Ledger Nano S Review – ארנק חומרה בטוח

אם אתה אפילו רציני מאוד להשקיע במחלקת הנכסים של מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לגשת לאבטחה מנקודת מבט לא קונבנציונאלית. אנחנו לא צריכים לשים לב הרבה לאבטחת הסייבר כשזה מגיע לצורות מסורתיות של שירותים פיננסיים.

מטבעות קריפטוגרפיים הם הכל חוץ מסורתי או קונבנציונאלי. זה דורש מאיתנו קצת יותר תשומת לב, אבל התגמולים הפוטנציאליים מצדיקים לחלוטין את המאמץ הנוסף. למזלנו, עם זאת, שטח המטבע הקריפטוגרפי הבשיל לא מעט. אתה כבר לא צריך להציף את עצמך במידע טכני. אתה כבר לא צריך להתקין התקני אחסון קר באופן ידני. במאמר זה אדבר על אחד מארנקי הקריפטו הטובים ביותר – Ledger Nano S, ארנק חומרה מטבעות קריפטו שפשט לנצח את היבט האבטחה של השקעה בקריפטו..

מה אני אוהב ולא אוהב בקשר Ledger Nano S

מה שאני אוהב

 • ההיבט האטרקטיבי ביותר של ה- Nano S הוא גודלו. זה בערך בגודל USB. זה המקבילה לארנק מסורתי. אתה יכול לשים אותו במחזיק מפתחות ולשאת אותו איתך אם ברצונך לשמור כמה מטבעות קריפטוגרפיים בהישג יד.
 • היכולת להתקין אפליקציות צד שלישי שונות שפותחו במיוחד עבור ארנק לדג’ר היא היבט נוסף שאני אוהבת ב- Nano S. לדוגמא, אפליקציית FIDO U2F היא יישום צד שלישי המאפשר לנו לשפר את אבטחת הארנק שלנו עוד יותר..
 • אתה לא יכול לשנוא את העובדה שהוא תואם למספר לקוחות ארנק צד שלישי שונים. יתר על כן, אתה יכול גם לשחזר את המפתחות הפרטיים שלך בארנק אחר, שהוא תכונה חשובה במיוחד.

מה שאני לא אוהב

 • מה שאני לא אוהב במיוחד ב- Nano S הוא שהוא יכול להפעיל רק חמש אפליקציות שונות בו זמנית. אם אתה משתמש בארנקים ושירותים שונים של צד שלישי, רוב הסיכויים שתיאלץ למחוק ולהתקין מחדש אפליקציות שונות, וזה מסורבל ללא צורך..
 • הארנק עדיין לא מציע תאימות למערכות הפעלה סלולריות. החברה הודיעה על תמיכה עתידית במערכת ההפעלה של Android, אך היא עדיין בפיתוח.

אם אתה חדש בארנקי חומרה באופן כללי, אני ממליץ לך לבדוק את זה נהדר סקירה של ארנקי חומרה.

סיכום התכונות

מחיר

ספר החשבונות ננו S הוא ללא ספק האופציה הזולה ביותר הקיימת כיום בשוק. כרגע זמין תמורת 79 אירו, שום אלטרנטיבה אחרת של ננו ספרים לא מתקרבת אליו אפילו מבחינת תמחור וזמינות.

קלות שימוש

מכל ארנקי החומרה של מטבעות קריפטוגרפיים, Ledger Nano S בולט מבחינת הפשטות שמציעה, והופך אותו ללא ספק למכשיר הכי ידידותי למשתמש בשוק..

מאפייני אבטחה

תג המחיר המרשים וקלות השימוש כרוכים בעלות ועלות זו באה לידי ביטוי במספר תכונות האבטחה שהיא מציעה בהשוואה לתכונות שמציעים ארנקי חומרה אחרים..

תמיכה ב- Altcoin

למרות ש- Ledger Nano S תומך במגוון רחב של אלטקוינים, מספר המטבעות שהוא תומך בו נופל משני המתחרים האחרים שלה.

