TrustSwap – פיתוח ושדרוג הדרך לעיבוד עסקאות DeFi

TrustSwap הוא בחזית ה שוק מימון מבוזר (DeFi) מבחינת חדשנות, אבטחה ושירותים. החברה היא כיום אחת הדרכים הקלות ביותר עבור משתמשים ומשקיעים לבצע עסקאות קריפטו בטוחות ומהירות מבלי שיהיה צורך לסמוך על מתווך מהימן..

עסקאות defi בנאמנות

רקע TrustSwap

החברה הוקמה על ידי המנכ”ל הנוכחי ג’ף קירדייקיס, המסביר כי תקופת הצעת המטבע הראשונית (ICO) למטבעות קריפטוגרפיים הושפעה משכר טרחה גבוה מעורכי דין ומבעיות שאיבה וזריקה של אסימונים.

כאשר חברת הון סיכון השקיעה בפרויקט קריפטו עם הנחה, החברה שמוכרת את האסימונים חייבת להבטיח שהמטבעות לא יימכרו מיד לאחר מכן, ותמוטט את מחיר האסימון בשוק. בעוד שעורכי דין יכלו לפתור נושא זה בתשלום של 5% עד 10%, קירדייקיס חשב כי יכול להיות פיתרון זול יותר לבעיה זו..

זו הסיבה שהוא העלה את הרעיון של שירות חוזה חכם שיאפשר תשלומים מבוססי זמן. פתרון זה יסייע בהפחתת ההשפעה השלילית של חברות VC שמוכרות את המטבעות שרכשו בהנחה במחירי שוק המייצרות התרסקות בשוק..

הבנת התכונות העיקריות של TrustSwap

פלטפורמת TrustSwap מאפשרת למשתמשים בעצם להחליף כסף בצורה אמינה ובטוחה. משתמשים יכולים להיות בטוחים ב 100% שתשלומים יעובדו כראוי ובמועד מדויק באופן אוטומטי לחלוטין. זה פותר בעיות רבות בשוק שהשפיעו על משתמשים וחברות.

משתמשים יכולים גם לפצל את התשלומים שלהם ולהשתמש בתאריכים שונים כדי לשלוח כספים אלה. ראוי לקחת בחשבון כי TrustSwap עובדת כיום עם כל המטבעות מבוססי האת’ריום הקיימים בשוק, כולל מטבעות יציבים כגון True USD (TUSD) ו- DAI, בין היתר..

ישנן מספר חברות מטבעות וירטואליים העובדות כיום עם מטבעות נוכחיים ומשלמות ללקוחות ולעובדים בתעודות המטבעות הללו. זו הסיבה שבוודאי חשוב שהתפקיד ש- TrustSwap עושה כרגע בשירותיו ובתכונותיו.

אמון בתכונות מפתח להחלפה

דרך העבודה TrustSwap

פלטפורמה זו הולכת לעבוד בצורה מאוד פשוטה וקלה עבור חברות שיוכלו לשלוח ולקבל תשלומים מבלי שיהיו תלויים בצד שלישי מהימן. על ידי שימוש בפלטפורמה זו, המשתמש יצטרך לבחור את הסכום שישולם, את מספר התשלומים שישולם ואת מקבלי התשלומים..

ישנן חברות רבות ומקרי שימוש הקשורים להחלפת אמונים. זה בהחלט משהו שיחולל מהפכה בשוק DeFi ויאפשר לחברות להפחית את תשלומי עיבוד הזמן שלהם. אוטומציה של תהליכים היא גם דרך חשובה לתקנן את אופן העבודה של חברות וסטארטאפים, תוך שיפור היעילות והפרודוקטיביות.

מקרי שימוש ב- TrustSwap

החברה מציעה כיום מספר רב של מקרי שימוש שיקלו על חברות ומשקיעים לטפל בכספיהם.

אחד מהם קשור ל אסימונים נעולים בזמן. ניתן לנעול אסימונים של מייסדים ועובדים בתזמון שחרור מבוסס זמן על מנת לסייע בהגברת האמון בקרב המשקיעים והמשתמשים.

ICOs רבים והצעות Exchange Inital (IEO) יכולים לפתוח את האסימונים שיצרו ופשוט להעביר אותם למשתמשים, מייסדים ועוד. זה יכול להיות דבר שלילי עבור משקיעים המחפשים שקיפות באופן הטיפול בתשלומים והעברות.

TrustSwap פותר בעיה זו בכך שהיא מאפשרת לממציאים לקבוע לוח זמנים ברור לגבי אופן עיבוד התשלומים ליוצרים אסימונים למייסדים ולמשתתפים אחרים..

ה צוואה מיידית ביצוע יאפשר לך ליצור חוזה חכם שישלח את הכספים שיש לך לאהובים שלך לאחר שתפטר. למרות שזה משהו עצוב לדבר בהחלט, חשוב לדעת שהכספים שאנו מחזיקים לא ייעלמו בסופו של דבר.

אחת הדוגמאות שאנו יכולים להזכיר בשנים האחרונות הייתה הנושא שהשפיע על ה- קוואדריגה CX המרת מטבעות קריפטוגרפיים. חילופי הדברים הודיעו בינואר 2020 כי הבעלים של הפלטפורמה ג’רלד קוטן נפטר עקב מחלה שפגעה בו.

הנושא העיקרי שהשפיע על המשתמשים היה העובדה שמר קוטן היה האדם היחיד שיש לו מידע על המפתחות הפרטיים של בורסת המטבעות והכספים שהיו לחברה. עד היום לא היה מידע על המפתח הפרטי של הכספים שהחברה מחזיקה או אילו ארנקים שימשו את הפלטפורמה..

TrustSwap פועל על מנת שנושאים אלה לא יתרחשו שוב. אם חברות ומשתמשים נוקטים בצעדים הנדרשים על מנת לטפל נכון בכספיהם, TrustSwap מוכנה לספק את התשתית הדרושה להפעלת תשלומים אלה..

יתר על כן, TrustSwap עובדת גם עם חודשי ושבועי מנויים. באמצעות הפלטפורמה, המשתמשים יכולים להגדיר ולשלם עבור מנויים בקלות באמצעות הקריפטוגרפיה המועדפת עליהם בשוק. אמנם בימינו בהחלט לא ניתן לבצע תשלומי הצפנה אוטומטיים בפלטפורמות מסורתיות, אך TrustSwap מוכנה לאפשר זאת.

זה יצמצם את השעות הדרושות לביצוע תשלומים עבור המנויים שלך או עבור עסקאות חודשיות ורגילות שיש לבצע עבודות מצד חברות או משתמשים בודדים לצדדים שלישיים אחרים..

יתר על כן, TrustSwap מאפשר תשלומי עובד אוטומטיים. זה אחד הדברים החשובים ביותר שקשורים ל- TrustSwap ואיך זה עוזר לסטארטאפים של קריפטו לשפר את הסטנדרטים שלהם ולייעל את התהליכים שלהם..

לעיתים שכר הוא דבר גוזל זמן ויקר עבור חברות. במטבעות קריפטוגרפיים הדברים יכולים להיות מייגעים יותר בגלל מספר החשבונות הרב שיש להוסיף, הסכומים שצריך לבדוק ועוד.

באמצעות TrustSwap ניתן לצמצם את התלות במערכות שכר ישנות ומיושנות. באמצעות חוזים חכמים וטכנולוגיית בלוקצ’יין בהחלט ניתן לבצע תשלומים סטנדרטיים, מהירים ופשוטים יותר.

לבסוף, פלטפורמה זו מאפשרת מתנות ותשלומים מיידיים. ניתן לשלוח את הכספים מאב לבן שכרגע מקבל קצבה שבועית. במקביל, ילדים יכולים לקבל מתנה כי זה יום ההולדת שלהם או סתם כי מגיע להם אחרי שעזרו בבית.

תכונות אמון החלפה - תשלומי עובדים אוטומטיים

החלפות מאובטחות של שני צדדים המופעלות באמצעות חוזים חכמים

החוזים החכמים בהם משתמשת TrustSwap גם שימושיים מאוד על מנת לבצע עסקאות מיידיות וחסרות אמון עם אף אחד בעולם. אם מצאת אדם שמוכר מטבע וירטואלי במחיר מסוים ואתה רוצה להיות בטוח שתקבל את הכספים, TrustSwap הולכת להפוך אותו לאבטח ומהיר..

הפלטפורמה תאפשר לך לקבוע את הכספים שאתה רוצה לשלוח עבור המטבעות הקריפטוגרפיים שנרכשו ותצטרך לחכות שהמשתמש האחר יפקיד את הכספים. לאחר ששני הצדדים יגיעו להסכמה, הכספים יעובדו באופן מיידי וללא כל בעיה.

זה יכול להקל מאוד על המשתמשים לקבל את הכספים להם חיכו מבלי לסמוך על צד שלישי או מתווך. TrustSwap עושה את זה קל וקל יותר לנהל את הכספים שלך, להחליף מטבעות קריפטוגרפיים ולטפל בכסף עם זר או אנשים שאתה לא מכיר.

דוגמה לתשלומי החלפת אמון

הבנת שירותי TrustSwap

TrustSwap יכול להיות מאוד שימושי לביצוע העברות מאובטחות, שחרור בזמן ועמלות נמוכות. כפי שציינו בסעיפים הקודמים, זה יקל על חברות ומשתמשים המטפלים בתשלומי קריפטו על בסיס קבוע..

אחת הדוגמאות שהחברה נותנת היא חברה שרוצה למכור אסימונים למשקיע קריפטו גדול. החברה מקבלת הצעה למכור 5,000 אסימונים תמורת 100.000 דולר. כמובן שהמשרד רוצה להיות בטוח שהוא יקבל את הכספים שהציעו המשקיעים. עם זאת, לא ניתן לדעת האם זה יקרה.

זו הסיבה ש TrustSwap מקל על כך ומסלק את המתווך. באמצעות פלטפורמה זו, החברה יכולה לשלוח את האסימונים, אשר ישוחררו לאחר שיישלחו גם 100,000 $. זה יהפוך את זה לקל ומהיר יותר לכל המעורבים בעסקה.

יתר על כן, החברה רוצה להימנע ממכירה מסיבית של 5,000 האסימונים שנרכשו בהנחה. בעזרת פלטפורמת TrustSwap ניתן להקים חוזה אשר ישחרר אט אט את הכספים למשקיע. באופן זה, יתכן שהמשרד יהיה בטוח שלא יהיה חסר מסיבי בשוק הפתוח.

לבסוף, TrustSwap עובד עם עמלות נמוכות מאוד. בעוד שעורכי דין ומתווכים מסורתיים יכולים לקחת עד 5% או 10% מהכספים שבוצעו, TrustSwap עובדת עם שכר טרחה של 1% ושכר טרחה של 0.5% אם הסחר מתבצע עם אסימון SWAP שנוצר על ידי החברה..

הבנת אסימון ה- SWAP

המערכת האקולוגית TrustSwap עובדת עם האסימון TrustSwap שהולך לעשות את זה הרבה יותר יעיל עבור הצדדים המעורבים בסחר לעבד אותו..

אסימון ה- SWAP שיצרה החברה מכיל מספר רב של תכונות שיכולות לבוא לידי ביטוי בממשל שלהם, תוך הטבת תגמולים, הפחתת עמלות ויציבות, בין היתר. משתמשים המחזיקים באסימוני SWAP יכולים להפוך לבוחרים להחלטות ממשל פלטפורמות שיעצבו את עתיד המערכת האקולוגית.

בעלי SWAP בוודאי ירצו להיות חלק ממערכת אקולוגית שצומחת ללא הרף. הם בהחלט יתמרצו להרחיב את המערכת האקולוגית ולהפוך אותה ליעילה יותר לאורך זמן. אם הם יתנהגו בצורה בלתי הולמת, התוצאות בהחלט יהיו שליליות מבחינתם, ומוחקות כל רווח לטווח הקצר שהם יכולים לקבל בגין התנהגות לא נכונה.

