ארנק Jaxx: אדון המדריך לסקירת משתמשים בקריפטו

ג'קסקס

Jaxx הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי המאפשר לנהל בבטחה 85 מטבעות קריפטוגרפיים. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על Jaxx ואיך זה עובד היום בסקירה שלנו.

מה זה Jaxx?

Jaxx הוא ארנק בלוקצ’יין חוצה פלטפורמות עמוס בתכונות מועילות. Jaxx מאפשרת לך להחליף מטבעות, להציג את תיק העבודות הכולל שלך, לעקוב אחר שווקים ולעקוב אחר חדשות מטבעות קריפטוגרפיים מתוך יישום אחד.

ארנק Jaxx

החל מדצמבר 2019, Jaxx תומכת ב -80 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה, ומאפשרת לך להציג את היתרה שלך, לראות היסטוריית עסקאות ולראות מידע מטבע מפורט על כל מטבעות הקריפטו הנתמכים..

וכמו ארנקי קריפטו אחרים, ל- Jaxx יש גם תמיכה מובנית ב- ShapeShift, מה שאומר שתוכל להחליף באופן מיידי מטבעות קריפטוגרפיים בארנק שלך מבלי להעביר אותם לבורסה. קנה ומכירה מיידית של נכסים דיגיטליים כמו BTC, ETH או LTC, בין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, באמצעות ShapeShift.

Jaxx זמין עבור מכשירים שולחניים (עבור Windows, Mac OS X או Linux), עבור דפדפנים (דרך סיומת Chrome) או עבור אפליקציות לנייד (עבור Android או iOS).

סקירת Jaxx

מבחינה טכנית, Jaxx מורכב משתי פלטפורמות נפרדות, כולל Jaxx Classic ו- Jaxx Liberty. ג’קסקס ליברטי היא הגרסה המעודכנת של הארנק, וזה הארנק שרובו המוחלט של משתמשי ג’קסקס משתמשים בו כיום. זו גרסת הדגל של Jaxx. Jaxx Classic הוא גרסה ישנה יותר של ארנק Jaxx שלא עודכן מאז פברואר 2019 ולא יעודכן בעתיד, אם כי חלק מהמשתמשים ממשיכים להשתמש בו.

המשך לקרוא כדי לגלות את התכונות הטובות ביותר של Jaxx, כיצד להשתמש ב- Jaxx ועוד.

תכונות Jaxx

יתרונות Jaxx

85+ מטבעות מטבעות נתמכים: Jaxx תומכת ב- 85 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה, כולל כל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים. BTC, ETH, DASH, ETC, BCH, REP, LTC, ZEC, RSK, DOGE, ICN, GNT, GNO, DGD, BCAP, CVC, STX, POE, MCI ו- QTUM הם רק כמה מטבעות הקריפטו הנתמכים על ידי Jaxx.

תמיכת לקוחות 24/7: לצד Coinomi, Jaxx הוא אחד הארנקים הבודדים המציעים שירות לקוחות 24/7. מרבית ארנקי הצפנה מציעים שירות לקוחות בסיסי בלבד, והם בהחלט לא מציעים שירות לקוחות 24/7.

מפתחות פרטיים המאוחסנים במקום: כמו רוב ארנקי הצפנה בצד הלקוח, Jaxx מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך. המפתחות הפרטיים המאוחסנים במקום שלך הם שלך ושלך בלבד. ל- Jaxx אין גישה למפתחות הפרטיים שלך, ו- Jaxx אינה יכולה לגשת או להתעסק במפתחות הפרטיים שלך בשום צורה שהיא.

הגנת סיסמא: Jaxx מאפשרת לך להגדיר סיסמה בעת הגדרת הארנק בפעם הראשונה. אתה יכול גם להתאים אישית את Jaxx לבקש את הסיסמה שלך בכל פעם שאתה שולח עסקה, מפעיל ShapeShift או מבצע פונקציות מכריעות אחרות.

ביטוי זרעים בן 12 מילים לגיבויים: שחזר את ארנק Jaxx שלך בכל נקודה על ידי הזנת ביטוי הזרע שלך בן 12 מילים בכל מכשיר. ביטוי זרע זה מאפשר לך לגשת לכספי Jaxx שלך מכל מכשיר – נניח אם אתה מאבד גישה למכשיר עליו הותקנה Jaxx במקור. שמור על ביטוי זרע זה בן 12 מילים. אם אתה מאבד גישה לביטוי זרע זה, לא ניתן לשחזר את ארנק Jaxx שלך.

מעולם לא נפרץ: ג’קסקס מעולם לא נפרצה כתוצאה מפגיעות בסוף ג’קסס. עם זאת, Jaxx מודה כי חלק מהמשתמשים איבדו כספים ב- Jaxx עקב “שגיאות אבטחה בעצמם”, כמו רשתות Wi-Fi לא מאובטחות או מחשבים נגועים בתוכנות זדוניות..

שלח וקבל עסקאות: כמו כל ארנק קריפטו, Jaxx מאפשרת לך לשלוח ולקבל עסקאות באמצעות כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים. פשוט בחר את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך לשלוח או לקבל, ואז בצע עסקה.

החלפה עם ShapeShift: ל- Jaxx תמיכה מובנית ב- ShapeShift, מה שאומר שתוכלו להעביר באופן מיידי כל אחד מנכסי הצפנה שלכם ב- Jaxx מבלי לעזוב את האפליקציה. כמו בכל שילוב של ShapeShift, תשלם תשלום קטן (0.25% עד 0.50% למסחר) ותצטרך להירשם ל- ShapeShift לפני ביצוע עסקאות..

עקוב אחר חדשות Blockchain: ל- Jaxx יש מודול חדשות מלא ומאפשר לך לקבל חדשות וכותרות יומיומיות של בלוקצ’יין ממגוון מקורות מהימנים. אם אתה רוצה להתעדכן בחדשות הקריפטו האחרונות תוך כדי מעקב אחר תיק ההשקעות שלך במקביל, Jaxx מאפשרת לך לעשות זאת..

עקוב אחר נתוני שוק: ל- Jaxx יש גם מערכת מעקב אחר שוק ההצפנה המלא, המאפשרת לך לעקוב אחר 100 נכסי הצפנה המובילים לפי שווי שוק, להשוות שינויים במחירים, לראות שינויים בשוק וללכת על מגמות. אינך צריך לעזוב את אפליקציית ארנק הצפנה שלך כדי לעקוב אחר שינויים בשוק.

Explorer Blockchain: ל- Jaxx מגלה בלוקצ’יין מובנה. אתה יכול לבדוק יתרות ונתוני עסקאות במספר חסימות רשת. צפה למשל בכל עסקת ביטקוין היסטורית או עסקת Ethereum.

זמין למכשירים מרובים: Jaxx זמין עבור Android, iOS, Windows, Mac, Linux ו- Chrome (באמצעות סיומת). בין אם אתם מחפשים ארנק קריפטו לנייד, למחשבים שולחניים או לדפדפנים, Jaxx עשויה לעבוד בשבילכם.

ידידותי למשתמש: כמו כל ארנק קריפטו טוב, Jaxx ידידותית למשתמש. לכל אחד קל להשתמש אם הוא חדש בקריפטו או מנוסה.

ללא עמלות: וכמו רוב ארנקי הצפנה, ג’קסקס אינה גובה עמלות כלשהן. Jaxx מאפשר לך להפקיד או למשוך קריפטו לארנק שלך או ממנו ללא תשלומים נוספים. כמו בכל ארנק, תצטרך לשלם את כל דמי הרשת החלים.

לא 2FA: דבר אחד שמבדיל את Jaxx מארנקי הצפנה האחרים הוא שאין אימות דו-גורמי (2FA). ארנקים אחרים מאפשרים לך להוסיף מכשיר משני (כמו מספר טלפון נייד או אפליקציה לנייד) כ”גורם שני “כדי לאשר עסקאות נוספות. ל- Jaxx אין את התכונה הזו.

צור קודי QR עבור סכומים ספציפיים: רוצה לשלוח למישהו תמונה שאומרת “תן לי 0.1 BTC”? באמצעות Jaxx תוכלו ליצור קודי QR מבוססי כמות. אתה יכול לבחור את הסכום שתרצה לקבל, ואז ליצור קוד QR שיספק את הסכום לכתובת הארנק שלך. כמה ארנקים אחרים מציעים תכונה זו.

איך Jaxx עובד?

איך Jaxx עובד

Jaxx פועלת באופן דומה לכל ארנק קריפטוגרפי. אתה מתקין את האפליקציה במכשיר השולחני, במכשיר הנייד או בדפדפן. לאחר מכן, הארנק מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר שלך. Jaxx לא שולחת את המפתחות הפרטיים שלך לשרת מרוחק, וגם לא שולטת במפתחות הפרטיים שלך בשום צורה שהיא.

Jaxx חופשית לשימוש לחלוטין. לא עולה כלום לשלוח או לקבל את כל מטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על 85 או יותר מ- Jaxx, אם כי תמיד תשלם דמי רשת עבור כל מטבע החילופי המטבע שתבצע..

ג’קסקס מעולם לא נפרצה או נפגעה כתוצאה משגיאה בצד של ג’קסס. עם זאת, משתמש Jaxx אחד נפרץ ואיבד 400,000 $ ב- ETH בסוף 2017 כשהתקין את Jaxx באייפון שבור בכלא. הפריצה נבעה מכך שהמשתמש השתמש באייפון נפגע. זה לא היה קשור לג’קסקס או לקוד שלו.

כאמור לעיל, ל- Jaxx אין אימות דו-גורמי (2FA). אינך יכול לקשר את ארנק Jaxx שלך עם מספר טלפון או אפליקציה ניידת כדי לשמש שכבת הגנה שנייה. אם מישהו גונב את המכשיר שלך, מזין את סיסמת ה- Jaxx שלך ומקבל כניסה לארנק ה- Jaxx שלך, אז לאותו אדם יש שליטה מלאה בכספים שלך..

ל- Jaxx אין 2FA, אבל אתה יכול לשנות את הגדרות האבטחה שלך כך ש- Jaxx מבקש סיסמה בכל פעם שאתה מבצע פעולה – כמו לבצע עסקאות באמצעות ShapeShift או לשלוח עסקה. כל עוד הסיסמה שלך מאובטחת, אף אחד לא יוכל לגשת לכספי Jaxx שלך גם אם יש להם גישה לחשבונך.

לבסוף, ל- Jaxx יש ביטוי זרע שתראה בעת ההתקנה. ניתן להשתמש בביטוי זרע זה לשחזור הארנק שלך בכל עת. אתה יכול להזין את ביטוי הזרע בן 12 המלים בכל מכשיר כדי להחזיר את הכספים שלך בכל עת. אם אתה מאבד גישה למכשיר הנייד או לשולחן העבודה שעליו מותקנת Jaxx, למשל, תוכל להתקין את Jaxx במכשיר נפרד ולהזין את ביטוי הזרע שלך כדי להחזיר את הגישה באופן מלא לקרנות שלך. יחד עם זאת, חשוב שתשאיר את ביטוי הזרע הזה פרטי. כל אחד יכול להשתמש בביטוי הזרע שלך כדי להחזיר גם את הכספים שלך, לכן חשוב שאף אחד לא מכיר את ביטוי הזרע חוץ ממך.

ל- Jaxx יש גם תכונות ייחודיות שאנחנו לא רואים עם אפליקציות ארנק רבות אחרות. יש חוקר בלוקצ’יין של Jaxx, למשל, שמאפשר לך להציג את היסטוריית הבלוקצ’יין על פני מספר רשתות חסימות. אתה יכול לבדוק עסקאות היסטוריות של בלוקצ’יין, למשל.

תמחור Jaxx

תמחור Jaxx

Jaxx חופשית לשימוש בכל הפלטפורמות ומערכות ההפעלה.

אתה משלם עמלות רשת בעת העברת קריפטו לחשבונך או ממנו, אם כי לא תשלם עמלות נוספות עבור הפקדה או משיכת כספים לארנק Jaxx או ממנו. כמו רוב ארנקי הצפנה, Jaxx חופשית לשימוש.

כיצד להשתמש ב- Jaxx

הנה כיצד להגדיר ולהשתמש ב- Jaxx בפעם הראשונה.

שלב 1) הורד את Jaxx

Jaxx זמין עבור Android, iOS, Mac OS X, Windows, Linux או Google Chrome (כתוסף).

כיצד להשתמש ב- Jaxx

לְבַקֵר Jaxx.io/downloads להורדת הגרסה בה ברצונך להשתמש.

ארנק הצפנה של Jaxx

לפני שתוריד את Jaxx, האתר יספק לך ‘בדיקת בדיקה’. סכום בדיקה זה מאפשר לך לוודא שהקובץ שאתה מוריד אמיתי. אם סכום הבדיקה המוצג כאן תואם את סכום הבדיקה שסופק בעת התקנת Jaxx, אתה משתמש בגרסה מקורית.

שלב 2) התקן את Jaxx

הפעל את קובץ Jaxx.exe כדי להתחיל בהתקנה.

התקן את ארנק הביטחון של Jaxx

שלב 3) פתח את Jaxx

Jaxx הותקן במכשיר שלך. כאשר אתה מפעיל את Jaxx בפעם הראשונה, תישאל אם ברצונך ליצור ארנק חדש או להתאים / לשחזר ארנק קיים.

ארנק jaxx מטבעות פתוח

לחץ על ‘צור ארנק חדש’, קבל את תנאי השירות, ואז פתח את Jaxx כדי לראות פרטים על ארנק הביטקוין שלך או על ארנקי הצפנה אחרים..

ארנק jaxx liberty

תוכל לראות למשל את כתובת הארנק האישית שלך, איזון שווה ערך לדולר אמריקאי וקוד QR לקבלת עסקאות. כברירת מחדל, ממשק הארנק של Jaxx נראה כך:

באמצעות ארנק Jaxx

כפי שאתה יכול לראות, הארנק הוא רק חלק אחד ממה שמציעה Jaxx. Jaxx מציעה גם עדכוני חדשות, מעקב אחר תיקי השקעות, מעקב אחר שוק ועוד.

סחר בביטקוין ב- jaxx

שלב 4) הוסף ארנקים חדשים

בסך הכל תוכלו לאחסן 85 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה באמצעות Jaxx.

אחסן מטבעות קריפטוגרפיים ב- jaxx

כדי להוסיף ארנקים חדשים לכל אחד מ 85 המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים + אלה, חפש את הכרטיסייה ‘ארנקים’ בפינה השמאלית העליונה של Jaxx. הקש על החץ שמאלה או ימינה כדי לגלול ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר. כברירת מחדל, Jaxx הקימה ארנקים עבור BTC, BCH, ETH, LTC, DASH, ETC, ZEC, DOGE, RBTC, GNT, JXX ו- REP.

מדריך למשתמש של jaxx

כדי להוסיף ארנק חדש שלא מופיע כאן, לחץ על ‘ארנקים’ ואז לחץ על ‘ערוך’ בפינה השמאלית העליונה של המסך. תראה רשימה של מטבעות קריפטוגרפיים שניתן להפעיל או לכבות. הפעל כל מטבע קריפטוגרפי, ותראה אותו מופיע בארנק שלך.

ארנק הצפנה

לחץ על כל אחד מהארנקים שלך בתפריט ‘ארנקים’ כדי לראות מידע ספציפי למטבע, כולל קוד QR, היתרה הכוללת שלך וכתובת הארנק הציבורי שלך. כעת תוכל לשלוח כספים לארנק זה כדי לשמור את המפתחות הפרטיים במכשיר שלך.

שלב 5) שליחת מטבעות למישהו אחר

כדי לשלוח מטבעות למישהו אחר באמצעות Jaxx, פשוט פתח את הארנק, בחר את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך לשלוח מתוך הכרטיסייה ‘ארנקים’, ואז לחץ על ‘שלח’.

שליחת מטבע ב- jaxx

הזן את כתובת הארנק המקבלת בתיבה שמופיעה. לאחר מכן, הזן את הסכום שברצונך לשלוח. אתה יכול גם ללחוץ על סמל קוד ה- QR ואז לצלם את הברקוד של המקלט.

שלח ביטקוין בארנק jaxx

Jaxx מציג את עמלת העסקה הנוכחית של הביטקוין בתחתית הדף.

לאחר שאישרת את כל הפרטים ובדקת פעמיים את כתובת הארנק, לחץ על ‘שלח’.

שלב 6) קבלת כספים

כדי לקבל כספים דרך Jaxx בדרך כלל, פשוט השתמש בקוד QR או בכתובת הארנק הציבורי שלך.

אם אתה מקבל ביטקוין, השתמש בקוד ה- QR של bitcoin או בכתובת הציבורית שלך. פתח את Jaxx, לחץ על הארנק המקבל שלך תחת ‘ארנקים’, ואז לחץ על ‘קבל’. Jaxx יציג את קוד ה- QR ואת הכתובת הציבורית שלך.

עזרה בארנק jaxx

לחלופין, אתה יכול ללחוץ על ‘קבל מטבעות קריפטוגרפיים’ מהחלון הראשי של Jaxx. בחר את מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך לקבל, ואז השתמש בכתובת הארנק הציבורית או בקוד QR כדי לקבל את הכספים.

מדריך למשתמש של ארנק מטבעות jaxx

שלב 7) החלף מטבעות באמצעות ShapeShift

אם יש לך מטבעות בארנק Jaxx וברצונך להעביר אותם למטבעות קריפטוגרפיים שונים, תוכל לעשות זאת מבלי להעביר כספים לבורסה. ל- Jaxx תמיכה מובנית ב- ShapeShfit.

ארנק myjaxx עם שיפט

פתח את Jaxx ואז חפש את כפתור ‘החלף עכשיו’ בצד שמאל.

חילופי ארנקים של jaxx

הזן את מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך לשלוח אל ShapeShift, ואז בחר את מטבע הקריפטוגרפיה שברצונך לקבל. הזן את הסכום שאתה שולח ואז לחץ על ‘המשך’.

jaxx ו- shapeshift

שלב 8) תכונות אחרות של Jaxx

ל- Jaxx חבילה מלאה של כלים העומדים לרשות סוחרי הצפנה. לחץ על ‘תיק’ בתחתית כדי לעקוב אחר ביצועי המטבעות המוחזקים בארנק הצפנה שלך, למשל.

תכונות ארנק jaxx

לחלופין, לחץ על ‘שווקים’ למידע במבט אחד על תנועות שוק הקריפטו במהלך 24 השעות האחרונות או 7 הימים האחרונים.

שוק jaxx

Jaxx הוא גם אחד מארנקי הצפנה הבודדים עם תכונת ‘חדשות’ מובנית. לחץ על ‘חדשות’ כדי לראות את הסיפורים האחרונים מכל מרחב הצפנה.

יתרונות ארנק הצפנה של jaxx

לבסוף, ל- Jaxx יש סייר חסימות המאפשר לבדוק עסקאות ולצפות בנתונים היסטוריים עבור עשרות רשתות וחסני קריפטו שונים. ישנם חוקרי בלוקים מובנים עבור BTC, BCH, ETC, DASH, LTC, ZEC, DOGE ושאר מטבעות קריפטוגרפיים גדולים. הזן כתובת, TXID או חסום hash כדי להציג את העסקה בבלוקצ’יין.

סקירת חירות

על Jaxx

Jaxx פותחה על ידי חברת Decentral Inc., חברת פיתוח תוכנה ו”מרכז חדשנות “שבסיסה בקנדה. החברה מייצרת את Jaxx Classic וגם את Jaxx Liberty.

חברת Decentral Inc. הוקמה על ידי אנתוני די יוריו, שייסד והקים יחד את חברת Ethereum בשנת 2013. די יוריו הקים את חברת Decentral Inc. בשנת 2014.

כיום משתמשים ב- Jaxx על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם. מטה החברה נמצא במרכז העיר טורונטו.

מילה אחרונה

Jaxx הוא אחד מארנקי המטבעות הפופולריים בעולם. לארנק היסטוריית אבטחה כמעט מושלמת מאז השקתו בשנת 2014. כיום תוכלו לאחסן 85 מטבעות קריפטוגרפיים ומעלה באמצעות Jaxx. Jaxx זמין עבור מכשירים ניידים או שולחנות עבודה, כאשר כל המפתחות הפרטיים מאוחסנים בצד הלקוח לאבטחה מרבית.

כדי ללמוד עוד על Jaxx או לנסות את Jaxx עוד היום, בקר באינטרנט בכתובת Jaxx.io.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner