Bitcoin IRA: חברות חשבונות פרישה בודדות בקריפטו

מדריך IRA משני חלקים של Bitcoin על אופן הפעולה של חשבונות הפרישה של ביטקוין ובדיקה של 9 ספקיות חברות הפרישה האישיות הטובות ביותר הממוקדות במטבע קריפטוגרפי בשוק בשנת 2019..

Bitcoin IRA: כיצד להוסיף ביטקוין לחשבון פרישה

ביטקוין כעת ניתן להוסיף לחשבון הפרישה שלך באמריקה. כן, IRAs הצפנה רשמית כאן.

היום אנו מסבירים את כל מה שצריך לדעת על אופן הפעולה של IRAs של bitcoin, היתרונות והחסרונות של הוספת bitcoin לחשבון הפנסיה שלך והאפוטרופוסים המהימנים ביותר של IRA bitcoin בשוק..

מה זה IRA של ביטקוין?

ראשית בואו נבהיר, IRA בביטקוין הוא חשבון פרישה אישי המכוון (IRA) המחזיק בהשקעות בביטקוין. IRA מסורתי מחזיק מתכות יקרות, מניות או אג”ח.

תקנות שירות מס הכנסה (IRS) אינן מאפשרות לך להחזיק מטבע קריפטוגרפי ב- IRA. עם זאת, קוד ההכנסה הפנימית אינו מציין אילו נכסים רשויות מכוונות עצמיות יכולות להחזיק כהשקעות: הוא מציין רק אילו נכסים אינך יכול להחזיק. ביטקוין אינו נכס שלא נכלל, ולכן זה חוקי לחלוטין להחזיק ביטקוין ב- IRA שלך.

מס הכנסה לא הוציא מכלל מטבעות קריפטו מלהחזיק ברשות המס. זה אומר שאתה יכול לקבל ביטקוין ב- IRA שלך, אבל אתה יכול גם לקבל Litecoin, Ethereum, Ripple או כל מטבע קריפטוגרפי אחר עליו תרצה להשקיע..

כיצד להוסיף ביטקוין ל- IRA שלך

מרבית חשבונות הפרישה האישיים (IRA) באמריקה מנוהלים על ידי אפוטרופוסים או נאמנים מטעם המשקיעים. הבנק או סוחר המתווך, למשל, מחזיקים במניות, איגרות חוב, קרנות נאמנות ותעודות פיקדונות ברכב ההשקעה.

עם זאת, כמה אמריקאים בוחרים לקבל IRAs בהכוונה עצמית. באמצעות IRA בהכוונה עצמית תוכלו להוסיף נכסי השקעה שונים. אתה יכול להחזיק נדל”ן, שטר חוב, אישורי שעבוד מס, זהב, ניירות ערך בהנפקה פרטית ואפילו ביטקוין ב- IRA שלך בהכוונה עצמית..

אין דבר כזה Bitcoin IRA כשלעצמו, כמו שאין דבר כזה IRA זהב או IRA מניות או כל סוג אחר של IRAs ספציפיות לסוגי נכסים. כל אלה הם מונחי שיווק המחזיקים באפס משמעות מעשית. על פי החוק, יש רק ה- IRA.

הנה התהליך הבסיסי של הוספת ביטקוין ל- IRA שלך:


שלב 1) פתח IRA בהכוונה עצמית באמצעות אפוטרופוס של IRA

שלב 2) מצא מנחה IRA לביטקוין או קנה בעצמך ביטקוין מבורסה

שלב 3) מימן את ה- IRA שלך בהכוונה עצמית באמצעות גלגול או העברה

שלב 4) החזק ביטקוין ב- IRA שלך עד גיל 59.5 (או שלם קנס כדי למשוך את הביטקוין מוקדם)

ל- IRA המכוונת את עצמך יש את אותן דרישות רגולטוריות כמו ל- IRA רגיל. אינך יכול לגשת לכסף שלך עד גיל 59.5, אחרת אתה עומד בעונש על משיכה מוקדמת.

בנוסף, עם IRA בהכוונה עצמית, אתה אחראי על החלטות ההשקעה שלך.

עבור אנשים רבים, הוספת ביטקוין ל- IRA מעניקה להם גיוון נחוץ ביותר. יש הסבורים שביטקוין מעניק לתיק העבודות שלהם את ה”אלפא “הרצוי ביותר. ביטקוין אינו קשור להצלחה כלכלית של מדינה מסוימת, למשל, ואינו קשור למחירי נדל”ן, זהב או נכסים אחרים. היא נעה בדרכה משלה מסיבותיה שלה, ומשקיעים מסוימים שמחים להוסיף ביטקוין לתיק שלהם.

לשם הבהרה, מס הכנסה הבהיר כי מטפלים בקריפטו מתייחסים כרכוש לצרכי מס הודעה הונפק בשנת 2014. נכון להודעה זו, חובבי ביטקוין קיבלו אור ירוק להמשיך בביטחון בידיעה שמס הכנסה רואה בנכס הבחירה שלהם רכוש אישי – בדומה למניות המניות – מה שמאפשר לכלול מטבעות קריפטוגרפיים ברשומות המס..

ההליך הספציפי לפתיחת IRA של bitcoin משתנה בין ספקים. חברה גדולה אחת שותפה עם BitGo כארנק הדיגיטלי שלה וכספק אבטחה עבור נכסי פרישה של קריפטו, למשל. החברה משתמשת בשירות המשמורת המוסדית של BitGo כדי להחזיק את הביטקוין של הלקוחות. אם ברצונך לגשת לביטקוין שלך, תצטרך להשלים אימות מזהה ממשלתי ואימות קולי.

יתרונות וחסרונות של הוספת ביטקוין ל- IRA שלך

ישנם יתרונות וחסרונות בהוספת ביטקוין ל- IRA שלך. היתרונות והחסרונות כוללים:

יתרונות

 • גִוּוּן: ביטקוין נע באופן עצמאי משווקים, כלכלות ומטבעות בודדים. זה יכול להוסיף גיוון נחוץ לתיק העבודות שלך. זה יכול אפילו לבודד את חשבונך מהפסדים עצומים במהלך שפל.
 • הגבל את השפעות האינפלציה: לביטקוין יש היצע כולל קבוע, מה שאומר שהוא אינו נתון לאינפלציה מלאכותית. מיליארדי דולרים אמריקאיים מודפסים מדי שנה, ולכן הערך של 1 דולר יורד בהדרגה עם הזמן.
 • גזור בנקים: באמצעות IRAs של ביטקוין, תוכלו להימנע מלהסתמך על בנקים שינהלו את כספכם (אם כי אתם עדיין צריכים להסתמך על אפוטרופוס ממונה על ידי IRA).
 • הימנע ממס רווחי הון ותהנה מצמיחה ללא מס: החזקת ביטקוין ב- IRA מבודדת את הביטקוין שלך ממסים. לא תשלם מס של 15 עד 20% רווח הון על רווחים שאתה מרוויח מהחזקת ביטקוין.
 • רכישת ביטקוין קלה: כשאתה קונה ביטקוין ב- IRA שלך באמצעות ספק שירותי IRA של bitcoin, אינך עובר ממשק חילופי מסורתי. במקום זאת, אתה מגיש הזמנה לאפוטרופוס, והאפוטרופוס קונה ביטקוין מטעמך. זהו תהליך קל שאינו מחייב אותך להירשם לבורסה, להשלים אימות KYC נוסף או לנהל את הארנק שלך.
 • פתרון משמורת מובנה: עם IRA של bitcoin, האפוטרופוס של IRA מחזיק את הביטקוין שלך. הם פיתרון המשמורת. אתה לא צריך לבטוח בבורסה שתחזיק את הכסף שלך, וגם לא צריך לדאוג לארנק שלך או לניהול מפתחות פרטיים.
 • אין מגבלות השקעה מינימליות: לחלק מחברות ה- IRA בביטקוין יש מגבלות השקעה מינימליות, בעוד שלאחרות אין.

חסרונות

 • דמי הגדרה ראשונית: IRAs בהכוונה עצמית מגיעים עם שכר טרחה משלהם. הקמת חשבון IRA בהכוונה עצמית של 50,000 דולר למסחר עשויה לעלות עד 6,000 $ בעמלות עבור ההתקנה הראשונית, למשל. העמלות משתנות בין הספקים. שירותי ה- IRA של Bitcoin, לעומת זאת, יקרים במיוחד מכיוון שיש מעטים הספקים במרחב.
 • דמי שמירה ותחזוקה: אתה לא צריך רק לשלם כדי להקים את ה- IRA שלך שמכוון את עצמך; ישנם גם דמי משמורת ותחזוקה חוזרים הנגבים על ידי ספקי IRA המופנים בעצמה.
 • דמי עסקה: בנוסף לכל העמלות לעיל, אתה עדיין צריך לשלם עמלות יקרות לכל עסקה. רוב ספקי ה- IRA בביטקוין גובים עמלה של כ -3.5% לכל עסקה עבור כל רכישה ו- 1% עבור כל מכירה. בהתחשב בתנאי חליפין, אתה משלם עמלות של 3.5% ודמי יצרן של 1%, שהם פי 10 עד פי 30 יותר משאתה משלם בבורסה רגילה. חלק מספקי ה- IRA בביטקוין גובים דמי רכישה של 5%, ואילו אחרים גובים 150 דולר למכירה.
 • דמי משיכה בטרם עת אם תחליט לסגור את ה- IRA שלך בהכוונה עצמית ולמשוך את הכסף שלך לפני גיל 59.5, תשלם עמלות נוספות. ייתכן שתצטרך לשלם מס רווחי הון. הימנעות ממס רווחי הון הייתה הסיבה העיקרית שהקמת IRA ביטקוין מלכתחילה.
 • מגבלות השקעה מינימליות: לחלק מספקי ה- IRA של ביטקוין יש מגבלות השקעה מינימליות של 10,000 עד 30,000 דולר.
 • אתה עדיין מסתמך על נותני שירותים פיננסיים או על מתווכים: אין דרך אמיתית לפתוח חשבון פרישה בהכוונה עצמית בארצות הברית ללא מתווך או נותן שירותים פיננסיים. אתה עדיין זקוק לאפוטרופוס עבור ה- IRA שלך. יש אנשים שאוהבים ביטקוין מכיוון שהוא מספק ‘חופש אמיתי’ מהמערכת הפיננסית הנוכחית. עם IRA של ביטקוין, אתה עדיין קשור למערכת הפיננסית בדרך כלשהי.
 • ייתכן שלא תהיה בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך: אחד החלקים הטובים ביותר בנושא הביטקוין הוא שכשאתה שולט במפתחות הפרטיים שלך, אתה שולט בכסף שלך. עם IRA של ביטקוין, זה לא בהכרח המקרה. מדיניות ניהול המפתח משתנה בין חברות, אך בדרך כלל מוחזק מפתח אחד לפחות על ידי האפוטרופוס שלך.
 • באופן מצטבר, כל העמלות יכולות לשלול במהירות את יתרונות המס של IRA. תשלם היום מס של 15 עד 20% על רווחי הון, ותוכל להימנע ממס זה באמצעות IRA של ביטקוין. עם זאת, לאחר שתשלם את כל העמלות המפורטות לעיל, ייתכן שלא תצא לטווח הארוך. ספקים מסוימים גובים דמי התקנה ראשוניים של 10% עד 25%, למשל, מה שיכול לשלול באופן מיידי כל חיסכון מס ראשוני.

בסך הכל, דמי ה- IRA בביטקוין הם גבוהים מאוד כרגע. הביטקוין הוא טרנדי, ויש מעטים הספקים בחלל.

עם זאת, זה עשוי להשתנות בעתיד. שחקנים מוסדיים כמו פידליטי נכנסים לחלל, וייתכן שעמלות צונחות.

ברגע שענקיות בתעשייה כמו ואנגארד או פידליטי יסתבכו במרחב ה- IRA של הביטקוין, זה יהפוך להרבה יותר זול להחזיק ביטקוין ב- IRA שלך..

האם IRA חוקי בביטקוין?

מס הכנסה אינו תומך ספציפית בהחזקת ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ב- IRA שלך. למעשה, מס הכנסה אינו מאשר השקעות ספציפיות כהשקעות רשות.

במקום זאת, למס הכנסה יש רשימה של נכסים שלא נכללו שלא ניתן להחזיק ב- IRA שלך.

בפסק דין משנת 2014 הבהיר מס הכנסה את מצב המס של הביטקוין. מאז, מס הכנסה התייחס לביטקוין כאל רכוש אישי שאינו מטבע, מה שאומר שהוא דומה למניות. אתה משלם מיסי רווחי הון בכל פעם שאתה מוכר.

מה ההבדל בין ספק IRA של ביטקוין, אפוטרופוס לפיתרון?

כשמחפשים מידע על IRA בביטקוין באופן מקוון, הדברים יכולים להיות מבלבלים במהירות. אנשים מתחילים לדבר על ‘מנחים’ של IRA, על אפוטרופוסים של IRA, ארנקים ועל סוכנויות אחרות.

בדרך כלל, קבלת IRA של bitcoin דורשת התמודדות עם שלוש סוכנויות שונות:

שירותי IRA של Bitcoin: שירותי ה- IRA של Bitcoin נחשבים ל’צינורות פיננסיים ‘. אלה הסוכנויות איתן אתה מתמודד כאשר אתה רוצה להוסיף ביטקוין ל- IRA שלך. רוב שירותי ה- IRA בביטקוין אינם מוסדרים על ידי ה- SEC כמו בנקים מסורתיים או אפוטרופוסים של IRA.

אפוטרופסי IRA בניהול עצמי: שומרי IRA בניהול עצמי מחזיקים נכסים בחשבון הפרישה האישי שלך. שלא כמו ב- IRA מסורתי, IRA בהכוונה עצמית מאפשר לך להחזיק נכסים כמו נדל”ן, זהב ומטבעות קריפטוגרפיים. האפוטרופוסים המנוהלים על ידי IRA כוללים בנקים, איגודי אשראי וגופים אחרים.

ספקי משמורת או ארנק: מרבית שירותי ה- IRA של bitcoin חברו לארנק או פתרון משמורת ספציפי. זו הסוכנות שאוחסנת את הביטקוין שלך בפועל.

מי מחזיק את המפתחות הפרטיים שלי עם IRA של ביטקוין?

אחד החלקים הטובים ביותר בנושא הביטקוין הוא שאתה בשליטה מלאה על הכסף שלך. כל עוד יש לך את המפתחות הפרטיים שלך, אף אחד אחר לא יכול לגעת בכסף שלך ולא משנה מה יקרה.

זה לא המקרה עם IRA של ביטקוין. לחברות נהלים שונים לניהול מפתחות פרטיים, אך לא תהיה לך שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך באמצעות Bitcoin IRA.

ספק אחד גדול של IRA בביטקוין, למשל, יוצר שלושה מפתחות פרטיים ייחודיים בעת הגדרת IRA של bitcoin:

מפתח אחד נשמר אצל ספק הארנק (כמו BitGo)

מפתח נוסף ניתן לאפוטרופוס IRA

מפתח שלישי ניתן לחברת סטארטאפ (keytern.al) המספקת שירותי התאוששות אם המפתח שלך אבד או ניזוק

כל המפתחות הללו מאוחסנים מהאינטרנט במקומות אחסון קר.

כמה גובים ספקי שירותי IRA?

ספקי שירותי IRA גובים דמי עתק – אפילו מגוחכים – לנוחיותם. אחד השחקנים הגדולים ביותר בחלל נקרא Bitcoin IRA. הם גובים עמלה של 10% עד 15% מראש.

נוסף על כך, האפוטרופוס המוגן על ידי IRA עשוי לגבות דמי התקנה משלו. כל האפוטרופוסים של IRA גובים גם דמי אחזקה שוטפים – בדרך כלל בסביבות 1% לשנה על השווי הכולל של הנכסים שלך.

חברות אחרות גובות עמלות של עד 25%. עמלות אלו שכיחות יותר בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים חלופיים.

האם אוכל ליצור Bitcoin IRA ללא ספק שירות IRA של Bitcoin?

כן! אתה בהחלט יכול ליצור Bitcoin IRA בהכוונה עצמית מבלי להשתמש בספק שירותי IRA של bitcoin. חברות אלו מאיצות ומפשטות את התהליך, אך בהחלט ניתן ליצור IRA של ביטקוין ללא עזרתן.

פשוט דבר עם עורך דין כדי להתחיל. יתכן שתצטרך להקים LLC לרכישת המטבע הקריפטוגרפי, ואז לבחור באפוטרופוס של IRA. בקר במרכזיה, מצא ארנק מאובטח, ואתה מסודר.

כיום, מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין מפרסמים במיוחד שירותי IRA של מטבעות קריפטו. העמלות לרוב זולות בהרבה מנותני שירותי IRA בביטקוין.

שאלות נפוצות על IRAs של Bitcoin

איפה מאוחסן הביטקוין שלי? עם Bitcoin IRA בהכוונה עצמית, האפוטרופוס בדרך כלל שולט בביטקוין שלך. האפוטרופוס אחראי לחזקת הביטקוין שלך. לכן אתה משלם דמי אחזקה ודמי התקנה.

מהו אפוטרופוס IRA? האפוטרופוס של ה- IRA הוא המוסד האחראי על ה- IRA שלך. האפוטרופוס מורשה ומוסדר על ידי מס הכנסה. מרבית האפוטרופוסים הם בנקים, אגודות אשראי או נאמנויות, אם כי חלק מהספקים נחשבים ‘אפוטרופוסים שאינם בנקים’..

האם מס הכנסה רואה במטבעות קריפטו נכס לפנסיה? מס הכנסה אינו מפרט באופן ספציפי אילו פריטים יכולים להיכלל ב- IRA המכוונת בעצמך, אך הם מפרט אילו פריטים אינם יכולים להיכלל ב- IRA שלך. מטבעות קריפטוגרפיים כלל לא מוזכרים בתקנות החיסכון בפנסיה של מס הכנסה, אך מטבע הדברים קריפטוגרפיה עדיין מותרת בחשבונך.

האם ה- IRA של הביטקוין שלי הוא 100% בטוח? בטיחות ה- IRA של הביטקוין שלך תלויה באמינות האפוטרופוס שלך. חלק מהאפוטרופוסים מבוטחים ב- FDIC, מה שאומר ששווי חשבונך מוגן עד גבול מסוים (נניח, 500,000 $). אתה יכול להגן על חשבונך באמצעות אימות דו-גורמי (2FA) וסיסמה מאובטחת.

מה לגבי IRAs מטבעות מטבעות אחרים? אתה יכול להחזיק ביטקוין וכל מטבע מטבע אחר ב- IRA שלך. למעשה, אתה יכול להחזיק כמעט כל דבר ב- IRA המכוון שלך – כל עוד זה לא מופיע ברשימת ההחרגות הספציפית של מס הכנסה. כיום, ספקי IRA גדולים בביטקוין מציעים גם IRAs של Ethereum, IRAs של Ripple, IRA של Litecoin ו- IRA עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים..

כיצד אוכל למצוא אפוטרופוס ל- IRA של ביטקוין? ישנם אלפי שומרי IRA המופעלים על ידי עצמם ברחבי ארצות הברית. אתה יכול למצוא אפוטרופוסים מסוימים של IRA בביטקוין רשימת נאמנים ואפוטרופוסים שאושרו על ידי מס הכנסה. מרשימה זו, פנה לאפוטרופוסים שונים בכדי לשאול על שירותיהם, העמלות, ניירות הערך, הנהלים ועוד. שים לב שחלק מחברות ה- IRA של מטבעות קריפטו עובדות רק עם אפוטרופוסים ספציפיים. אם אתה רוצה לעבוד עם מנחה ספציפי, ייתכן שתצטרך לעבוד עם האפוטרופוס הספציפי שלהם.

סקירה כללית על חשבון הפנסיה של ביטקוין

בהתאם ליעדי הפרישה שלך, IRA של bitcoin עשוי להיות הפיתרון הנכון עבורך. ככל שייכנסו לחלל יותר ספקי שירות הממוקדים במטבעות קריפטוגרפיים, יהיה קל וזול יותר לפתוח IRA של ביטקוין.

מכיוון שמכשירי הצפנה התפוצצו עם צמיחה, כך גם אפשרויות ההשקעה בקריפטו.

עם כל כך הרבה ספקי IRA קריפטו שונים שניתן לבחור מהם, זה יכול להיות קשה לדעת איזה מהם יציע את השירותים הטובים ביותר. בשלב הבא, כחלק שני ממדריך זה לחשבון פרישה אישי של ביטקוין, בואו לכסות את 9 חברות ה- IRA הטובות ביותר ב- Cryptocurrency ונשווה את האופן שבו הן עובדות ומה הן מציעות כספקיות אפוטרופוס.

מיטב ה- IRAs של Bitcoin וחברות ה- Crypto IRA

כיום אנו מציגים את חברות ה- IRA הטובות ביותר בביטקוין וחברות ה- IRA הקריפטו בצורה העובדתית ביותר, ללא משוא פנים.

פיננסי רחב

השקעה מינימלית: 0 דולר

פיננסי רחב מציעה שני מוצרי ליבה, כולל IRAs בהכוונה עצמית ו- Solo 401 (k) עם Control Book Control. מלוח המחוונים הפיננסי הרחב, משקיעים יכולים לקנות כמעט כל נכס חלופי המותר בחשבון השקעה – כולל ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. אין צורך בסכום השקעה מינימלי.

בניגוד לחברות מסוימות אחרות הרשומות כאן, Broad Financial אינה משתמשת באפוטרופוס צד שלישי: הן האפוטרופוס.

דבר נחמד נוסף בברוד פיננסי הוא שהחברה לא גובה עמלות מבוססות נכסים. כמה חברות אחרות כאן גובות עמלות של 1% לשנה על ערך הנכס הכולל שלך, מה שאומר שהחסכון שלך לאט לאט נחתך לאורך זמן. באמצעות Broad Financial, אתה משלם עמלות קבועות במקום, מה שהופך את זה לאופציה אטרקטיבית לכל רמות המשקיעים.

פיננסיים רחבים מציעים גם IRAs מסורתיים וגם IRAs של Roth. בנוסף, אתה יכול לבחור את חילופי הקריפטוגרפים שאתה רוצה להשתמש בהם. ותוכלו להשתמש בארנק הדיגיטלי לבחירתכם.

אנו מעריכים גם את מבנה העמלות השקוף. בעוד חברות אחרות של IRA של Bitcoin המופיעות כאן מסרבות לחשוף את העמלות שלהן מראש, Broad Financial מציגה את העמלות בפומבי באתר שלהן. תשלם עמלה בתעריף קבוע של 1,295 $ כדי להקים את חשבונך, למשל, במקום 15% עד 25% שגובים חברות IRA אחרות בביטקוין..

בסך הכל, Broad Financial היא אחת הספקיות המהימנות בענף עם הרבה מתחרים סוערים.

BlockMint

השקעה מינימלית: 10,000 דולר

BlockMint היא אחת האפשרויות המובילות בקרב חברות IRA בביטקוין. החברה מופיעה לעיתים קרובות בראש רשימות שירותי ה- IRA הטובים ביותר בביטקוין. BlockMint מגובה על ידי ליר קפיטל, שהייתה אחד השמות הגדולים ביותר בתחום ה- IRA של המתכות היקרות מזה 20 שנה. ה’תפוס ‘העיקרי הוא שאתה צריך להשקיע לפחות 10,000 $, אם כי לאופציות אחרות של bitcoin IRA ברשימה זו יש דרישות השקעה מינימליות גבוהות יותר.

לרוב לקוחות BlockMint יש דברים טובים לומר על החברה. לטענתם, לחברה שירות לקוחות טוב וממשק חילופי קל לשימוש. מומחים הם סבלניים ובקיאים עם הלקוחות אם זו הפעם הראשונה שאתה קונה קריפטו או שאתה מומחה מנוסה.

בתמורה לרמת שירות לקוחות גבוהה זו, לקוחות BlockMint משלמים עמלות נכבדות. תשלם עמלות של 15% בקניית מטבעות קריפטוגרפיים, למשל, אם כי הנחות קטנות זמינות על בסיס נפח.

עליכם לעמוד גם בסכום ההשקעה המינימלי של 10,000 דולר לכל סוג מטבע. אתה לא יכול לקנות 7,000 $ של BTC ו -3,000 $ של ETH כדי לעמוד בסכום ההשקעה המינימלי של 10,000 $, למשל; אתה צריך לקנות לפחות 10,000 דולר מכל סוג מטבע.

כמו כן תשלם עמלות לאפוטרופוס של BlockMint, שהוא שירותי ה- IRA של כיוון חדש. החברה גובה 200 דולר לשנה כדמי אחסון שנתיים יחד עם דמי ניהול של 450 עד 725 דולר לשנה בהתבסס על יתרת חשבונך ומספר המטבעות הקריפטוגרפיים המוחזקים..

Bitcoin IRA

השקעה מינימלית: 5,000 דולר

Bitcoin IRA הייתה אחת מחברות ה- IRA הראשונות בביטקוין בתעשייה. הושק בשנת 2016, Bitcoin IRA הוא ספק שירותים פיננסיים מבוססי שרמן אוקס, קליפורניה המתמחה בהקמת IRAs ללקוחות. אתה משלם עמלות של 10% עד 15% בעת ההתקנה, ואז עמלות שוטפות של 1% לאפוטרופוס IRA של החברה. בתמורה לעמלות אלה, אתה מקבל שירות כל-אחד ללא טרחה מאנשים מומחים בהקמת IRAs של ביטקוין..

מבחינה טכנית, Bitcoin IRA אינו מספק באופן ישיר שום שירותי IRA בפועל bitcoin: החברה פועלת כמרכז שירות לקוחות בלבד. הם מחברים בין בורסות, ארנקי קריפטו ואפוטרופוסים של IRA יחד עם משקיעים.

במקור, Bitcoin IRA השתמש ב- Kingdom Trust כאפוטרופוס שלו. עם זאת, בשנת 2019, Bitcoin IRA שותף עם BitGo Trust לאחסון אחזקות קריפטו ללקוחות. חשבון הפרישה של ביטקוין IRA ב- BitGo Trust מבוטח בסכום של 100 מיליון דולר. בנוסף, לקוחות יכולים לפזר את אחזקותיהם ב -12 נכסים דיגיטליים שונים תוך תשלום של 30% מדמי ארנק נמוכים יותר.

Bitcoin IRA נהנה מהיתרון הראשון במרחב הקריפטו. החברה החלה להציע חשבונות פרישה של קריפטו בשנת 2016, וגדלה במהירות לבסיס לקוחות של יותר מ -5,000 IRAs הצפנה היברידית. מאז 2016, Bitcoin IRA עיבד מעל 300 מיליון דולר בעסקאות נכסים דיגיטליים. בסך הכל, החברה טוענת שהיא חברת ה- IRA הגדולה ביותר בביטקוין בחלל, ואנחנו לא רואים סיבה לפקפק בטענה זו.

IRA דיגיטלי ראשון

השקעה מינימלית: 20,000 $

IRA Digital Digital מאפשר לך להשקיע ב- BTC, ETH או XRP באמצעות ה- IRA שלך. יש השקעה מינימלית של 20,000 $. IRA Digital Digital שיתפה פעולה עם Kingdom Trust Co. כדי להיות האפוטרופוס של לקוחות IRA דיגיטליים.

הטבות אחרות שפורסמו מ- First Digital IRA כוללות “צמיחה ללא מס”, “אבטחה” ו”גיוון “. ה- IRA הדיגיטלי הראשון טוען גם שהוא דואג לכל תהליך הקמת ה- IRA של bitcoin מתחילתו ועד סופו. זה כולל את התהליך של יצירת חשבון IRA בהכוונה עצמית עם אפוטרופוס, קניית ביטקוין ואחסון ביטקוין בארנק.

כמו ספקי IRA מוצלחים אחרים של ביטקוין המפורטים כאן, First Digital IRA מסרב לחשוף את עמלותיה מראש. עליכם לבקש מדריך כדי לראות כמה זה עולה. בדרך כלל, פירוש הדבר שהעמלות הן בקצה הגבוה, אפילו בעלות של עד 10% עד 25% רק עבור מתנהג. זה נתח משמעותי מההשקעה הראשונית שלך שנמחקה בעמלות מקדימות מיותרות בלבד.

מטבע IRA

השקעה מינימלית: 30,000 $

כמו Bitcoin IRA, Coin IRA היא חברת מנחה, מה שאומר שהם לא באמת מספקים שירותי ארנק, חילופי או משמורת: הם פשוט מחברים משקיעים עם שירותים אלה, מתנהגים כמתווך תוך שיפור חווית המשתמש..

אם אתה חדש בקריפטו ולא אכפת לך לשלם פרמיה עבור נוחות ושירות לקוחות, אז מטבע IRA הוא אפשרות אחת. החברה מבטיחה לתת ללקוחות חופש מבנקים תוך שהיא מסייעת להם לאבטח את כספם בחשבון נדחה במס. כספי הלקוחות מבוטחים באחסון קירור “חסין האקרים”.

כמו ספקי IRA אחרים של ביטקוין המפורטים כאן, Coin IRA היא חברת בת של חברת IRA קיימת ממתכות יקרות. באופן ספציפי, מטבע IRA היא חברת בת של גולדקו, שבסיסה בוודלנד הילס, קליפורניה.

BitIRA

השקעה מינימלית: 20,000 $

BitIRA היא ספקית קריפטו IRA חדשה יחסית שהושקה על ידי קבוצת ליבנה גולד. החברה מבדילה את עצמה מהתחרות בכך שהיא מבטיחה נכסים נגד גניבה, הונאה, פריצות ואפילו טעויות. זה מעניק למשקיעים שכבת אבטחה נוספת – במיוחד משקיעים שרוצים להשקיע בקריפטו אך מודאגים מהסיכונים.

BitIRA מחזיקה כספי לקוחות באחסון קירור בכספת שמורה, בדומה לרוב פתרונות המשמורת האחרים כאן. BitIRA גם מתיימרת לדאוג לכל התהליך עבורך, ומאפשרת ללקוחות ליהנות מצמיחה גבוהה ללא מיסים עם עמלות או סיכון מינימליים..

כל זה נשמע טוב, אבל מבט מקרוב מגלה כמה בעיות עם BitIRA. אתר החברה מלא בהמלצות מביכות וצלליות ראש של פיטר ת’יל, ביל גייטס ואריק שמידט, מה שנדמה כאילו כולם תומכים בחברה זו. במציאות, לשלושה אלה אין שום קשר ל- BitIRA. BitIRA היא גם רק מתווך של צד שלישי: החברה לוקחת קיצוץ בהשקעה שלך בתמורה לחיבורך עם ארנק ואפוטרופוס..

אחת הבעיות הגדולות שיש לנו עם BitIRA היא שהחברה מסרבת לחשוף את העמלות שלה מראש. כשנשאלת לגבי דמי שמירה, החברה מגיבה בפשטות, “העמלות עבור כל חשבון ישתנו”. אנו מניחים ש- BitIRA גובה עמלות של עד 10% עד 25% רק בגין פעולה כמתווך בינך לבין אפוטרופוס של IRA..

ביטקוין אצילי

השקעה מינימלית: 20,000 $

נובל ביטקוין הוא השלוחה של נובל זהב השקעות, חברת IRA ממתכות יקרות. החברה שואפת לעזור לכל אחד לגוון את ה- IRA שלהם או 401 (k) במטבעות ביטקוין ומטבעות דיגיטליים. כיום, תוכלו לקנות BTC, ETH, LTC ו- XRP ישירות דרך Noble Bitcoin תוך כדי ליהנות מהיתרונות של Bitcoin IRA.

יתרונות אחרים שהובטחו עם Noble Bitcoin כוללים תהליך גלגול יעיל של IRA, גישה ראשונה ללקוח, וניסיון של 25 שנה בטיפול ב- IRA של מתכות יקרות ללקוחות..

נובל ביטקוין וחברת האם שלה נובל גולד השקעות ממוקמים בפסדינה בקליפורניה. החברה מציעה מידע מוגבל על מוצריה, שירותיה או מבנה העמלות מראש, אם כי לקוחות יכולים לבקש מדריך בחינם למידע נוסף.

נכסים ריגאליים Bitcoin IRA

השקעה מינימלית: 5,000 דולר

נכסים מלכותיים מאפשר ללקוחות להשקיע ב- BTC, LTC, XMR, XRP ו- ETH באמצעות IRA. ישנן שתי אפשרויות חבילת היכרות, כולל חבילת הסוחר (נדרשת השקעה של 5,000 דולר) וחבילת האבירות (נדרשת השקעה של 10,000 דולר). למי שמוכן להשקיע יותר כסף, יש גם תיק האביר של 50,000 דולר, תיק השושלת של 100,000 דולר, ותיק ההכתרה של 250,000 דולר.

ריגל נכסים טוענת כי המומחים שלה זמינים לשוחח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עם זאת, יש חוסר שקיפות כללי לגבי אופן הפעולה של נכסים ריגאליים, כולל מבנה העמלות ומידע אחר שרוצים לדעת לפני שליחת כספכם לחברה..

Bitvest IRA

השקעה מינימלית: 0 דולר

Bitvest IRA היא אחת מחברות ה- IRA המוצלחות ביותר בביטקוין כיום. אתר החברה נראה כאילו תוכנן בשנות התשעים. החברה גם מבטיחה הבטחות אבסורדיות בטענה שאתה יכול לקנות ביטקוין עבור ה- IRA שלך “ללא עמלות”. אתר ה- Bitvest IRA מלא גם בהמלצות אקראיות ותופעות ראש ממשקיעים כמו ג’ון מקאפי, ג’יימס אלטוכר ומייק נובוגרץ למרות שאין להם שום קשר לחברה זו..

בכל מקרה, אם אתה מוכן לקחת סיכון מול חברה מוצלת, אז Bitvest IRA היא אפשרות אחת. החברה טוענת כי הקימה שותפות אסטרטגית עם חברת מדיסון נאמנות, אותה הם מתארים כ”חברת נאמנות מוסמכת ומאושרת ומוסדרת על ידי הממשלה “וכ”מובילה בהצעת שירותי פרישה המאושרים על ידי מס הכנסה.”

חברת מדיסון אמון היא ספקית IRA שמנוהלת על ידי ניו ג’רזי, ואילו Bitvest IRA (המכונה גם Bitvestmint LLC) ממוקמת בבוקה רטון, פלורידה..

13 דברים שצריך לחפש בחברת Bitcoin IRA

חברות ה- IRA של ביטקוין הן חדשות יחסית, וזה יכול להיות קשה להפריד בין חברות IRA ביטקוין טובות לבין חברות גרועות.

למרבה המזל, אנחנו כאן כדי לעזור. להלן 10 דברים שאנחנו מחפשים בעת ניתוח חברות IRA של ימינו.

דמי הגדרה ראשונית: חלק מהאפוטרופוסים של ה- IRA גובים דמי התקנה ראשוניים עד 15% עד 25%. אם אתה קונה היום 100,000 דולר בביטקוין, פירוש הדבר שאתה משלם עמלות של 15,000 עד 25,000 $. לפעמים עדיף לך לשלם את מיסי רווח ההון!

דמי תחזוקה: שומרי IRA רבים גובים דמי אחזקה שנתיים. אצל חברות מסוימות עמלות אלה הינן בשיעור אחיד של, למשל, 100 דולר לשנה. אחרים גובים עמלות המבוססות על 1% עד 3% משווי הנכס שלך, מה שעלול לשחוק במהירות את החסכונות שלך ואת כל הרווחים.

עמלות אחרות: נוסף על דמי ההתקנה הראשוניים ודמי האחזקה, חברות IRA מסוימות גובות עמלות רבות אף יותר. חברות מסוימות גובות “דמי ניהול”, למשל, ומפחיתות את החיסכון שלך עוד יותר. חלק מהחברות המפורטות לעיל גובות דמי ניהול של 1% מערך הנכס שלך, למשל, מה שאומר שחשבון הפרישה שלך יירד בערך ב -1% בכל שנה אם כל השאר יישארו אותו הדבר. עמלות מיותרות אלה מביאות את הרווחים שלך ומפחיתות את הצמיחה.

חברות מנחות לעומת חברות אפוטרופוס: חלק מחברות ה- IRA בביטקוין לא באמת עושות כלום, אלא מתפקדות כמתווך. ביטקוין IRA, למשל, לא מספק שירותי ארנקים, וגם החברה לא משמשת כאפוטרופוס של IRA: Bitcoin IRA הוא רק מתווך שגובה עמלה של 10% עד 15% על חיבור משקיע כמוך לשירותי ארנקים ואפוטרופוס. יש משקיעים שמוכנים לשלם פרמיה עבור שירות לקוחות טוב, ואילו אחרים לא.

אפשרויות קניית קריפטו מרובות: חלק מספקי ה- IRA בביטקוין מאפשרים לך לקנות ביטקוין רק עבור ה- IRA שלך. עם זאת, מספר הולך וגדל מאפשר לך לרכוש ETH, XRP ושאר מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. חלקם אפילו מאפשרים לך לקנות 12 מטבעות קריפטוגרפיים+ עבור חשבון הפרישה שלך.

היסטוריית אבטחה: האם לחברת ה- IRA של bitcoin יש היסטוריה ביטחונית חזקה? האם הם משתמשים בהליכי אבטחה חדישים כדי להגן על חשבונות? האם הם שותפו עם בנקים צד שלישי מכובדים וספקי אחסון?

הגנת כניסה, הגנת משיכה, 2FA, וכו ‘. האם חברת IRA מגנה על חשבונך מפני ניסיונות כניסה לא מורשים? האם 2FA שומר על חשבונך מפני פריצות לא רצויות? הגנת כניסה מסייעת להשקעות הקריפטו שלך להישאר בחשבונך.

ביטוח: ספקי IRA רבים של ביטקוין מבטחים כעת את כספם מפני הפסדים, גניבות ופריצות. ביטוח טוב משתי סיבות. ראשית, זה מראה שחברת ביטוח התרשמה מספיק מהנהלי האבטחה של החברה בכדי לספק פוליסה. ושנית, פירוש הדבר שלקוחות כמוך מוגנים מפני הפסדים.

תהליך הגדרת חשבון: באיזו מהירות תוכלו להקים חשבון אצל ספק ה- IRA של bitcoin? האם לחברה לוקח ימים או שבועות לענות לבקשתך? או שהם עובדים איתך 24/7 בכדי להקים חשבון במהירות?

גישה לאחזקות קריפטו וניהול מפתח פרטי: מי מחזיק את המפתחות הפרטיים שלך עם IRA הביטקוין שלך? חלק מספקי ה- IRA של bitcoin מעניקים למספר צדדים גישה למפתחות הפרטיים שלך לצורך אבטחה נוספת. אחרים סומכים עליך שתנהל את המפתח הפרטי שלך.

שְׁקִיפוּת: שטח ה- IRA בביטקוין הוא חדש יחסית, וזה אומר שיש הרבה חברות מוצלות שם שמוכנות לקחת את הכסף שלך בזמן שגובות עמלות מוגזמות. רוב חברות ה- IRA הטובות ביותר בביטקוין חושפות את העמלות והתנאים שלהן מראש. עם זאת, חברות מסוימות מסרבות לחשוף מידע כלשהו על אופן שמירת מטבעות הקריפטו, מי השותף למשמורת שלהן, או כמה גובים הלקוחות את העמלות. זה מידע שעליך לדעת לפני שתשלח אלפי דולרים לספק IRA ביטקוין.

דמי נסיגה: חלק מהאפוטרופוסים של IRA מחזיקים את הכסף שלך כבן ערובה, וגובים עמלות מוגזמות אם תרצה לסגור את חשבונך. ודא שאתה מבין את דמי המשיכה אם אתה מתכנן להחליף את ה- IRA שלך, למשוך את הביטקוין שלך או לסגור את חשבונך.

דירוג לקוחות: מרבית חברות ה- IRA בביטקוין הן חדשות, מה שמקשה למצוא ביקורות של לקוחות אמינים באינטרנט. בדקנו ביקורות עבור כל החברות המפורטות לעיל, אם כי לקחנו את כל הביקורות עם גרגר מלח.

מילה אחרונה

שטח ה- IRA בביטקוין הוא חדש יחסית, והתעשייה מלאה בספקים מוצלים. בעוד ששתי האפשרויות הראשונות ברשימה שלנו (Broad Financial ו- BlockMint) מספקות שירות טוב במחיר סביר, רוב החברות האחרות ברשימה שלנו גובות עמלות מוגזמות ללא מעט סיבות..

למרבה המזל, ישנן אפשרויות אחרות:

פנה לעורך דין והקים בעצמך IRA ביטקוין. עורך דין יכול לעזור לך להקים LLC, ליצור IRA בהכוונה עצמית ולמקסם את חיסכון הביטקוין שלך שנדחה במס..

המתן שספקים מכובדים יותר כמו ואנגארד ונאמנות יכנסו לחלל (השמועות משיקות בעתיד הקרוב חשבונות השקעה בביטקוין).

לא משנה אם אתה משקיע, סוחר או עובד להרוויח ביטקוין, בחינת BTC IRA היא בחירה חכמה לעשות. אנו נמשיך לעדכן את מדריך סקירת המשתמשים שלנו ב- IRAs של Bitcoin, כמו גם לחקור את כל חברות הפנסיה האישיות המובילות בחשבון מטבעות קריפטוגרפיים בכדי להעניק לך את הפירעונות והיתרונות הטובים ביותר בכל אחת מהזמינות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map