סקירת פלטפורמת המסחר של מטבעות פריים XBT

פריים XBT היא אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיות המתקדמות בענף. החברה הוקמה בשנת 2018, ומציעה שירותי מסחר בלמעלה מ -30 מטבעות וירטואליים שונים עם נפח מסחר יומי ממוצע של 545 מיליון דולר.. 

המשרד פועל כעת עם יותר מ -40 עובדים ושלושה משרדים ברחבי העולם. כרגע הם מציעים מסחר ממונף עבור ביטקוין (BTC), המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר בשוק, ואלטקוינים אחרים. נכסים דיגיטליים אלה כוללים את’ריום (ETH), XRP ו- Litecoin (LTC), המוכרים גם כחלק מהגדולים בעולם. 

פריים XBT היא מציעה גם ללקוחות גישה לנזילות וכמה כלי מסחר שמטרתם לעזור למשתמשים לבצע את אסטרטגיות המסחר שלהם כמתוכנן. כל הפתרונות שמספקת הפלטפורמה בנויים על פי תקני האבטחה המסייעים לאנשים להרגיש בטוחים וליהנות ממערכות יעילות. 

ממשק קל לשימוש וברור לסוחרים

אחד הדברים החשובים ביותר עבור המשתמשים הוא שתהיה פלטפורמה ברורה ונוחה לשימוש. זה כולל ממשק שפותח בכדי לגרום למשתמשים להשתמש בצורה ברורה בפלטפורמה. הכי קל למצוא את כל הכלים הדרושים לסחר, כך החוויה הכוללת טובה יותר עבור המשתמש. 

בנוסף לכך, יש להם 100% חשבונות אנונימיים עבור המשתמש ללא אימות KYC. זה טוב לסוחרים רבים שרוצים להימנע ממסירת פלטפורמות רבות בחלל. 

הפלטפורמה מציעה גם מדדי CFD, מט”ח ומדדים אחרים. ישנם צמדי מטבעות גדולים ומשניים. יתר על כן, ישנם מספר מדדים, כולל FTSE 100, או S&P 500, בין היתר. זה יספק לאנשים אפשרות לסחור בכמה שווקים ולא רק במטבעות קריפטוגרפיים. 

משתמשים יצטרכו לספק דוא”ל וסיסמה על מנת לרשום את עצמם בפלטפורמה זו. תהיה לך אפשרות להתחיל להפקיד את הכספים שלך ולנהל את הארנק שלך בכמה צעדים פשוטים. חילופי דברים אחרים מחייבים את צוותי התמיכה שלהם לשלוט במסמכים שנמסרו ובתמונות שהוצגו. 

זו הסיבה שיש להחשיב את Prime XBT לפלטפורמה נהדרת וקלה לשימוש עבור סוחרים ומשתמשי קריפטו. ואכן, בבורסה נמסר כי משתמשים יכולים להתחיל לסחור תוך 40 שניות בלבד לאחר שנרשמו. 

בחלק השמאלי של המסך, לסוחרים יהיה את כל המידע הדרוש הקשור לזוגות המסחר השונים הזמינים למסחר. זה נהדר לחפש את העסקאות החשובות ביותר ויש סקירה כללית של המחירים הכלליים בשוק הקריפטו. הדבר המעניין בו הוא שאתה יכול להחזיק גם זוגות מסחר במט”ח וגם נכסים דיגיטליים באותו ממשק, מה שהופך אותו למועיל מאוד לסוחרים מקצועיים הסוחרים עם זוגות ושווקים שונים.. 

במרכז המסך יהיה לנו תרשים הניתן לשינוי בהתאם לכל צרכי המשתמש. זה נהדר עבור אנליסטים טכניים הזקוקים ודורשים מספר כלים להפעלה. עם כל הכלים הקיימים בפלטפורמה זו בהחלט יהיה נוח לאנשים להתחיל לתכנן את אסטרטגיות המסחר שלהם ולבצע את העסקאות הדרושות להם. 

המסך הראשי ישתף בין הסוחרים את כל המידע הקשור למאזן שלהם, ההון שיש להם, PLN לא ממומש, המרווח המשומש והמרווח הזמין, בין היתר. זה וכל הכלים המסחריים והטכניים העומדים לרשות הסוחרים יהפכו את פריים XBT לאחת הפלטפורמות המתקדמות ביותר לסחר בנכסים דיגיטליים ובשווקים מסורתיים אחרים.. 

פריים XBT עובד גם עם סחורות. זה דבר נהדר בהתחשב בכך שהפכה לאחת הפלטפורמות הבודדות המציעות מספר רב של כלים לסוחרים לשיפור אסטרטגיות המסחר שלהם. 

חלק מהמצרכים שניתן למצוא ב- Prime XBT כוללים את הדברים הבאים:

  • גז טבעי
  • שמן ברנט
  • נפט גולמי
  • זהב
  • עמלות

פריים XBT טכנולוגיה וסחרים

גם חדשים וגם סוחרים מקצועיים בשוק הקריפטו יכולים ליהנות מהשירותים המובילים המוצעים על ידי פריים XBT. למשתמשים יהיו נתוני שוק אמינים ביותר אשר יכולים לבוא לידי ביטוי גם בביצועים של פלטפורמה זו.. 

צוות המומחים העומד מאחורי הבורסה הזו פיתח מערכת ביצוע הזמנות מהירה במיוחד המאפשרת לבצע עסקאות < 7.12 אלפיות שנייה בממוצע. זהו אחד מזמני הביצוע המהירים ביותר בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים כולה, שיש לה מספר בורסות ופלטפורמות לביצוע פעילויות מסחר. 

יתר על כן, הם מציעים גם לסוחרים מנוע סחר שיש לו יישום ניהול סיכונים בזמן אמת הנתמך בתשתית של Amazon AWS. בשל העובדה שהבורסה מחוברת למספר רב של ספקי נזילות, יש חביון נמוך והמחירים מוצגים באופן אמין בפלטפורמה. 

על פי הנתונים שמסרה הבורסה, 74.1% מהזמנות השוק של הלקוחות בוצעו במחיר שציפו. זה גבוה בהרבה מחילופי הצפנה המסורתיים, שיכולים להציע מערכות התאמה פחות יעילות. 20.8% מהמשתמשים חוו הצעת מחיר חיובית לסדר השוק שלהם ורק 5.1% הביאו לתוצאה שלילית. זהו אחד המספרים הנמוכים ביותר בשוק כולו. 

לכל אחת מהעסקאות שבוצעו על ידי המשתמשים יהיו עמלות שיעזרו לבורסה להרוויח כסף באמצעות השירותים שהם מספקים. עמלת המסחר מינימלית, שווה ל -0.05% עבור מרבית צמדי המסחר, כולל BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, XRP / USD ו- EOS / USD. 

תפקידים ארוכים המשתמשים במינוף יצטרכו לשלם גם עמלות. עם זאת, העמלות שונות בהתאם לנכסים הדיגיטליים הנסחרים. יתר על כן, אם אתה נמוך בשוק, גם המימון ליום יהיה שונה מאשר אם אתה פותח תפקיד ארוך. 

בנוסף לכך, ישנם דמי משיכה שישולמו על ידי משתמשים המשתמשים בכספם בבורסה. כרגע, משתמשים יכולים להפקיד ביטקוין רק בארנק פריים XBT. אותו דבר קורה עם המשיכות שמשתמשים מבצעים. 

למשתמשים תהיה גם אפשרות לקבל תגמול באמצעות תוכנית השותפים. ככל שמשתמשים מקבלים הפניות רבות יותר, כך כדאי להם להרוויח יותר כסף. ההפניות הישירות הראשונות יספקו לך 20% רווחים, 15% רווחים ברמה השנייה של הפניה, 10% רמת הפניה שלישית ו- 5% זו האחרונה. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לקידום הפלטפורמה וגם להרוויח כמה כספים בבורסה. 

השקעה מתמדת ב- R&ד וביטחון

פריים XBT השקיעה ב- R&D ופתרונות חדשים למשתמשים. זה אחד הדברים שהופכים את הפלטפורמה הזו לאחת הטובות בשוק.

כפי שהם מסבירים באתר הרשמי שלהם, הם מראים עד כמה הם דינמיים וכיצד הם פועלים תמיד לשרת את טובת לקוחותיהם. יתר על כן, הם רוצים להתקדם בשנים הקרובות כפלטפורמה החדשנית ביותר בעולם, המגדירים מחדש את שירותיהם באופן קבוע ומאפשרים לסוחרים למלא את צרכיהם.. 

חילופי דברים הושפעו פעמים רבות מפריצות והתקפות מצד גורמים זדוניים. בעבר תעשיית הקריפטו הייתה בתקני אבטחה ירודים מאוד, זו הסיבה שהבורסות השקיעו סכומי כסף גדולים על מנת להפוך לבטוחים יותר עבור סוחרים ומשקיעים.. 

מרבית הכספים המוחזקים על ידי הפלטפורמה יאוחסנו באחסון קר. משמעות הדבר היא שהם לא יכולים להיות מושפעים מהאקרים ברשת וכי הכספים מאובטחים מפני תוכנות זדוניות והונאות דיוג אחרות. הארנק החם שמשמש את הבורסה ממומן רק בכמה מטבעות בכדי לספק נזילות לסוחרים. 

הם משתמשים גם בטכנולוגיה של Cloudflare כדי למנוע התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) שהיו נפוצות מאוד בתעשיית הקריפטו בשנים האחרונות.. 

בעיקרון, הבורסה נוקטת בכל האמצעים הדרושים כדי להגן על המשתמשים וכספיהם מפני ניסיונות זדוניים של התקפות והאקרים. זה חייב להיחשב לדבר חיובי מאוד בהשוואה לבורסות אחרות שממשיכות להחזיק נכסים דיגיטליים גדולים בארנקים המקוונים שלהם. 

יתר על כן, יש להם הצפנת SSL שתגן על כל המידע שאתה שולח דרך המרכזיה. באופן זה, לא יתאפשר לצדדים זדוניים לנצל זאת או לגנוב את הנתונים שלך. בנוסף לכך, הדף משתמש באלגוריתם “bcrypt” כדי להפחית את ההשפעות השליליות של התקפה חיצונית. 

מומלץ תמיד להפעיל את ה- 2FA על מנת לצמצם את האפשרויות של צד שלישי לקבל גישה לחשבונך וכתוצאה מכך לכספים שלך. למרות שזו תכונת אבטחה סטנדרטית בבורסות של ימינו, לא כל פלטפורמה מציעה את הפתרון הזה. 

סיכום

פריים XBT היא אחת מפלטפורמות החליפין המתקדמות ביותר שפותחה בשוק הסחורות. למשתמשים תהיה אפשרות ליהנות מהשירותים הטובים ביותר המסופקים על ידי מרכזיה זו. יתר על כן, למשתמשים תהיה גם אפשרות ליהנות מאחת ממערכות התאמת המסחר המתקדמות ביותר שתספק למשתמשים את שירותי ההחלפה הטובים ביותר. 

לבסוף, הם פיתחו גם מערכת אבטחה מצוינת לסוחרים שיהיו בטוחים לגבי הכספים שהם מפקידים בפלטפורמה. הבורסות הושפעו מפריצות ונושאים אחרים, ו- Prime XBT נוקט בכל האמצעים הדרושים להפחתת נושאים אלה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner