מדריך מלא ל- Bitcoin Mempool

אם היית בשוק הקריפטוגרפי זמן מה, אולי שמעת על ה- Mempool של ביטקוין. זה ללא ספק חלק חשוב מביטקוין (BTC) שיעזור לך להבין כיצד הרשת עובדת.

במדריך זה אנו הולכים לשתף אתכם בכל המידע הדרוש לכם על ה- Mempool של ביטקוין. לא רק זה, תקבלו נתונים כיצד לנתח אותו, היכן לחפש אותו ודברים רבים אחרים. אם אתה אנליסט קריפטוגרפי או סתם חובב, זה הולך להיות כלי חשוב עבורך.

מהו ה- Bitcoin Mempool?

זו השאלה הבסיסית שכולנו מעלים: “מהו ה- Mempool של ביטקוין?”. התשובה היא אחת ופשוטה מאוד: ה- mempool של ביטקוין מציג מידע על כל העסקאות שמחכות לאישור ברשת הביטקוין..

עסקאות אלה ממתינות ועליהן להיכלל בהקדם האפשרי בחסימת הביטקוין הבאה. ככל שגודל ה- mempool של ביטקוין גדול יותר, כך מספר העסקאות שטרם אושרו.

ניתן לנתח את ה- Mempool של ביטקוין באמצעות מגוון רחב של מדדים. החשובים שבהם הם:

  • ספירת עסקאות לא מאושרת (זהו השימוש ב- Mempool Bitcoin)
  • עמלת עסקה בהמתנה (העמלות שיינתנו לכורים)
  • גודל ממפול (כמה גדול צבר המימול של ביטקוין)

מידע זה אודות ה- Mempool של ביטקוין הוא בהחלט עצום ויכול להועיל מאוד. אנו יכולים להבין את עומס הרשת בזמנים ספציפיים. לאחר מכן ניתן לקשר זאת לגורמים אחרים המתרחשים בביטקוין וברשתו. תוכל לראות את תרשים המימפול של ביטקוין בהמשך.

תרשים ממפולי ביטקוין

כאשר אנו שולחים עסקה באמצעות ביטקוין, הכורים צריכים לעבד אותה. כורים הם המשתמשים שאחראים על אישור עסקאות BTC. באמצעות מכשירי חומרה מיוחדים, כורים מסוגלים לעבד עסקאות ולהוסיף אותן לחסימה.

כל גוש ביטקוין מעובד כל עשר דקות ויש לו גודל של 1 מגהבייט. זה מאפשר לעבד יותר מ -500 עסקאות לכל בלוק בממוצע. מגבלת עסקאות BTC לשנייה כרגע היא בין 2 ל 7. כלומר, חסימות יוכלו לתמוך בכ -4,200 עסקאות.

כורים מקבלים תגמול על עיבוד עסקאות אלה. ישנן שתי דרכים עבור כורים לקבל תגמול:

  • דמי עסקה
  • חסום תגמולים

נכון לעכשיו, רוב התגמולים שקיבלו הכורים מגיעים מתגמולים חסומים. דמי העסקה עדיין קטנים מאוד עבור הכורים כדי לראות בהם מקור הכנסה חשוב. כל בלוק יתגמל את הכורים עם 6.25 BTC. כורים לא יוכלו לפעול ללא תגמולי החסימה. במקום זאת, כורי Ethereum (ETH) מקבלים לפעמים יותר כסף מעסקאות מאשר מתגמולים חסומים.

בסעיפים הבאים אנו הולכים לשתף אתכם במידע על אופן פעולתו של המימול של ביטקוין. יתר על כן, תלמד כיצד לתעדף עסקאות ואיפה לבדוק את ה- Bitcoin mempool בשידור חי.

כיצד פועל ה- Bitcoin Mempool?

ה- Mempool של ביטקוין עובד בצורה מאוד פשוטה. זה רק מדווח לנו על מספר העסקאות ברשת הביטקוין שעדיין תלויות ועומדות. ההמתנה פירושה שהם עדיין מחכים לאישור הכורים.


כורים, כמובן, יתעדפו כמה עסקאות על פני אחרות. אך כיצד הם יכולים להחליט אילו עסקאות עליהם לתעדף? זה יהיה תלוי בתשלום לכל עסקה. ניתן לראות זאת בדמי העסקה הממתינים בתרשים למטה.

עמלות ביטקוין ממול

תמונה זו מציגה את העמלות שעדיין תלויות ועומדות ברשת BTC. אם כורים יחליטו לתעדף עסקאות, הם בוודאי היו עושים זאת עם אלה שיש להם העמלות הגבוהות ביותר. זה מיוצג בתרשימים עם הצבע האדום.

בעוד שרוב העסקאות משלמות עמלת העברה בין 0 ל -10 סאטושי לבייט (צבע כחול), רק חלק קטן מהעסקאות משלם יותר מ -140 סאטושי לבייט. אף על פי כן, בתרשים השני אנו רואים כי מרבית דמי העסקה המתגמלים לכורים מגיעים ממספר הפעולות הקטן ביותר..