החברה מאחורי ספר חשבונות ננו ס

ספר החשבונות ננו S מתוכנן ומיוצר על ידי לדג’ר, חברה צרפתית מבוססת קריפטוגרפים העוסקת בפיתוח מערכות אבטחה ותשתית בזירת המטבעות והבלוקצ’יין..

החברה קמה בשנת 2014 כאשר שמונה מומחי אבטחה וקריפטוגרפים התכנסו כדי לממש את הלהט היזמי שלהם. במהלך השנים החברה גדלה ליותר מ -80 עובדים ויש לה נוכחות פיזית בפריז, סן פרנסיסקו וויזרון.

מבט ראשון: Ledger Nano S Review

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה מטבע קריפטוגרפי שיכול להתחבר לכל מחשב באמצעות יציאת USB. הארנק בגודל של התקן USB. יש לו מסך תצוגה OLED מובנה המשמש לבדיקה כפולה של כל עסקה ואישור פיזי של עסקאות באמצעות כפתורי הצד שלה..

למרות גודלו, הוא מציע כמעט את כל תכונות האבטחה שציפינו מארנקי החומרה. הוא מציע אימות U2F של כל עסקה בודדת באמצעות כפתורי הצד שלה. בנוסף, יש לו נעילת PIN אבטחה מובנית. בנוסף הוא תומך בפונקציונליות זרעי BIP39 לגיבויים פשוטים ולהחלמה קלה.

המכשיר פועל על מערכת הפעלה קניינית בשם פלטפורמת BOLOS, אשר פותחה במיוחד עבור ארנקי החומרה של ספר החשבונות. מערכת ההפעלה מאפשרת לקהילה לפתח יישומי קוד פתוח לארנק בלי להתעסק בפועל בקושחת המכשיר.

סקירת ספרים ננו: Unboxing

לדג’ר ננו S מגיע בקופסה שהיא אטומה בקלטת ניכרת. זה מבטיח שלא טופלו בארנק החומרה שלך בזמן שנשלח מצרפת. לאחר פתיחת הארגז תבחינו כי החברה עיצבה את סגנון האריזה שלהם על פי מוצרי אפל.

אתה יכול לצפות בסרטון YouTube כדי לקבל מושג טוב יותר על מה שאני מנסה לומר על האריזה. המכשיר עטוף במעטפת אלומיניום עמידה בלחץ, מה שהופך את המכשיר לעמיד למדי.

בתוך הקופסה תמצאו:

 • ספר ספרים ננו ס
 • כבל יו אס בי
 • ספר הוראות
 • מחזיק מפתחות
 • שְׁרוֹך
 • כרטיס התאוששות

מאפיינים ומפרטים כלליים

Ledger Nano S תוכנן לספק שכבת אבטחה נוספת בזמן שאנחנו מתקשרים עם מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הוא מבודד את המפתחות הפרטיים שלנו מהמחשב שהוא מחובר באמצעות ואקום וירטואלי. פירוש הדבר שאנחנו יכולים להשתמש במכשיר במחשב שנדבק בתוכנה זדונית ולא לחשוף את המפתחות הפרטיים שלנו לכל סוג של סיכון.

איך זה עובד?

Ledger Nano S היא ערכת שבבים ייעודית המיוחדת הפועלת על מערכת הפעלה קניינית שפותחה על ידי Ledger במיוחד עבור ארנקי החומרה שלהם. העיקרון העיקרי מאחורי אופן פעולתו של הארנק הוא זה הוא מבודד לחלוטין את המפתחות הפרטיים המאוחסנים במכשיר, גם כאשר המכשיר מחובר למחשב שהוא מקוון.

זה בעצם אומר שבין אם המחשב שלך נגוע בתוכנה זדונית כלשהי או אפילו אם להאקר יש גישה למחשב שלך, המפתחות הפרטיים שלך יאוחסנו בבטחה מאחורי חומת אש שלמעשה בלתי אפשרי לפיצוח..

