תחזיות מחיר של ביטקוין + מדריך ציר הזמן של היסטוריית מחירים של BTC

שוק שור חיזוי מחיר ביטקוין

Contents

מחיר הביטקוין החי של היום: ערכי שוק BTC / USD בזמן אמת

לאן הולך מחיר הביטקוין? למעלה מ- 50 עובדי תעשייה ושייקרס שוקלים עם תחזיות BTC

שאלו כל אחד בעולם הקריפטו מהו חיזוי מחיר הביטקוין שלהם ובוודאי שיש להם תחזית, נכון?

בעוד שנת 2018 ראתה את מחיר הביטקוין ממעודתו בדצמבר 2017 בשיא כל הזמנים של 19,893 דולר ארה”ב / דולר עד 3,131 דולר, הוא מצא לבסוף ניצוץ משוק הדובים ‘קריפטו-חורף’ של 15 חודשים באפריל 2019..

לאחר שזינק מעל 5,000 $ + לשיא של 13,387 $ על פי CoinMarketCap (יוני), מטבע הקריפטוגרפיה מספר אחד לפי שווי שוק הצליח לעמוד בסערת האבדון והקדרות על ידי הישארות צפה ומסתובב סביב טווח 8,000 – 12,000 $ עד כה. . אבל מוחות סקרנים רוצים לדעת מה הלאה עבור $ BTC?

MTC אסירת תודה לעשרות אנליסטים קריפטו אמינים, מומחים ידועים ואישים בולטים שסיפקו לנו את תובנות מחיר העתידני של הביטקוין. בחינת כל האוסף של תחזיות מחיר BTC הופכת מעניינת כאשר צופים מתעניינים מתחילים להגיע לתעשיית הקריפטו המתפתחת..

אחרי הכל, זה לא עולה כלום לתת תחזית רשמית ולכן הדברים הבאים הם פשוט כיף לבדר את הרשימה הטובה ביותר. ללא התייחסות נוספת, בואו נקפוץ ישר ללב העניין וננפנף בקשקש הקהילה הקריפטו.

סקירה זו של חיזוי מחיר הביטקוין מורכבת בארבעה חלקים שונים:

 1. מעל 50 $ BTC תחזיות מחיר של משפיעים על קריפטו, סוחרים, אנליסטים ונפגעים
 2. היסטוריית מחירי הביטקוין 2009 – 2019, שנה אחר שנה (ראה היכן היה BTC, לדעת לאן הוא הולך)
 3. מה משפיע על מחיר הביטקוין; תנודתיות בשוק, מחסור בהיצע / ביקוש, ערך מול ספקולציות)
 4. 50 הזרזים הטובים ביותר למחירי הביטקוין שיכולים לעורר את שוק השוורים הבא של BTC / USD שנערך בשנים 2019 ו- 2020

50 התחזיות הטובות ביותר למחירי הביטקוין: רשימת התחזיות 2019, 2020-2024

לאחר רשימת התחזיות המובילה ביותר ב- BTC, הקפד לחקור את ציר הזמן של היסטוריית מחירי הביטקוין אירועים וסקר את רשימת הבדיקה האוצרת של 50 הזרזים הראשונים למחירי הביטקוין כל חובבי הקריפטו צריכים לשים לב אליהם בשנת 2019. חציית הביטקוין ב -2020 שווה גם לראות מדוע מנהיגי ביטקוין נאמנים רבים יכולים להבין את התחזיות הבאות. קטלוג זה של משפיעים בולטים יעודכן ללא הרף ככל שהתחזיות יפורסמו.

תן למאסטר הקריפטו לדעת בתגובות כיצד כדור הגביש שלך תואם לביטקינאים הידועים האלה; כל המפורסמים המפורסמים בקריפטו למומחי BTC / USD ועד אנליסטים בתחום המסחר הציבורי ואפילו גורמים בתעשייה, עיין ברשימת קריאות הצפנה המובילות לירח הנבואיות של Babe-Ruth 2019.

המשאב הבא של 2019 הוא קומפנדום מאסיבי של חוות דעת מומחים / נקודות חמות בנוגע למה שהם חושבים שצפוי לביטקוין בטווח הקצר והארוך. התגובות די מגוונות בטווחים, כאשר חלקן צופות ש- BTC יעלה בקלות על מדד ה -20,000 $ בקלות בשנת 2020 ואנשי ציבור אחרים מאמינים כי מטבע הקריפטו הנחשק מספר 1 יכול לראות נקודת מחיר של 100,000 עד מיליון דולר בעשר השנים הבאות..

עם זאת נאמר שיש להבין כי למרות שחוות הדעת של מומחים אלה מבוססת על שורה של נקודות נתונים כמותיות, אנא הודה בתנודתיות הטבועה בשוק הביטקוין וידע כי אין להתייחס לתחזיות BTC / USD אלה כלכליות. ייעוץ השקעות.

תסתכל אמיתית על היסטוריית ציר הזמן הכרונולוגית של מחיר הביטקוין כדי לראות היכן היה לדעת היכן ולמה כל המשפיעים הללו על מטבעות קריפטוגרפיים צופים ערכי BTC / USD כה גבוהים בעתיד.

1. אנתוני ‘פומפ’ פומפליאנו (פרמבול הביטקוין)


מייסד שותף של מורגן קריק קפיטל הוא אחד השמות המכובדים ביותר בכל הנוגע לייעוץ הקשור לקריפטו (כפי שמוצג בעקבות ההמשך של 250,000+ בטוויטר). לדעתו, כל המידע הכספי הקשור לביטקוין מצביע כיום על העובדה שהמטבע ככל הנראה יעלה עד לנקודת מחיר של כ- 50,000 דולר ארה”ב עד סוף 2022..

כמה מהגורמים, לדעת פומפ, שנראים כמשפיעים מאוד על מחיר ה- BTC כרגע כוללים:

 • עליות פרבוליות בערך הביטקוין שלוקח זמן להתייצב.
 • תנאי שוק דוביים שנראים כאילו הם מתגנבים שוב ושוב.

לבסוף, נזכר גם כי מארק יוסקו, שותפו של פומפ בפשע במורגן קריק, מאמין שגם ביטקוין יכול לעבור בקלות על פני 75,000 $ עד סוף 2020..

2. ג’ון מקאפי (The Crypto Crusader)

האיש, המיתוס, האגדה. מה אתה יכול לומר על ג’ון מקאפי שטרם נאמר? McAfee הוא חלוץ אבטחה דיגיטלי שחולל מהפכה כיצד אנשים הגנו על המחשבים והמחשבים הניידים שלהם בסוף שנות ה -90 ותחילת שנות ה -2000. מאז הוא פרץ לעולם הבלוקצ’יין / הצפנה והביא תחזיות מוזרות רבות בנוגע למחיר הביטקוין..

בתור התחלה, הוא מאמין ש- BTC בדרך לעלות למיליון דולר עד סוף 2020 – תחזית שנשמעת די מטופשת בהתחלה, אך כאשר בוחנים את הדיוק היחסי של טענותיו הקודמות של מקאפי, ניתן לפחות לשמוע האיש בחוץ. בהקשר זה יש לציין כי כבר בשנת 2016 ובשנת 2017 הצהיר ג’ון באופן חד משמעי כי דברים גדולים צפויים לביטקוין וכי הצפנת הדגל תהיה שווה בקרוב 5,000 דולר. הוא לא ידע שעד סוף 2017 הביטקוין יגיע לערכו הגבוה בכל הזמנים של 20,000 דולר (בערך).

3. ג’פרי LIU Xun (מנכ”ל XanPool)

ג’פרי ג’ון, מנכ”ל XanPool – שער פיאט מיידי של P2P שאינו דורש משמורת – סבור כי בטווח הקצר, BTC צפויה לרדת בגלל גורמים מסוימים כמו שיעורי מימון הולכים ופוחתים, קונטנגו וכו ‘. הדעה כי בעתיד הקרוב, סביר להניח שמספר הצעות אלטקוין אחרות יירדו – מגמה שהייתה נראית לעין במהלך 12 החודשים האחרונים. במונחים של עתיד שוק האלטקוין בכלל, מוסיף Xun

“Altcoins יאבדו את שווי השוק שלהם בגלל כמה נכסים חדשים / הנפקות דיגיטליות שיגיעו לשוק. תחשוב על פרויקטים כמו Pokla, Eth 2.0 וכו ‘… בעיקר חברות שאירחו ICOs בשנת 2017, ואז ועדיין לא השיקו את המוצר שלהם. כאשר מוצרים אלה יעלו סוף סוף לאוויר, הם יזכו לדומיננטיות מול המון אלטים קיימים, ואולי אפילו ביטקוין. “

4. מקס קייזר

אחד המצדדים הראשונים של כל הדברים בביטקוין, מקס קיסר דיבר על המטבע הדיגיטלי המוביל מאז שווי השוק שלו היה במחיר זעום של כ -3 דולר. בנוסף, הוא גם המארח של תוכנית הנקראת ‘דוח קייזר’ – תוכנית אירוח פיננסית שהדגישה שוב ושוב את יתרונות הטכנולוגיה הקריפטו וכן חשפה את המדיניות האינפלציונית המוטה של ​​בנקים מרכזיים בכל רחבי העולם..

בנושא הפוטנציאל הכספי של ביטקוין, קייזר צייץ לאחרונה כי המטבע הדיגיטלי אמור לעבור את ה- ATH הקודם שלו ולעלות בקרוב לסביבות 28,000 $..

5. עקבו אחר מאייר

המשקיע הוותיק ‘טרייס מאיר’ שעשה הון לעצמו בעבודה בתחומי שוק מסורתיים שונים היה התומך העיקרי של הביטקוין כבר תקופה ארוכה. מאיר פרסם את הבלוג הראשון שלו ל- BTC בשנת 2011 – זמן בו הנכס הדיגיטלי נסחר בסכום של 0.25 דולר לאסימון. בנוסף, בסוף השנה שעברה, יזם המאבריק / מגן נלהב של חופש הביטוי שחרר ציוץ בו טען כי באמצעות אלגוריתמי החיזוי המיוחדים שלו, הוא היה די בטוח שמחיר הביטקוין יגיע ל -115,000 דולר בעתיד הקרוב.

6. טום לי

מייסד Fundstrat העולמי טום לי נתפס בעיני רבים מקהילת הפיננסים העולמית כשור קריפטו רב שנתי. הסיבה לכך היא כי לי טען לעתים קרובות טענות נועזות לגבי עתידם של מטבעות קריפטוגרפיים שונים – כאשר רבים מהתחזיות הללו נופלות על פניהם. עם זאת נאמר, זה לא כאילו יעוץ ההשקעות של לי לא היה בנקודה פעמים רבות בעבר.

מנכ”ל Fundstrat דיבר לאחרונה על הערכת שווי עתידית של BTC וטען כי בגלל עלויות הכרייה הגדולות של המטבע הדיגיטלי, מחיר של אסימון בודד יכול להתמקד בקלות סביב השטח של 25,000 $..

7. בובי לי

חבר דירקטוריון קרן BTC ומייסד ומנכ”ל BalletCrypto – בובי לי – הוא אחד המומחים הבודדים שניבא במדויק שביטקוין יירד בסביבות 3,000 $ מתישהו בתחילת 2019. בהקשר זה, כעת Lee מאמין כי הקריפטוקוין הדגל יחווה ריצת שוורים במהלך שנת 2020 שתעזור לדחוף את מחירו בכיוון כלפי מעלה די מהר. לא רק זאת, אלא שהוא גם טוען שעד סוף שנת 2021, BTC תגיע לשיא של 333,000 $ לפני שתתרסק פעם נוספת ותצנח לסביבות 40,000 $..

8. אנדי הופמן

הופמן הוא יועץ קריפטו וכן מנכ”ל Coingoldcentral. בנוסף, בין השנים 2011-2017 עבד כמנהל השיווק של סוחר מטילים גדול ומכובד, מיילס פרנקלין. בהרחבת דעותיו לגבי עתידו של ביטקוין, אמר ל- MasterTheCrypto:

ההערכה היא ששוק האג”ח העולמי מוערך כיום רק במעט 100 טריליון דולר, 15% מהם מניבים תשואה שלילית – בעוד שהמטבע הכולל של פיאט הוא 90 טריליון דולר, שווי שוק המניות הכולל 80 טריליון דולר ושווי השוק של כל הזהב. ממוקש אי פעם 9 טריליון דולר. ביטקוין הוא נכס בעל ערך רב בהרבה מזהב, ולכן אני מצפה שהוא יהיה שווה יום אחד יותר מזהב. כמו כן, זה יכול לאורך זמן לגזול כמה מהפונקציות של נכסים מדור קודם, ולהפוך אותו לשווה יותר משמעותית. לפיכך, ההערכה “השמרנית” שלי היא שתוך חמש שנים היא תהיה שווה לפחות 5 טריליון דולר, או יותר מ -250,000 דולר / BTC. “

9. ראסל אוקונג

לראות את שמו של כוכב ה- NFL ראסל אוקונג יחד עם אלה של שחקני הקריפטו הוותיקים כמו טרייס מאייר ובובי לי אולי נראה מצחיק למדי בהתחלה, עם זאת, ההתמודדות השמאלית של לוס אנג’לס צ’ארגרס הייתה אחד התומכים הקולניים ביותר בביטקוין בשנה האחרונה או כך. בתור התחלה, הוא הגיש בקשה רשמית ל- NFL לאפשר לשחקנים לקבל את התשלומים שלהם בקריפטו (אם הם רוצים לעשות זאת). לא רק זאת, אלא שהוא גם הצליח לשכנע פאות גדולות ספורטיביות מבוססות כמו קוורטרבק מאט בארקלי של באפלו בילס להצטרף לרכבת משא הקריפטו..

בתחילת החודש אירח אוקונג כנס ביטקוין (BTC) בלוס אנג’לס להפצת המודעות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. באירוע השתתפו מי מי בקריפטו כולל:

 • מפתח הביטקוין ג’ימי סונג
 • אנתוני פומפיאנו
 • משקיע הקריפטו ופודקאסט פיטר מק’ורמק.

10. דייוויד דרייק

דרייק, שהוא מייסד LDJ Capital, מאמין שככל שהמודעות בנוגע לקריפטו ממשיכה לגדול, זה לא יהיה מפתיע לראות את הביטקוין יקר יותר ויותר. בהקשר זה, הוא מאמין שעד סוף השנה BTC תעלה לנקודת מחיר של כ- 30,000 $. לא רק זאת, נראה שהאופטימיות שלו מחלחלת מעבר לביטקוין לשלל אלטקוינים אחרים – שלדעתו ישחקו תפקיד הולך וגדל בחיי היום יום של המגזר הכלכלי העולמי..

11. ג’יט סינג

יזם העסקים ההודי-אמריקאי ג’יט סינג ידוע כנראה בזכות היותו מייסד את קבוצת ארט טכנולוגיה – מיזם שהחלוץ את השימוש בתוכנה ובמדיום טכנולוגי דיגיטלי אחר בשוק המסחר האלקטרוני בראשית שנות ה -90. הפרויקט היה מוצלח ביותר ודחף את סינג ושותפו ג’וזף צ’ונג בחזית ובמרכז שלב האוצר העולמי.

להערכתו של סינג, קרוב לוודאי שביטקוין יסבול מתקופת תנודתיות בטווח הקצר – מה שיגרום לנכס הדיגיטלי המוביל לצוף סביב סימן 10k די הרבה זמן. לאחר תקופה זו, הוא מאמין שהנכס יעלה מעל לסף של 50,000 $. לבסוף, נזכיר כי במהלך שש השנים האחרונות סינג עבד אך ורק כמנהל תיקי מטבעות קריפטוגרפיים.

12. טים דרייפר

מייסד כמה מיזמים מבוססים כגון Draper Associates ו- DFJ, טים נחשב באופן נרחב לסנדק של שיווק ויראלי – בעיקר בגלל השימוש שלו במדיומים מקוונים כגון Skype, Hotmail וכו ‘. במהלך 2-3 השנים האחרונות יש לו היה תומך נמרץ בכל הקריפטו ומאמין כי מחיר הביטקוין יגיע ככל הנראה לנקודת מחיר ענקית של 250,000 $ עד סוף 2022.

13. ויני לינגהם

לינגהם, שהוא חבר דירקטוריון בקרן BTC וכן מייסד שותף של סיוויק, מאמין כי ערכו של ביטקוין נועד להמשיך ולעלות ובסופו של דבר לעבור כמה מחזורי ‘בום ובוסט’. בעניין זה צוטט כאומר:

“כרגע הביטקוין מתומחר בסכום של 2.5% להיות שווה 100 אלף דולר או 25% סיכוי להיות שווה מיליון דולר.”.

אף על פי שלינגהאם אופטימי ביותר ביחס למחיר הביטקוין, אין לו ציר זמן מתי נכס הקריפטו המוביל יעלה בעלייתו ויגיע לשיאיו הכספיים המיועדים. בתור התחלה, מכיוון ש- BTC הוא מצרך דל וגם בעל ערך, ערך זה חייב להמשיך ולגדול. עם זאת, לינגהם אכן מודה שכדי שערך המטבע האלט ימריא, עליו לעבור ממצרך דיגיטלי בלבד להיות מאגר ערך כמו גם אמצעי עסקאות לגיטימי..

14. קמרון ווינקלבוס

קמרון ואחיו טיילר ווינקלבוס אחראים על הקמת תאומים – אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות המהימנות בעולם. בהקשר זה, קמרן היה שורי על BTC (כמו גם על שורה של נכסים דיגיטליים אחרים) מההתחלה. לא זו בלבד, האחים שימשו כמה מהתומכים הראשונים במיינסטרים של סוג הנכסים המתפתח הזה.

בנושא פוטנציאל השוק העתידי של ביטקוין, קמרון הצהיר פעם אחר פעם שבגלל נכסי ה- SOV לטווח הארוך של הנכס, יש לו פוטנציאל לצבור במהירות ערך ואף להגיע לנקודת מחיר של 320 אלף דולר לסמל במהלך העשורים הבאים..

15. קנת רוגוף

המפקד לשעבר של קרן המטבע הבינלאומית (קרן המטבע הבינלאומית) אינו מאמין גדול בכוחו של הצפנה. בעיקרו של דבר, הוא מאמין שבעקבות השימוש בביטקוין למטרות העלמת מס והלבנת הון, תעשיית הקריפטו בכללותה תצטרך להתמודד עם כמות הולכת וגוברת של חום מצד גורמי הפיקוח בכל רחבי העולם – דבר שבסופו של דבר יוביל למוות. של סוג הנכסים לחלוטין. בנושא צוטט רוגוף:

“אני חושב שביטקוין יהיה שווה חלק קטן ממה שהוא עכשיו אם נצא לדרך בעוד עשר שנים … הייתי רואה בסכום של 100 דולר הרבה יותר מ -100,000 דולר בעוד עשר שנים.”

16. ביל גייטס

המיליארדר שהופיע באופן קבוע ברשימת האנשים העשירים ביותר בעולם היה שונא קריפטו מאז שהביטקוין עלה לקדמת הבמה בשנת 2011. לדוגמא, לפני כמה שנים גייטס המשיך בתיעוד והצהיר כי סוג הנכסים היה סוג השקעה טהור של ‘תורת השוטים הגדולים’ יותר. ולמרות שהוא מעולם לא נתן חיזוי רשמי למחיר הביטקוין, הוא די בטוח שהנכס יהפוך לחסר ערך בשנים הקרובות.

17. ג’ו דייוויס

דייויס הוא כלכלן מכובד המאמין שיש סיכוי טוב שמחירו של ביטקוין יירד לאפס בשנים הקרובות. בנוסף, הוא גם מציין כי מכיוון שמחיר ה- BTC מבוסס רק על ספקולציות, הוא כפוף לשינויי מחירים מטורפים.

לבסוף, דייוויס – המשמש כיום כראש קבוצת אסטרטגיית ההשקעות של ואנגארד – סבור שאנשים צריכים לשים את כספם רק בכלי השקעה מסורתיים הידועים כמספקים בעליהם תשואות סופיות. עוד אומר דייוויס כי הביטקוין הוא מאגר ערך ירוד בשל התנודתיות שלו, וממליץ לאנשים להשקיע רק בנכסים מנוסים..

18. ג’ון פפר

השותף של פפר קפיטל הציג שוב ושוב את תמיכתו בביטקוין מכיוון שהוא מאמין שהמטבע הדיגיטלי הוא אחד הנכסים המשתלמים הראשונים שמחזיקים בכוח להחליף זהב לחלוטין..

בנוסף, הוא גם ציין בעבר שאם BTC אכן יהפוך לחנות ערך רגילה, זה לא יהיה מפתיע לראות את הערך של אסימון בודד שעולה על סף 700,000 $. כדי לגבות את טענותיו, הוא פרסם לאחרונה כמה נתונים סטטיסטיים: פפר הצהיר כי אם BTC יצליח איכשהו להחליף את כל מטילי הזהב הפרטיים בעולם (הנאמדים בשווי 1.6 טריליון דולר), הביטקוין שנמצא במחזור (בנקודת זמן נתונה זו) ) היה שווה 90,000 דולר ליחידה – נקודת מחיר ממנה ימשיך המטבע הדיגיטלי המוביל לעלות בערכו.

19. אלכסיי ארמקוב

ארמקוב הוא מנכ”ל Aximetria, ארנק סלולרי ושירות פיננסי מהדור הבא עבור נכסים מסורתיים ונכסים. להערכתו, הביטקוין יהפוך לאחד האמצעים העיקריים לשימור עושר כשאנחנו עוברים לעתיד – במיוחד כשאנשים בכל רחבי העולם עוברים לדרך דיגיטלית לנהל את הכספים שלהם. בנוסף, הוא מאמין כי לאורך זמן, מטבעות קריפטוגרפיים (במיוחד ביטקוין) ימשיכו לתפוס תאוצה ולפרוח בגלל העובדה הפשוטה כי BTC הוא אחד המכשירים הפיננסיים הבודדים שניתן להעביר בקלות מעבר לגבולות בינלאומיים ללא כל מגבלות..

להערכתו של ארמקוב, זה לא יהיה מפתיע לראות את הביטקוין יגיע לנקודת מחיר של 70,000 $ בשנים הקרובות.

20. ליאוניד מטבייב

לדברי מטבייב, ראש הניתוח החיובי לניתוח גלים, גורמים רבים משפיעים על שוק הקריפטוגרפים בכל זמן נתון – כאשר אחד העיקריים שבהם הוא השימוש האמיתי במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, עקב הצפה של שוק זה בשנים האחרונות, הוא מאמין שיותר מ 95% מכל המטבעות הקריפטוגרפיים הנוכחיים ייעלמו לנצח בתוך עשר השנים הבאות. מטבייב אמר ל- MasterTheCrypto:

“עד היום מעטים המטבעות שיכולים להתחרות בביטקוין. האמונה בטכנולוגיה החדשה של העברת ערך מאושרת על ידי שימוש נרחב יחסית בביטקוין בכל רחבי העולם. כמה גורמים משמשים כמניע הצמיחה בפופולריות של הביטקוין. “

גורמים אלה כוללים:

 • פיתוח מסגרת תשתיות המאפשרת למשתמשים להחליף ביטקוין בכסף פיאט.
 • צרכים הולכים וגדלים של משתתפי השוק הפיננסי בפיזור הסיכונים. לדוגמה, סוגים חדשים של נכסים – כמו ביטקוין – אינם מתואמים עם ניירות ערך מסורתיים, מה שהופך את ההשקעות לבטוחות יותר.
 • חילופי המידע המס העולמיים מכריחים אנשים שרוצים לשמור על חסכונותיהם, לחפש דרכים אחרות להימלט.

21. קרייג רוסו

קרייג הוא המייסד של PEER, סטארט-אפ מבוסס בוסטון מאחורי כלי התקשורת הקריפטו / גיימינג הפופולרי SludgeFeed. להערכה זו, מחירו של ביטקוין ימשיך לעלות על שיעורי נכסים חלופיים אחרים במהלך השנים הקרובות. בטווח הקרוב (1-2 שנים), הוא אומר שהוא לא יופתע לראות BTC נסחר בטווח של 20-30 אלף דולר, ומוציא שיאים קודמים של כל הזמנים. לא רק זאת, אלא שהוא גם מאמין שעם זרם הדולרים המוסדיים ומוצרים עתידיים נזילים יותר, מטבע הדגל הקריפטוגרפי יתחיל לראות הפחתה בתנודתיות שלו – ובכך יאפשר למחיר הביטקוין להיות עד להתנהגות נרחבת יותר ברמות אלה..

עם זאת, רוסו מבהיר היטב כי הוא לא מאותם אנשים שמאמינים כי השפל כלכלי עולמי יהיה שורי עבור הביטקוין. בהקשר זה אמר רוסו ל- MasterTheCrypto:

“בסופו של יום, הביטקוין התקיים רק בסביבת מאקרו שמסתכנת בסיכון ואני פשוט לא מאמין שמשקיעים ימשיכו להחזיק ב- BTC אם אנו רואים התרסקות בשוקי המניות.”

22. מייקל פוטר

מייקל פוטר הוא מוביל בענף מוערך המשמש כיום כשותף מנהל בחברת Terraform Capital – קרן השקעות המתמקדת בפיתוח חברות בלוקצ’יין. בהבהרת מחשבותיו על עתידו של ביטקוין, אמר ל- BEG כי העובדה שהנכס הדיגיטלי המוביל התייצב סביב רף 10,000 דולר ארה”ב היא הוכחה מספקת לכך שהיא כאן כדי להישאר – נקודה שניתן היה כנראה לטעון רק לפני כמה שנים. . יתר על כן, פוטר מדגיש את העובדה שממשלות ברחבי העולם מתחילות לאמץ את היתרונות של מטבעות דיגיטליים, וכתוצאה מכך הביטקוין נראה לאט לאט בעיני רבים כ”זהב דיגיטלי “(כמו גם אפשרות גידור טובה עבור malaise du jour). במקרים רבים, ביטקוין הוכיח שהוא גידור יעיל יותר מזהב. עוד אמר ל- MasterTheCrypto:

“בעוד ש 17 מיליון (בערך) מתוך 21 מיליון הביטקוינים כורים, יש לקחת בחשבון גורמים שיכולים וצריכים להשפיע על תנועת המחירים. המחיר הנוכחי של ביטקוין משקף את שווי השוק של כל המטבעות הנמכרות הידועות, אולם בשלב מסוים נתחיל לתמחר את הביטקוין על בסיס ‘המצוף הזמין’ – וזה עלול לגרום לעלייה נדיבה במחיר. Terraform מאמינה שמחיר הביטקוין יוכפל מהמחירים הנוכחיים בששת החודשים הקרובים, ויש לנו יעד מחיר ל -24 חודשים של 50,000 דולר לכל BTC. “

23. ניקולס פלקנוס

Pelecanos הוא אחד היועצים העיקריים של NEM Ventures והיה חלק מהמערכת האקולוגית הקריפטו העולמית כבר מההתחלה. לדעתו, ביטקוין יחווה כמה עליות מחירים מוחשיות בעתיד לטווח הבינוני והארוך בגלל גורמים מסוימים כגון:

 • היקף החוב העולמי נטו הגיע לשיאי שיא.
 • אינדיקטורים טכניים כמו תשואת אגרות חוב המסמנות משבר פיננסי נכנס.

לדעתו של פלקנוס, הגורמים האמורים לבדם מציירים תמונה מפחידה של העתיד. לפיכך, הוא מאמין שרוב הבנקים המרכזיים והממשלות ברחבי העולם כבר יכולים לראות את המשבר הנכנס ומודעים לכך שבניגוד לשנת 2008, אין ביכולתם לחלץ את המערכת הבנקאית. עוד אמר ל- MasterTheCrypto:

“במקרה של משבר בנקאי, חוקי חילוץ ערבות מאפשרים לבנקים להקפיא חלק מהחיסכון מחשבונות המשתמשים שלהם ואז לזכות את המשתמשים במלאי בנק (שבמהלך משבר פיננסי ישיל את רוב ערכו) . כשאנשים מודעים לכך שהחסכון הבנקאי שלהם אינו בטוח, אני יכול לראות הזרמת הון גדול לביטקוין. אם ביטקוין יכול למשוך רק 5% מהחיסכון העולמי במשק הבית היינו מצפים לראות עלייה פי 7 מהמחיר של היום או 58,000 דולר BTC. אני יכול לדמיין שיעורי ריבית שליליים יהיו בעלי השפעה דומה. “

24. סרינה וויליאמס

אייקון הטניס העולמי לנשים פרסם ציוץ לפני כמה חודשים לפיו השקיעה חלק מרווחי חייה בביטקוין. לא רק זאת, באמצעות פוסט באינסטגרם מוקדם יותר השנה, אייקון הספורט גילה גם לעוקביה כי השיקה בסתר חברת השקעות בשם ‘סרינה ונצ’רס’ בשנת 2014 – באמצעותה ביצעה השקעות ב- Coinbase. ולמרות שסרינה לא מסרה מספר מדויק עד כמה הערך של ביטקוין עשוי לעלות בעתיד, התמיכה שלה כשלעצמה בקריפטוקוין הדגל מראה שהמטבע נועד לדברים גדולים בעתיד..

25. אשטון קוצ’ר

השחקן והמודל החד פעמי ‘אשטון קוצ’ר’ השיק את חברת ההון סיכון שלו – A-Grade Investments – כמעט עשור אחורה. כחלק מעיסוקיו המקצועיים הכניס קוצ’ר סכום כסף שלא פורסם ל- BitPay עוד בשנת 2013. לא רק זאת, בשנה שלאחר מכן, הוא השתתף בסבב גיוס של 12 מיליון דולר עבור BitGo – חברת אבטחת סייבר של בלוקצ’יין..

לדעתו של קוצ’ר, הקריפטו הוא דרך שגורמת לאנשים להרגיש בטוחים בעושרם וביטקוין, בפרט, הוא נכס שיש בו פוטנציאל לחדש לחלוטין את אופן הפעולה של המערכת הכלכלית העולמית..

26. מוראד מחמודוב

המארח של ‘On the Record’ – פודקאסט שמכיל כמה מהשמות הגדולים ביותר מעולם הקריפטו – מוראד מאמין שביטקוין יגיע לשיא של כל הזמנים במהלך 12-16 החודשים הבאים. בנוסף, נזכיר כי במהלך אחת משיחותיו האחרונות עם טון וויז, הוא ציין כי הביטקוין אמור לעלות בקרוב על סף 20,000 הדולר, הצהרה בה וייס הסכים ואמר:

“יש סיכוי של 40% שזה יקרה בשנה הבאה.”

27. ג’ים בלאסקו

Blasko הוא המייסד של Bitcoin Talk Radio והיה שורי לגבי הסיכויים הכספיים של Bitcoin כבר קרוב לעשור. על פי חישובים אלה, השווי הכספי העתידי של הנכס הדיגיטלי יכול להימתח בין 100-000 אלף דולר עד סוף 2020 או תחילת 2021. בהרחבה על עמדתו, מציין בלאסקו כי בשל תגמול הכרייה של ביטקוין הופחת לחצי (מ 12.5 ביטקוין לבלוק שנכרה ל -6.25 ביטקוין) זה לא יהיה מזעזע לראות יותר ויותר FOMO מחלחל לשוק בהדרגה – ובכך גורם למחיר המטבע הדיגיטלי לעלות לגבהים חדשים..

28. רובין סינג

מייסד Koinly.io סבור כי טווח ההגעה של ביטקוין גדל יחד עם מחירו ולכן אין סיבה להניח שהוא יואט בטווח הארוך. עם זאת, הוא אמר ל- MasterTheCrypto כי מחיר הנכס לטווח הקצר תלוי במידה רבה אם פרויקטים כמו מאזניים הופכים אותו לציבור – ומתקבלים בהתלהבות התואמת את כל ההייפ הנוכחי סביב היצע מטבע יציב הקרוב..

בנוסף, סינג גם מציין כי התעניינות של חברות גדולות תמשיך למלא תפקיד גדול בעליית המחירים של ביטקוין בשנת 2019, אך ההשקה המדהימה של Bakkt רק לפני מספר ימים הוכיחה כי לא צריך להאמין לכל ההייפ סביב החלל הזה – במיוחד מכיוון BTC צנחה ביותר מ -2,000 דולר מאז השקתה.

“תחזית המחיר שלי לשנת 2020 על בסיס תנאי השוק הנוכחיים תהיה סביב 8,000 דולר. אבל אז שוב BTC הוא תנודתי ואם מאזניים ישוחרר המחיר יכול מאוד להגיע ל-15-20,000 דולר. “

29. ג’ו דיפסקוולה

לדעתו של DiPasquale, מחירו של BTC יכול לנוע בין $ 10,000 ל 100,000 $ במהלך חמש השנים הבאות. הסיבה לכך היא שהוא מאמין כי היסודות השונים הקשורים למטבע האלט-ראשי הראשי עשויים להשתנות ככל שעובר הזמן.

30. מטיאס דורטה

מייסד חברת ICO Informer, דורטה מאמין שעד סוף השנה הבאה מחיר הביטקוין ינוע סביב אזור 30,000 $ +. הסיבה לכך היא שהוא צופה כמה מדינות המאמצות את נכס הקריפטו כמטבע מילואים לפני סוף העשור הקרוב. בנוסף, הוא גם הצהיר בראיון שכאשר אנו עוברים לעתיד, הנרטיב “הזהב הדיגיטלי” הקשור לביטקוין רק ימשיך לצבור יותר ויותר משיכה..

31. בובי אולרי

Ullery, ה- CTO של חברת ההצפנה Waysay, הוא תומך גדול בנכסים דיגיטליים מובילים כמו Bitcoin ו- Ethereum. על פי חישוביו, המטבעות הנ”ל יחלקו שווי שוק של 4.5 טריליון דולר עד שנת 2020. לא זו בלבד, אלא שאולרי מאמין כי עד שנת 2020 (זמן בו יהיה במחזור של כ 18,375,000 BTC) מחירו של ביטקוין יחיד יעלה ל -61,900 דולר.

32. פרד שיבסטה

פרד שיבסטה ידוע ככל הנראה בזכות היותו מייסד ומנכ”ל Finder – כלי תקשורת בעל נוכחות ראויה בעולם מימון הקריפטו. הוא מאמין שלמחירו של ביטקוין יש פוטנציאל להתפוצץ עד סוף 2020, אולם לעת עתה, ככל הנראה המטבע ימשיך להסתובב באזור 10,000 דולר..

33. פראן שטראג’נר

פראן ידוע ככל הנראה כמייסד ומנכ”ל חברת ההצפנה / בלוקצ’יין Techemy Ltd.. יש לו השקפה אופטימית למדי בכל הקשור ל- BTC ומאמין שעד תחילת 2020, מטבע הדגל יוכל לעבור את 200,000 $. סימן. הערכותיו מבוססות על העובדה שקצב אימוץ ה- BTC (אשר עלה די מהר בשנים האחרונות) הוא פרופורציונלי ישיר למחירו..

34. סם דוקטור

אסטרטג הקוואנט של פונדסטראט סם דוקטור הוא שור ביטקוין המאמין כי כריית קריפטו נרחבת יכולה להוביל להפחתה במחיר צמד BTC / USD תוך הגדלת יחס הצמיחה בעלות ההפסקה של המטבע הדיגיטלי המוביל. בנוסף, לפי ציוץ שפורסם לאחרונה על ידי דוקטור, הוא חושב שביטקוין יסגור את השנה במחיר של כ 36,000 $..

35. ג’ק דורסי

ג’ק דורסי, מייסד שותף של טוויטר, הוא תומך גדול בביטקוין – בעיקר משום שהוא הבעלים של נתח עצום של מטבע הדגל בעצמו. בנוסף, יש לו גם חלק במעבדות ברק – המיזם האחראי על יצירת / הפעלת רשת ברק של BTC. במילים של דורסי עצמו, הוא “שורי ביותר” לגבי הסיכויים לטווח הארוך של ה- BTC, כשהוא מרחיק לכת ואומר כי נכס הקריפטו יהפוך יום אחד למטבע הגלובלי היחיד בעולם. עם זאת, הוא אינו מציאותי בגישתו ומאמין כי שינוי גלובלי שכזה ייקח מינימום של 10 שנים עד שבידינו אין לנו את היכולות הטכנולוגיות הדרושות לצורך פריסת הביטקוין כמטבע עסקאות יומי.

36. רוג’ר ור

אחד מאוונגליסטים הקריפטו הידועים בעולם, ור דוחף אנשים לקנות ביטקוין מאז המחצית המוקדמת של שנת 2011 – תקופה בה המטבע הדיגיטלי נמכר תמורת סכום זעום של 10 דולר. כדי לפרט עד כמה ור הוא נלהב בקריפטו, הוא מבצע הימורי מחיר נועזים לגבי BTC כבר די הרבה זמן. לדוגמה, בשנת 2011 הוא הימר 10,000 דולר מגניבים על העובדה שביטקוין יעלה על זהב, כסף, שוק המניות בארה”ב ודולר ארה”ב בפקטור של 100 בשנתיים הקרובות. התחזית של ור הפסיקה בפער של 60 יום בלבד.

ראוי להזכיר גם את העובדה ש- Ver מאמין שביטקוין מזומן (BCH) הוא הביטקוין האמיתי מכיוון שהוא עדיין עומד בחזון המקורי של המטבע הדיגיטלי המוביל. בהקשר זה, הוא מאמין שבסופו של דבר BCH תעלה על ה- BTC מבחינת מחירו ותעלה בסביבות האזור של 250,000 $ בשנים הקרובות..

37. רוני מואס: 28,000 דולר

האנליסט המכובד, רוני מואס, הצהיר בשנה שעברה כי עתידו הפיננסי של ביטקוין יעלה בשנת 2019 – כאשר המטבע הדיגיטלי יסגור את השנה במחיר של מעל 28,000 דולר. בסוף השנה שעברה, הוא גם ציין כי כמה מוסדות יחד עם רבים מהאליטות הפיננסיות בעולם ניסו להפחיד משקיעים מזדמנים על ידי מניפולציה בשוק בגדול..

38. ברנדון קיטם

סופר / אנליסט קריפטו עצמאי ברנדון קיטם מאמין שעד סוף השנה הבאה, הביטקוין יהיה שווה כ- 75,000 $ – שזה בערך פי 10 מהמחיר שהאסימון הדיגיטלי המוביל כיום הוא.

39. Wences Casares: מיליון דולר

שור הביטקוין Wences Casares הוא גם אחד מאותם חבר’ה שמאמינים שביטקוין יגיע לשווי מיליון הדולר בתוך עשר השנים הבאות. עם זאת, הוא טען את טענתו הנועזת בתקופה בה BTC זינק והיה קרוב לערכו הגבוה ביותר של 20,000 דולר. לאלה מהקוראים שלנו שאולי לא מודעים למי זה קאסארס, הוא יזם ארגנטינאי שהקים את הסטארטאפ של ארנק הביטקוין Xapo..

על פי אחד הראיונות האחרונים שלו, הוא קנה את הביטקוין הראשון שלו בשנת 2011 כדרך לעקוף את בעיות התנודתיות שעומדות בפני פזו הארגנטינאי. הוא גם ציין כי משקיעים רבים יבעטו בקרוב על עצמם שלא קנו ביטקוין מוקדם יותר – כלומר בערך בתקופה בה המטבע נסחר בין 10,000 ל -20,000 דולר..

40. Chamath Palihapitiya

נראה כי Chamath Palihapitiya, עובד ההון סיכון / עובד פייסבוק לשעבר, מסכים עם קאסארס וחושב שהביטקוין יהיה שווה מיליון דולר (במהלך 20 השנים המוזרות הבאות (ויעלה בסכום של כ- 100,000 $ במהלך 36-48 החודשים הקרובים. Palihapitiya) יש היסטוריה שופעת של ביצוע מהלכים עסקיים חכמים – כפי שהדגיש את החלטתו להפוך לבעלים חלק של גולדן סטייט ווריורס, זיכיון NBA שהעלה לגמר 5 שנים ברציפות עכשיו. לא רק זה, שלו חברת סושי קפיטל שולטת כיום בקרנות לקוחות בשווי של יותר מ -1.2 מיליארד דולר. ולמרות שלא ברור כמה מחזיקה כיום BTC Palihapitiya, ההערכה היא כי כיום הוא מחזיק בין 400,000 למיליון ביטקוין. הוא כל כך שורי לגבי הביטקוין? פאליהפיטיה אומר שהביטקוין הוא “גדר חנות ערך נהדרת כנגד משטרים אוטוקרטיים ומוסדות בנקאיים”.

41. קיי ואן-פיטרסן

האנליסט הפיננסי המכובד קיי ואן-פיטרסן היה מזוהה עם כמה מוסדות גדולים כמו ‘Saxo Bank’ בעשור האחרון. עם זאת, כעת הוא מתמחה בניתוח קריפטו ונרשם בתיעוד ואמר כי ביטקוין יהיה שווה בסביבות 100,000 $ עד שנת 2028. בנוסף לכך, הוא גם מאמין כי הקריפטו בסופו של דבר מהווה 10% מכלל נפח המסחר היומי במטבע בבורסה. עתיד – בסופו של דבר מתחרים עם הרבה מטבעות פיאט מבוססים. לבסוף, נזכר גם כי על פי מחקר שפורסם על ידי Unblock.net, נראה כי הנתונים של ואן-פיטרסן תקפים מתמטית..

42. מייק נובוגרץ

מנכ”ל גולדמן זאקס לשעבר ומייסד חברת ההשקעות גלקסי דיגיטל ‘מייק נובוגרץ’ ניבא כבר בדצמבר 2018 כי במהלך 2019, ערך הביטקוין יעלה בהדרגה ויסגר את השנה ברמה גבוהה. לא זו בלבד, אלא שהוא גם חזה שעד תחילת שנת 2020, כמה מוסדות פיננסיים מבוססים היו נכנסים לחלל זה – ובכך מאפשרים למחיר מטבעות קריפטוגרפיים שונים לזנק..

43. ספנסר בוגארט

שותף בלוקצ’יין קפיטל ספנסר בוגארט הוא דמות מכובדת במעגלי הצפנה רבים בגלל תחזיות המחירים האמורות שלו כמו גם ניתוח קול מתמטי. הדבר מודגש בצורה הטובה ביותר בכך שהוא נקרא באופן קבוע לדבר בכנסים רבים הקשורים לבלוקצ’יין / קריפטו ברחבי העולם..

מבחינת תחזית מחיר ה- BTC שלו, בוגארט דיבר עם בלומברג מוקדם יותר השנה והצהיר כי עד סוף 2019, מחיר הביטקוין יתייצב – ובעקבותיו הוא יחל שוב את עלייתו הכספית כלפי מעלה. בנוסף, הוא גם מאמין שבשל היעילות / התועלת של רשת הביטקוין, המטבע הדיגיטלי יצבור יותר ויותר משיכה בזירת הפיננסים העולמית..

44. לוו קלאסן

מנכ”ל קרן הביטקוין, Llew Clasen, אמר בעבר כי עד סוף 2018 מחיר הביטקוין יגיע למינימום 40,000 $ – תחזית שנפלה בפער עצום למדי. מאז, קלאסן נותר שקט למדי ונמנע מלתת תחזיות אחרות.

45. סאני סינג

Cp BitCay סוני סינג אמר לאחרונה כי הוא רואה את מחיר הביטקוין בסכום של כ -20,000 $ עד חג ההודיה 2019. כדי לגבות את טענותיו, ל- Singh יש מְצוּטָט מספר גורמים כגון:

 • השקת מספר תעודות סל בהצפנה במרחב זה.
 • הזרם הגובר של כסף לסטארט-אפים שונים הקשורים לקריפטו בשנה האחרונה בערך.

46. ​​טאי לופז

למרות שלופז נכנס לקריפטו מאוחר למדי בהשוואה לרוב בני דורו, המשקיע המכובד הצהיר לאחרונה כי אם הפזורה העולמית של מיליונרים הייתה מקצה רק אחוז אחד מהאחזקותיהם בביטקוין, מחיר נכס הצפנה הדגל יעלה. ל -60,000 דולר תוך 6-12 חודשים בלבד. באופן דומה, בכמה סרטונים אחרים שלו, הוא נרשם בתיעוד והצהיר כי הביטקוין עשוי להיות שווה מיליון דולר עד 2024.

47. ג’או דונג

ג’או דונג ידוע ככל הנראה בזכות היותו אחד הסוחרים הגדולים ביותר ללא מרשם (OTC) בסין. בעבר הוא טען באומץ כי יעד מחיר של 50,000 דולר לביטקוין כלל לא היה קשה וכי מחיר הנכס המוביל יעלה בין 100% – 200% בשלוש השנים הבאות..

48. ארתור הייז

ארתור הייז הוא דמות ידועה בתעשייה – בעיקר בגלל תפקידו הנוכחי כמנכ”ל BitMEX. ולמרות שמתפתים להאמין כי לחברת הייז יש השקפה שורית ביותר כלפי שוק הקריפטו, בראיון שנערך לאחרונה טען כי ביטקוין יחווה שפל שיא לאורך כל שנת 2019..

49. ג’סטין סאן

ג’סטין סון הפך לשחקן מרכזי במערכת האקולוגית הקריפטו העולמית – כאשר מנכ”ל TRON אפילו חילק סכום כסף עצום לאכול ארוחת ערב עם חיסכון ההשקעות האגדי וורן באפט לאחרונה. מבחינת התחזיות שלו לביטקוין, סאן הצהיר בראיון מוקדם יותר השנה כי המטבע הדיגיטלי ייסחר בין 3,000 $ ל -5,000 $ בכל שנת 2019..

50. נאס

נסיר בן אולו דארה ג’ונס – הידוע יותר בשם הבמה שלו NAS – הוא אחד מאותם בעלי הון סיכון ששמם נוטה לעוף מתחת לרדאר בגלל אסוציאציות ההיפ-הופ שלו. עם זאת, בשנת 2014 השיקה נאס חברה בשם QueensBridge Venture Partners (QBVP) דרכה השקיע בגדול בביטפורי. לא רק זאת, כחלק מעיסוקיו ב- VC, הראפר השקיע גם בחברות רבות אחרות, כולל:

 • Coinbase
 • רובין הוד
 • חסום סייפר

ולמרות שהוא נמנע מלתת תחזיות מחיר משמעותיות ביחס ל- BTC לאחרונה, הוא משוכנע כי מטבע הדגל המפותח יתפתח למגזר עצמאי משל עצמו במהלך 5-10 השנים הבאות..

51. סנופ דוג

הראפר האהוב על כולם סנופ דוג – שעבר בעבר כינויים שונים כמו סנופ אריה, D.O.G.G וכו ‘- מאמין גדול בביטקוין. בעבר הוא השקיע בגדול במיזמי קריפטו רבים ושונים כולל פלטפורמת המסחר / פלטפורמת המסחר אלטקוין רובינוד יחד עם ידוענים אחרים כמו ג’ארד לטו ואשטון קוצ’ר..

52. דייוויד מונדרוס

נראה שמונדרוס, שהוא מנכ”ל טריב – פלטפורמה שנועדה לעשב “חדשות מזויפות” מהאינטרנט, מסכים עם ג’ון מקאפי וחושב שביטקוין יכול להגיע לנקודת ערך של מיליון דולר בתוך עשר השנים הבאות. הוא מאמין שעקב הביקוש ההולך וגובר ל- BTC, מחיר הנכס הדיגיטלי ימשיך לעלות באופן אקספוננציאלי..

53. אריק ווייד מקריפטו קפיטל

אריק ווייד, תומך קריפטו ותיק אשר נהג לכרות ביטקוין, וכעת מנהל עלון שוק קריפטוגרפי בקריפטו קפיטל, מעמיד את חיזוי מחיר ה- BTC לשנת 2020 על 50,000 דולר בשל נוסחה פשוטה. אין זה שינוי ביסודות אלא גידול גדול בפיתוחי האימוץ והטכנולוגיה. הוא מאמין שחציון הביטקוין יהיה המצת ואם BTC יחצה 20,000 $, שאותה פאניקה שוורת FOMO לשנת 2017 תתחיל לירות ישר עד 50,000 $ הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב..

עדכוני חיזוי מחיר הביטקוין לשנת 2019 ו- 2020

הרשימה ההולכת וגדלה של תחזיות מחיר הביטקוין בשנת 2019 לשנת 2020 ואילך תמשיך להתפתח ככל שנשאלות נוספות ייענו מפי אנליסטים מובילים ותורמים בקהילה. אמנם יכול להיות כיף טוב לבדר את תחזיות הערך הביטקוין העתידניות הנועזות הללו, שים לב שכל ההשקעות ב- $ BTC הן הימור ואסור להקל ראש בהתחשב בכל משחק לטווח הקצר או לטווח הארוך אינו בלי סיבה.

המאסטר הקריפטו מאוד אסיר תודה לכל אחד מהאנשים האלה שחלקו את תובנותיהם באופן בלעדי.

מכיוון שמחיר הביטקוין ממשיך לקבל תחזיות מאנשים ידועים ומגורמים מקוריים בתעשייה, אנו נעדכן את הרשימה ונקווה שיהיו לנו מאות תחזיות שער חליפין של שער BTC לדולר ארה”ב כדי לשתף אתכם כדי לראות מתי ומתי אנשים צודקים (עבור כיף מזה). אנו מקווים שנהניתם מסקירת חיזוי מחיר ביטקוין של תחזיות הערך BTC המובילות ביותר לשנת 2019.

עכשיו, בואו נעבור הילוך ונחשוב על כל תחזיות הביטקוין שרק סקרתם. יש לומר לציין – אם אתה רוצה לדעת לאן משהו הולך, יודע מאיפה זה בא. על מנת להבין היטב את התחזיות החזותיות לגבי מחיר הביטקוין העתידי, בואו נסתכל על היסטוריית מחירי הביטקוין ונשווה מאיפה הוא הגיע בעשור האחרון ולאן הוא הולך בשנת 2020 ואילך.

עדכוני ציר הזמן החדשים של מחירי הביטקוין 2019

היסטוריית מחירי הביטקוין

להלן רשימה של הימים החלוציים המוקדמים של היסטוריית פעולות המחיר של ערך הביטקוין בדולרים אמריקאים. הנה העדכונים האחרונים מינואר עד נובמבר 2019:

 1. 26 באוקטובר 2019 – נובמבר 2019: מחיר הדולר של הביטקוין התחזיר לכמעט 10,000 $, וריחף בסכום נמוך של 9,000 $
 2. 22 בספטמבר – 25 באוקטובר 2019: מחיר BTC ירד ל -7,5000 דולר לאחר שהיה מעל 10,000 דולר בשלב זה
 3. 6 באוגוסט 2019: מצליח לטפס חזרה מעל 12,000 $ למשך שבוע לאחר שהחליק מתחת ל 9,500 $
 4. 10 ביולי 2019: BTC / USD מחזיר אותו מעל 13,000 $ בפעם האחרונה בשנת 2019 עד כה
 5. 26 ביוני 2019: שיא ביטקוין בכל הזמנים לשנת 2019 של מעל 13,100 דולר + לפני שיורד חזרה ל -9,800 דולר ב -1 ביולי
 6. 22 ביוני, 2019: מחיר הביטקוין כמעט חוצה 11,000 דולר לאחר שהיה 7,700 דולר בלבד ב -9 ביוני.
 7. 14 במאי, 2019: ערך שער החליפין של BTC / USD עולה על 8,000 $, הפעם הראשונה מאז 28 ביולי 2018
 8. 23 באפריל, 2019: לאחר חודשים של תנאים דוביים, ביטקוין הצליח סוף סוף להשאיר אחריו את ההפסדים הראשוניים שלו מחודש מאי וגדל לשיא של חמישה חודשים של 5,600 דולר..
 9. 31 במרץ, 2019: לאורך כל חודש מרץ הצליח ביטקוין לצבור תאוצה פיננסית אט אט – כאשר נכס הקריפטו סגר את החודש במרווח חיובי של כ -4,100 דולר..
 10. 28 בפברואר, 2019: מחיר הביטקוין ריחף מתחת לסף של 3,500 דולר בשבוע הראשון של פברואר. עם זאת, זמן קצר לאחר מכן ערך המטבע התחיל לעלות והגיע לנקודת מחיר של 3,867 דולר.
 11. 31 בינואר, 2019: באותה תקופה, ה- CBOE – בשיתוף עם VanEck ו- SolidX – חזרו בהצעתה שביקשה ליצור יצירה של תעודת סל ביטקוין רק כדי להגיש מחדש כעבור כמה שבועות..
 12. 1 בינואר, 2019: השנה החלה גס בביטקוין, כאשר המטבע הדיגיטלי המוביל נותר מתחת לסימן 4,000 דולר למשך מספר שבועות. אפילו ההיוון הכללי של שוק הקריפטו התכופף לסביבות 66 מיליארד דולר.
 13. 3 בדצמבר 2018: לראשונה מזה חודשים רבים כריית הביטקוין הפכה לפעילות לא רווחית. לא רק זאת, רק בפעם השנייה בקיומה הקצר, יחס הקושי של הכרייה של BTC טבל ב -15% אדירים – ובכך פינה מקום לירידה חדה בשווי המטבע הכולל..
 14. 15 בנובמבר 2018: Bitcoin Cash עובר מזלג קשה ובכך מקל על יצירת Bitcoin ABC ו- Bitcoin SV – כאשר הפרויקט האחרון הובל על ידי ד”ר קרייג רייט הידוע לשמצה, מדען מחשבים אוסטרלי שטוען שהוא הממציא הבדוי של ביטקוין, ‘סאטושי. נקאמוטו ‘. בנוסף, בגלל המזלג, מחיר הביטקוין ירד ל -4,275 דולר.
 15. 31 באוקטובר 2018: היום ציין יום הולדתו העשירית של העיתון הלבן של ביטקוין שגרם לעליית השוק ב -5% קרירים..
 16. 15 באוקטובר 2018: האפוטרופוס המוסדי Fidelity הודיע ​​על השקת פלטפורמת המסחר במטבע דיגיטלי משלה, וכתוצאה מכך, מחיר הביטקוין עלה בצורה חדה.
 17. 18 בספטמבר 2018: החלפת מטבעות קריפטוגרפית, זייף פולס מקבל הונאות על ידי האקרים בסכום של יותר מ -60 מיליון דולר. מחירו של הביטקוין ממשיך לנוע סביב סימן 6,000 $.

היסטוריית מחירים של ביטקוין (BTC): רשימת אירועים שכדאי לשים לב אליהם

היסטוריית מחירי הביטקוין

על מנת לדעת לאן הולך הביטקוין, אולי חשוב לתהות היכן היה המחיר של BTC / USD לפני היום.

מחיר הביטקוין בשנת 2018

(i) גולדמן זאקס מפיל תוכניות להשקת דלפק המסחר בקריפטו (ספטמבר 2018)

לאחר ששיגר את השוק מרוב התרגשות, פרסם גולדמן זאקס הודעת עיתונאים בטענה שהחברה תפיל את כל התוכניות להשקת דלפק מסחר מבוסס ביטקוין בקרוב. הודעה זו הגיעה בתקופה בה השוק בכלל נאבק והמחיר של ביטקוין היה בנפילה חופשית.

(ii) תעודת סל ביטקוין עוכבה על ידי ה- SEC האמריקני (אוגוסט 2018)

ב -7 באוגוסט פרסמה רשות ניירות ערך בארה”ב הצהרה בה הגוף הרגולטורי הבהיר בבירור כי הוא עומד לעכב את החלטתו על כמה הצעות תעודת סל ביטקוין שהוגשו לה..

(iii) השקת Bakkt הועלה רשמית על ידי הבורסה הבין יבשתית (ICE) (אוגוסט 2018)

נציג מטעם ICE – חברת האם של הבורסה לניירות ערך בניו יורק – פרסם הצהרה ב -3 באוגוסט לפיה הג’אגרנאיט הפיננסי עתיד להשיק סטארטאפ מטבעות קריפטו המכונה Bakkt שתתמוך על ידי כמה חברות רב לאומיות מבוססות, כולל מיקרוסופט, סטארבקס וכו ‘.

(iv) SEC דוחה הצעת תעודת סל מתאומי וינקלבוס בפעם השנייה (יולי 2018)

בפעם השנייה בתוך כמה חודשים, ה- SEC האמריקני דחה הצעת תעודת סל שהוגשה על ידי טיילר וקמרון ווינקלבוס – בעלי פלטפורמת המסחר הקריפטו ‘תאומים’..

(v) רמזים של Blackrock לחקר הקריפטו (יולי 2018)

במהלך המחצית השנייה של יולי 2018, מנכ”ל Blackrock – אחד ממנהלי העושר הגדולים בעולם – הודיע ​​על רצונו לבדוק את הסיכוי לקרן קריפטו ו / או ביטקוין..

(vi) איסור שמיכת מודעות קריפטו שהופך על ידי פייסבוק (יוני 2018)

ב- 23, פייסבוק הודיעה כי היא עומדת לבטל את האיסור על כל התוכן הקשור לקריפטו שהוכרז ברבעון הראשון של 2018. באותה עת, מחיר הביטקוין נמצא צף סביב אזור 6,600 דולר..

(vi) Bithumb Falls קורבן לשערוריית פריצה – יוני 2018

השבועות הראשונים של החודש היו די קשים לביטקוין, כשהמטבע ריחף סביב השטח של 5,800 דולר – הודות לבורסת הצפנה הדרומית של קוריאה ‘Bithumb’ שנפרצה על ידי פושעים בהיקף של יותר מ -31 מיליון דולר..

(vii) ארבע בורסות קריפטו שהובאו לבית המשפט על ידי CFTC האמריקני (יוני 2018)

נציבות המסחר בסחורות ועתיד של ארצות הברית הגישה כמה זימונים ב -11 ביוני נגד Bitstamp, Kraken, ItBit ו- Coinbase. במסמך בית המשפט ציין נציג CFTC כי פלטפורמות המסחר האמורות התעסקו בטקטיקות שונות של מניפולציות בשוק..

(viii) DOJ משיק בדיקה לטענות על מניפולציה נרחבת של BTC (מאי 2018)

רשויות משרד המשפטים האמריקני פתחו בחקירה פלילית נרחבת כדי להעריך אם גופים פיננסיים מסוימים מתכוונים במכוון על מחיר הביטקוין לצורך רווחיהם האישיים. ב -24 לחודש מחירו של ביטקוין יחיד עמד על 7,609 דולר

(viii) מטה UpBit בהשתלטות סוכנויות מיסים מקומיות (מאי 2018)

ב -11 במאי 2018 פקידי פקידי השומה של ס.קוריאן פשטו על משרדו של UpBit לאחר שקיבלו הודעה כי בורסת הקריפטו מניפולציה בספריה. כתוצאה מחדשות אלו, מחיר הביטקוין צנח בשיעור חד של 5.5% בטווח של ימים ספורים בלבד (מסביבות 8,711 דולר ועד 8,372 דולר)

(ix) גולדמן זאקס מכריז על תוכניותיו לבחון פתרונות מסחר בקריפטו (מאי 2018)

דו”ח שפורסם על ידי הניו יורק טיימס ב -3 במאי 2018, קבע כי ענקית הפיננסים גולדמן זאקס עומדת לבחון את הסיכוי להשקת פלטפורמת מסחר ביטקוין משלה. ההודעה העלתה את מחיר הביטקוין לזנק מעל לסף 8,800 דולר.

(x) טוויטר אוסר על מודעות מטבעות מטבעות בפלטפורמה שלה – (מרץ 2018)

בעקבות פייסבוק וגוגל שהחליטו לאסור את כל המודעות הקשורות להצפנה בפלטפורמות שלהן, טוויטר הלכה מוקדם מדי ועשתה את אותו הדבר..

(xi) Google אוסרת על פרסומות מטבעות קריפטוגרפיים (מרץ 2018)

במהלך השבוע הראשון של מרץ, גוגל הטילה איסור גדול על כל המודעות הקשורות לנכסי קריפטו וכן על הצעות מטבע ראשוניות. גוגל גם סיפקה מגוון מלא של מונחים ספציפיים לקריפטו במסגרת מדיניות ‘פרסומות גרועות’ רחבה יותר.

(xii) SEC מנפיקה הנחיות תפעוליות חדשות לבורסות קריפטו (מרץ 2018)

בהיותה FB, גוגל המשיכה לאסור את כל הפעילויות הקשורות לקריפטו בפלטפורמות שלהן, ה- SEC האמריקני פרסמה הנחיות חדשות וביקשה מכל פלטפורמות חילופי הקריפטו להירשם לגוף הרגולטורי כדי להמשיך בפעילותן השוטפת והיומיומית. ב- 7 במרץ, מחירו של ביטקוין בודד עמד על 8,344 דולר.

(xiii) פייסבוק אוכפת איסור מזעזע על מודעות קריפטו (ינואר 2018)

ביום העבודה האחרון של ינואר 2018 הכריז ה- juggernaut ברשתות החברתיות על כוונתו לאסור את הפלטפורמה על כל המודעות הקשורות להצעות מטבע מטבעות חליפין והצעות מטבע ראשוניות..

(xiv) Coincheck מקבל פריצה (ינואר 2018)

אחת מחילופי הקריפטו הגדולים ביפן Coincheck נפלה קורבן לקבוצת האקרים שהצליחה לצאת משם עם 123 מיליון דולר XRP, ו -500 מיליון אסימונים של NEM. מחיר הביטקוין נע סביב 8,800 דולר.

(xv) מייסד PayPal, פיטר תייל, רוכש נתח מסיבי של BTC (ינואר 2018)

כלי תקשורת רבים דיווחו ב -3 בינואר כי קפיטליסט ההון סיכון פיטר תייל קנה ביטקוין בשווי מיליוני דולרים. באותו זמן מחיר הביטקוין עמד על 13,870 דולר.

מחיר הביטקוין בשנת 2017

(xvi) ביטקוין משקל את ערכו הגבוה בכל הזמנים (דצמבר 2017): $ 19,893

ה- 18 בדצמבר ציין את היום בו הגיע ביטקוין לשיא הפיננסי שלו – רף שלא נשבר מאז.

(xvii) CBOE מכריזה על השקת חוזים עתידיים של ביטקוין (דצמבר 2017)

בשבוע השני של דצמבר 2017 הושק CBOE חוזים עתידיים מבוססי ביטקוין. זה הביא לכך שמחירו של הנכס המוביל זינק בפראות. לא רק זאת, אפילו שווי השוק הכולל של שוק המטבעות הדיגיטליים בכללותו עלה בצורה חדה סביב הזמן הזה.

(xviii) ההשקה של הצעת עד מופרדת (SegWit2x) בוטלה (נובמבר 2017)

צוות ה- Dev Core של ביטקוין הודיע ​​ב -8 בנובמבר 2017 כי הוא שם את תוכניותיו ליישום פרוטוקול SegWit2X על המבער. מחיר ה- BTC ביום עמד על 7,844 דולר

(xix) CME מציגה שוק חוזים עתידיים של ביטקוין (אוקטובר 2017)

בורסת מרכנתיל שיקגו פרסמה חוזר בו הובא לידיעת ההמונים שהמוסד הפיננסי עומד להשיק חוזה עתיד של ביטקוין עד סוף 2017. זו הייתה הפעם הראשונה שגוף פיננסי מבוסס הציג והראה תמיכה מפורשת כזו ב- BTC – בעיקר משום שעד אז BTC נתפס במידה רבה ככלי השקעה מוצל. בנוסף, בעקבות ההודעה האמורה לעיל, מחיר הביטקוין התחיל לנסוק והוגדל ל ATH של אז 6,601 דולר..

(xx) ביטקוין מעלה סף 5,000 $ בפעם הראשונה (אוקטובר 2017)

ב -13 באוקטובר, הביטקוין, לראשונה בתולדותיו הצעירות, מיהר לחלוף על פני 5,000 דולר. הישג זה נחשב למופלא למדי בעיני רבים, במיוחד מכיוון שנכס הקריפטו החל את השנה בסביבות 966 דולר.

(xxi) סין מכבה את כל חילופי הקריפטו (ספטמבר 2017)

לאחר הערכת המצב בפירוט רב למדי, הגיעו פקידי המס הסיניים למסקנה כי הם אוסרים על כל אפיקי המסחר בקריפטו הפועלים בגבולות המדינה. ההודעה גרמה מיד למשקיעים בכל רחבי העולם להיבהל ולמכור את אחזקות BTC שלהם – ובכך גרמה לשווי המטבע הדיגיטלי המוביל לרדת חדה כמעט בן לילה..

(xxii) מנכ”ל JP מורגן צ’ייס ג’יימי דימון מכנה ביטקוין הונאה (ספטמבר 2017)

ג’יימי דימון, מנכ”ל ג’יי.פי מורגן דאז הצהיר בראיון כי הוא חושב על הביטקוין כ’תכנית מרמה ‘שבסופו של דבר תגרום ללחץ כלכלי עצום להרבה משקיעים. עם זאת, נראה כי השוק בכלל התעלם מדבריו של דימון שכן ביטקוין המשיך להישאר חזק סביב אזור 3,800 דולר.

(xxiii) ממשלת סין מנפקת איסור על ICO (ספטמבר 2017)

במהלך השבוע הראשון של ספטמבר (ביום השלישי ליתר דיוק) ממשלת סין הפעילה איסור גג על כל הפעילויות הקשורות ל- ICO.

(xxiv) הביטקוין עובר Hard Fork, Bitcoin Cash $ BCH נוצר (אוגוסט 2017): 3,384 $

מאז תחילת 2017, רבים מקהילת הקריפטו העולמית ביקשו מזלג קשה של BTC די נמרצות – בעיקר בגלל בעיות המדרגיות הקשורות לביטקוין. כתוצאה מהפיצול העיד העולם על לידתו של ביטקוין מזומן (BCH).

(xxv) יפן מכירה בביטקוין כמדיום עסקאות לגיטימי (אפריל 2017)

ביום הראשון של אפריל, ממשלת יפן הכירה בביטקוין כאמצעי תשלום חוקי. הידיעה על ההודעה העלתה את מחיר הביטקוין לזנק לשיא יחסית של 1,215.69 דולר

(xxvi) SEC דוחה את בקשת Winklevosses לקבלת תעודת סל ביטקוין (מרץ 2017)

ה- SEC האמריקני דחה הצעת תעודת סל של ביטקוין שהוגשה לה על ידי האחים וינקלבוס. הסיבה שצוינה לסירוב זה הייתה חוסר יציבות בשוק הקריפטו.

(xxvii) ביטקוין שובר את סף 1K $ לאחר כמעט שלושים ושישה חודשים (ינואר 2017)

לאחר שחווה ראלי מכובד לאורך שנת 2016, מחירו של ביטקוין חצה סוף סוף את רף 1,000 הדולר לאחר זמן רב.

מחיר הביטקוין בשנת 2016

(xxviii) Bitfinex נפרץ, מאבד קריפטו בשווי של כמעט 72 מיליון דולר (אוגוסט 2016)

באוגוסט הודיעה בורסת המטבעות המובילה של Bitcoins (Bitfinex) כי היא נפלה קורבן להונאת סייבר, מה שהביא לכך שהאקרים עשו את דרכם עם קצת יותר מ -120,000 BTC. בשל תקופת האבטחה המסיבית הזו, מחיר הביטקוין טבל בכ -20% עצומים כמעט בן לילה. בנוסף לכל אלה, דיווחי חדשות רבים טענו כי כמה פקידי Bitfinex ידעו מראש כי פריצה זו מתרחשת.

(xxix) הביטקוין עובר את אירוע החצי השני שלו (יוני 2016)

ב -9 ביוני, מכסת תגמול הבלוקים של ביטקוין חצתה פעם נוספת – ובכך צמצמה את תשואות הכרייה מ -25 ביטקוין לבלוק ל -12.5..

(xxx) Steam מכריזה על תמיכה בביטקוין (אפריל 2016)

פלטפורמת המשחקים ‘Steam’ פרסמה הצהרה במהלך המחצית הראשונה של אפריל, והודיעה על החלטתה לקבל את BTC כאמצעי רכישה עבור מגוון רחב של כותרות משחקי וידאו ותוכן דיגיטלי אחר. המהלך הזה היה די קצר כי רק כמה חודשים אחר כך, Valve – חברת האם שעומדת מאחורי Steam – ביטלה את החלטתה לאפשר תשלומי BTC..

מחיר הביטקוין בשנת 2015

(xxxi) ד”ר קרייג רייט טוען שהוא סאטושי נקאמוטו (דצמבר 2015)

Wired פרסם מאמר מעמיק ב -8 בדצמבר בטענה שמדען המחשבים האוסטרלי ד”ר קרייג רייט היה האיש האחראי ליצירת ביטקוין. מחבר היצירה, גוורן בראנוון, ציטט סדרת מיילים, מחק פוסטים בבלוג כדי לתמוך בטענותיו הנעלות (כמו גם רייט). זה היה בסביבות תאריך זה שהסמל של ביטקוין התקבל רשמית ל- Unicode.

(xxxii) בורסת התאומים בבעלות Winklevoss יוצאת לשידור חי (אוקטובר 2015)

קמרון וטיילר וינקלבוס עלו לקדמת הבמה כאשר הודיעו על השקת פלטפורמת המסחר שלהם בעצם מטבעות קריפטוגרפיים – תאומים. עם הקמתה, החליפין היה מהראשונים שבסיסו את כל פעולותיה בארצות הברית והוסדרו באופן מלא על ידי הרשויות המקומיות. כפי שהדברים נראים, תאומים פועלים בתוך 26 מדינות ברחבי ארה”ב, כאשר כל הנכסים שהופקדו היו מבוטחים על ידי ה- FDIC..

(xxxiii) CTFC מכריז על ביטקוין כסחורה (ספטמבר 2015)

למרות שהיה בלבול רב סביב המצב הכספי של הביטקוין, ב -18 בספטמבר 2015, נציג מטעם הוועדה למסחר עתידי בסחורות עתידיות (CFTC) בארצות הברית הודיע ​​כי הגוף הרגולטורי יסדר מעתה “ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים כ להיות סחורות פיננסיות לגיטימיות. “

(xxxiv) ניו יורק מציגה BitLicense חובה לבורסות (יוני 2015)

ב- 3 ביוני, המחלקה לשירותים פיננסיים בניו יורק הציגה את תוכנית הרגולציה שלה המכונה ‘BitLicense’. באמצעות כלי זה, נותני שירותי הצפנה יורשו לסחור בנכסים דיגיטליים כגון BTC, ETH וכו ‘בצורה חלקה לחלוטין ללא טרחה. מחיר הביטקוין היה 232.05 דולר.

עם זאת, בכדי לרכוש את הרישיון הנ”ל, חילופי חילופים נדרשו לשלם דמי בקשה בסך 5,000 דולר, וכן למסור נתונים ביומטריים מסוימים ל- FBI..

(xxxv) Coinbase נכנס לקיום (ינואר 2015)

Coinbase – כיום אחת מחילופי הקריפטו הגדולים בעולם – קמה ב -26 בינואר 2015. החברה נתמכה על ידי כמה חברות הון סיכון והצליחה להתחיל את פעילותה ב -25 מדינות עם הקמתה..

(xxxvi) Bitstamp מאבדת למעלה מ- 18,000 מחסכונות BTC של לקוחותיה (ינואר 2015)

באמצעות שלל אסטרטגיות של הנדסה חברתית, הצליחו האקרים לגנוב מקופת Bitstamp יותר מ -5.2 מיליון דולר של BItcoin. לא רק זאת, ביטול האבטחה אילץ את שדרת המסחר הקריפטו המובילה בעבר להיסגר למשך שמונה ימים.

מחיר הביטקוין בשנת 2014

(xxxvii) מיקרוסופט מכריזה על החלטה לקבל ביטקוין (דצמבר 2014)

ענקית המחשוב מיקרוסופט הודיעה כבר בדצמבר 2014 כי היא עומדת להתחיל לקבל תשלומי ביטקוין מלקוחותיה בארה”ב בתמורה לאפליקציות הדיגיטליות, המשחקים והתכנים האחרים שלה (דרך Windows ו- XBOX).

(xxxviii) מכירות פומביות של ממשל ארה”ב מחוץ ליותר מ -30 אלף ביטקוין (יוני 2014)

עוד בשנת 2013, רשויות הפיקוח האמריקאיות הצליחו לתפוס סך של 30,000 אסימונים של BTC מאנשים שהתרפקו על פעילויות מזוויעות הקשורות למשי. סכום ההצפנה הנאה הזה הושם במכירה פומבית ב -27 ביוני למציע הגבוה ביותר – שהתגלה בטעות כמיליארדר / הון הסיכון ‘טים דרייפר’..

(xxxviii) בנק העם הסיני מכבה חשבונות בנק Crypto רבים (אפריל 2014): $ 501.7

בעקבות מועד אחרון שקיבלה ממשלת סין לכל חילופי הקריפטו המקומיים במדינה, הרשויות החלו לנקוט בכל פלטפורמות המסחר הפועלות בשיתוף עם מוסדות בנקאיים מקומיים..

(xxxix) מס הכנסה מכריז כי BTC כפוף לחוקי מיסוי אחידים (מרץ 2014): 453.05 דולר

רשות המסים המרכזית בארה”ב – שירות ההכנסה הפנימית – הודיעה ב -26 במרץ כי ביטקוין יחויב במס בערך באותו אופן שבו מיסוי נדל”ן בכל רחבי הארץ..

(XL) Crypto Exchange Mt. גוקס מקבל פריצה, נאלץ לכבות (פברואר 2014): 662 דולר

ב -7 בפברואר, הר גוקס היה נתון להתקפה מסיבית של DDoS שהביאה לכך שהחברה הפסידה סכום עתק של 744,000 BTC שהייתה שייכת ללקוחותיה. בעקבות אירוע זה נאלצה ההחלפה להיסגר ב- 24 בפברואר – כאשר רבים מבכירי החברה עמדו בפני הליכים משפטיים לאחר מכן..

מחיר הביטקוין בשנת 2013

(XLI) סין ברים מוסדות פיננסיים מקומיים משימוש בביטקוין (דצמבר 2013)

בשל הפופולריות הגוברת של הביטקוין בתוך סין, ה- PBOC – בנק העם הסיני – נקט צעד חד צדדי כדי לאסור את הביטקוין כאמצעי חליפין בגבולות המדינה..

(XLII) BTC עולה לשיא יחסית של 1,242 דולר בהר גוקס (נובמבר 2013)

עם התעניינות המשקיעים הסינית ב- BTC במהלך 2013, מחיר הביטקוין עלה לשיא חדש ב- 29 בנובמבר..

(XLIII) סין מעניקה לגליזציה למסחר בקריפטו (נובמבר 2013)

ה- PBOC פרסם הצהרה ב -18 בנובמבר שאיפשרה רשמית לאזרחי המדינה “להשתתף בשוק הביטקוין”. בערך באותה תקופה הורשע גם רוס אולבריכט – האדם שמאחורי דרך המשי – ונידון לכלא – ובכך גרם לסערה רחבה ברחבי העולם. כחלק מהמאבק הצליחו גורמים אמריקניים לתפוס יותר מ -170,000 BTC.

(XLIV) המחלקה לביטחון פנים מציבה צו נגד הר. Gox (מאי 2013)

גורמים רשמיים העובדים במשרד לביטחון פנים תפסו למעלה משלושה מיליון דולר מחשבון בנק וולס פארגו שהיה קשור למנכ”ל הר אז. GOX ‘מארק קרפלס’. במסגרת החקירה מצאו גורמי ממשל את קרפלס אשם בהעברת כספים שלא כדין כנגד תנאי השירות של הבנקים..

(XLV) מהפכת קפריסין גורמת לעליית מחיר BTC (מרץ 2013): 131.07 דולר

לאחר שהאיחוד האירופי הוציא חבילת חילוץ של 10 מיליון דולר לקפריסין (בעקבות המאבקים הכלכליים במדינה) עוד בשנת 2013, מחיר הביטקוין החל לעלות לראשונה בהיסטוריה הקצרה שלו – עם ערך של אסימון בודד שעלה מ- $ 80 למעלה סכום של 260 דולר בתוך מספר ימים בלבד.

מחיר הביטקוין בשנת 2012

(XLVI) ביטקוין עובר את אירוע חציית הבלוקים הפתיחה שלו – נובמבר 2012

כתוצאה מכך שהביטקוין עבר את אירוע המחצית הראשון שלו, תגמולי הכרייה הקשורים לקריפטוקוין הראשון צנחו מ -50 ביטקוין לבלוק ל -25 ביטקוין לבלוק. בנוסף לכל אלה, גם פתרון ניהול התוכן – וורדפרס – הודיע ​​על החלטתו להתחיל לקבל BTC בגין עסקאותיה הכספיות הפנימיות / חיצוניות. על פי הודעה לעיתונות שהוציאה המשרד בשנת 2012, דובר כתב: “המטרה שלנו היא לאפשר לאנשים ולא לחסום אותם”.

(XLVII) Linode Hack רואה כי החברה מאבדת יותר מ 46,000 ביטקוין (מרץ 2012)

ביום הראשון של מרץ 2012, האקר פרץ את כיסוי האבטחה של לינודה והצליח לפלס את דרכו עם נכסים דיגיטליים בשווי של יותר מ- 228,000 דולר מקופת החברה. כמה מהאנשים הבולטים שנפגעו מאירוע זה כללו:

 • מפתח ביטקוין מוביל – גאווין אנדרסן
 • Bitcoinica
 • מארק ‘סלוש’ פלטינוס.

מחיר הביטקוין בשנת 2011

(XLVIII) הר. גוקס פרץ לראשונה (יוני 2011)

לפני שנפל קורבן לשערוריית ההאקינג הידועה לשמצה בשנת 2013, הר. פרוטוקולי האבטחה של גוקס הופרו גם כמה שנים קודם לכן. על פי כמה דיווחים, האירוע הביא לכך שפלטפורמת המסחר המובילה בעבר הפסידה סך של 4,019 ביטקוין.

(XLIX) גוקר מפרסם דו”ח מעמיק על דרך המשי (יוני 2011)

כתב גוקר ‘אדריאן חן’ פרסם מאמר כבר ביוני 2011, ובו הוא תיאר בבירור כמה חובבי קריפטו משתמשים בפורטל עמוק למסחר באינטרנט בשם Silk Road כדי להקל על עסקאות הסמים שלהם. בנוסף לכך, כמה חודשים קודם לכן, שלוש בורסות קריפטו (כולל בריטקוין, פרוטוקול ביטקוין, BitMarket) עלו לאוויר – ובכך אפשרו למשתמשים בהן לסחור ב- BTC בתמורה למספר נכסי פיאט שונים. לא רק זאת, בערך באותה תקופה, ערך BTC רוכס לראשונה מעבר לזה של הדולר האמריקני.

מחיר הביטקוין בשנת 2010

(L) הר גוקס פותח את שעריו לציבור (יולי 2010)

ב -18 ביולי, ג’ד מק’לב, המפתח הראשי מאחורי הר גוקס שחרר רשמית את פרי מוחו לשימוש ציבורי. מק’לב היה ידוע בעבר כאיש העומד מאחורי טכנולוגיה הנקראת peer to peer (P2P) – המאפשרת למשתמשים לשתף נתונים באופן מקומי לחלוטין. כמו כן, בתוך 6-8 חודשים מכיל מקלב בסופו של דבר את תינוקו למארק קרפלס (ב- 6 במרץ 2011), ואז המשיך להחליף את הר. גוקס אחת מגופי הצפנה הגדולים ביותר באותה תקופה.

(LI) ביטקוין לפיצה: לאסלו משלם עבור הארוחה שלו באמצעות 10,000 BTC

לסלו, חובב BTC מארצות הברית, שילם לשמצה עבור 2 פיצות של פאפא ג’ון באמצעות ביטקוין (10,000 BTC ליתר דיוק). הפיצות היו באותה עת בערך שוות של 25 דולר.

באופן דומה, רק 5 חודשים קודם לכן, חברה בשם ‘תקן החירות החדש’ רכשה בהצלחה סך של 5,050 ביטקוין מאדם בשם סיריוס תמורת 5 דולר בלבד..

מחיר הביטקוין בשנת 2009

(LII) הרשמי ראשון ב- BTC TX בהנחיית סאטושי נקאמוטו (ינואר 2009)

עסקת הביטקוין הראשונה בעולם התרחשה ב -19 בינואר בין סאטושי נקאמוטו לבין מקורבו הטכנולוגי הל פיני. ה- tx ראה סכום כולל של 10 BTC שהוחלפו בין שני האנשים.

(LIII) בראשית בלוק הוקמה (3 בינואר, 2009: $ 0)

ב -3 בינואר, 2009 סוף סוף העיד העולם על הולדת הביטקוין – כאשר סאטושי נקאמוטו כרה את החסימה הראשונה של המטבע המוביל (הידוע כיום כגוש בראשית).

יש לך את זה הביטקוין. התחזיות העתידיות וציר הזמן ההיסטורי של הביטקוין, הונחו לפניך. עכשיו הגיע הזמן לשתי החריצות האחרונות בחגורה וזה לדון בגורמים הכלכליים המשפיעים על מחיר הביטקוין (היצע / ביקוש) וב- 50 זרזי הביטקוין המובילים למחיר BTC / USD להחזיר שורי. מחצי הכרייה, העניין המוסדי והפיננסל / בנקאות גלובלית מבוזרת, הנה כמה מרכיבים עיקריים להמשך הדופק בחודשים ובשנים הקרובות.

הבנת גורמים כלכליים הגורמים לתנודות המחירים של ביטקוין

סוחרים וכלכלנים ברחבי העולם ברמות מיומנות מרובות מנסים לחזות את מחיר הביטקוין לאורך השנים, מאז תחילת הענף. אפילו בשיטות ניתוח רבות ושונות, הביטקוין המשיך להיות השקעה שנויה במחלוקת ומסוכנת ביותר, ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים בדרך כלל עוקבים אחר אותו דפוס..

גורמים רבים ושונים נכנסים עם תנודת המחירים של הביטקוין בתקופות שונות, וחלק מגורמים אלה נותרים לא ידועים בשלב זה. על ידי הבנת המשתנים הבסיסיים הקובעים היכן נוחת מחירו של ביטקוין, המשקיעים הם בעלי היד העליונה בעתיד.

התנודתיות של הביטקוין

אחת המילים הנפוצות ביותר שעולות בנוגע לביטקוין היא התנודתיות. התנודתיות, לפחות במגזר הכלכלי, מראה את עוצמת השינויים בתקופה נתונה לביטחון. מכיוון שנכס פיננסי הוא תנודתי יותר, המחיר יכול להשתנות בקצב מהיר ומשמעותי יותר.

הביטקוין הגיע ל -6,300 דולר ב -15 בנובמבר 2018, והמחיר צנח ל -3,700 דולר תוך עשרה ימים, כלומר ירידה של 40%. ירידה מסוג זה של נכס מסורתי תהיה היסטורית, אך היא הפכה יחסית אופיינית לביטקוין. אמנם אופייני לחבר את התנודתיות של נכס לסיכון הנלווה אליו, אך החיבור אינו שגוי בדיוק. עם זאת, מכיוון שהוא מתמקד אך ורק בהשפעה השלילית של התנודתיות, אין זו נקודת מבט שלמה.

לקיחת בעלות על כמות גדולה של כל נייר ערך תנודתי חושפת את המשקיע לתנודות המחירים האפשריות הנלוות לכך, ומשפיעות על התיק הפיננסי שלו. לאורך זמן, אחיזה בו עלולה להביא כמה מגמות לא נעימות, והנטייה לסיכון נחוצה כדי להבין. מצד שני, קיום אבטחה תנודתי ביותר עשוי לבוא עם תגמולים עצומים, אם לסוחר יש את הידע לעקוב אחר האירועים שעשו שינוי. עליות מחירים מתרחשות במהירות, מה שאומר שסוחרים יכולים לקחת רווחים כבדים עם סגירת עמדות אם הם ניבאו את התחזיות הנכונות.

לאורך כל חיי הביטקוין, הביטקוין היה תנודתי ללא הרף, בעיקר בגלל שהערך מסתמך על ספקולציות לגבי הפוטנציאל העתידי של נייר הערך. התנודות של הביטקוין הגיוניות הרבה יותר בהבנת האירועים שהשפיעו על הנכס בעבר.

היסטוריה קצרה של אירועים שהשפיעו על הביטקוין

ביטקוין-החזר לפי חודש-בינוני-דיפ

סקירת ציר הזמן של היסטוריית מחירי הביטקוין היא רק חלק מהסיפור. הביטקוין נולד כפתרון ותשובה למשבר הפיננסי, שהחל בשנת 2009. בכל זאת, מעט מאוד אנשים האמינו שהוא יגיע בסופו של דבר לגבהים שיש לו עד כה. בהתחלה, רק מעטים נבחרים אפילו ידעו על קיומו, ושווי הביטקוין היה 0.0001 דולר בלבד. בעשור האחרון ביטקוין אף עלה ל -20,000 דולר, מה שאומר שהביצועים הטובים ביותר של כל הנכס היו בעשור האחרון..

הביטקוין לא החל לקבל המון תשומת לב עד 2013, במקביל לדרמה סביב בנק קפריסין. בנובמבר החליטו המשקיעים הסינים לבצע רכישה גדולה של ביטקוין, מה שגרם למחיר לעלות ביותר מ -1,000%. למרבה הצער, המומנטום הקדמי הזה לא החזיק מעמד.

תוך מספר חודשים, בפברואר 2014, הר. גוקס עמד בפני התקפת DDoS מאסיבית. מכיוון שכ -70% מהעסקאות של ביטקוין היו מטופלות על ידי החברה באותה תקופה, התקפה זו שמה מפגע מסיבי במחיר. ביטקוין ואלטקוינים כאחד נפגעו קשה, כאשר הם צפו בירידה של כ -40% ותחילתו של שוק דובים ארוך.

לאחר מכן, בסוף 2016, הביטקוין החל לחוות עלייה מתמדת במחיר, שבסופו של דבר המשיך לשנת 2017. שוק המטבעות הקריפטוגרפי הוצף במיליארדי דולרים, אך הצגה הגדולה של שנת 2017 הייתה זרם הצעות המטבע הראשוניות. נראה שהציבור לא דואג לכישורים או להוכחת רווח כלשהי על ידי סטארט-אפים של בלוקצ’יין, כי כולם רצו להיות חלק מהשיגעון.

למרבה הצער, ההייפ לא החזיק מעמד. נוצרו בעיות מדרגיות בביטקוין, מה שאומר שעמלות העסקה וזמני ההמתנה קפצו עם המחיר. בעוד שביטקוין הגיע בסופו של דבר לקצת פחות מ -20 אלף דולר, התרסקות גרמה לשוק לצנוח מהיר וירד לשפל של 4,000 דולר. הביטקוין נפגע קשה, אך שאר השוק נפגע עוד יותר. מרבית ה- ICO הסתיימו במים בתוך כמה חודשים.

הכרת והבנת האירועים הללו בהיסטוריית המחירים של ביטקוין היא המפתח, שכן בסופו של דבר הם משפיעים על מחיר הביטקוין בצורה משמעותית. ובכל זאת, ההשפעה הגדולה ביותר היא הכוחות הכלכליים ברקע.

מתחת לפני השטח של שוק הביטקוין

המחיר של ביטקוין כולל בתנודתיות ובאירועי חדשות מרכזיים כחלק מהנרטיב שלו, אך הם מהווים השפעות עקיפות. לרוב לא דנים במנגנונים בפועל שמאחורי ערך הביטקוין, אך חשוב להבין אותם. בסופו של דבר, הכל מסתכם בהיצע וביקוש.

עקרון כלכלי בסיסי זה קובע כי הערך הנלווה לכל טוב או שירות מגיע משני גורמים – כמה קיים (היצע) וכמה אנשים רוצים / זקוקים (ביקוש). המחיר עולה כשהביקוש גדול מההיצע, והוא יורד כשההיצע גדול מהביקוש. כאשר העיקרון מוחל על סחורות ושירותים, זה הגיוני. עם זאת, קצת יותר קשה להבין את הביטקוין.

אספקה ​​וביקוש באמצעות ביטקוין

ברוב המצבים הכרוכים בהיצע וביקוש, משלמים סחורות ושירותים במטבע. עם זאת, כאשר המטבע הוא הסחורה היחידה הכרוכה בהעברה, וזה מה שקשור לביטקוין, הדברים קצת שונים. ההיצע והביקוש עדיין חלים, אך השיחה עוסקת בשני מטבעות שונים, כלומר ביטקוין ודולרים אמריקאים.

בעוד שמוכר של BTC עבור דולר נמצא בצד אחד של השוק, בצד השני מעורבים האנשים שמנסים להשתמש בדולר לרכישת BTC. “המחיר” לאותו הרגע הוא הסכום הדולרי שעליו מסתכמים הקונים והמוכרים על הצעות האחר. בסופו של דבר, הסדר זה אומר כי היקף הזמנות המכירה בצירוף הזמנות הקנייה הוא המשוואה החשובה. הגדלת ההיצע קשורה לנפח מכירה גדול יותר, אם כי המחיר יורד עם ביקוש מתמיד.

אם מפרקים את זה בפשטות, ניתן לחזות את המחיר העתידי של ביטקוין עם הגורמים המשפיעים על היצע וביקוש. למרות שאי אפשר להבין את הנסיבות האלה בצורה מושלמת, יש הרבה מה שסוחרים יכולים לעשות כדי לפחות להבין את זה טוב יותר. אפשר להשיג ידע מושלם באספקה, אבל זה עניין שיעסוק בהמשך הדיון הזה.

עבור הביקוש, הנקודות העיקריות התורמות כוללות:

 • מחיר BTC
 • מחיר טובין משלימים ותחליפים
 • הכנסה מצרכן וכוח קנייה
 • ציפיות סובייקטיביות של צרכנים
 • גמישות ההיצע
 • צרכי ורצונות צרכנים

ככל שמחיר הטובין או השירות עולה, הביקוש יורד והופך את המתאם בין כמות למחיר הפוך. כאשר הביקוש חיובי יותר לנכסים, הנכסים מכונים סחורות גיפן. למרות שזה עשוי להיראות כמו ביטקוין היא אחת מאותן נסיבות נדירות, מכיוון שהביקוש עשוי לגדול לביטקוין כאשר המחיר מתחיל לנוע כלפי מעלה, חסר מידע משמעותי.

ההיצע הזמין וההיצע הכולל של ביטקוין הם שני דברים שונים, ושניהם גורמים תורמים למחיר הביטקוין.

מחסור – ההיצע המוגבל של ביטקוין

לכל אחד יש גישה לידע על ההיצע הכולל של הביטקוין, וכל אחד יכול ללכת על בלוקצ’יין כדי לראות כמה BTC נמצאים במחזור ברגע זה בדיוק בזמן. ידוע גם בציבור כי ההיצע הכולל של הביטקוין יעמוד על 21 מיליון BTC, שתוכנת בפרוטוקול הנכס. סביר להניח שמספר זה לעולם לא ישתנה מכיוון שזה בעצם יהרוס את הצעת הערך העיקרית של ביטקוין.

לביטקוין פותח משהו שיש לאף מטבע לאומי – מחסור בלתי נשכח. לממשלות ברחבי העולם יש את היכולת להגדיל את היצע המטבע הפיאטי שלהן בכל עת, אך אותו כוח אינו זמין לאף אחד עם ביטקוין. פרוטוקול הביטקוין קבע מראש את מספר המטבעות שייקבעו אי פעם. אמנם הוספת מטבעות לאספקה ​​באמצעות כרייה אפשרית, אך לעולם לא תעלה על מספר המטבעות שנקבעו במקור.

מספר המטבעות שייכנסו לשוק הביטקוין צפוי ושקוף, מה שאומר שההיצע אינו אלסטי. מחיר הביטקוין הוא תנודתי בדיוק מסיבה זו מכיוון שלביקוש אין כל השפעה על ההיצע. בדרך כלל, סחורות ושירותים אינם מתפקדים בצורה כזו במשק, אך יש גרסת היצע לביטקוין המעורבת בשוק המייחדת את נסיבותיו..

היצע זמין ומחיר ביטקוין

החלק האחרון בפאזל הכלכלי של הביטקוין הוא ההיצע הזמין. היצע זמין הוא בדרך כלל התייחסות לנפח ה- BTC שאנשים מוכנים למכור בכל מחיר. היצע זמין אינו זהה לאספקה ​​במחזור, שכן האחרון הוא כמות ה- BTC שכבר נכרה, אך לא ניתן לרכוש אותם.

בסופו של דבר זה מסתכם במתמטיקה פשוטה: אספקה ​​זמינה = אספקה ​​במחזור – BTC שנמצאים מוחזקים או אבודים.

נניח שיש 18 מיליון BTC בהיצע המחזור. בהנחה ששני מיליון BTC אבדו לאורך זמן עם סיסמה שנשכחה, ​​כוננים קשיחים ונושאים אחרים, יישארו 16 מיליון BTC. הבעלים המחזיקים 15.999 מיליון מאותו BTC היו ככל הנראה לא מוכרים מתחת ל -10,000 דולר. ההיצע הזמין ביותר בכל מחיר הנמוך מ- $ 10,000 לא יעלה על 1,000 BTC. אם הקונים היו מוכנים לרכוש 2,000 BTC מבלי שהמחיר היה גורם, מה יכול לקרות?

ראשית, 1,000 BTC הזמינים יימכרו במקום תחת 10,000 דולר. עם זאת, מספר המוכרים המוכנים ירד, והמחיר שהקונים יהיו מוכנים לכסות יגדל בהתמדה, ומייצג ביקוש. בסופו של דבר הקונים יעלו את המחיר מעל 10,000 דולר כל אחד כאשר מוכרים נוספים (אספקה) יהיו מוכנים להיפרד מהנכס.

אם בשלב מסוים נפח המכירה גבוה מנפח הקנייה, המחיר יירד. אם ההפך נכון, אז המחיר יתחיל לעלות. התנודתיות יכולה לרדת עם הזמן, אך השינויים בין נפח הקנייה והמכירה יימשכו בלי סוף.

ההבדלים בין ספקולציה לערך פנימי

בני אדם אחראים להקצות ערך פנימי לנכס, על סמך עלות הייצור, הפונקציות והמחסור. במטבע פיאט, הערך מבוסס על השימוש שלהם ועל החוזה החברתי כמטבעות העיקריים בכלכלתם. עם זאת, לביטקוין אין קשר עם ממשלה כלשהי או מוסדות אחרים, אלא הוא מטבע האינטרנט. איך יתכן שלביטקוין יהיה ערך פנימי אמיתי כמטבע?

לפני שנכנס לדאגה זו, בואו נפרק את שלוש הפונקציות הבסיסיות של כל מטבע –

 • אמצעי החלפה.
 • חנות ערך.
 • יחידת מידה.

זיהוי הערך הפנימי של מטבעות קריפטוגרפיים הוא מעט שונה מכיוון שהמלעיזים מקנים ערך Bitcoin אפס בתרחיש זה. הערך נובע מכך שהמטבע הווירטואלי אינו צמוד לנכס מוחשי, לכלכלה מקומית או לממשלה.

ובכל זאת, זה לא אומר שביטקוין אינו מחזיק באותן שלוש פונקציות.

כאמצעי חילופי: עסקים ברחבי העולם מקבלים ביטקוין וקריפטוגרף כתשלום, אך הקבלה הזו עדיין מעטה. האימוץ ההמוני של ביטקוין תלוי בפתרונות שלהם לבעיות המדרגיות שעומדות בפניו במשך שנים, אשר מתקנים באמצעות שדרוגים וחידושים מרובים..

כחנות ערך: אף על פי שאופיו הבלתי צפוי והפכפך של הביטקוין בהווה גורם לוויכוח קשה לטובת היותו מאגר ערך, זה לא בהכרח ישפיע על העתיד. למעשה, זה יכול להיות חנות הערך הטובה ביותר שהייתה אי פעם, מכיוון שהאופי המבוזר מאפשר לכל אחד לגשת לביטקוין. בכל הנוגע להעברת עושר במיוחד, המטבע הדיגיטלי עדיין אטרקטיבי.

כיחידת מדידה: הדרך היחידה לשמש כיחידת מדידה היא קיום יציבות. למרבה הצער, Bitcoin חסר כיום את האיכות הזו.

כמה מטבע חזק עולה עם שימוש מתמשך. הפיכת מאגר חזק של ערך מגיעה עם הגדלת האנשים המוכנים לסמוך עליה. למרבה המזל, ככל שהטכנולוגיה משתפרת והשוק מוסיף משקיעים חדשים, הערך הפנימי של ביטקוין יגדל עם הזמן, אך הסבירות שזה אכן יקרה יכולה להיות ניחוש של מישהו..

בהתבסס על ההיסטוריה של כל מטבע חדש לאורך השנים, אלה שהשתמשו במטבע הראשון היו אלו שהרוויחו את הרווח הגדול ביותר כששאר הכלכלות המקומיות תפסו. אם סוחר מאמין בסיכוי של ביטקוין לאמץ בקנה מידה המוני, רכישה של כמה כדי להסיר אותו מהאספקה ​​הזמינה עשויה להיות הצעד הנכון להיות מעורב בהתקדמותו..

50 זרזי החיזוי הטובים ביותר של ביטקוין באופק

רשימת חיזוי מחיר bitcoin

חציית הביטקוין מתרחשת, אך ישנם רבים מזרזי הצפנה אחרים הנכנסים לשיחה.

למרות שביטקוין יחד עם כל שוק המטבעות הקריפטוגרפיים עוברים שלב תקוע לאחר התחדשות נעימה בחודשים האחרונים, עדיין יש חדשות טובות לבוא לשוק..

במהלך ועידת Honeybadger הבלטי, ראש ההשקעות במהלך קרן הגידור הקריפטו – Adaptive Capital – מוראד מחמודוב לקח את הזמן לספק תובנה לגבי סוג הזרזים שביטקוין צריך לצפות להם.

אז כמה ‘זרזים’ לפני קריפטוגרפיה? כמות מרשימה שתהיה ברורה לחלוטין – יותר מ -50 ליתר דיוק – ולכל אחד מהם יש פוטנציאל לספק רוח רצינית במפרשים המטפוריים של הביטקוין בכל הנוגע למגזרים חיוניים כמו צמיחה, אימוץ, יישום, וחשוב מכך משקיעים. כל אחד מאלה יכול לסייע בהעלאת הערכת מחירו לקראת סוף 2019 ועד 2020 ואילך.

במהלך ועידה זו טען מחמודוב, כי בעוד שיש כמה רוחות די מרשימות העומדות לטובת הביטקוין בעתיד, ישנם גורמים גדולים כיום המסייעים לו בהווה. חלקם כוללים את רמת האמון העמוקה והדרדרת ביחסים בין העם לבין גורמים פוליטיים ועסקיים כמו הממשלה, התקשורת והחברות..

מערכת יחסים שבירה זו בין העם לעולם הפוליטי והעסקי ‘המיינסטרים’ עומדת ביחד עם הכוח ההולך וגדל, ההשפעה והיעילות של הביטקוין ורשתו. בנוסף לצמיחה זו, קיים רצון גדול יותר מצד הציבור לשפר את האוריינות והשימוש האישי שלהם ב- BTC.

“אם אינפלציה, מעקב ממלכתי, מתחים גיאופוליטיים, בנקים מסחריים ושיעורי ריבית שליליים יגרמו לבעלי מטבעות פיאטיים לסבול, ככל הנראה יהיה תמריץ הולך וגובר לקנייה והחזקת ביטקוין”, הדגיש מחמודוב..

אז עם למעלה מ -50 כוחות שונים המתכנסים בביטקוין כדי להקרין אותו הלאה מהעולם הדיגיטלי אל המוחות (ולעיתים קרובות) לכיסים של מיליונים, הנה רשימה מקיפה של מה הם בדיוק. רשימה זו של מאיצי מחיר של ביטקוין תיתן לך רמז מדוע 52 התחזיות שלעיל הן שוריות כל כך להחזרת הביטקוין לערכי שער החליפין של BTC בכל הזמנים..

רשימת הופיום חיזוי מחיר של ביטקוין: BTC / USD תקווה + אופטימיות

ראשית: אמון המיינסטרים פוחת ככל שיוקרתו של ביטקוין גדלה

על פי סקרים שנערכו לאחרונה, וכפי שצוין לעיל, רמת האמון בין חברות רב לאומיות, מוסדות בנקאיים, גופים ממשלתיים ואפילו כלי תקשורת ועיתונאים רגילים הגיעה לשפל עמוק בהשוואה לעשרות שנים ספורות..

שנית: גם האמון הבין אישי נשחק בצורה מסוכנת

זה כמובן תלוי לאן בדיוק אתה מסתכל ושואל את השאלות האלה. אך כדאי לקחת בחשבון שגם במקומות הכי ‘חופשיים’ בעולם (צפון אירופה וסקנדינביה), רק 60 אחוז מהאנשים מאמינים שאפשר לסמוך על עמיתיהם. בדוק את המקור מימין כאן.

שלישית: גם האמון הבינלאומי נמצא בירידה

המערכת הווסטפלית, מערכת היחסים הבינלאומיים שאנו מכירים בדרך כלל בעולם המערבי נבחנת ברצינות במאה זו. עם האקלים הנוכחי בין מדינות הדומה למשהו מתוך ספרות עיסתית, או שמונה שנאה. (כן, אני אוהב את קוונטין טרנטינו).

רביעית: אנחנו חיים פחות וחייבים יותר

על פי סקרים שנערכו לאחרונה, איכות החיים בה נהנו אנשים בשנת 2019 למעשה הולכת לאחור. אם בכלל, איכות החיים גרועה מזו שהייתה בשנת 2008. בינתיים רמת החוב העולמי מגיעה לשיאי שיא; עולה ביותר מ- 50% מרמותיהם במהלך המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2008.

חמישית: החוב הרבה יותר גרוע ממה שאומרים לנו

הנתונים שיש לנו כיום על חובות גלובאליים (מדאיגים) רק עבור אלה שנמצאים בספרים של מוסדות פיננסיים, ממשלתיים וכו ‘. אם היינו לוקחים בחשבון סוג זה של הוצאות שיוצאים מהספרים כמו תעשיות מולאמות, הוצאות ממשלתיות לביטוח לאומי, פנסיה, בריאות – זה מחמיר בהרבה..

שש: הדולר האמריקאי והחוב רב טריליון

ברחבי העולם, הנוף הנוכחי של הכלכלה נמצא במצוקה קשה, וזה משהו שלא נעזר כלל בנוף הריבית הנמוכה והאינפלציה הנמוכה. כתוצאה מכך, חוב הדולר הוא בתשואה שלילית בהיקף של יותר מ -15 טריליון.

שבע – המקהלה המחולקת של כלכלנים

בניגוד לאמונה הרווחת: כלכלה כתחום היא כמו פיזיקה – אם אתה לא מבוהל מזה אז לא הבנת את זה. יש הרבה אסכולות כלכליות, והאחרונה היא התיאוריה המוניטרית המודרנית – שהעלתה שאלות נוספות כיצד לגשת למדיניות מוניטרית בעתיד..

שמונה – מחלקים גדולים עוד יותר

בעוד שניידות חברתית היא דבר שהעולם דובר האנגלית מתגאה בו, אנו חיים כיום בתקופה שבה עושר. האיכות מעולם לא הייתה גבוהה יותר. למעשה, הוא הגיע לשיא של 100 שנה בעולם המערבי, בעוד שהוא הגיע גם לשיאים של עשרות שנים באזורים אחרים בעולם. נושא זה זנוב בצורה די תמציתית עם הופעתן של נקודות מבט כלכליות חדשות על המדיניות המוניטרית.

תשע – עידן הקיצוניות

דומה מאוד לספר הובסבאום הנושא את השם שלמד את שנות השלושים ואילך – אי-השוויון ההולך וגובר, חוסר הרמוניה חברתית ופוליטית ואי-נחת, הביאו מאז להופעתם של מנהיגים פופולריים ודמגוגים ברחבי העולם, הן מצד שמאל והן מצד ימין של הספקטרום הפוליטי. זה תורם לנקודה הקודמת שלנו של אי שקט בינלאומי גם בין מדינות ריבוניות.

עשר – עם אקסטרים מגיעים עוד אקסטרים

עם דמגוגים פופולאריים ו”גברים חזקים “פוליטיים מגיע הסיכוי התמידי שהם יטבלו את ידיהם בכלכלה, מדיניות מוניטרית ואפילו רכישת נכסים. זה, לנסח מחדש את לנין, יכול “לערבב את הקלפים ולקלקל את המשחק” של הכלכלה הבינלאומית..

במיוחד אם הם פותרים את עצמם לשיבוש המיסוי, ואף להחרמת נכסים. זה הופך את הפיתוי של מטבע מבוזר לחזק עוד יותר.

אחת עשרה – התיאבון הבנקאי לזהב נמצא בשיא כל הזמנים

אנו לא רק רואים תיאבון מוגזם לזהב מהבנקים המרכזיים, אלא אם ניקח בחשבון שמחירם של מתכות יקרות כמו זהב וכסף עלה מאז בחוסר יציבות כלכלית – העניינים נראים שעירים למימון המיינסטרים..

שנים עשר – יוקרתו של דולר הולכת ומתפוגגת

למרות שהיא תופסת את חלק הארי של המטבע העולמי – היוקרה של הדולר האמריקני יורדת בקצב מהיר יותר – עד כדי כך שאנחנו שומעים קריאות חזקות יותר ויותר לחלופה – שכללו מטבעות וירטואליים ומטבעות יצוקים, כמו מארק קרני היוצא מבנק אנגליה.

שלוש עשרה – תם עידן הסודיות הבנקאית

בעוד שאזורים בעולם כמו איי בהאמה ושוויץ נתפסו בעצם כמקלט לכספכם, הדבר הופך לנחלת העבר – מכיוון שאותן מדינות עובדות מקרוב ותכוף יותר עם רשויות המס בכדי לסלק העלמות מיסוי פוטנציאלית. סוגים אחרים של רשלנות.

ארבע עשרה – מעקב המוני עולה יותר ויותר

למרבה הצער, אורוול הוכח כנכון כשהניח עט על נייר ויצר את ‘1984’. המעקב ההמוני גדל בצורה חדה, לא רק באזורים הסמכותניים יותר בעולם – שכן ערים כמו לונדון חיבבו זיהוי פנים.

חמש עשרה – ללא מזומן, רק כרטיס / ללא כרטיס

ללכת ללא מזומן הכל טוב ויפה כל עוד הוא נשאר בחירה עבור אלה שמעדיפים לעשות בו שימוש. אך במדינות כמו שבדיה, השימוש המצטמצם בכספי נייר הוביל למעשה לקפאת אנשים רבים יותר מהמערכת ככל שהיא הופכת להיות דיגיטלית יותר ויותר..

שש עשרה – סנקציות וכסף כנשק

עם ממשל טראמפ – אנו רואים שרשתות התיישבות בינלאומיות נובחות ואף נסגרות עם סנקציות בינלאומיות נגד איראן ורוסיה. הדבר מעיק עוד יותר על המערכת הפיננסית, תוך הפיכת אותן מדינות סמכותיות לחפש שיטות פיננסיות חלופיות להיפטר מהסנקציות..

שבע עשרה – ההשפעה ההולכת וגדלה של הביטקוין כנקודת נגד

בעוד מחמודוב מפסיק לומר זאת, הביטקוין טיפח בהתמדה מוניטין של היותו מקלט כלכלי בטוח עבור כסף והשקעות של אנשים. הסיבה לכך שהיא עדיין לא הפכה ‘בטוחה’ לחלוטין עבור המשתמשים שלה, ויקח זמן מה עד ששאיפה זו תתממש, אך היא מקלט בר-קיימא..

שמונה עשרה – ‘הלפיד עבר’

הדור החדש של האנשים זה הרבה יותר קרוא וכתוב וסקרן לגבי דברים חדשים בהשוואה לדורות שבאו לפניהם. ככל שהפחות אוריינות טכנולוגית יורדת, הדור החדש הזה ישבש באופן עמוק את הנורמות ‘המקובלות’.

תשע עשרה – האינטרנט צומח במהירות

מספר תושבי האינטרנט החדשים מרקיע שחקים וזה עוזר לעובדה שאנשים מהעולם המתהווה מתחברים יותר ויותר לאינטרנט..

עשרים – הופעתם של סמארטפונים

האינטרנט של הדברים הוא דבר שכדאי לקחת בחשבון גם – במיוחד אצל הרבה יותר אנשים, לא רק שיש להם סמארטפונים, אלא משתמשים בהם באופן יסודי לצפייה בסרטונים, חיפוש באינטרנט ואפילו קבלת החלטות פיננסיות באמצעות מכשירים מהפכניים אלה..

עשרים ואחת – העולם מקוון מתמיד

הימצאות באינטרנט הפכה מלהיות אופציה מעניינת לצורך הכרחי, לא משנה אצל מי אתה עובד. כתוצאה מכך, יש הרבה יותר צורך בכסף להיות נגיש ונזיל כמו חלקים אחרים בחייהם של אנשים אלה שעברו דיגיטל..

עשרים ושניים – ביטקוין ועליית המימון של הקריפטו

מטבעות קריפטוגרפיים, ובמיוחד ביטקוין, זכו לערער באופן קבוע, לא רק כמכשיר פיננסי עבור המשתמשים בו, אלא ככלי השקעה וכחלק מרכזי של תיק משמעותי. עם האור הירוק שניתן לבקט וחוזי העתיד שלו בביטקוין – ביטקוין וקריפטוסים נכנסים לעולם ההשקעות הקונבנציונאלי.

עשרים ושלושה – הביטקוין משתפר בהתמדה מבחינת קנה המידה והאפקט

אף על פי שביטקוין היה ידוע בסבירותו המשתנה עבור המשתמשים שלו ובסיס המשתמשים ההולך וגדל. מטבעות קריפטוגרפיים עבדו בהתמדה על פתרונות שכבה -1 ושכבה -2 כדי לטפל בבעיות כרוניות כמו עלויות עסקאות, רסיסות ומדרגיות. וביטקוין אינו זר לצורך בכך, מכיוון שצוות הפיתוח המרכזי שלו עבד גם בעניינים אלה – למרות הביצועים הכלכליים של BTC..

עשרים וארבע – ליבת BTC עדיין סוללת את הדרך בעקביות

בלוקים גדולים? פריצה פנימית? ללא קשר לשבר הריקוד שנזרק בביטקוין, יסודות הליבה של יום 1 כל הזמן משתפרים ומתוחזקים ולא משנה כמה טוב או מהיר ערך הביטקוין גדל.

עשרים וחמישה – טכנולוגיות ה- Layer-2 של ביטקוין

טיפול בצווארי הבקבוק המרובים שמגיעים ומונעים אימוץ המוני לביטקוין. צוות פיתוח הליבה שלה עבד במרץ כדי להביא כמה פתרונות שכבה -2, הכוללים את ברק, המגביר את מהירות העסקה, כמו גם עצי מרקל להפחתת הביקוש למרחב זיכרון ומהירות עיבוד לעיבוד מידע..

עשרים ושש – עוד מגיע כשמדובר בשיפורים

כאמור, בעוד שביטקוין הציג שינויים במערכת שלו כבר עם כניסתה של רשת הברקים לעיבוד מהירות ועצי מרקל. לביטקוין יש מספר שיפורים ותכונות שונים הכוללים: (החלפות צוללות, החלפות אטומיות, ערוצים במימון כפול, ספינקס, נוטרינו, אלטו וכו ‘)..

עשרים ושבע – מונחת תשתית לביטקוין

רשת ברקים היא דבר שמגיע להרבה יותר אלמנטים של ביטקוין – במיוחד כאשר מפתחים מבקשים להשתמש בו בצורה יסודית יותר, יחד עם מוצרים ושירותים נוספים שנוספו..

עשרים ושמונה – שיעור החשיש העוצמתי של ביטקוין

בעוד ש- Bitcoin SV ו- ABC נלחמו באכזריות בנושא קצב החשיש וכוח העיבוד, קצב החשיש של הביטקוין הגיע לשיא חסר תקדים..

עשרים ותשע – שיעור האש (שוב)

הפרעה בשיעור החשיש של הביטקוין היא דבר שמשתפר במהירות עם השנים. שזו חדשות נהדרות עבור מאגר הכורים שלה.

שלושים – פתרונות ביטחון ביטקוין

עם הפופולריות הגוברת הזו בקרב משקיעים חדשים וגם משקיעים מקצועיים – הצורך בשירותים נלווים מקצועיים יותר להשקעות בביטקוין. פתרונות אחסון מאובטחים במיוחד ובמיוחד פתרונות משמורת.

שלושים ואחת – מקרי השימוש בביטקוין גדלים

הרבה יותר מסתם מיושם כסוג וירטואלי של כסף, ביטקוין הוסיף לרשימת המקרים ההולכת וגדלה שלו, כאשר רשת הברקים משמשת כפתרון תשלומים ואפילו משחקים כמו סאטושי משחקים..

שלושים ושניים – ביטקוין כמתמודד ידוע

בעוד שביטקוין הגיע לידיעת הציבור כשוק השקעות פורח לפני צמיחת הבועות והפופ. אותם אנשים, יחד עם מיליונים נוספים, מגיעים לאט לאט להכרה שביטקוין הוא לא רק אפיק השקעה, ויש בו אלמנטים עדיפים על סוגים אחרים של מוצרי כסף שם בחוץ..

שלושים ושלושה – הביטקוין נמצא בעלייה כללית

כאשר צוות הפיתוח והקהילה המרכזית של ביטקוין מאמץ פתרונות חדשים וחדשניים למטבע ולבלוקצ’יין שלו, זו תשתית שצומחת משמעותית ומראה סימן קטן להפסקה נכון לעכשיו.

שלושים וארבע – הזכרון

ממים של ביטקוין הם לא רק חידוש – הם חלק מקמפיין שיווקי חזק מאוד, ובואו נודה בזה – הם יעילים מאוד. שיווק דיגיטלי 101 מלמד אותנו שאם אתה יכול ליצור משהו שמתפרץ לתופעה ויראלית, אז תקבל טווח הגעה הרבה מעבר לאלפים בלבד.

שלושים וחמישה – ספרות ביטקוין מתהווה

לצד שיווק ויראלי זה, ספרות הביטקוין ומידע אודות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין, באופן כללי, הולכים ומתפשטים. וזה נעזר בידי אינטלקטואלים כמו אנדראס אנטונופולוס יחד עם דון ואלכס טפסקוט שמוציאים ספרים על כך.

שלושים ושישה – חינוך ביטקוין

לצד כניסתו של ספרות, ממים והשקעה רחבה יותר, הביטקוין ראה פריחה פתגומית של חינוך לאלה הסקרנים באמת לגביו והטכנולוגיה הבסיסית. אנו רואים אפילו פופולריות הולכת וגוברת של קורסים, לא רק מצד אנשי התעשייה העיקריים, אלא גם ממוסדות אקדמיים מבוססים, כמו אוניברסיטת אוקספורד, הרווארד ואחרים..

שלושים ושבע – עליית היזמות הבלעדית-ביטקוין

הביטקוין הוא יותר מסתם תעשייה המקיפה את כריית המטבע, הוא מאפשר לצמוח גם עסקים ויזמים בעלי ברית ואספקה. זה כולל מגוון של ספקי ארנקים קשיחים ואחסון קר, פתרונות משמורת ואפילו סוחרי חוזים עתידיים, כפי שנראה בשוק בקרוב עם Bakkt..

שלושים ושמונה – יותר ויותר כספים מסורתיים

עם הפופולריות הגוברת של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אנו רואים את הטפטוף המתמיד של כספים ומשקיעים קונבנציונליים ומוסדיים. במיוחד כאשר עסקים מקצועיים כמו הבורסה הבין-יבשתית מתחילים לספק שירותים מקצועיים למשקיעים אלה..

שלושים ותשע – יחס המניה לזרימה

כשרואה שהביטקוין יקשה יותר ויותר לחילוץ, בין השאר בגלל הצורך ההולך וגובר בכוח גיבוב של כורים, אך גם ממערכת המחסור המובנית שלו, זה ייצור שווי שוק גדול בהרבה. ככל שההיצע פוחת, בין השאר הודות לחצי וההיצע הקבוע, המשתמשים יעזרו להזין את הביקוש, ויאפשרו להעריך את הערכתו.

ארבעים – חדירת ביטקוין

אנו חוסכים מכם את הרמיזות פשוט להיכנס לעובדה שבעוד שחדירת הביטקוין של הבועות הפוליטיות כמו ווסטמינסטר ו- DC נותרה קטנה יחסית לתעשיות אחרות. העובדה שפתרונות מבוססי בלוקצ’יין כמו פייסבוק מאזניים הצליחו לעשות זאת כבר מהווה עדות למה שיש לביטקוין, נכון לעכשיו..

ארבעים ואחת – הביטקוין הוא עדיין טיפה בשוק הפיננסי העולמי

כשבוחנים כמה גדול שוק המניות או שוק הנגזרים והנדל”ן – שלא לדבר על כמעט 8 טריליון דולר של מתכות יקרות מזהב – $ BTC עדיין יחסית זעיר בשווי השוק. שלא לדבר על הזהב בן עשרות מאות שנים בעוד ש- #Bitcoin רק בן עשור וסופר. לעתיד ‘הכסף לתכנות’ של הביטקוין בבסיס הכספי הגלובלי יש הרבה מקום לצמוח.

ארבעים ושניים – יחס שארפ

לא, לא תוכנית הטלוויזיה, אלא יחס שארפ הביטקוין. לקבלת הקשר טוב יותר: יחס שארפ מתייחס לביצועים ולשיעור התשואה מהם נהנים משקיעי הביטקוין בהשוואה לנכסים שיש להם השקעה בשיעור סיכון מופחת או אפס. עבור ביטקוין הוא נהנה מתשואה גבוהה יותר עם סיכון בהשוואה לסוגים אחרים של סוגי נכסים שם – אך למשקיעים יש החזר השקעה גדול למדי במקרים הטובים ביותר..

ארבעים ושלוש – אי מתאם

ביטקוין הוא נכס דיגיטלי איקונוקלסטי, זה נתון, אבל העובדה שהוא פשוט לא מתואם עם סוג אחר של סוג נכסים שם פירושו שהוא יכול לעיתים לסתור את הנכסים האחרים ואת הביצועים שלהם..

ארבעים וארבע – רוצח כספי

כשמדובר במוצרים בינלאומיים כמו MoneyGram ו- Western Union, המשתמשים במטבע קריפטוגרפי כמו ביטקוין, זה מגביל לחלוטין כל צורך שצד שלישי יזמן תשלום או העברה בינלאומית. פתרונות העברת כספים הם למעשה תעשייה יקרת ערך להפליא, והעובדה שמטבעות קריפטוגרפיים מספקים פיתרון חדשני וחסכוני, לא יסולא בפז למיליוני משתמשים..

ארבעים וחמש – הרס כיצירה עבור ICOs ו- Altcoins

אמנם ראינו את ‘Tulip Mania’ (מילולית מאוד) של ICOs ו- altcoins בשנת 2016/2017, אבל הנוף הופך להיות הרבה יותר ידידותי למשתמש עבור משתמשים חדשים ומנוסים ב- cryptocurrency. דבר שמאוד מתקבל בברכה עבור כל המשתמשים בהתחשב בעובדה שהוא מקל על הניווט במרחב הצפנה ומספק לו סבירות גבוהה יותר להרוויח אמון של משתמשים..

ארבעים ושש – התנודתיות יורדת

אחת התוצאות החיוביות בעולם הביטקוין כעת היא שאנחנו בהחלט לא רואים את סוג התנודתיות בשוק שעשינו בשנים 2017 ו 2018. יש תחושה גדולה יותר של יציבות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, וזה שינוי מבורך עבור הביטקוין. במיוחד אם הוא רואה את עצמו מטופל באותה צורה כמטבע קונבנציונאלי.

ארבעים ושבע – מדדים מתרחשים בשרשרת

יתרון אחד עצום שממנו אנו רואים בבלוקצ’יין ובמיוחד עבור ביטקוין, הוא שמשקיעים גדולים שומרים על אחיזתם החזקה ב- BTC. יש לכך תוספת של לא לתרום לתנודתיות בשוק בגלל פוזיציות גדולות שנמכרו או נקנו.

ארבעים ושמונה – בעלי עדות קטנות בעלייה

בעוד שהמשקיעים המוסדיים ללא מרשם (OTC) ומשקיעים מוסדיים מתעוררים בהתמדה, אנו עדיין רואים נתח הוגן של בעלי העדה הקטנה. על פי אותם מדדים ברשת שרשמנו אליהם, אנו רואים עלייה בכמות המשתמשים עם עדות קטנות של BTC. אלה נעים בין 1, .1 (או 2 במקרה של כותב זה) או אפילו. 01BTC מוחזק בארנק דיגיטלי או קשיח..

ארבעים ותשע – עליית המחירים של ביטקוין

בחודש שעבר ראינו את עליית המחירים של ביטקוין כלפי מעלה כדי לראות את אחד משיאי כל הזמנים לפני שנסוג מעט. למרות שהמומנטום לא נמשך לשם, אנו עדיין רואים צמיחה אופטימית מהמטבע.

חמישים – ביטקוין בעלייה מתמשכת

על פי ניתוח יומני הלוג של לאחרונה, המציג תמחור לוגריתמי, כמו גם היקף זמן, מוכיח כי למרות שאנו רואים האטה בתנועות המחירים של הביטקוין, אנו הולכים לראות עליות איטיות יותר, אמינות אך נמשכות מחיר ה- BTC, ועם פחות תנודתיות מבעבר.

חמישים ואחת – פחות טיפות

לצד העלייה האמינה יותר כלפי מעלה, כמות המחירים הנמוכים במחירים יורדת באופן מופגן בתדירות ובעוצמה על פי ניתוח. ומה החדשות הטובות עוד יותר, האם זה עשוי להמשך אל העתיד.

חמישים ושתיים – חיזוק עצמי

התכנון הבסיסי של הביטקוין פירושו שיש לכך תכונות המאפשרות לולאת הזנה עצמית רציפה המאפשרת לו להתחזק בהתמדה, מה שרק יתמוך ברמות הביטחון שיש למשקיעים בקריפטו לטווח הארוך. מה שיולך לדמם גם על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

יש לכם את זה מאמיני הביטקוין. מימי בראשית-סאטושי נקמוטו ועד מומחי הקריפטו הפופולריים ביותר, תחזיות מחירים נעות בין 100,000 $ – 1,000,000,000,000 דולר שער חליפין למטבע ביטקוין (BTC). השוק מתחמם למהלך משמעותי או להתמוטטות, אך בהתחשב במצטבר של מה שקראתם זה עתה, החל מחיזויי מחיר ה- BTC השורי, ועד לעלייה מתמדת במחיר הביטקוין בעשר השנים הראשונות שלו, ולו רק כמה מתוך 50 זרזים של שווי שוק של ביטקוין מתחילים ללחוץ בבת אחת זה יכול להפוך את השוק לירוק ולעבור שוב ירח.

מבט על התחזיות המובילות של מחיר הביטקוין ואירועי ציר הזמן של תמחור BTC אמור לעזור לקדם את השיחה לראות לאן הביטקוין נעלם, כדי לדעת לאן הוא עשוי להגיע בעתיד. אם יש לך ניתוח מחירים של ביטקוין או חיזוי תחזית, אנא שלח אותו באמצעות דוא”ל לכתובת [email protected] כדי להוסיף לרשימה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map