לאסימונים אלה יש תוכנית דפלציונית בה בכל פעם שיש החלפה בפלטפורמה באמצעות הכספים הללו, הם יישרפו, ויקטינו את ההיצע הכולל של אסימוני ה- SWAP. המשמעות היא שעם הזמן, יהיו פחות אסימוני SWAP זמינים בשוק.

כמה מטבעות קריפטוגרפיים יישמו את תוכנית הדפלציה הזו, מה שמאפשר למשתמשים להשיג ערך כשהם מחזיקים את הקריפטוגרפיה ולראות שההיצע הכולל שלהם מצטמצם עם הזמן. הולכים להיות 100,000,000 אסימוני SWAP שיונפקו אי פעם על ידי TrustSwap.

יתר על כן, אלה המשתמשים באסימוני SWAP לביצוע תשלומים וביצוע עסקאות יקבלו הנחה של 50% על העמלות שהם משלמים. אם הם משתמשים בכל מטבע קריפטוגרפי אחר לביצוע ההעברה, הם יצטרכו לשלם עמלה בשיעור של 1% ולא את האופציה המופחתת בשיעור של 0.5% המוצעת על ידי אסימון SWAP..

לגבי התגמולים שמשתמשים יכולים לקבל בעת החזקת המטבע TrustSwap כללה את ההימור. הימור היא המילה המתארת ​​את הפעילות של החזקת מטבע קריפטוגרפי, הגנה על הרשת וקבלת תגמולים על כך. אתה תשתתף לא רק בתהליך הממשל של רשת TrustSwap, אלא גם תקבל תגמולי סכום.

התגמולים שיקבלו ההימורים נובעים מהעסקאות המתרחשות בין צדדים המשתמשים באסימון SWAP. הסטייקינגים וספקי הנזילות יקבלו 80% מדמי העסקה, בעוד ש -10% מהעמלות לעיבוד עסקה יישרפו. זו הדרך הטובה ביותר לתמרץ את בעלי ההשקעה, השתתפות ממשל ומשתמשים שרוצים להיות משקיעים ארוכי טווח במטבע הציבורי של TrustSwap..

חלוקת האסימונים עומדת על 60% עבור הנפקת הנזילות הראשונית, 20% עבור הצוות ו -20% עבור שיווק, פיתוח, שכר וירידות נשימה.

- החלפת נזילות ראשונית

הצוות השיק את הצעת הנזילות הראשונית ביוני 2020 ורשת הבדיקה תושלם בתחילת אוגוסט. הם גם מתכננים השקה מלאה במהלך אוגוסט, מה שכבר מראה שהחברה עושה כל מה שמסוגל כדי להפוך אותה למהירה וחלקה למשקיעים..

הם גם מתכננים להשיק אינטגרציה Cross-Chain, להוסיף NFT, אסימוני אבטחה ונכסים אסימוניים, קניות וקבלות ועוד דברים רבים אחרים כגון DEX עם מסחר מינוף ועוד. הפרויקט מתרחב בבירור ועושה כל מה שאפשר על מנת להציע פתרונות טובים יותר למשתמשים ומשקיעים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

סיכום

TrustSwap היא חברה מהפכנית בשוק הפיננסים המבוזרת, שתקל על תשלומים באמצעות מטבעות דיגיטליים. חברות, משתמשים וחברות יכולות להתחיל להשתמש בפלטפורמת TrustSwap על מנת לעבד תשלומים בצורה מהירה ומאובטחת.

אסימון ה- SWAP מתגמל משתמשים שמשקיעים את המטבעות שלהם. יתר על כן, מערכת הממשל וההיבטים הדפלציוניים של אסימוני SWAP יהפכו את זה לאטרקטיבי מאוד עבור המשקיעים להשתתף בכלכלת TrustSwap..

על ידי השקת הנפקת נזילות ראשונית, TrustSwap תהיה אחת החברות השימושיות ביותר עבור סוחרים ומשתמשים המעוניינים לעבד תשלומים רגילים ואינם מעוניינים להיות תלויים בצד שלישי מהימן..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner