כיצד ליצור ארנק נייר ביטקוין

כבר דיברנו על ארנקי נייר ביטקוין בפירוט רב. אז בשלב זה, עליכם לדעת מהם ארנקי נייר ביטקוין וכיצד הם עובדים. אבל אם אתה תוהה כיצד ליצור את ארנקי הנייר האלה בפועל, אז אל תחפש יותר. במאמר זה נעבור על הפרטים השונים של אופן התקנת ארנק הביטקוין וחלופת הנייר שלו.

כיצד ליצור ארנק נייר ביטקוין

מאז מאמר זה הוא הדרכה ליצירת ארנקים של ביטקוין, ראוי היה לעבור את התהליך כולו שלב אחר שלב ולהסביר בבירור כל שלב ושלב. בואו נרד לזה.

1. מחולל ארנק נייר ביטקוין

יש מספר מחוללי ארנקי נייר ביטקוין שונים שתוכלו לבחור מהם. לצורך הדרכה זו נשתמש בגנרטור ארנקי נייר פופולרי, BitAddress.

ליצור ארנק ביטקוין

דף הבית של Bitaddress

ישנן אפשרויות אחרות למחוללי ארנקים ותוכלו לחקור כמה מהן, אך לצורך הדרכה זו עלינו להיצמד לגנרטור אחד לשם הפשטות.

2. צור כתובת ביטקוין

על מנת ליצור את המפתח הפרטי ואת הכתובות הציבוריות שלך, כל שעליך לעשות הוא פשוט הזיזו את העכבר עד שהנתון האחורי בחלק העליון של הגנרטור יהפוך ל 100%.

ליצור כתובת ביטקוין

יצירת כתובת ביטקוין

שימו לב להבדל בין שתי התמונות. נתוני האחוזה בחלק העליון של הגנרטור הפכו מ -1% ל -99%. ברגע שהוא יגיע ל- 100%, תהיה לכם כתובת הביטקוין שלכם.


ארנק נייר ביטקויןארנק נייר ביטקוין שנוצר לאחרונה

3. ארנק נייר שזה עתה נוצר

עכשיו אתה יכול גם הדפיסו את ארנק הביטקוין כפי שהוא או שתבחרו להקדיש זמן ולהתאים אותו מעט כדי שיהיה טוב עוד יותר. לאחר מכן תרצה ללחוץ על הכרטיסייה “ארנק נייר” ממש ליד הכרטיסייה “ארנק יחיד”.

ברגע שנכנסים לכרטיסיית ארנק הנייר, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות. אתה יכול לבחור להסתיר את הגרפיקה, אך חשוב מכך שיהיה עליך בחר את מספר הכתובת שברצונך ליצור את כמות הכתובות שברצונך להדפיס בעמוד.

הדפיס את ארנק הנייר שלך

ארנק נייר מוכן להדפסה

4. צור והדפס את ארנק הנייר שלך

לאחר שהתאמת אישית את ארנק הנייר, המשך ולחץ על סמל “צור”. לאחר שתיצר ארנק נייר כל שנותר הוא להדפיס את ארנק הנייר.

5. מימן את ארנק הנייר שלך

לאחר שהדפסת את ארנק הנייר שלך, ברור שתעשה זאת צריך לממן את הארנק אחרת הארנק לא שווה יותר מהנייר עליו מודפס. אתה יכול לשלוח כסף לארנק הנייר שלך באמצעות הכתובת הציבורית המודפסת על הארנק. זה עובד בדיוק כמו כל עסקת ביטקוין אחרת.

6. בדקו את היתרה בארנק נייר הביטקוין

אחרי שמימנתם את ארנק הנייר שלכם, הדבר האחרון שעליך לעשות הוא לבדוק את יתרת הארנק שלך מנייר הביטקוין. חשוב תמיד לאשר כל עסקה ועסקה כאמצעי זהירות אם שום דבר אחר.

על מנת לבדוק את היתרה שלך, אתה יכול פשוט לעבור על blockchain.info אוֹ blockexplorer. אישור העסקה שלך באמצעות שירותים אלה פשוט כמו הזנת כתובת הביטקוין שלך.

יתרונות וחסרונות של ארנקי נייר

יתרונות:

 • ארנק נייר לא מקוון.
 • הנושא שולט במפתחות הפרטיים
 • זול במיוחד להכנה.
 • נוח לאחסון.

חסרונות:

 • נייר אינו הדרך האמינה ביותר לאחסון כסף דיגיטלי.
 • אם אבדו או נגנבים, אין דרך לאחזר את הביטקוינים.
 • רגישים לנזק.

ארנקי נייר Altcoin

כפי שאולי למדת מהמדריך, יצירת ארנק נייר ביטקוין אינה אלא קשה. אבל מה עם ארנקי נייר altcoin? נו, לרוב האלטקוינים הפופולריים יש מחוללי ארנק נייר משלהם. לכן, אם אתה רוצה ארנק נייר אתריום או ארנק נייר litecoin, אתה יכול בקלות למצוא מחולל כתובות באינטרנט.

עם זאת, אם אתה מעוניין בכמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים המשומשים פחות, סביר להניח שתצטרך ללמוד ליצור ידנית ארנק נייר. יצירת ידנית של ארנק נייר היא למעשה לייצא את המפתחות הפרטיים שלך ולהדפיס אותם על פיסת נייר.

לקרוא: מיטב ארנקי Altcoin: 11 ארנקים לאחסון Altcoins שלך בבטחה

יצירת ידנית ארנק נייר

בואו נסתכל כיצד נוכל ליצור ידנית ארנק נייר אתריום:

 1. ראשית, יהיה עליך להעתיק את כתובת הארנק שלך.
 2. שנית, אתה רוצה את המפתח הפרטי שלך.
 3. ברגע שיש לך את המפתח הפרטי שלך ואת הכתובות הציבוריות שלך, תוכל להדפיס אותו כמו שהוא או ליצור תחילה קודי QR, שמומלץ לנוחות השימוש.
 4. לאחר שהדפסת את קודי ה- QR בעצם יצרת ארנק נייר.

לבסוף, אתה רוצה מחק את פרטי הארנק מהמחשב שלך. מכיוון שאתה עומד למחוק ארנק, תחילה עליך לוודא שאין כספים בארנק שלך.

מחיקת טביעת הרגל המקוונת של ארנק הנייר שלך

על מנת למחוק את פרטי הארנק שלך, פתח את סייר הקבצים:

 1. C: \
 2. C: \ משתמשים \
 3. C: \ משתמשים \ [שם משתמש] \
 4. C: \ משתמשים \ [שם משתמש] \ AppData \
 5. C: \ משתמשים \ [שם משתמש] \ AppData \ נדידה \ [שם יישום ארנק] \

לאחר שמצאת את הארנק בספריה של המחשב, קדימה ומחק את הקובץ wallet.dat.

אלטרנטיבה פיזית לארנקי נייר

לפני סיום המאמר, חשוב שנדון בדרכים אחרות לאחסון פיזי של ביטקוין. למרות שארנקי נייר יכולים להיות שימושיים ביותר, הם אינם הדרך האידיאלית ביותר לאחסן כמויות גדולות של ביטקוין. הדרך היחידה שאתה צריך לאחסן כמויות גדולות של ביטקוין היא להשתמש בארנק חומרה.

ארנקי חומרה

ארנק חומרה מציע את השיטה הבטוחה ביותר בה תוכלו לאחסן את הביטקוינים שלכם. ארנקים אלה כוללים מספר מאפייני אבטחה מובנים שהופכים אותם באופן בלתי נספג. אם אתה שומר את הביטקוינים שלך בארנק חומרה ואתה משתמש בכל תכונות האבטחה שלו, לעולם לא תוכל לאבד את הביטקוינים שלך.

לדוגמה, אם ארנק החומרה שלך נגנב, העבריינים לא יוכלו לגשת לביטקוינים שלך ללא רשותך. אבל יותר חשוב, אתה יכול פשוט לאחזר את הביטקוינים מבלי שיהיה לך גישה פיזית לארנק שלך. באופן דומה, אם ארנק החומרה שלך נפגע, אתה יכול פשוט לאחזר את הביטקוינים שלך לארנק חומרה אחר.

מיטב ארנקי החומרה

[go_pricing id = ”hdwwallet”]

1. ספר חשבונות ננו

Ledger Nano נחשב לאחד מארנק החומרה המאובטח ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים. מלבד ביטקוין, הוא תומך גם באתר ובכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

ארנק חומרה

2. טרזור

טרזור ​​הוא ארנק חומרה ועובד גם כמכשיר לחתימת עסקאות לא מקוון. הוא מציע מגוון רחב של תכונות אבטחה, מה שהופך אותו לאחד מארנקי החומרה הטובים ביותר.

ארנק חומרה

3. KeepKey

KeepKey שונה במקצת משאר ארנקי החומרה. הוא משמש גם כמחולל פינים אקראי, הנדרש לגישה לארנק החומרה. KeepKey מבטיח שגם אם הארנק שלך נגנב, התוכן שלו יישאר בטוח עד שתוכל לאחזר אותו למכשיר אחר

ארנק חומרה

סיכום

אנו מקווים כי לאחר קריאת מאמר זה, עליכם לדעת כמה מהיתרונות והחסרונות של שימוש בארנקי נייר. אך חשוב מכך, תוכל ליצור ארנקי נייר בכל פעם שתמצא את עצמך זקוק לארנק נייר ביטקוין.

התייצבנו גם להזכיר לך על חשיבות האבטחה וכיצד ארנקי החומרה מציעים את המדיום הבטוח ביותר לאחסון הביטקוין שלך. אם גילית שמאמר זה אינפורמטיבי ומשעשע, מדוע לא לשקול לבדוק כמה מהאחרים בדיוק כמו מאמרים אינפורמטיביים על השימוש בביטקוין ועליית הכסף הדיגיטלי..

לקרוא: להלן 9 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר שאנו מכירים וסומכים עליהם

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map