באופן כללי, עסקאות ביטקוין הן 250 בתים. פירוש הדבר שמי שמשלם לפחות 140 סאטושי לבייט במחירים שוטפים משלם יותר מ -6.78 דולר להעברה. זה שווה ל 35,000 סאטושי (0.00035 BTC). למרות שזה נראה מחיר גדול, בהשוואה לעסקאות קריפטו אחרות, הביטקוין הוא רשת הבלוקצ’יין הבטוחה בעולם.

העברות אלה קשורות למשתמשים גדולים שאולי שולחים כמה אלפי דולרים. ביטקוין הוא ללא היתר, מבוזר ומאובטח. זו הסיבה שמשתמשים מוכנים לשלם עבור סכומי כסף גדולים יותר כדי לבצע את כספם. שימוש בפתרונות פיננסיים מסורתיים לא יעניק למשתמשים את אותם היתרונות כמו ביטקוין. ראוי לציין כי לא משנה שהעסקה גדולה, העמלות ייבחרו על ידי השולח. כמובן, בהחלט חשוב לתעדף עסקאות גדולות. פירוש הדבר שאם אתה שולח כמויות גדולות של BTC, עליך לשלם עמלות גבוהות יותר. זה יבטיח שהכספים יגיעו לארנק המקבל בתקופה הקצרה ביותר האפשרית.

הכורים בוודאי הולכים לתעדף את ההעברות המספקות להם את סכום העמלות הגדול ביותר. לפיכך, העסקאות האדומות הולכות להידחק קודם והעסקאות הכחולות והירוקות יצטרכו לחכות זמן רב יותר.

איפה ה- Bitcoin Mempool?

ה- Mempool של ביטקוין מאחסן עסקאות שטרם עובדו. זה מאפשר להשתמש במידע רב ערך על ידי אנליסטים ומשתמשים ברשת הביטקוין. כל העסקאות המוצגות ב- mempool טרם נכללו בבלוק.

הצמתים של רשת הביטקוין יבדקו את תוקף העסקאות. אם כל הנתונים שמספקים העברות אלה נכונים, הם יתווספו ל- mempool.

ראוי להזכיר כי אין בריכה אוניברסלית. מה זה אומר? פירוש הדבר שכל צומת יקבל עסקאות במועדים שונים. זו הסיבה שהם יעבדו את אלה עם העמלות הגבוהות ביותר.

משתמשים יכולים לקבל גישה ל- Mempool Bitcoin דרך אתרים שונים המספקים מידע אודותיו. Blockchain.com חולק נתונים מעניינים מאוד על ה- Mempool. אתה יכול לבדוק כמה מדדים הקשורים אליו. זה כולל ספירת עסקאות של Mempool, צמיחת גודל של mempool, גודל mempool (בתים) ורבים אחרים.

אתר אחר שעומד לספק מידע רב ערך על ה- Mempool הוא jochen-hoenicke.de. אתר זה פשוט מאוד, אך יחד עם זאת, הוא מכיל את כל המידע שיש לשתף עליו. תוכלו למצוא את כל הנתונים הנדרשים לניתוח ה- mempool הביטקוין.

אתר זה גם ישתף אתכם ב- Bitcoin mempool בשידור חי. כל הנתונים ישותפו ויוצגו שם. אתה יכול גם לבחור את פרק הזמן לראות את הנתונים. דרך נוספת להשיג את ה- Bitcoin mempool בשידור חי היא להפעיל את הצומת שלך. אנו נשתף מידע נוסף אודותיו בסעיפים הבאים.

מהי Mempool Priority?

כפי שהזכרנו בעבר, כל חסימת ביטקוין יכולה לעבד כמות מוגבלת של העברות. כשמספר ההעברות עולה על מספר העסקאות שבלוק יכול להתמודד איתן, צבר ההזמנות של bitcoin ממפולי גדל.

כאשר צבר המימול של ביטקוין גדל, הכורים מתחילים לתת עדיפות להעברות עם העמלות הגבוהות ביותר. ככל שהעמלה גבוהה יותר כך העיבוד שלך יעבור מהר יותר. ככל שהעמלה שתשלם תהיה נמוכה יותר, כך ייקח להעברת העברה זמן רב יותר.

העדיפות תהיה למשתמשים שמשלמים עמלות גבוהות יותר. עוד בשנת 2017 עמלות לעסקת BTC עלו על 50 דולר. באותה תקופה, ההעברות ברשת הביטקוין היו כה רבות עד שעובדו רק בעלי העמלות הגבוהות ביותר.

דמי עסקה בביטקוין

התרשים ששיתפנו לעיל יכול לספק לנו מידע רב ערך על צבר המימול בביטקוין. כאשר העמלות גבוהות יותר, עלינו לחשוב שקשה לקבל עדיפות על ידי הכורים. זה אומר שיש צבר שצומח על ממפולי הביטקוין.

בתרשים ממפולי ביטקוין זה אנו רואים כיצד יש ארבע תקופות עומס עיקריות ברשת. הזינוק הראשון מייצג את התרחבות שוק השור הביטקוין בשנת 2017. הזינוק השלישי קשור לתקופה השוורית שחוותה באמצע 2019. העלייה האחרונה בצבר ההזמנות של bitcoin ממפולי קשורה כעת לביצועי המחירים האחרונים של BTC. כפי שאתה יכול לראות, יש גם מתאם בין דמי הביטקוין לבין צבר המימול של ביטקוין.

ביטקוין ממול

גודל המימפול של הביטקוין נוטה לגדול כשהשוק הוא שורי. כאשר ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים עולים גבוה יותר, סוחרים, משקיעים ומשתמשים קמעונאיים מבצעים עסקאות. במקום זאת, כאשר השוק נמצא במגמת דובי, יש פחות עניין ב- BTC ועיבוד העברות. לפיכך, גודל המימפול של הביטקוין צפוי להיות קטן יותר.

הדבר הטוב ביותר לעשות בעת ביצוע העברות BTC הוא לנתח את צבר המימפול של bitcoin. זה יעזור לנו להבין האם עלינו לשלם עמלות גבוהות מהרגיל או לא. עלינו לחשוב גם מהו העדיפות שיש לנו להעברתנו. אם אנו רוצים שהכספים יועברו בגוש הבא, עלינו לשלם עמלה גדולה יותר.

אם לא אכפת לנו מהזמן שייקח לאישור העסקה, נוכל פשוט לשלם עמלה קטנה יותר. הדבר המקובל הוא לשלם את העמלה הסטנדרטית עבור העברה שתועדף על ידי הכורים. עם זאת, ה- Mempool של ביטקוין יהיה מאוד שימושי עבורנו להבין מהו צבר העסקאות ברשת..

כיצד לבדוק את Bitcoin Mempool?

ישנן דרכים שונות לבדוק את ה- Mempool של ביטקוין. אתה יכול פשוט לבקר באתרים ששיתפנו איתך בעבר: jochen-hoenicke.de ו Blockchain.com. במקום זאת, אם אתה רוצה לדעת מידע נוסף על ה- mempool, אתה יכול להפעיל את הצומת שלך ולקבל מידע מעודכן ברשת הביטקוין.

צמתים של ביטקוין הם משתתפים ברשת הביטקוין שמעבירים מידע על עסקאות. צמתים מלאים של ביטקוין הופכים את רשת הביטקוין לבטוחה והם מאמתים עסקאות וחסימות. אם אתה מנהל צומת ביטקוין משלך, תוכל לקבל מידע מעודכן אודות ה- mempool ביטקוין.

קיום צומת ביטקוין לא יכול להיות כל כך קל למשתמשים שאין להם את הציוד הנדרש. יתר על כן, משתמשים דורשים גם ידע טכני כלשהו כדי להיות מסוגלים להתמודד עם צומת ביטקוין. שימוש בצומת ביטקוין לבדיקת ה- Mempool של ביטקוין תהיה האופציה הטובה ביותר. יהיה לך מידע אמין במקום להסתמך על אחרים.

עם זאת, שוק הקריפטו מספק גם מידע רב ערך למשתמשים. Blockchain.com ו- Jochen-Hoenicke פועלים כבר כמה שנים. הנתונים שהם מספקים הם בדרך כלל מדויקים מאוד והם משמשים אנליסטים מכל רחבי העולם. זו תהיה ההמתנה הטובה ביותר מבחינת צריכת זמן ושימושיות לבדוק את ה- Mempool של ביטקוין.

בעוד ששני אתרים אלה כוללים נתונים על דיווחי צבר, השימוש בצומת ביטקוין יאפשר לך גישה ל- Bitcoin mempool בשידור חי. אם אתה כבר מנהל צומת, תוכל להתחיל לבדוק מידע זה בעצמך. בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, הכל נוטה להיות על צמצום האמון. “אל תסמוך, אמת.”

מסקנת Bitcoin Mempool

מדריך זה נועד לשתף אתכם מהו ה- Mempool של ביטקוין, כיצד הוא פועל ועוד. למדת איפה המימול ביטקוין, שהוא העדיפות המימפול ודברים רבים אחרים.

ה- Mempool של Bitcoin עומד לספק לך מידע רב ערך על המצב הנוכחי של רשת Bitcoin. הוא משתף את המשתמשים בנתוני השימוש והעמלות. ניתן לאקזר את הנתונים עם אינדיקטורים אחרים להבנת תקופות בהן מספר רב של העברות מעובדות. יתר על כן, אתה יכול לקבל נתונים על עמלות BTC ולהבין כיצד לתעדף את ההעברות שלך.

כעת תוכלו לדעת כיצד לבדוק את ה- Mempool, כיצד לקבל גישה אליו וכיצד להציג מגוון רחב של תרשימים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map