סקירת ארנק KeepKey – ארנק חומרה קריפטוגרפי רב עוצמה ורב-תכליתי

ארנקי חומרה כמו ארנק KeepKey מציעים כיום את הדרך הבטוחה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. כאשר הוצג ארנק החומרה הראשון כמעט כולם ראו בהם יתרון נוסף. זה כבר לא המקרה. ארנקי חומרה הם חיוניים אם ברצונך להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים.

במאמר זה, אני רוצה להעביר אותך לכל היבט של אחד הארנקים הטובים ביותר של מטבעות קריפטו – ארנק KeepKey ובתקווה, לעזור לך להבין את כל מה שאתה צריך בכדי לקבל החלטה מושכלת. למקרה שעדיין לא ראיתם, כתבתי גם ביקורת על טרזור, שעליכם לעבור גם כדי להבין כראוי את כל האפשרויות שלכם.

מה אני אוהב ולא אוהב בקייקי קיי

מה שאני אוהב

 • אנו מצפים לרמת איכות מסוימת בחומרת הטכנולוגיה שלנו. KeepKey באמת תוכנן כחומרה טכנולוגית מודרנית. רוב ארנקי החומרה האחרים נראים ומרגישים כמו טכנולוגיה בת עשור.
 • קושחת הקוד הפתוח שלה מבטיחה שכל פגיעות אפשריות יימצאו מיידית על ידי הקהילה ויתוקנו מיד.
 • הוא מציע ללא ספק את חווית המשתמש הטובה ביותר בזכות המבנה והעיצוב המעולים שלו.

מה שאני לא אוהב

 • נקודת המחלוקת הגדולה ביותר מבחינתי היא היעדר תמיכה חוצה פלטפורמות.
 • כמו כן, חוסר היכולת לשחזר את הארנק שלי על ארנק צד שלישי הוא חסרון עצום. אם צריך לשחזר את הארנק, אני לא רוצה לחכות למסירת מכשיר חדש. אני רוצה לשחזר את זה מיד.

כמו כן, אם אתה חדש לגמרי בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים או רק בארנקי חומרה, במיוחד, אתה בהחלט צריך לבדוק את מאמר על ארנקים מטבעות קריפטו. זה יעזור לך להגיע למהירות מהו ארנק חומרה ואפשרויות שתוכל לבחור.

סיכום התכונות

ממשק ארנק KeepKeyממשק לקוח KeepKey

מחיר

KeepKey זמין תמורת 129 דולר. זה אולי לא הארנק הזול ביותר, במיוחד אם משווים אותו לחלופות של Keepkey. היא עדיין זולה יותר מהמתחרה הישירה שלה, טרזור ​​מודל וואן.

קלות שימוש

תחילת העבודה עם ארנק KeepKey קלה. אך עדיין תצטרך להשקיע זמן מה בכדי להבין היטב את כל מאפייני הבטיחות שלו.

מאפייני אבטחה

כל עוד אתה מנצל את כל מאפייני האבטחה של הארנק, המכשיר הוא כמעט קמרון בלתי נסבל.

תמיכה ב- Altcoin

ארנק KeepKey תומך במגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים, אפילו אלה שמעולם לא שמעתם עליהם. עם זאת, התמיכה שלו באלטקוינים אינה רחבה כמו טרזור.

החברה שמאחורי ה- KeepKey

KeepKey איחרה מעט בשוק ארנקי החומרה. הארנק יצא לשוק בסוף 2015 לאחר שטרזור ​​ולדג’ר כבר הגדירו את משמעות ארנקי החומרה. עם זאת, ארנק KeepKey הבדל את עצמו בכך שהוא מציע אפשרות פרימיום למשקיעי מטבעות קריפטו.

למרות כניסתה המאוחרת של KeepKey לשוק, עד מהרה היא יצרה לעצמה מקום בקריפטוספירה. באוגוסט 2017, בורסת המטבעות השוויצרית, ShapeShift AG רכשה את יצרנית ארנקי החומרה. זה נוצר ארנק החומרה המשולב הראשון ב- API עם פונקציות חילופי מטבעות מקוריות.