ספר החשבונות Nano S מאפשר לנו לאחסן בבטחה את המטבעות הקריפטוגרפיים שלנו, אך עדיין נגישים, נוחים וזמינים בדרכים.

תכונות אבטחה ופרטיות

בואו נבדוק את כל תכונות האבטחה שמציעה Ledger Nano S.

מפתחות פרטיים

מפתחות פרטיים הם למעשה מה שקובע את הבעלות על כל מטבעות הקריפטו. כמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים, אנו רוצים לוודא שנשמור על שליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלנו.

Ledger Nano S הוא למעשה מנגנון אחסון מאובטח למפתחות פרטיים. זה אומר, כמשתמש Ledger Nano S, אתה תהיה בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך ולאף אחד אחר, כולל החברה, לא תהיה גישה למפתחות הפרטיים שלך.

מאמת FIDO U2F

ה- Nano S מפעיל א אפליקציית מאמת U2F מוסמכת המאפשרת למשתמשים בה להשתמש בגורם אבטחה שני לשירותים תואמים שונים. מערכת זו של אימות דו-גורמי מאפשרת לנו להימנע משימוש במנגנוני 2FA קונבנציונליים כגון קודי SMS או OTP כגון Authy ו- Google Authenticator. לפיכך, יצירת צורה הרבה יותר בטוחה ומעשית של מנגנון 2FA.

גיבוי ושחזור קוד זרע BIP39

גיליון ביטוי לשחזור של ארנק Ledger Nano S

ה- Nano S תומך בקוד BIP39 Seed, המאפשר לנו ליצור קוד זרע המשמש ליצירת גיבוי של המכשיר. אם אי פעם תאבד את המכשיר שלך, תוכל פשוט לשחזר את הארנק בארנק חומרה נוסף. יהיה עליך להזין את ביטוי התאוששות הזרע שלך בן 24 מילים, והארנק שלך ישוחזר במלואו במכשיר חדש.

קוד סודי

כאשר אתה מגדיר את מכשיר ה- Nano S החדש שלך, המכשיר ידרוש ממך ליצור קוד PIN. קוד PIN זה משמש כקו ההגנה הראשון מכיוון שהוא ימנע מאדם זר פשוט לגשת לארנק שלך.

יתר על כן, אינך יכול פשוט לנחש את קוד ה- PIN. לאחר שלוש ניחושים שגויים, המכשיר מאפס את עצמו באופן אוטומטי, ומוודא שהנכסים הדיגיטליים שלך לא נופלים לידיים הלא נכונות רק בגלל שארנק החומרה איכשהו מצא את עצמו בידיים הלא נכונות..

תמיכה בביטוי סיסמה

בתחילה, ארנק ה- Nano S לא הציע תמיכה בביטוי סיסמה. למרות זאת, תכונת ביטוי הסיסמה נוספה לאחר עדכון הקושחה 1.2. התמיכה בביטוי הסיסמה מאפשרת לנו להוסיף שכבת אבטחה נוספת לנכסים הדיגיטליים שלנו.

אז בנוסף להזנת קוד זרע ההתאוששות, המכשיר ידרוש גם את ביטוי הסיסמה המותאם אישית, אותו יוצר הארנק אמור לשנן. מכאן, בתרחיש הלא סביר שמישהו יקבל גישה לביטוי ההתאוששות שלך בן 24 מילים, המטבעות הקריפטוגרפיים שלך עדיין יישארו בטוחים וברשותך.

חותם נגד התעסקות

החותם נגד התעסקות על פנקס ספרים נאנו ס.החותם נגד התעסקות על פנקס ננו S אטום.

כפי שציינתי קודם, לדג’ר שולחת את מוצריה, כולל ננו S, עם סרט חסין חבלה סביב האריזה. זה מבטיח שלא טופלו במכשיר ארנק החומרה שלך בשום צורה שהיא. במקרה שאתה מבחין בסימני התעסקות בקלטת, עליך ליצור קשר עם לדג’ר וכדאי שתקבל ארנק חלופי.

פרטיות ואלמנט מאובטח

Ledger Nano S מתוכנן בארכיטקטורה של שבב כפול עם רמת הסמכת אבטחה של CC EAL5+. הקושחה של המכשיר מובטחת באמצעות תעודת הצפנה, אשר מבטיח שלמות מוחלטת הן של החומרה והן של תוכנת הארנק.

שני הגורמים הללו עובדים יחד כדי ליצור משהו שנקרא האלמנט המאובטח שאפילו החברה לא יכולה לשנות רטרואקטיבית. לפיכך, המפתחות הפרטיים שלך יהיו מוקפים גם מדג’ר וגם משחקני צד שלישי אחרים. זה מבטיח שכל ארנק וארנק יישאר מבוזר ואתה מתנהג כבנק משלך.

תאימות בין פלטפורמות

כעת, לאחר שהבנו את כל מאפייני האבטחה שננו S מציעה ואת רמת האבטחה שאנו יכולים לצפות לה, נבחן את התאימות שלה בפלטפורמות ושירותים שונים.

מערכות הפעלה

Ledger Nano S תואם את כל שלוש מערכות ההפעלה הגדולות של המחשב. למעשה, לארנק עצמו אין שום קשר למערכת ההפעלה, במקום זאת, עליכם להתקין את אפליקציית הלקוח של הארנק באמצעות Chrome.

דפדפנים

על מנת לנהל את המכשיר, עליך להתקין את יישום הלקוח שלו המכונה Ledger Manager. אתה יכול להוריד את הלקוח למחשב שלך או לבחור להשתמש באפליקציית הרחבת הדפדפן Chrome שלו. המשמעות היא ש- Chrome יהיה הדפדפן הראשי לכל השימושים הקשורים לדג’ר שלך.

מטבעות נתמכים של ספר חשבונות ננו

Ledger Nano S תומך במטבעות הקריפטו הבאים:

 • ביטקוין
 • ליטקוין
 • זהב ביטקוין
 • את’ריום
 • Ethereum Classic
 • מזומן ביטקוין
 • דוגקוין
 • זקש
 • אַדְוָה
 • סטראטיס
 • לזנק

אתה יכול בקר באתר ארנק הספרים לרשימה המלאה של מטבעות הנתמכים של Ledger Nano והארנקים התואמים שלהם.

ארנקים של צד שלישי

לדג’ר ננו S לקוחות ארנק קריפטוגרפי משלה. עם זאת, הוא תומך גם במספר לקוחות ארנק צד שלישי אחרים. שירותי הארנק הבאים תואמים לדג’ר ננו S:

 • CoPay
 • אלקטרום
 • GreenBits
 • תַפטִיר
 • BitGo
 • MyEtherWallet

עם זאת, הערה חשובה, Ledger Nano S יכולה להפעיל רק חמש אפליקציות שונות בו זמנית, כלומר, אתה יכול להתקין רק חמש אפליקציות או ארנקים שונים בארנק הספרים שלך. זה לא אומר שמחיקת ארנק תגרום לך לאבד את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. אתה פשוט לא תוכל למשוך או ליצור אינטראקציה עם המטבעות הקריפטוגרפיים עד שתתקין מחדש את לקוח הארנק המתאים לו.

שירותי צד שלישי

בשל אופי הקוד הפתוח של לקוח הארנק, Ledger Manager, הוא מאפשר לנו לגשת למספר שירותי צד שלישי שונים. לדוגמא, תוכלו לבחור להתקין אפליקציות שונות שיגבירו עוד יותר את אבטחת הארנק שלכם.

אפליקציית SSH / PGP Agent היא דוגמה אחת ליישום שתוכל להתקין להצפנה גדולה יותר או למערכת האימות Dido U2F למנגנון אימות משופר.

שחזור ארנק של צד שלישי

מכיוון שה- Nano S תומך ב- BIP39 לייצור זרעים, אתה יכול להשתמש בכל ארנק או ארנק חומרה אחר התומכים ב- BIP39 כדי לשחזר את הארנק שלך.. עם זאת, עליכם לוודא שהארנק האחר משתמש גם ב- BIP44 ליצירת חשבון וכתובות, שכן התאימות תלויה במערכות הבסיסיות ולא במכשיר.

השוואת מחירים ואלטרנטיבות ננו ספרים

כפי שציינתי קודם, Ledger Nano S הוא ללא תחרות מבחינת התמחור. אם העלות הכוללת היא שיקול מרכזי בהחלטה שלך, אתה בהחלט תאהב את המחיר הננו ננו S. האיור הבא תשווה בין טווחי המחירים השונים שאתה יכול לבחור כאשר אתה מחפש ארנק חומרה..

ספר חשבונות ננו ס

79

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות כחול

229 אירו

ספר חשבונות כחול

טרזור ​​אחד

89 אירו

טרזור ​​אחד

טרזור ​​דגם טי

149 אירו

טרזור ​​דגם טי

KeepKey

129 דולר

KeepKey

כפי שאתה יכול לראות, ה- Trezor One הוא המתחרה הישיר של ננו S ושני המכשירים הללו במחירים דומים. אבל אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה ש זה באמת קשה לנצח את Nano S כשמדובר במחיר. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את ההבדלים במחירים מבחינת התכונות שמציעים מכשירים אלה, אתה יכול גם לבדוק את סקירה של Trezor One.

בצד השני של הספקטרום יש לנו ארנקי חומרה הנטענים יותר לעבר סמארטפונים וטאבלטים עם מסכי המגע בצבע מלא ומערכות הפעלה חזקות שלהם. מכשירים אלה עולים הרבה יותר ומתאימים יותר לאחסון ולא להיסחב כמו ה- Nano S או Trezor One.

אני מאוד ממליץ לך לבדוק את שלי סקירה של KeepKey. זה יעזור לך להבין מדוע מכשירים אחרים אלה עולים כפליים.

מדריך התקנה ו אתחול מהיר

כפי שציינתי קודם, יהיה עליך להוריד ולהתקין את מנהל Ledger באמצעות דפדפן Chrome. לאחר מכן, כל תהליך האתחול מתרחש בחומרה. בואו נעבור על כל התהליך שלב אחר שלב.

1) הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להתקין את אפליקציית Ledger Manager באמצעות דפדפן Chrome.

2) לאחר התקנת אפליקציית Ledger Manager, חבר את הארנק למחשב באמצעות כבל ה- USB שמצורף לארנק.

3) לאחר שהמכשיר שלך נדלק בפעם הראשונה, הוא יבקש ממך להגדיר קוד PIN לארנק שלך. ודא שאתה זוכר את קוד ה- PIN אחרת, לא תוכל להשתמש במכשיר.

4) לאחר שתגדיר את קוד ה- PIN, המכשיר יבקש ממך ליצור זרע חדש או לשחזר זרע קיים. כשיצרת זרע חדש, דאג לרשום אותו בכרטיס התאוששות הזרעים שסופק עם הארנק. לאחר מכן, המכשיר יבקש ממך לאשר ארבע מתוך 24 מילות ההתאוששות.

5) לאחר מכן, תקבל את ההודעה האומרת, “המכשיר שלך מוכן כעת”

6) לבסוף, יהיה עליך להתקין אפליקציות ספציפיות כדי לקיים אינטראקציה עם המכשיר ועם המטבעות הקריפטוגרפיים השונים שאתה מתכוון לאחסן במכשיר. לדוגמא, יהיה עליכם להתקין אפליקציה אחרת עבור ביטקוין, דאש, את’ריום וכו ‘.

לקוח ארנק Ledger שלילקוח ארנק Ledger שלי

לאחר שתשלים את השלב החמישי, המכשיר שלך צריך להיות מוכן. אתה יכול להמשיך לייצר כתובת ולשלוח את המטבע הקריפטוגרפי לדג’ר ננו S החדש שלך.

ביקורות והמלצות

בואו נעבור בקצרה על כמה מהביקורות וההמלצות שנמצאו באמזון.

סקירת לקוחות על Ledger Nano S. סקירת לקוחות נוספת על Ledger Nano S.

דבר שבלט במיוחד עבורי כשעברתי על הביקורות באמזון היה זה רוב הביקורות הרעות היו על מוכרי צד שלישי ולא על הארנק. מרבית הביקורות הרעות הללו דיברו על התעסקות באריזה, הסרת החותם העמיד בפני טמפ ‘וכן הלאה.

מלבד זאת, ביקורות אחרות שלא העניקו דירוג מושלם היו עם התלונה הדומה שציינתי קודם במאמר. העובדה שלארנקים יש יכולת מוגבלת מאוד למספר האפליקציות שניתן להתקין בו זמנית משפיעה באמת על חוויית המשתמש שלו..

זו ביקורת שציינתי גם קודם בביקורת, זו אותה ביקורת שתמצאו פחות או יותר בכל מקום. חוץ מזה, נראה שרוב המשתמשים היו מרוצים מהארנק, במיוחד מתכונות האבטחה שלו.

כמה שאלות חשובות לפני קבלת Nano S

שְׁאֵלָה: אם אני רוצה להשקיע במספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים, האם Nano S תהיה אפשרות טובה למרות המספר המוגבל של אפליקציות הארנק שהיא יכולה להתקין.

תשובה: זהו אחד החסרונות העיקריים של הארנק. עם זאת, זה לא מעכב את היכולת שלך לאחסן יותר מ -5 altcoins במקביל. זה רק אומר שתצטרך להסיר ולהתקין ללא הרף אפליקציות ארנק שונות כדי לקיים אינטראקציה עם כל האלטקוינים בארנק..

שְׁאֵלָה: האם זה הגיוני להשיג את ה- Nano S כאשר Ledger רק לאחרונה החל להציע דגם חדש יותר, Ledger Blue?

תשובה: אמנם נכון ש- Ledger Blue הוא אחד מארנקי החומרה המתקדמים ביותר שיש, ברצוני להזכיר לך כי Ledger Blue שוכן בטווח מחירים שונה ומתחרה ב- KeepKey ובדגם T. Nano S הוא ארנק החומרה הפופולרי ביותר. לפחות, מבחינת נתוני המכירות הכוללים, אנו יכולים לצפות לתמיכתו של לדג’ר המשך בארנק.

צפו בסרטון זה

המחשבות האחרונות שלי

Ledger Nano S נמכר למעלה ממיליון פעמים, כך שבטוח שזה מוצר מוצלח. עבור מוצר המציע ביטחון פיננסי כמטרתו העיקרית, אין הרבה מקום לטעויות.

כאופציה הזולה ביותר בשוק, אני לא חושב שתוכל לבקש יותר. זה באמת עושה את מה שהוא נועד לעשות. זה ישמור על בטיחות הנכסים הדיגיטליים שלך. עם זאת, אם אתם מחפשים את חוויית המשתמש הטובה ביותר, Nano S כנראה לא מתאים לכם. היא לא טוענת שהיא מציעה את חוויית המשתמש הטובה ביותר ואינה מתיימרת להיות פיסת הטכנולוגיה החדישה ביותר.

עם זאת, קל מאוד לשימוש. אם אתם מחפשים את ארנק החומרה הראשון שלכם רק כדי להכיר את הטכנולוגיה, Nano S הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אם אתה רוצה שארנק חומרה משני יישאר בהישג יד בכל עת, Nano S הוא הארנק שאתה מחפש. לדעתי, Ledger Nano S אלגנטי למדי בפשטות שהוא מציע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner