מהי הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין?

אם אתה רוצה לדעת מהי הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין, אז אתה במקום הנכון. כאשר השוק התרחב לשיאים חדשים בכל הזמנים בשנת 2020 ובתחילת 2021, כמה משקיעים מנסים להשיג חשיפה לביטקוין (BTC).. 

עם זאת, המטרה היא להיכנס בדרך הזולה ביותר. נראה שקשה למדי עבור BTC לחזור לרמות קודמות הקרובות ל -4,000 דולר, לפחות עכשיו. זו הסיבה לדעת מהי הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין יכול להיות שימושי מאוד.

אין פלטפורמה שתציע לך ביטקוין במחיר זול יותר מאחרות. השוק נוטה למכור BTC במחיר המוגדר על פי היצע וביקוש. עם זאת, ישנן כמה דרכים לקבל גישה לביטקוין זול יותר. זה תלוי במידה רבה באזור שאתה נמצא ובמצב הביקוש וההיצע במדינתך.

שזו הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין?

ניתן לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מגוון רחב של פלטפורמות. פלטפורמות אלה ידועות כחילופי מטבעות קריפטוגרפיים. מרכזיות אלה מציעות למשתמשים אפשרות לקנות ביטקוין בכמה צעדים פשוטים.

כפי שאתה אולי כבר יודע, לביטקוין יש שוק עולמי. מטבעות קריפטו התרחבו בכל רחבי העולם ולא במדינות ספציפיות. זו הסיבה שיש פלטפורמות שונות באזורים שונים.

אם תשומת לב רבה, מחיר הביטקוין יהיה שונה בכל אחת מהמדינות הללו. הסיבה מאחורי זה פשוטה מאוד. לכל מדינה מציאות אחרת מבחינת היצע וביקוש של BTC.

במקומות מסוימים כמו בדרום אפריקה, ניגריה, ארגנטינה או זימבבואה, ניתן לסחור במחיר הביטקוין בפרמיה. הסיבה לכך היא שהביקוש לביטקוין במדינות אלה גבוה יותר. אם אתה נמצא באחד המיקומים האלה, הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי היא באמצעות פלטפורמות זרות.

עם זאת, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גובים עמלות עבור כל עסק בפלטפורמה שלהם. אתה בהחלט צריך להבין אילו פלטפורמות עם דמי המסחר הנמוכים ביותר. בנוסף, השוואה ביניהם לבין מחיר ה- BTC שלהם בעת ביצוע הרכישה היא גם רעיון טוב.

קנו ביטקוין בהעברה בנקאית

העברות בנקאיות הן בדרך כלל הדרכים הזולות ביותר לממן את חשבון החליפין שלך ולקנות ביטקוין. זה חל גם על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יהיה עליך לפתוח חשבון קריפטוגרפי רק בכל אחת מהבורסות הגדולות ביותר. לאחר מכן, יהיה עליכם להפקיד כספים על ידי קישור חשבון הבנק שלכם לאתר.

ניתן לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים. ההעברה עשויה לארוך רק כמה ימים או אפילו כמה שעות, תלוי בשיטת ההעברה שתבחר. ברגע שיש לך את הכספים שלך במטבע המקומי בפלטפורמה שלך, תוכל לבחור צמד מסחר ולרכוש ביטקוין.

עליכם לקחת בחשבון שההעברה הבנקאית עשויה להיות עמלות מסוימות. זו הסיבה שעליך לנתח מקרוב ולהבין מהם העמלות הנסתרות. לאחר מכן יש להשוות שיטה זו לאחרים כדי להבין מהי הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין.

חלק מהפלטפורמות התומכות בהעברות בנקאיות כוללות את Coinbase, Binance ופלטפורמות אחרות מקומיות וקטנות יותר. הכל יהיה תלוי באתרים שבהם אתה משתמש ובשירותים שאתה הכי זקוק להם.

הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי


כאשר אתה חושב על הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין, עליך לקחת בחשבון את העמלות השונות שייקרו את הרכישה שלך. אם אתה מחפש את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי, עליך לדעת שיש עמלה.

למרות שהוועדה תשתנה בהתאם לתחום השיפוט, אתה מתחיל ברמת מחירים גבוהה יותר. זו הסיבה שהדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי היא לחפש את הפלטפורמה המציעה מחיר זול יותר עבור הנכס הדיגיטלי..

בואו נשתמש בדוגמה ברורה. אם יש לך אפשרות לקנות ביטקוין באמצעות שתי פלטפורמות (A ו- B) עליך לנתח את העמלה לעיבוד רכישת כרטיס אשראי. יתר על כן, יהיה עליכם לדעת את מחיר ה- BTC בכל אחת מהפלטפורמות הללו.

אם העמלה לעיבוד רכישת כרטיס אשראי זהה, יהיה עליכם לשים לב רק למחיר ה- BTC. זה דבר קל לעשות. עם זאת, הדברים יסתבכו אם העמלות יהיו גבוהות יותר באחת הפלטפורמות.

אם העמלות ומחיר ה- BTC הם הגבוהים ביותר בפלטפורמה אחת בהשוואה לשנייה, אז כדאי לקנות איפה הזול יותר. זוהי אסטרטגיה ברורה שעליך ליישם אם אתה מחפש את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי.

דרכים חלופיות לרכישת ביטקוין זול

הדרך הזולה ביותר לרכוש את משתמשי הביטקוין רדיט היא להמתין להצעות חליפין. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם פלטפורמות שרוצות למשוך מספר רב של משתמשים. זו הסיבה שלעיתים הם מציעים למשתמשים הנחות.

חלק מההנחות הללו יכולות להיות בעמלות שהם גובים עבור העברות מסוימות. לדוגמה, ייתכן שתוכל להפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית מבלי לשלם עמלות. זה יקל על רכישת הביטקוין שלך. אתה צריך תמיד לחפש אפשרויות אלה המוצעות על ידי הבורסות כדי לקנות ביטקוין זול.

אותו דבר יכול לקרות עם העמלות שהם גובים על רכישת כרטיסי אשראי וחיוב. הם רוצים לקבל משתמשים חדשים בברכה והם בדרך כלל מבצעים הנחות אלה. השתמש בהם לטובתך. אם אתה רואה סיכוי זה, אתה בהחלט צריך להשתמש בו.

הישאר רחוק מפלטפורמות המציעות לך רכישות אשראי או חיוב ישיר. בדרך כלל הם גובים עמלות גדולות עבור משתמשים שרוצים לקבל גישה אליהם. למרות שהן פשוטות מאוד וקלות לשימוש, העמלות גם גבוהות יותר.

אם אתם מחפשים את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין, יתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, אם אתה אדם שרוצה לקבל גישה מיידית ל- BTC, זו יכולה להיות אופציה נהדרת. חלק מהפלטפורמות הללו כוללות בין היתר את צ’אנגלי, Coinbase או Paxful.

קניית ביטקוין בזול באמצעות כספומטים

כספומטים של ביטקוין אולי לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין. ואכן, בדרך כלל מדובר בפלטפורמות יקרות. זה לא אומר שביטקוין יקר יותר בכספומטי BTC. עם זאת, הם יכולים להיות אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל גישה לשוק הקריפטוגרפים במזומן.

כספומט ביטקוין כתום עם לוגו הביטקוין, אולי לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין

אם אינך מרגיש בנוח להשתמש בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים, שימוש בכספומטים יכול להיות פיתרון. אלה מכונות פיזיות שנראות כמו כספומטים מסורתיים. הם יכולים להיות ממוקמים במגוון רחב של מקומות בכל רחבי העולם. באופן כללי, הם ממוקמים במרכזי קניות, בקניונים וברחובות צפופים.

למרות שזו לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין, זה בהחלט יהיה מאוד שימושי עבורך לקבל גישה אליו. הפלטפורמות נוטות לגבות בין 3% ל -12% עבור רכישת BTC. עם זאת, הם גם דרך טובה וקלה מאוד להשיג מזומנים. חלק מכספומטים אלה תומכים במשיכות מזומנים. למרות שהם לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין הם בהחלט יכולים להיות שימושיים מאוד.

אפשרויות PayPal, Revolut ו- Robinhood

דרך נוספת לרכוש ביטקוין היא באמצעות PayPal, Revolut או Robinhood. תלוי באזור שאתה נמצא, תהיה לך אחת או יותר מהאפשרויות הללו. PayPal הוסיפה לאחרונה תמיכה ברכישות מטבעות קריפטוגרפיים. על ידי תשלום אגרה קטנה תוכלו לקבל גישה ל- BTC.

עם זאת, אנו יודעים כי PayPal בדרך כלל גובה מחירים גבוהים יותר עבור שירותיהם. זו הסיבה שאתה צריך להבין מהם העמלות שהם גובים עבור ההעברות.

לוגו של PayPal עם רקע לבן

Revolut ו- Robinhood עובדים בדרכים שונות. פלטפורמות אלה יכולות להיות הטובות ביותר אם אתה רוצה לקנות מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים. לחלק מההעברות שלהם אין עמלות. Revolut גובה כמה עמלות כאשר המשתמש מעבד יותר מ -3 רכישות בחודש בחשבון החינמי.

הדברים שונים עם חשבונות הפרימיום. שם אתה משלם תשלום חודשי, אך יש לך פחות גבולות לסחור בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. במקרה זה, עליכם להבין האם מחיר ה- BTC בפלטפורמה זו מציע זול יותר מהבורסות המסורתיות.

רובינודה מציעה במקום זאת מסחר חופשי למשתמשים. כן, אינך צריך לשלם עמלה בכל פעם שאתה מבצע עסקאות. עם זאת, פלטפורמה זו נחשבה להשתמש במודל עסקי שלא יכול להציע למשתמשים את מחיר הביטקוין הטוב ביותר.

עליכם לבדוק האם מחיר הביטקוין בפלטפורמה זו זול יותר מאשר אצל מתחרים אחרים. זה הדבר הראשון שעליכם לעשות אם תרצו למצוא את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין בשוק.

מה זה מסחר בארביטראז ‘?

כפי שאתה יודע עכשיו מה לחפש כדי למצוא את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין, נוכל לעבור למסחר בארביטראז ‘. מסחר בארביטראז ‘הוא אסטרטגיית מסחר המאפשרת לך להרוויח בהפרשי מחירים בביטקוין.

אם אתה מגלה שביטקוין זול יותר בפלטפורמה אחת אתה יכול לקנות BTC ולמכור אותו בפלטפורמה שבה המחיר גבוה יותר. תוכל להרוויח עם ההפרש במחיר הביטקוין.

בואו נקבל דוגמא ברורה. בפלטפורמה A נסחר ביטקוין ב -10,000 דולר. עם זאת, בפלטפורמה B אתה מבין של- BTC מחיר של 10,500 דולר. מדובר בהפרש של 500 דולר לכל BTC. אתה יכול פשוט לרכוש BTC בפלטפורמה A ולמכור אותם בפלטפורמה B תמורת 500 דולר יותר. זה משהו שיש בו כמה סיכונים, אך משתמשים רבים עושים זאת.

אתה לא צריך רק לשים לב ל- BTC אלא גם למטבעות קריפטוגרפיים אחרים שיכולים להיות מהירים יותר להעברה בין פלטפורמות.

רווח לאחר שמצא את הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין

כפי שידוע כעת איזו הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין ומהו מסחר בארביטראז ‘, אנו יכולים להתחיל להרוויח באמצעותו. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שיש כמה סיכונים.

אם אתה מבצע סחר בארביטראז ‘, אתה בעצם קונה BTC זול (או כל קריפטו אחר) וימכור אותו במחיר גבוה יותר בפלטפורמה אחרת. זה יכול לקחת כמה שעות לעיבוד. יתר על כן, אתה צריך לקחת בחשבון דברים רבים.

ביטקוין עם רקע שחור

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את המחיר בשני האתרים. בדרך זו תבין אם יש הזדמנות ארביטראז ‘. יתר על כן, עליכם להבין האם ההבדל במחיר שני האתרים שווה את הסיכון.

שלישית, יהיה עליכם להבין האם העלויות הכרוכות בכך יהיו פחות מהפרש המחירים בין האתרים. זכור כי לבורסות דמי מסחר נעים בין 0.1% ל -1% למסחר. כמה פלטפורמות אחרות יחויבו בעמלות למשיכת הכספים שלך. לשם כך תצטרך להוסיף עמלות BTC או מטבעות קריפטוגרפיים להעברת הכספים.

לבסוף תצטרך להעביר את הכספים מהפלטפורמה השנייה לחשבונך שוב. התהליך כולו יכול להיות מייגע איכשהו, אבל במקרים מסוימים זה שווה את הכסף. ראוי גם לציין כי תנודתיות מחירים עשויה להשפיע על מחיר הנכס שאתה בורר.

אם במהלך ההעברה בין פלטפורמה A לפלטפורמה B, הביטקוין צנח ל -9,500 דולר בשתי הפלטפורמות. ואז, סחר בארביטראז ‘כבר יהיה מתחת ליעד שלך. בנוסף לכך, תצטרך לשלם עבור דמי העברה ועלויות נוספות. זהו הסיכון העיקרי העומד בפניך בעת ביצוע מסחר בארביטראז ‘.

מילות אחרונות על הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין

ישנן דרכים שונות לרכוש ביטקוין. עברנו על רובם. אין תשובה ברורה מהי הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי (או בלי). זה משהו שתצטרך לחקור על פי תנאי השוק.

עם זאת, יש פלטפורמות בהן מחיר הביטקוין זול יותר. עליכם להוסיף לכך שיש אפשרות למצוא פלטפורמה עם עמלות נמוכות יותר לעיבוד העברה. אם זה המקרה, תוכלו לקבל גישה לביטקוין הזול ביותר בשוק, או לפחות באזורכם.

ראינו גם כיצד יש מדינות שמחיר ביטקוין או מטבע קריפטוגרפי גבוה יותר. זה קשור לתנאים כלכליים מכל אחת מהמדינות. יתר על כן, ההיצע והביקוש באזורים מסוימים אינם מאוזנים, וזה מספק הזדמנות מצוינת לבצע סחר בארביטראז ‘.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map