מבט ראשון: סקירת KeepKey

זה בעצם מה שתמצאו כשתפתחו את ארנק KeepKey החדש שלכם. מקור: BitcoinWalletGuy

זה בעצם מה שתמצאו כשתפתחו את ארנק KeepKey החדש שלכם. מָקוֹר: BitcoinWalletGuy

KeepKey הוא ארנק חומרה מטבע קריפטוגרפי מבוסס USB. הוא הועמד לזמין לאחר שטרזור ​​ולדג’ר כבר היו זמינים אך הוא הציע אפשרות פרימיום במונחים של ארנק חומרה מאובטח.

ההבדל המיידי ביותר ב- KeepKey הוא העיצוב המלוטש שלה. רוב החלופות של KeepKey מציעות עיצוב תועלתני מינימליסטי. עם זאת, KeepKey מרגיש ונראה כמו מוצר פרימיום. הוא כולל מסך מגע גדול בו תשתמש כדי לאשר עסקאות.

יתר על כן, ארנק KeepKey הוא גם בורסה שאינה משמורת המאפשרת לנו למשקיעים מטבעות קריפטוגרפיים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים מבלי שנצטרך לחשוף את המפתחות הפרטיים שלנו או את הכספים שלנו לאיומים חיצוניים שונים.

למרות ש- KeepKey אולי לא תומך במגוון רחב של אלטקוינים כמו טרזור, הוא עדיין תומך במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים ואלטקוינים. אלא אם כן אתה מעוניין באלטקוינים המסתובבים ביותר עם מיקרו-כובע, עליך להיות מרוצה לחלוטין ממספר האלטקוינים שניתן לאחסן בארנק KeepKey..

סקירת KeepKey: Unboxing

בתוך תיבת KeepKey תוכלו למצוא את ארנק החומרה, כבל USB, כרטיס לרישום משפט ההתאוששות הסודי שלכם ומדריך מהיר כיצד להתחיל עם הארנק החדש. כדאי לבדוק את הסרטון כדי לקבל מושג למה אתה יכול לצפות כשאתה פותח את החבילה.

לְעַצֵב

KeepKey באמת מכשיר יפה. מקור: KeepKey

KeepKey באמת מכשיר יפה. מָקוֹר: KeepKey

ארנק KeepKey הוא מכשיר גדול. בניגוד למתחרותיה, זה באמת בולט. אתה יכול לשאת בנוחות את Trezor ואת Ledger בכיס שלך, אבל זה לא יהיה אפשרי עם KeepKey. אך עלי גם לציין כי KeepKey לא תוכנן לשימוש כזה.

אם אתה רוצה ארנק חומרה עליך כל הזמן, אתה צריך ללכת עם Ledger Nano או Trezor One. KeepKey, לעומת זאת, תוכנן לא לניידות, אלא לחוויית משתמש וביטחון. מכיוון שתוכלו לסחור ישירות מהמכשיר, סביר להניח שתרצו להשתמש במכשיר לאחסון כמויות גדולות של מטבעות קריפטוגרפיים.

אם אתה מסתכל על זה אך ורק מנקודת מבט אסתטית, אין ספק שמדובר בחומרה מדהימה.

מאפיינים ומפרטים כלליים

ארנק החומרה של KeepKey מאפשר לך לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בסביבה לא מקוונת ומאובטחת. זה יגן עליך מפני גניבה וירטואלית ופיזית כאחד. אתה יכול אפילו להשתמש בו במחשב שנדבק בתוכנה זדונית ללא כל סיכון ממשי לאבד גישה למפתחות הפרטיים שלך או לנכסים הדיגיטליים שלך..

איך זה עובד?

ארנק KeepKey הוא למעשה נמל של טרזור, כלומר בעצם עושה את כל מה שטרזור ​​עושה מבחינת אבטחה. כפי שכבר ידוע, הוא שומר את המפתחות הפרטיים שלנו מאחורי חומת אש, המאפשרת לנו לחבר את המכשיר למחשב שהוא מקוון ללא כל סיכון..

ל- KeepKey מערכת אימות קוד PIN המשמשת כמגן מפני עסקאות לא מורשות. יתר על כן, לוח המקשים הווירטואלי הוא אקראי, מה שמאפשר כמעט להשתמש בתוכנת הקשה על מנת לגנוב את קוד ה- PIN.

כאשר הגדרנו את המכשיר בתחילה, נדרש ליצור קוד זרע המשמש לגיבוי המכשיר כולו. קוד הזרע המוגדר כברירת מחדל הוא 12 מילים, אך המכשיר תומך גם באורכי 18 ו -24 זרעים.

