ארנק Bitfi: אדון המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

ביטפי

Bitfi היא מערכת אחסון חומרה קריפטו המתיימרת להיות “המערכת המאובטחת ביותר שנוצרה אי פעם”. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על Bitfi היום בסקירה שלנו.

מה זה ביטפי?

Bitfi, שנמצא באינטרנט ב- Bitfi.com, הוא ארנק חומרה בצורת טלפון חכם. הגרסה הראשונה של ארנק Bitfi שהושק בשנת 2018. גרסה שנייה של ארנק Bitfi בשם Bitfi Knox הושקה במרץ 2019..

ביקורת ביטפי

נכון לדצמבר 2019, Bitfi השיקה את הגרסה החדשה ביותר של הקושחה Bitfi שלה – DMA-3. הקושחה זמינה להורדה מ- Bitfi.com. אתה מוריד את הקושחה לשדרוג מכשיר Bitfi ישן. אתה יכול גם לקנות ארנק Bitfi Knox חדש במחיר של 199 $ (Bitfi המקורי קמעונאית ב -120 $).

כאשר הגרסה הראשונה של Bitfi הושקה בשנת 2018, הצוות של Bitfi – כולל אוונגליסטים כמו ג’ון מקאפי – תיאר את הארנק כ”בלתי ניתן לפריצה “. ביטי לעגו לטענתו הנועזת, והאקרים פרצו במהירות לארנק. ביטפי הסיר בשקט את הסיסמה “הבלתי ניתנת לפיצוח” מאתר האינטרנט שלה, ומקאפי הודה שכל העניין היה פעלול שיווקי..

מה זה ביטפי

כיום, Bitfi ממשיך לטעון טענות נועזות לגבי אבטחתו. האתר הרשמי של ביטפי מתאר את הארנק כ”המערכת המאובטחת ביותר שנוצרה אי פעם “ו”הקפיצה הטכנית היחידה בעולם שעולה על אחסון קירור.” לטענתו, מדובר בגרסה חדשה ומשופרת של ארנק חומרה, המציע אבטחה משופרת ובכל זאת נותן למשתמשים גישה נוחה לכספים שלהם.

סקירת ארנק Bitfi

ביטפי מקפיד להסביר שזה לא ממש ארנק. במקום זאת, זה מחולל מפתחות פרטי. אתה יכול לאבד את ארנק Bitfi שלך ועדיין להישאר בשליטה מלאה בכספים שלך. כפי שמסביר האתר, “אובדן מכשירים פשוט לא רלוונטי לבטיחות הכספים”, והטכנולוגיה של Bitfi “מאפשרת לך להיות עצמאי מהמכשיר, במקרה של אובדן, גניבה, תפיסה או תאונה.” אם אתה מאבד את Bitfi שלך, אתה יכול פשוט לקנות עוד אחד כדי להחזיר את הגישה לכספים שלך. אתה יכול אפילו להחזיר כספים באופן מאובטח במכשיר Bitfi של חבר.

האם כל זה נכון? או שמא זה רק שיווקי יותר? בואו נסתכל על התכונות של Bitfi, כולל איך Bitfi עובד וכיצד להתקין ולהשתמש ב- Bitfi בפעם הראשונה.

תכונות Bitfi

Bitfi מציעה את כל תכונות הליבה הבאות:

ממשק קוד פתוח של בלוקצ’יין: Bitfi משתמש בבלוקצ’יין קוד פתוח כדי לאבטח מפתחות פרטיים ללקוחות. כלומר המפתחות הפרטיים שלך אינם מאוחסנים טכנית ב- Bitfi; במקום זאת, המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים ברשתות חסימות.

מחולל מפתח פרטי: ביטפי אינו טכני ארנק. המכשיר מתאר את עצמו כמחולל מפתחות פרטי. נסביר עוד על אופן הפעולה של ביטפי בהמשך.

מיליארדי דולרים שמורים: ביטפי טוענת שהמערכת האקולוגית שלה “מבטיחה ערך של מיליארדי דולרים”, אם כי לא ברור כמה משתמשים משתמשים ב- Bitfi כדי לאחסן קריפטוגרפיה..

נהל נכסים דיגיטליים באמצעות כל מכשיר המחובר לאינטרנט: Bitfi מאפשר לך לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלך המאובטחים על ידי Bitfi באמצעות כל מכשיר המחובר לאינטרנט, כולל טלפון חכם, מחשב, טאבלט או כל דבר אחר שתרצה להשתמש בו..

אין מפתחות פרטיים: ביטפי טוען שהוא הארנק היחיד בעולם שאין לו מפתחות פרטיים, מה שלא מאפשר לתפוס, לאבד או לגנוב. במקום לאחסן מפתחות פרטיים בפועל, Bitfi מאפשר לך לאחסן מפתחות פרטיים ברשתות חסימות.

עדכונים אוטומטיים ללא צורך בעדכון ידני: ניתן להשתמש ב- Bitfi מבלי להוריד ולהתקין יישום באופן ידני מצדדים שלישיים. כל העדכונים מועברים באופן אוטומטי באמצעות Wi-Fi. פשוט הפעל את המכשיר, חבר אותו ל- Wi-Fi והעדכונים יתחילו.

קוד פתוח: הייתה מחלוקת כאשר Bitfi השיקה לראשונה האם זה היה קוד פתוח באמת (חלק מהרכיבים הקטנים והקנייניים לא היו קוד פתוח לחלוטין). אולם, כיום, הקוד של Bitfi הוא קוד פתוח לחלוטין, וכלים קנייניים זמינים לכל מי שניתן לבדוק ב- Bitfi.dev. אינך צריך לסמוך על Bitfi בשלמות הקוד. אתה יכול לראות את זה בעצמך.

אין גיבויים של 12 או 24 מילים: מי שמוצא מיד רשימה של 24 מילים יודע שמדובר בגיבוי קריפטו. זה וקטור תקיפה מרכזי. Bitfi נמנע מבעיה זו לחלוטין, וביטויי זרעי גיבוי מסולקים לחלוטין מ- Bitfi.

כל מכשיר Bitfi הוא ייחודי: לכל מכשיר Bitfi יש חבילה ייחודית בקושחה, כלומר כל מכשיר Bitfi שונה מבחינה טכנית מכל מכשיר אחר. זה שונה ממכשירי אחסון קרים, שכולם יחידה זהה ליחידה ואצווה לאצווה. בגלל תכונה זו, “כמעט בלתי אפשרי” לזייף מכשירי ביטפי, על פי האתר הרשמי.

ממשק מקורי: ל- Bitfi יש ממשק מקורי משלו, והמכשיר לא ממש מכיל כלים של צד שלישי להפעלה. כל הנכסים הדיגיטליים מוצגים במקום אחד עם יתרות ו- USD מוצגים.

גרסה מותאמת אישית של Android: Bitfi בנויה על גרסה שונה מאוד של Bitfi, מה שהופך את Bitfi למכשיר אנדרואיד מאובטח ביותר. תחילה זה היה שנוי במחלוקת כאשר ביטקוין הושק, מכיוון שמכשירי אנדרואיד ידועים (מינוריים) מסוימים היו קיימים במכשיר.

מדריך ארנק הצפנה של Bitfi

מאתחל נעול: ביטפי טוען שהוא “המכשיר הצרכני היחיד עם מטען אתחול נעול”, מה שהופך את הזרקת הקוד לבלתי אפשרית. בניגוד למכשירי אנדרואיד אחרים, אינך יכול לפתוח את מטען האתחול כדי לקבל גישה שורשית למכשיר.

Wi-Fi מופעל: שלא כמו במערכת אחסון קירור מסורתית, Bitfi מופעלת באמצעות Wi-Fi, מה שאומר שאתה יכול לשלוט על הנכסים הדיגיטליים שלך בכל מכשיר המחובר לאינטרנט. ביטפי טוען כי הוא משתמש ב- Wi-Fi במקום בחיבורים קוויים “כדי לבודד לחלוטין את הפונקציות הקריטיות ביותר מהמחשב כך שאין אפשרות לחשיפה לתוכנות זדוניות.”

צור ארנקים ללא הגבלה: כל המשפחה שלך יכולה לאבטח את הקריפטו שלהם באמצעות מכשיר Bitfi יחיד. כל ארנק שאתה יוצר ב- Bitfi נשלט ונגיש על ידי משפט סיסמה מותאם אישית בן 6 תווים וביטוי סיסמה בן 30 תווים. אתה יכול ליצור ארנקים כמה שאתה צריך. אתה רק צריך לזכור לגבות את כל המלחים וביטויי הסיסמה שלך עבור כל ארנק שנוצר.

תכונות ארנק החומרה של Bitfi

עיצוב אנדרואיד סטנדרטי: אתה עלול להיות המום מהעיצוב של ביטפי כאשר תבטל את תיבת התיבה הראשונה שלו. זה תואר על ידי רבים כ”כמו טלפון אנדרואיד זול “. בעיקרו של דבר, זה בדיוק מה שביטפי. ביטפי לא עשוי מפלטינה או מתכות מהודרות אחרות. זה לא מובלט להיראות כמו ארנק. אחרי הכל, Bitfi אינו ארנק, ואינך זקוק למכשיר כדי לגשת לכספי הצפנה שלך. זה כמו טאבלט אנדרואיד עם מסך מגע בגודל 3.9 אינץ ‘.

מקרה כחול: עם הגרסה החדשה של Bitfi (Bitfi Knox או Bitfi 2), אתה מקבל מארז כחול עם לוגו Bitfi והמילה ‘KNOX’ בחזית.

יתרונות ארנק הביטקוין ביטפי

איך Bitfi עובד?

Bitfi עובד בצורה שונה מארנק ביטקוין קונבנציונאלי. למעשה, כפי שמסביר אתר Bitfi, זה בכלל לא ארנק מסורתי. Bitfi אינו שומר לצמיתות את המפתחות הפרטיים שלך. במקום זאת, הנכסים הדיגיטליים שלך מאוחסנים ברשתות החסימה של הנכסים הדיגיטליים.

איך Bitfi עובד

כאשר אתה רוצה לבצע עסקה עם הנכסים שלך (כמו להעביר אותם או למכור אותם), פשוט הזן את המלח בן 6 התווים (מינימום) ואת משפט הסיסמה שלך בן 30 תווים (מינימום) למכשיר ה- Bitfi שלך. לאחר מכן, Bitfi מחשבת את המפתחות הפרטיים שלך עבור כל אסימון נתון לפי דרישה, ואז מוחקת מיד את המפתח הפרטי הזה.

בגלל מערכת ייחודית זו, המפתחות הפרטיים שלך לעולם אינם מאוחסנים לצמיתות ב- Bitfi, לעולם אינם נותרים ב- Bitfi, ולעולם אינם נשלחים בהעברה ממכשיר Bitfi לבלוקצ’יין כדי לשלוט בנכסיך..

להלן התהליך המפורט בצורה שלב אחר שלב:

שלב 1) פתח את Bitfi, ואז בחר ‘שלח’ כדי להעביר או למכור את הביטקוין שלך

שלב 2) הזן כתובת שליחה (מפתח ציבורי או כתובת ארנק) ל- Bitfi

שלב 3) בקשת חתימה נשלחת לביטפי

שלב 4) אתה מזין את המלח ואת ביטוי הסיסמה שלך ל- Bitfi

שלב 5) Bitfi מחשב את המפתח הפרטי, שולח ‘בסדר’ לבלוקצ’יין כדי לשחרר את הביטקוין שלך לכתובת השולח

Bitfi מתעדכן באופן אוטומטי כאשר אתה מתחבר ל- Wi-Fi. האם מהאוויר (OTA) לא מעדכן בעיית אבטחה? לא בדיוק. כפי שמסביר האתר הרשמי, התוכנה של Bitfi “נשלחת דרך צמתים דיסקרטיים שהמכשירים מקודדים אליהם קשה ומכילים חתימות מפתח פרטיות הדורשות תהליך אימות רב עבור כל מכשיר Bitfi להתחבר אליו ובסופו של דבר.” בגלל תכונה זו, עדכונים נוכלים ותוכנות זדוניות נדחים על ידי המכשיר שלך (אין להם את החתימות הדיגיטליות הנדרשות).

תכונה נוחה נוספת של Bitfi היא שמשתמשים מרובים יכולים לאבטח את ארנקי הצפנה שלהם באמצעות מכשיר Bitfi יחיד. ניתן ליצור מספר ארנקים בלתי מוגבל באמצעות מכשיר Bitfi יחיד. כל עוד אתה זוכר את המלח וביטוי הסיסמה עבור כל ארנק, אתה תמיד יכול לגשת לכספים עבור כל ארנק.

כל קידוד עבור Bitfi הוא קוד פתוח. אתה יכול אפילו להשתמש בביטוי הסודי שלך כדי לחשב את המפתחות הפרטיים שלך באמצעות משאבי קוד פתוח הזמינים ב- btknox.org. הקוד פתוח לסקירה לכל אחד.

כך נראים המפרט הטכנולוגי של Bitfi:

  • ממדים: רוחב 6.7 ס”מ (2.64 אינץ ‘) x 11.5 ס”מ (עמוק 4.53 אינץ’) x עומק 0.8 ס”מ (0.32 אינץ ‘)
  • מעבד: מעבד מרובע ליבות
  • וויי – פיי: 2.4 GHz
  • לְהַצִיג: מסך מגע בגודל 3.95 “עם זווית צפייה צרה לאבטחה משופרת
  • סוֹלְלָה: טעינה מלאה תוך שעה ונמשכת 10 ימים במצב המתנה

בפנים, Bitfi בנוי כמו מכשיר אנדרואיד זול ובסיסי. אין אפילו יחידת אחסון פנימית. הגרסה הראשונה של Bitfi השתמשה בערכת שבבים של Mediatek. שבב זה, שבב eMMC בנפח 8GB, טוען ספריות בזיכרון הפנימי של Bitfi (ROM) בעת ההפעלה להפעלת יישומים. זה כמו טאבלט אנדרואיד בגודל 3.9 אינץ ‘עם מסך מגע.

האם ביטפי באמת בלתי ניתן לפריצה? החלק הזה שנוי במחלוקת. כאשר Bitfi הושק בשנת 2018, ג’ון מקאפי הציע מפורסם 100 אלף דולר לכל מי שיכול לפרוץ לארנק “הבלתי ניתן לפגיעה”. בסופו של דבר אף אחד לא טען לפרס הזה, אם כי הקהילה התפשט במהירות Bitfi לחשוף את ארכיטקטורת האנדרואיד הזולה בפנים. תוך כמה שבועות חברים אחרים בקהילה הצליחו להתקף אתחול קר Bitfi כדי להשיג גישה לשורש. Bitfi לא ניגב את ה- RAM נקי, מה שאומר שאפשר לגנוב כספים גם כשארנק Bitfi כבוי.

נראה כי הגרסאות החדשות יותר של Bitfi (DMA-2 ו- DMA-3) תיקן את השדרוג הזה, אך Bitfi התקשה לטלטל את הטענות ה”בלתי ניתנות לפיצוח “שהשמיע עם ההשקה..

תמחור ביטפי

מחיר Bitfi המקורי הוא 120 דולר ארה”ב.

מחיר Bitfi 2 החדש (Bitfi Knox), שהושק במרץ 2019, הוא 199 דולר.

כיצד להשתמש ב- Bitfi

השימוש ב- Bitfi שונה מארנק הצפנה מסורתי. עם זאת, תהליך ההתקנה עדיין מתוכנן להיות קל ככל האפשר עבור משתמשי קריפטו חדשים ומתקדמים כאחד.

שלב 1) קנה Bitfi

ראשית, עליך לקנות את מכשיר החומרה Bitfi מ- Bitfi.com. מחיר Bitfi המקורי הוא 120 דולר, אם כי מחיר Bitfi 2 החדש הוא 199 דולר.

כיצד להשתמש ב- Bitfi

שלב 2) הירשם

לאחר שתקבל את ארנק Bitfi בדואר, תצטרך להירשם ל- Bitfi.com.

באמצעות ארנק הצפנה של Bitfi

כדי להתחבר, הזן את הקוד בן 6 הספרות בארנק החומרה שלך למסך הכניסה של Bitfi.com.

אבטחת ארנק מטבעות קריפטוגרפיים

שלב 3) הגדרת הארנק

להגדרת הארנק, לחץ על מזהה הארנק. תועבר לדשבורד. לאחר מכן, תתבקש ליצור “מלח”. ניתן להפיק את המלח מכל מידע קל לזכור – כמו כתובת דוא”ל או מספר טלפון נייד.

חשוב על המלח שלך כשם המשתמש שלך. זה מאפשר לך להיכנס לארנק שלך במכשירים אחרים.

שלב 4) צור את הביטוי הסודי שלך

בשלב הבא תצטרך ליצור ביטוי סודי. בדרך כלל, ארנק יוצר את הביטוי הזה עבורך על ידי יצירת 12 או 24 מילים אקראיות. בכוונה ביטפי השאיר לך את החלק הזה, שכן השימוש בשיטה האקראית שלך הוא הרבה יותר בטוח מאשר שימוש בשיטה שהוגדרה מראש. ביטפי אפילו נשלח עם מת כדי לעזור לך ליצור ביטוי אקראי.

הביטוי הסודי שלך צריך לכלול לפחות שבעה מילים עם תווים מיוחדים או תשע מילים ללא תווים מיוחדים. אתה חופשי לחרוג מכמות זו (ברוב ביטויי הזרע יש 12 מילים).

כדי ליצור ביטוי סודי בן 12 מילים באמצעות מערכת אקראי של Bitfi, יהיה עליך לגלגל את המוות חמש פעמים למילה, או פי 60 בסך הכל. אתה משתמש רשימת מילים זו, חפש כל מספר בן חמש ספרות, ואז רשום את המילה המשויכת. כן, החלק הזה יכול לקחת קצת זמן.

שלב 5) הזן את משפט המלח והסיסמא שלך

עכשיו אתה מוכן להתחבר ולהשתמש ב- Bitfi. הזן את הביטוי המלח והסודי במכשיר והעלה את כתובת הארנק. קוד QR יופיע. סרוק את קוד ה- QR הזה מארנק שיש לך ואז שלח כספים לאחסון של Bitfi.

שלב 6) גש לארנק שלך מכל מקום

זכור: Bitfi מחשב מפתח פרטי עבור הארנק שלך בכל פעם שאתה נכנס. אתה לא צריך להשתמש בארנק Bitfi שלך. אתה יכול לגשת לכספים שלך מכל ארנק Bitfi אחר רק על ידי הזנת משפט המלח והסיסמה שלך. אתה יכול להשתמש ב- Bitfi של חבר, למשל, או להזמין חדש.

זה גם אומר שאף אחד לא באמת יכול לגנוב את ארנק Bitfi שלך. אם מישהו יקבל גישה למכשיר ה- Bitfi שלך, הוא לא יוכל לגשת לקריפטו שלך מבלי לדעת את המלח ואת ביטוי הסיסמה שלך. למעשה, הקריפטו שלך בכלל לא ממש נמצא על Bitfi; הוא מאוחסן בבלוקצ’יין של כל מטבע הקריפטוגרפיה בו אתה משתמש.

תכונות ארנק Bitfi מאובטחות

על ביטפי

Bitfi, Inc. מתארת ​​את עצמה כ”חברת טכנולוגיית תשלומים גלובלית “. מטה החברה נמצא באשוויל, צפון קרוליינה, ארה”ב, כאשר צוות Bitfi המרכזי מתפשט ברחבי ארצות הברית ובעולם..

ניתן ליצור קשר עם החברה בדוא”ל לכתובת [email protected], בטלפון (828) 357-7004, או בטוויטר @thebitfi.

מילה אחרונה

Bitfi הושק עוד בשנת 2018 בטענות שהוא “בלתי ניתן לפיצוח”. בשנת 2019, Bitfi השיקה גרסה חדשה של Bitfi בשם Bitfi Knox או Bitfi 2. נכון לדצמבר 2019, Bitfi שולחת את הקושחה שלה DMA-3, שלטענת החברה היא המערכת המאובטחת ביותר שנוצרה אי פעם..

למרות המחלוקת בנוגע לאבטחת המכשיר ולתועלת הכללית, ביטפי ממשיך לתפוס נישה ייחודית במרחב חומרת הקריפטו. זה בערך כמו גורם שני בהתקנת אימות דו-גורמי (2FA). זה לא מבחינה טכנית ארנק קריפטו. במקום זאת, הוא מתפקד יותר כמו מאמת גוגל.

השימוש ב- Bitfi יכול להיות חוויה איטית ומגושמת, אך נראה שזה מאבטח את הביטקוין שלך – גם אם זה תהליך מפרך. תוכל ללמוד עוד או לבדוק את Bitfi בעצמך באתר Bitfi.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner