שלנו הייתה קריטית להצלחה שראינו עד כה. “

אז אם אתם בוחרים מניה מקוונת, במיוחד מניות סיניות, או מרשימה ארוכה של מניות טק, חשוב שתדעו את השוק בו היא נמצאת. בגלל העמדה הזו, LITB נמצאת ברשימת מומחי גרוש המומחים לצפייה. רשימה. זו יכולה להיות מניית צמיחה מצוינת בתיק, אם כי יש בה סיכונים (כמו גם כל הפעילות במסחר במניות).

Great Panther Mining Ltd (סימול: GPL)

GPL: Great Panther Mining Ltd (סימול: GPL)

חברת Great Panther Mining Ltd (סימול: GPL) היא חברת כריית כסף וחיפושי ביניים. החברה מפעילה שלושה מוקשים בברזיל, פרו ומקסיקו. לאחרונה, חברת Great Panther Mining Ltd הציגה הערכות ייצור ברבעון הרביעי לאחר שייצרה 146,853 אונקיות זהב. 

נתון זה היווה דחיפה משמעותית לחברה ותרם באופן משמעותי לייצוב מאזן החברה. יתר על כן, תזרים מזומנים משופר צפוי יפחית את הסיכון לחברה, ומשקיעים רבים יותר יתפתו לרכוש את מניות הפרוטה. 

נכון לעכשיו, GPL היא בין מניות הפרוטה המובילות לרכישה שכן היא נסחרת ב -0.60 דולר למניה. אם אתם מחפשים מניה זולה שתמשיך לגדול מהייצור הגבוה יותר ועליית מחירי הזהב, GPL היא זו שתמשיך. אם מחיר הזהב יעלה, מניית המניה תעבור ל -1.20 דולר, וזה אירוע סביר. 

זו עלייה של 66% עד 100% מבחינתך. 

התנודתיות היא חלק מהערך היומי הצפוי, הטווח שבו עובד משקיע בלתי פורמלי. תנודתיות רבה יותר מראה יתרון ראוי לציון יותר של חוסר המזל. 

לאחר ניתוח תנודתי של מניית GPL, הוא עומד על 6.36%. זה מצביע על תשואות ראויות לציון גבוהות יותר עבור משקיעים שרוכשים את מניות אגורה זו בקרוב. 

יתר על כן, אינפלציה שעלולה להיות גבוהה יותר, התפרצות האחרונה של נגיף העטרה בסין והמתיחות הגיאו-פוליטית המוגברת הם חלק מהגורמים העיקריים שדוחפים את המשקיעים לנכסים בטוחים יותר.. 

אחד מהנכסים הבטוחים יותר הם מניות GPL. כאמור לעיל, זו אחת ממניות הפרוטה המובילות לרכישה עבור המשקיעים לאור פוטנציאל ההחזר הגבוה על ההשקעה שלה. 

לכן, אם אתם מחפשים מניות אגורה להשקעה בה, מניות GPL צריכות להיות בראש רשימת הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map