מפרטים

לְהַצִיג

מסך מגע בצבע מלא

מָסָך

256 x 64 3.21 ”OLED

מעבד

ARM® Cortex ™ – M3

ידידותי למשתמש
מטבעות ואסימונים

מאפייני אבטחה

פִּין

באמצעות מכשיר KeepKey

ביטוי סיסמה

חלקית באמצעות מכשיר ומחשב KeepKey

שחזור מכשיר

באמצעות מכשיר KeepKey

תכונות נוספות

מנהל סיסמאות
אימות U2F
הצפנה באמצעות GPG
SSH
בהצפנת מכשיר
תמיכה בכרטיס Micro SD

תמיכת פרימיום
ממשק משתמש מובנה
תמיכה ב- BIP32

תכונות אבטחה ופרטיות

ארנק החומרה של KeepKey נוצר מתוך כוונה בלעדית לספק אבטחה והגנה מוחלטים מפני גניבה פיזית וסייבר. אתה יכול ללכת לחפש באינטרנט אחר מקרים של הארנק שלא יגן מפני האקרים ולא תמצא מקרה אחד שבו הארנק נכשל..

בואו נעבור על כמה מתכונות האבטחה והפרטיות שמציע ארנק KeepKey:

קוד סודי

שימו לב כיצד המספרים אקראיים? אפילו הדברים הקטנים חשובים כשמדובר בביטחון. מקור: CoinBuzz

קוד ה- PIN הוא מאפיין חשוב בארנק. לאחר הגדרת קוד הזרע, אתה נדרש להגדיר קוד PIN. קוד PIN זה נוצר בחלקו במחשב ובמכשיר בתהליך דו-שלבי.

תשתמש בקוד PIN זה כמעט לכל האינטראקציות שלך עם הארנק. כל עסקה יחידה תחייב אותך להזין את קוד ה- PIN כדי לאמת כל עסקה בודדת. אם תשכח את קוד ה- PIN, תצטרך לאפס את המכשיר והשתמש בזרע ההתאוששות כדי לשחזר את המפתחות הפרטיים שלך.

יתר על כן, KeepKey מגביל את מספר הזנות ה- PIN שגויות. בין כל ניסיון שגוי, המכשיר אוכף תקופת התקררות למניעת ניסיון שילובים שונים להכריח לתוך המכשיר.

ביטוי סיסמה

הוספת ביטוי סיסמה היא תכונת תוספת שתוכל להפעיל כדי להבטיח יותר. מה שזה עושה זה שהוא מוסיף שכבת אבטחה נוספת לקוד זרע ההתאוששות שלך. אתה יכול אפילו להוסיף ביטויי סיסמה מרובים כדי להקשות עוד יותר על אנשים לגשת למפתחות הפרטיים שלך.

כך שבמקרה הלא סביר שמישהו יצליח לשים את ידו על קוד זרע ההתאוששות שלך, הוא גם יצטרך לדעת את משפט הסיסמה על מנת לאחזר את המפתחות הפרטיים שלך.

משפט התאוששות

ארנק EA KeepKey המציג את משפט ההתאוששות בן 12 מילים. מָקוֹר: BraveNewCoin

הדבר הראשון שתעשה בעת אתחול המכשיר שלך הוא הגדרת משפט התאוששות. זה מאפשר לנו לגבות את המכשיר לחלוטין. אז אם אתה מאבד את המכשיר או אם אתה שובר אותו, אתה יכול פשוט לשחזר את תוכן המכשיר בארנק KeepKey אחר. זה מבטיח שאתה לעולם לא יינעל מחוץ לכספת בטעות.

כברירת מחדל, משפט ההתאוששות הוא בן שתים עשרה מילים. עם זאת, אם תבחר, תוכל לבחור להגדיל את אורך הקוד למקסימום 24 מילים. יתר על כן, קוד השחזור נוצר באמצעות המכשיר וגם המחשב אליו הוא מחובר.

במקרה שתצטרך לשחזר את הארנק שלך, תצטרך להשתמש באפליקציית התוסף Chrome של KeepKey. זו תהיה אותה אפליקציה בה השתמשת להגדרת הארנק שלך, כלומר אתה צריך להכיר את ממשק הלקוח.

אימות דו-גורמי

בצד אימות הגורם הכפול, KeepKey חסרה תכונה עיקרית, תכונה שתמצאו גם בארנקי Trezor וגם ב- Ledger. אמנם ל- KeepKey יש אימות 2FA בצורה של קוד PIN, אך אין לו אימות דו-גורמי אוניברסלי (U2F), שם עליכם לאמת פיזית כל עסקה לאחר הזנת קוד ה- PIN.

על פני השטח, זה נראה כאילו KeepKey חסרה תכונת אבטחה מרכזית, אך יש לכך סיבה. ארנקי Trezor ו- Ledger הם מכשירים ממש קטנים. אתה יכול אפילו לשים אותם במחזיק מפתחות ולשמור עליו עליך בכל עת. זו הסיבה שזה הגיוני שאתה נדרש לאמת פיזית כל עסקה באמצעות הכפתור הפיזי בארנק.

KeepKey, לעומת זאת, לא נמצא כמעט קטן או נייד. הארנק לא תוכנן להיסחב במחזיק מפתחות. זה מתנהג יותר כמו קמרון בנק מאובטח. אתה לא אמור לאחסן בו כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים ולקחת אותו איתך כמו ארנק מסורתי. זו הסיבה ש- KeepKey אינה כוללת את תכונת U2F.

ניתן לשנות קושחה וקושחה

KeepKey הוא ארנק החומרה היחיד שפועל בקושחת קוד פתוח. המשמעות היא שתוכל להתעסק בקושחה ולבצע שינויים כראות עיניך. הנימוק מאחורי זה הוא שזה מבטיח שיש יותר עיניים הבוחנות את הקושחה וזה עוזר בפיתוח מערכת אבטחה חזקה יותר..

עם זאת, זה גם פותח את האפשרות שתקבל ארנק בעל קושחה שונה, שונה במיוחד כדי לגנוב מפתחות פרטיים למשל. עם זאת, אם מכשיר מכיל קושחה מותאמת אישית, המכשיר יזהיר את המשתמש כל הזמן מפני הקושחה המותאמת אישית. במקרה כזה, עליך לפנות מיד לתמיכת הלקוחות..

אריזות עמידות לחבלה

המכשיר בנוי באופן שלא ניתן לפתוח אותו ולאטום אותו שוב. אם מישהו כן מצליח לפתוח פיזית את המכשיר ולהרכיב אותו בחזרה, תוכלו להבחין בבירור שהמכשיר נפתח והודבק בחזרה.

פְּרָטִיוּת

אחד המאפיינים העיקריים הטמונים במטבעות קריפטוגרפיים הוא היכולת לבצע עסקאות אנונימיות. למרות שמטבעות קריפטוגרפיים אינם לגמרי אנונימיים, הם עדיין מציעים מידה רבה של סודיות. זו אחת התכונות העיקריות שהביאו לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים.

זו הסיבה שכל מוצר או שירות הפועלים בתוך הקריפטוספירה חייבים לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר של פרטיות הלקוחות. זו הסיבה שהחברה לא עוקבת אחר אף אחד מהמכשירים שלה. למעשה, אין להם אפילו את היכולת לעקוב ולאסוף מידע על המכשירים שלה ועל המשתמשים שלה.

תאימות בין פלטפורמות

תאימות היא היבט חשוב בארנק חומרה. ארנק החומרה שתבחר צריך להיות תואם למערכות ההפעלה והתוכנה שבה אתה כבר משתמש. חשוב מכך, הוא אמור לתמוך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים שיש לכם או בכוונתכם לרכוש.

אז בואו נסתכל על איך KeepKey משתלמת מבחינת תאימות בין פלטפורמות:

מטבעות נתמכים ב- KeepKey

ניתן לאחסן את מטבעות הקריפטו הבאים בארנק KeepKey.

 • checkBitcoin
 • checkBitcoin Cash
 • checkLitecoin
 • checkDash
 • checkEthereum
 • checkAragon
 • checkAugur
 • checkStorj
 • checkBasic אסימון תשומת לב
 • checkCivic Districtox
 • checkFunFair
 • checkGolem
 • checkGnosis
 • checkOmiseGo
 • checkSALT
 • checkBancor
 • checkICONOMI
 • checkiExec
 • לבדוק מצב

הוא תומך גם בכל אסימוני ה- ERC-20. לרשימה מלאה של מטבעות הנתמכים ב- KeepKey, תוכל בקר באתר הרשמי של KeepKey.

מערכות הפעלה

KeepKey תוכנן ונבדק לעבוד בצורה מושלמת עם כל שלוש מערכות ההפעלה הגדולות. בין אם אתה משתמש ב- Mac, משתמש ב- Linux או משתמש ב- Windows, לא תהיה לך שום בעיה להריץ את המכשיר על פי בחירת מערכת ההפעלה המועדפת עליך.

דפדפנים

מבחינת הדפדפנים, לא תהיה לך ברירה אמיתית. KeepKey תוכנן בעיקר לעבוד על דפדפן Chrome. החברה מתעקשת שמשתמשי KeepKey משתמשים אך ורק בדפדפן Chrome. מלבד זאת, אפליקציית Chrome פועלת בצורה מושלמת בכל מערכות ההפעלה.

ארנקים של צד שלישי

למרבה הצער, KeepKey חסרה מאוד מבחינת תמיכה בארנק צד שלישי. נכון לכתיבת מאמר זה, KeepKey תואם רק לארנק Electrum וזה מצריך התעסקות במכשיר. לדוגמה, תידרש להוריד ולהתקין את לקוח ה- Python האחרון.

התהליך כולו נראה מיותר בהתחשב בכך שרוב ארנקי החומרה האחרים תואמים בקלות למספר ארנקים של צד שלישי. אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לשלב את Electrum עם מכשיר KeepKey שלך, שקול לבקר באתר דלפק התמיכה של KeepKey.

שחזור ארנק של צד שלישי

במקרה המצער שאתה מוצא את עצמך זקוק לשחזור הארנק שלך, תצטרך להיות ברשותו של ארנק KeepKey. בשונה מ- Trezor, המאפשר לנו לשחזר את הארנק גם ללא מכשיר של Trezor, KeepKey אינה מציעה אפשרות כזו. אז אם תאבדו או תשברו את הארנק, תצטרכו לקנות ארנק KeepKey נוסף לפני שתוכלו לשחזר את הארנק הקודם.

חלופות KeepKey והשוואת מחירים

עכשיו זה שדנו מה KeepKey ומה בדיוק הוא מציע, בואו נעבור לכמה זה עולה. חשוב שנבדוק אלטרנטיבות KeepKey יחד עם KeepKey. המחירים הם יחסיים במובן העלות מבחינת מה שאנחנו מקבלים ומה האלטרנטיבות שלנו בטווח מחירים וסביבו.

להלן תמצאו מחירים של ארנקי חומרה שונים יחד עם המקום בו תוכלו לקנות אותם:

KeepKey 129 דולר
טרזור ​​אחד 89 אירו טרזור ​​אחד
טרזור ​​דגם טי 149 אירו טרזור ​​דגם טי
ספר חשבונות ננו ס 79 אירו ספר חשבונות ננו ס

כפי שניתן לראות לעיל, KeepKey במחיר די צנוע. כן, זה אולי יקר יותר מ- Trezor One ו- Ledger Nano S, אבל הם לא המתחרים הישירים שלו. Trezor Model T הוא חלופה ישירה ל- KeepKey.

שני המכשירים הללו כוללים מסך מגע מלא ומכילים כוח עיבוד ניכר, מה שהופך אותם למחשבים מיני ייעודיים מיוחדים. ה- KeepKey עדיין זול במידה ניכרת מ- Trezor Model T. למעשה, הוא קרוב הרבה יותר לארנק טרזור ​​הפשוט יותר מאשר למתחרה הישיר שלו טרזור ​​דגם טי.

עם זאת, איננו יכולים להתעלם מהעובדה ש- Trezor Model T מציע תכונות רבות יותר מבחינת תאימות למטבעות קריפטוגרפיים, ארנקי צד שלישי, שירותי צד שלישי וכו ‘. אם ברצונך להשוות ישירות בין שני הארנקים, אני מציע לך עברו על סקירת הארנק של טרזור.

כיצד להגדיר את ארנק KeepKey החדש שלך

ברגע שתחבר את המכשיר למחשב שלך, תועבר אל “להתחיל” עמוד.

1) הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להוריד את אפליקציית הלקוח באמצעות הכרטיסייה סיומת כרום.

הורד את לקוח KeepKey הרשמי ל- Chrome שלך

2) לאחר התקנת לקוח הארנק KeepKey, סביר להניח שתצטרך לעדכן את קושחת הארנק שלך.

3) לאחר שעדכן את הקושחה של הארנק, המכשיר יעביר אותך לכל אחד מהשלבים המעורבים בתהליך האתחול.

4) ראשית, יהיה עליך להגדיר את קוד ה- PIN החדש שלך באמצעות תבנית המספר המקושקשת במכשיר שלך.

בחר את קוד ה- PIN שלך

5) לאחר שתגדיר את קוד ה- PIN, המכשיר ייצור את זרע ההתאוששות. זו הפעם היחידה שהמכשיר יציג את זרע ההתאוששות. הקפד להקליט אותו בקפידה באמצעות כרטיס הזרע המצורף למכשיר.

משפט התאוששות KeepKey

6) לאחר שתקליט את משפט ההחלמה שלך, ארנק KeepKey שלך יהיה מוכן לקבל את העסקה הראשונה שלו.

סקירה והמלצות

להלן תמצאו את הסקירה החיובית והביקורתית הטובה ביותר של KeepKey באמזון.

סקירה של KeepKey Amazon סקירה של KeepKey Amazon

למרות שאתה צריך לקרוא כמה שיותר המלצות וביקורות של לקוחות, עדיין חשבתי שאצטרך לכלול לפחות את הביקורות החיוביות והקריטיות המובילות באמזון..

כפי שניתן לראות מהביקורות, התגובה החיובית מדברת על המחיר, חווית המשתמש, העיצוב והמבנה על המכשיר. הסקירה הביקורתית מצביעה על כמה מהנקודות שסיקרנו במאמר. לדוגמא, הארנק חסר חלק מהתכונות הבסיסיות והתאמה צולבת שהייתה צריכה להיות מטופלת עד עכשיו.

כמה שאלות חשובות לפני קבלת KeepKey

שְׁאֵלָה: מה אם אני רוצה להשתמש באפליקציית הארנק שאני אוהב במקום לקוח הארנק KeepKey?

תשובה: למרבה הצער, KeepKey כרגע תואם רק לארנק Electrum. אם ארנק Electrum הוא הבחירה המועדפת עליך, אז יש לך מזל. אחרת, תצטרך להתרגל ללקוח ארנק חדש.

שְׁאֵלָה: כמה חשוב להצליח לשחזר ארנק על לקוח ארנק צד שלישי?

תשובה: בכנות, זה לא משנה הרבה במובן שהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך יהיו בטוחים. עם זאת, בצד הרגשי אני מבין את הצורך להחזיר מיד את הארנק. רק דמיין שאתה יושב ומחכה למסירת הארנק החדש שלך כדי שתוכל לשחזר את הארנק במכשיר חדש.

שְׁאֵלָה: כמה חשוב יכול להיות שילוב של תכונת חילופי הילידים בארנק חומרה?

תשובה: זה תלוי בהיקף השימוש שלך. אם אתה משקיע או סוחר המחפש כל הזמן תשואות טובות יותר על ידי מעבר בין אלטקוינים שונים, זה בהחלט חשוב. למעשה, זה יכול אפילו להיות הגורם המכריע עבורך. עם זאת, אם אתה פשוט מחזיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך לרווחים ארוכי טווח, אז זה לא צריך להיות חשוב הרבה.

המחשבות האחרונות שלי

אם אתה קורא את הביקורת שלי על טרזור, אתה צריך לדעת שאני מוטה מאוד בארנק טרזור. אבל אני גם רוצה להזכיר שאני מנסה הכי טוב שאוכל להיות אובייקטיבי למען הביקורות האלה ואני עושה כמיטב יכולתי לקבוע בבירור היכן ההטיות שלי משפיעות על דעתי..

עם זאת, אני יכול לומר את זה בביטחון למרות כמה חסרונות של KeepKey הוא עדיין מציע הרבה דברים שארנקים אחרים לא עושים. לדוגמה, אם אתה רוצה לסחור בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים אז KeepKey היא הבחירה המושלמת עבורך. זה מאפשר לך להימנע מהסיכון בהחזקת הכספים שלך בבורסה, תוך היכולת לגשת לשווקים ישירות מבטיחות ארנק החומרה שלך..

עם זאת, איננו יכולים להתעלם מהחסרונות של KeepKey. אני חושב שזה מגוחך לחלוטין שקייקי קיי עדיין לא תואם לארנקים ושירותי צד שלישי. כמו בכל הבחירות, יש עלויות הזדמנות. אני מקווה שסקירה זו תודיע לך מספיק כדי לקבל החלטה מתחשבת על סמך מצבך האישי וצרכיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner